Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Biuro rachunkowe KPbiuro prowadzi działalność usługową dla wszystkich firm, niezależnie czy jest to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo. Krystyna Piszczek wraz w wyszkoloną kadrą zajmie się rozliczeniem: ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT,deklaracje CIT,deklaracje VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Anna Dochniak »

  Świadczymy usługi rachunkowo - kadrowo - księgowe wraz z doradztwem podatkowym. Pozytywne nastawienie i zrozumienie potrzeb klienta to jedna z rzeczy, które wyróżnia nasze biuro. Indywidualne podejście do spraw oraz wysoka elastyczność w ich rozwiązywaniu to kolejny atut naszej firmy.W naszej firmie klienci na bieżąco kontrolują informacje o stanie spraw oraz o sytuacjach kiedy należy podjąć decyzję w ważnych sprawach. Każdy ma jednak opcję i możliwości wyboru zakresu działań. Bardzo elastyczne ramy działań to wyjście naprzeciw klientom, którzy mogą całkowicie powierzyć wszystkie działania kancelarii i zająć się zupełnie innymi rzeczami.Nasza kancelaria to przede wszystkim miejsce gdzie każdy klient czuje się wyjątkowy. Każdy jest traktowany sprawiedliwie. Nie ma priorytetów w obsłudze, wszyscy traktowani są jak specjalni klienci. Każda procedura, ścieżka załatwiania spraw czy zasada obliczania honorarium stosowana jest tak samo, zgodnie z obowiązującymi zasadami.Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego planu współpracy na płaszczyźnie kadrowo – księgowej.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO - FINANSOWE MERITUM ZABRZE biuro rachunkowe tarnowskie góry »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu zespół ekspertów, osób wykształconych, przeszkolonych, doświadczonych, zajmujących się okazałą gamą usług księgowych i rachunkowych oraz finansowych. To Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum z Zabrza, jakie jest aktywne na rynku śląskim od 2010 roku. Działalność tej firmy to szeroko rozumiana obsługa kadrowo - płacowa, księgowa czy też finansowa. Meritum obsługuje wiele firm, mających różne formy organizacyjno - prawne. Powołane wyżej podmioty firma Meritum odciąża od obowiązku prowadzenia wielu spraw księgowych, chociażby ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów czy też spraw personalnych: kadrowych i płacowych. Pełna oferta firmy Meritum mieści się na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ICN w Lublinie »

  Biuro rachunkowe ICN w Lublinie – sprawdzony wybór w niskiej cenie. Każdy przedsiębiorca wraz z założeniem działalności gospodarczej, ma przymus rozliczać się ze swoich dochodów. Zdecyduj się na nasze doradztwo podatkowe w Lublinie.

  Ty zajmujesz się kierowaniem własnej firmy, a papierkową robotę zlecasz innym – i co najlepsze fachowcom wykształconym w kierunku finansów. Nasze księgowe oferują bystre wskazówki jak zarządzać firmą, doradztwo gdzie można wygospodarować koszty oraz reprezentowanie Twojej działalności przed urzędem podatkowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BILANS SP. Z O.O. biuro rachunkowe wodzisław śląski »

  Firma BILANS Sp. z o.o. od 1994 r. zajmuje się działaniami z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwem gospodarczym i podejmuje się optymalizacji polityki mniejszych lub większych przedsiębiorstw. Audyt przeprowadzany jest za sprawą biegłych rewidentów, ich asystentów i aplikantów a jego weryfikacji dokonują doradcy podatkowi. mają możliwość nam Państwo zlecić także obsługę zagadnień związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem kadry, organizację szkoleń BHP oraz kierowanie ksiąg rachunkowych, bieżącą obsługę skarbową, wdrożenie i konsolidację systemów informatycznych. Więcej informacji o zakresie usług wykonywanych w BILANS Sp. z o.o. dostępnych jest na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Revision-Rzeszów Sp. z o.o. biegli rewidenci podkarpacie »

  Obsługa księgowa firm i doradztwo dotyczące badania sprawozdań finansowych i organizacji księgowości, a także prawa skarbowego - to główne dyscypliny aktywności firmy ReVision, zlokalizowanej w Rzeszowie. Nasza kancelaria biegłych rewidentów zajmuje się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtów, a poza tym przygotowywaniem list płac i rozliczeń z ZUS. mają możliwość nam Państwo zlecić też wykonywanie rozliczeń rocznych i audyt projektów unijnych. Przeprowadzanie wycen, przekształceń oraz fuzji przedsiębiorstw także zawiera się w obrębie naszych działań. Całkowitą propozycję odnajdą Państwo na stronie internetowej naszego biura.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BETALINE »

  Nasze Biuro Rachunkowe z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju zajmuje się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw.

  W zakres świadczonych przez nas usług księgowych wchodzą m.in.:
  - prowadzenie księgowości (księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa),
  - prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  - rozliczenia z ZUS,
  - sporządzanie rozliczeń rocznych (PIT),
  - sprawozdania do GUS,
  - rozliczanie opłat środowiskowych.

  Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie naszej działalności.

  Świadczymy także usługi w zakresie serwisu sprzętu komputerowego, tworzenia stron WWW.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE ANNA KRUPICKA rachunkowość białystok »

  Biuro Rachunkowe Anna Krupicka podejmuje się kompleksowej obsługi wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw w obrębie usług rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych. Bez względu na charakter aktywności Państwa firmy, obsługujemy księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów dla celów ryczałtowych lub karty podatkowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W razie potrzeby reprezentujemy też naszych Klientów przed odpowiednimi urzędami. Sporządzimy deklaracje VAT, CIT lub PIT, a nawet podejmujemy się wyprowadzenia zaległości. Całkowitą ofertę usług realizowanych w Biurze Rachunkowym Anna Krupicka opublikowano na stronie internetowej, łącznie ze szczegółowymi danymi kontaktowymi.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi związane z księgowością. Ofertę kierujemy do firm o dowolnej wielkości oraz o różnym profilu działalności. Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Wrocławia. Obsługujemy firmy, które należą od osób fizycznych jak i do spółek. W ramach naszych usług zapewniamy reprezentowanie klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxover.pl - Biura rachunkowe - Warszawa, Piaseczno. »

  Taxover s.c. - Przyjazne Biuro Rachunkowe - księgowość to pasja właścicielek. Lubimy poznawać ludzi oraz specyfikę prowadzonej przez nich działalności, tylko wtedy uzyskujemy pełny obraz potrzebny przy prawidłowym prowadzeniu księgowości. Poza standardowymi usługami, oferujemy także doradztwo podatkowe oraz pomoc przy zakładaniu spółek.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe MP Profit oferuje pełen zakres usług księgowych, dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi i elastyczną współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie związane z usługami księgowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE FUNDS BEATA ORŁOWSKA księgowa warszawa »

  Całkowita obsługa rachunkowo-księgowa czy kadrowo-płacowa to kompetencja aktywności warszawskiego Biura Rachunkowego FUNDS. Podejmujemy się obsługi podmiotów o różnorodnym profilu oraz dowolnej formie prawnej. Działamy na bazie licencji MF 20063/2007 i posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Biur Rachunkowych. Poza kierowaniem Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów i Ksiąg Handlowych, dopełniamy wyprowadzania zaległości, przygotujemy wszelaką dokumentację przydatną do leasingu. Na stronie internetowej Biura Rachunkowego FUNDS odszukają Państwo kompletny obszar proponowanych poprzez nas usług łącznie z cennikiem.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Pozostając w zgodzie z panującym w naszym kraju prawem, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności każda osoba, zajmująca się prowadzeniem działalności gospodarczej jest zobowiązana do prowadzenia dokładnej ewidencji wszystkich operacji majątkowych. Tego rodzaju praktyki zmuszają przedsiębiorcę do znajomości obecnie obowiązujących uregulowań prawnych, a to wszak zajmuje co niemiara czasu. Przedsiębiorca, który prowadzi swoją działalność nie ma możliwości aby poświęcać własny czas na studiowanie zmian w panującym prawie, lecz musi się zajmować własną działalnością gospodarczą. dużo lepiej będzie ten czas wykorzystać na praktyczne prowadzenie działalności. Z powyższych względów dużo racjonalniejsze z punktu widzenia aktywności przedsiębiorcy będzie zatrudnienie profesjonalistów w dziedzinie księgowości. Najlepiej jest zatem, aby każdy właściciel firmy znalazł biuro rachunkowe, które zajmie się wszystkimi formalnościami, które wynikają z aktualnego prawa w ramach prowadzenia własnej firmy. Za sprawą powierzenia mu obowiązków prowadzenia i rozliczania wszystkich operacji finansowych przedsiębiorca zyskuje nie tylko przejrzystość finansową, lecz również możliwość skorzystania z specjalistycznej porady. Na dodatek właściwie każde biuro księgowe bez kłopotu będzie w stanie przygotować każdemu właścicielowi firmy dokumenty dla pracowników, deklaracje na potrzeby podatku oraz dodatkowo raporty finansowe.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Białystok »

  Biuro rachunkowe świadczące pełen zakres usług księgowych.Oferta dotyczy takich usług jak : prowadzenie ksiąg rachunkowych,kadr i płac,ewidencjonowania ryczałtu,książki przychodów i rozchodów czy karty podatkowej.Oferta głównie skierowana do przedsiębiorców z Białegostoku i okolic.Oferta obejmuje także prowadzenie pełnej księgowości.Oprócz tego klienci mogą skorzystać z usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samozatrudnienie - prosty sposób na optymalizację podatkową »

  Przyjęło się, że Samozatrudnionym nazywa się przedsiębiorcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele osób postrzega jednak samozatrudnienie przez pryzmat stosunku pracy, tj. wykonywania tych samych zadań, co w ramach stosunku pracy, w ramach umowy o współpracy podpisanej pomiędzy byłym pracodawcom, a byłym pracownikiem obecnie prowadzącym działalność gospodarczą.

  O wszelkich prawnopodatkowych aspektach samozatrudnienia można dowiedzieć się na prowadzonym przez nas blogu pod nazwą Samozatrudnienie.net

  Współautorami bloga są księgowi z biura rachunkowego BUK Tercet. Biuro zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę, komfortową współpracę oraz oszczędność czasu

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abak Biuro rachunkowo-konsultacyjne doradztwo podatkowe łódź »

  Coraz to trudniej o dobre biuro rachunkowe. Nie ma sensu sprawdzać wszystkich po kolei, dlatego że można zlecić sprawy swojej firmy sprawdzonym i doświadczonym profesjonalistom. Właśnie takie osoby pracują w biurze rachunkowo-konsultacyjnym Abak s. c., które służą swoimi usługami już od stycznia 1990 roku i o wysokiej jakości naszych działań przekonuje się obecnie 150 podmiotów gospodarczych. Nasi klienci mogą liczyć na całościową obsługę swojej firmy i w zakresie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego. Chętni klienci mogą skorzystać z doradztwa podatkowego, a dodatkowo wskazówek dla działalności gospodarczej - doradcy posiadają polisy OC na oferowane usługi. Na naszej stronie internetowej zaciekawione osoby odnajdą wszelkie informacje i szczegóły:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Optimum Finanse Gorzów Wlkp. »

  Biuro rachunkowe Optimum Finanse w Gorzowie Wielkopolskim świadczy profesjonalne usług w zakresie:
  - księgowość,
  - kadry i płace,
  - wnioski o dotacje UE i kredyty,
  - przygotowanie biznes planów i studium wykonania inwestycji,
  - doradztwo ekonomiczne.

  Działamy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz województwa lubuskiego.

  Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów.

  Pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej dla osób fizycznych i spółek z o.o.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowi.pl - znajdź biuro rachunkowe »

  Znajdź biuro rachunkowe w katalogu Ksiegowi.pl. Cała księgowość w jednym miejscu - jest tutaj prawie każdy księgowy. Znajdziesz tutaj biura rachunkowe z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Lublina, Torunia i wielu innych miast Polski.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Debet - Krapkowice »

  Nasza firma mieści się centrum Krapkowic. Biuro oferuje kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu finansowo-księgowym SYMFONIA. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług poparty jest certyfikatami Ministerstwa Finansów.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LM CONSULT Biuro Rachunkowe Monika Leyk »

  Biuro rachunkowe LM CONSULT oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi:
  - księgowe
  - podatkowe
  - kadrowo-płacowe
  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na formę prawną i profil prowadzonej działalności, a także do stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie fachowego outsourcingu księgowego, tak aby nasi klienci mogli skupić swoją uwagę wyłącznie na kwestiach związanych z rozwojem własnej firmy.

  Pomagamy klientom we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, począwszy od doradztwa w kwestiach związanych z założeniem działalności, poprzez systematyczną obsługę księgową, aż po reprezentację przed urzędami skarbowymi i ZUS.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy odbiór dokumentów od klienta w jego siedzibie, a także możliwość świadczenia usług bezpośrednio w siedzibie klienta.

  Korzystając z usług naszego Biura, klienci otrzymują gwarancję rzetelnej, terminowej i profesjonalnej obsługi.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: