Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Jeżeli potrzebują Państwo pewnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, w takim przypadku bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Każdy Klient ma swojego protektora, jedną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Instytucję na rynku wyróżnia płacone ubezpieczenie, dogodne stawki, a także możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do aktywnej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź »

  Łódzkie biuro rachunkowe COMPO SYSTEM Sp. z o.o. podejmuje się kooperacji z drobnymibądź średnimi przedsiębiorstwami w zakresie pełnej obsługi kadr oraz płac, ewidencji skarbowej w księdze przychodów oraz rozchodów, tworzenia sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych oraz deklaracji informacji i skarbowych. Jednostka proponuje też dozór nad kartami wynagrodzeń i zasiłków pracowników bądź tworzenie przelewów rozliczeń z ZUS. Na żądanie Klienta COMPO SYSTEM stosuje także ciągły nadzór podatkowy nad przedsiębiorstwem oraz przeprowadza analizy podatkowe nadchodzących przedsięwzięć. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe eFKa Beata Górniak »

  Obsługa księgowa prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie ustawą o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont opracowanie polityki rachunkowości przygotowywanie i modyfikowanie zakładowych planów kont prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji reprezentowanie klienta w urzędach sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych sporządzanie i analizowanie bilansu zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych (GUS) sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH sporządzanie sprawozdań finansowych »

  Zlokalizowane w Gdańsku Biuro usług księgowych Hanny Milewskiej oferuje usługi podatkowo-księgowe dla przedsiebiorców i osób prywatnych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, zakupów, sprzedaży i wartości niematerialnych. Przygotowujemy również deklaracje do ZUS, sprawozdania finansowe i sprawozdania do GUS. Zajmujemy się też rozliczeniami z ZUS, podatkowymi VAT, CIT i PIT, a także PFRON. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, kwalifikacje i ubezpieczenia OC, dlatego możemy zagwarantować solidną oraz całkowicie bezpieczną współpracę. Kompleksowo zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową. Doradzamy w sprawach związanych z zakładaniem i likwidacją firm. Osoby zainteresowane szczegółami na temat działalności biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo na stronę internetową.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frux firmy księgowe warszawa »

  Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalną obsługę księgową. Świadczymy profesjonalne usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Realizujemy między innymi obsługę płac i kadr, zarządzania finansami, obsługę prawną. Prowadzimy książki przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bank Śląski - Księgowość »

  Jesteśmy serwisem, który oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z usług księgowych, jak również kadrowo-płacowych. Naszą specjalizacją jest pełna księgowość spółek osobowych, kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń oraz samodzielnych przedsiębiorstw. Dostarczamy usługi księgowe jedynie na najwyższym poziomie bezpieczeństwa dotyczącego rozliczeń podatkowych. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Biuro rachunkowe ABAK funkcjonuje na rynku usług podatkowych i księgowych od ponad 12 lat. Głowna grupa naszych klientów to firmy z Grodziska Mazowieckiego, a także z miast Brwinów, Błonie, Jaktorów, Milanówek, Żyrardów, Pruszków, Podkowa Leśna jak również przedsiębiorcy z warszawskiej dzielnicy Ursynów oraz Kabaty. Priorytetem naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu rzetelne wykonanie powierzonych nam obowiązków, maksymalne zaangażowanie w każde zadanie, elastyczne podejście do współpracy, komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RT TAX - zwrot podatku z za granicy »

  Firma RT Tax założona w 2000 roku jest jednym z liderów na świecie pośród firm zajmujących się zwrotem podatku z zagranicy. W ciągu 13-letniej działalności wyspecjalizowaliśmy się w rozliczeniach nadpłat podatku dochodowego z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemiec, USA oraz Kanady.
  ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY
  Oferujemy zwrot podatku z UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii, USA, Kanady oraz Australii i Nowej Zelandii.

  • brak ukrytych kosztów
  • wysoki standard i najwyższa jakość świadczonych usług
  • konkurencyjne ceny
  • Średni zwrot podatku 2230 PLN

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://ksiegowebiuro.pl »

  Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia strony internetowej katowickiego oddziału Biura Rachunkowego 12-tka. Jest to już trzecia placówka naszego biura księgowego w województwie śląskim. Oddział ten zlokalizowany jest w Katowicach Podlesiu, aby móc zapewnić profesjonalne usługi księgowe firmom - i tym większym i tym mniejszym - z terenu Katowic, Mikołowa, Tychów i okolic! Na naszej stronie znajdą Państwo podstawowe informacje o biurze rachunkowym, ofertę usług księgowych oraz cennik i dane kontaktowe, a także aktualne promocje! UWAGA - ZAWSZE AKTUALNA PROMOCJA NA PEŁNĄ KSIĘGOWOŚĆ - ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa »

  dotacje unijne, biznes plany, doradztwo gospodarcze, fundusze unijne, dofinansowanie, usługi doradcze, usługi biznesowe, pozyskiwanie dotacji, pozyskiwanie dofinansowania, wnioski o dotacje, fundusze strukturalne, fundusze europejskie, eksport, Niemcy, innowacje, porady prawne, doradztwo kredytowe, rozwój eksportu, usługi księgowe, biuro rachunkowe, księgowość, księgowy, obsługa księgowa, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe.

  O firmie:
  Jesteśmy pionierem kompleksowego podejścia do obsługi finansowej firm, starających się o dofinansowanie inwestycji realizowanych w ramach projektów unijnych. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wypełnienia dokumentów aplikacyjnych wymaganych przy ubieganiu się o pomoc UE, lecz obejmują również doradztwo związane z kompleksową obsługą finansową inwestycji, a także wyszukiwanie partnerów handlowych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Świadczenie wyżej wymienionych usług możliwe jest dzięki zatrudnionym w firmie profesjonalistom oraz współpracownikom z różnych obszarów szeroko pojętych usług biznesowych. Są to m.in.: specjaliści ds. funduszy strukturalnych, specjaliści ds. finansowo-księgowych, prawnicy, rzecznik patentowy, specjaliści z dziedziny B+R i szeroko pojętych innowacji technologicznych oraz osoby biegle władające językami obcymi.
  Firma SIEGMA-CONSULT świadczy również usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej).

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KaTax Warszawa »

  Nasi specjaliści od księgowości oferują całkowitą obsługę swoich klientów. Nikt już nie będzie narzekał na formalności i sprawy urzędnicze. Nasze usługi księgowe są niezastąpione i kompleksowe. Nasza oferta jest tak szeroka, że znajdą w niej pomoc i kliencie indywidualni i całe firmy. Nasze biuro rachunkowe chętnie wykonuje wszystkie zlecenia. Można nawiązać z nami współpracę jednorazową albo długoterminową. Nasze biuro księgowe słynie z rzetelności i precyzji. Profesjonalizm to główna cecha naszych pracowników, którzy proponują kompleksową i bliską obsługę rachunkową mieszkańcom Warszawy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE SZCZECIN sporządzanie deklaracji ZUS »

  W Szczecinie znajdą Państwo Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla małych firm. Profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje także wymagane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne i dostarcza je do stosownych urzędów. Zajmuje się również rozliczeniami podatkowym, a również przygotowuje wnioski o zwrot podatku VAT. Ponadto proponuje współpracę w ramach obsługi kadr i płac. Współpraca z biurem jest gwarancją bezpiecznych oraz solidnych usług, w pełni dostosowanych do specyfiki obsługiwanej firmy. Więcej szczegółowych wiadomości zostało opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

  Anix biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Zakres usług naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług oraz wiele innych. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze rzetelnie prowadzimy nasze usługi. Zapewniamy także osobom fizycznym pełne doradztwo podatkowe związane z rozliczaniem CIT, PCC, VAT-7, VAT-7 UE, podatku od nieruchomości i sporządzania innych deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Obsługa księgowa firm. Pełen profesjonalizm, rzetelność i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy. W ofercie posiadamy m.in.: pełną księgowość, KPiR, ryczałt, kadry i płace i inne. Korzystamy z pomocy radców prawnych z renomowanej kancelarii w rozwiązywaniu zawiłych i skomplikowanych spraw.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Getek M. księgowa olsztyn »

  Posiadające swoją siedzibę w Olsztynie Biuro Rachunkowe Maria Getek oferuje swoje usługi osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą i osobom prawnym. Proponujemy usługi z zakresu: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr i płac, obsługi ZUS i innych. Posiadamy licencje na wykonywanie zawodu nr 24534/01. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądż też indywidualnego. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Monika Figas »

  Biuro rachunkowe Moniki Figas oferuje kompleksową obsługę księgową - doradztwo, archiwizację dokumentów oraz prowadzenie ewidencji. Gwarantujemy profesjonalne sporządzanie wszelkiego rodzaju deklaracji i sprawozdań. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal polecane biura rachunkowe »

  Polecane Biura Rachunkowe to portal, który powstał z myślą o wszystkich poszukujących pomocy w zakresie podatków. Z nami rozwiążesz zawiłości prawa podatkowego, nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o rozliczeniach. Na naszej stronie internetowej znajdują się rekomendowane biura rachunkowe z całej Polski. Odwiedzający naszą stronę mogę zawsze dodać taką opinię i ocenić usługi danego biura. Zajmujemy się również zbieraniem opinii o doradcach podatkowych. Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Accountant.pl – profesjonalne usługi księgowe »

  Kancelaria Rachunkowa Accountant - biuro rachunkowe Warszawa na najwyższym poziomie świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe. Naszymi Klientami są zarówno podmioty polskie, jak i zagraniczne. W atrakcyjnych cenach zapewniamy usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Nasza oferta kierowana jest do podmiotów, we wszystkich sektorach gospodarki. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, firmami rodzinnymi jak i jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi. Kancelaria rachunkowa Warszawa Account to kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy fachowo zrealizują dla Państwa usługi w zakresie: księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, zarządzanie nieruchomościami. Nasze biuro księgowe Warszawa zapewnia fachowe doradztwo biznesowe i doradztwo podatkowe. Tax representative Accountant - Kancelaria Rachunkowa – skuteczne usługi księgowe Warszawa. Zapraszamy na naszą stronę główną www.kancelaria-accountant.pl.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Bill-1 to biuro rachunkowe z Bydgoszczy zajmujące się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych oraz księgowych. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, tworzenie sprawozdań finansowych czy obsługę kadr. Z pełną ofertą biura mogą Państwo zapoznać się na oficjalnej witrynie firmy Bill-1.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe HELP Anna Semrau »

  Ofertę swoją kierujemy do osób fizycznych jak i osób prawnych, małych, średnich i dużych firm i przedsiębiorstw. Celem biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów- dlatego też ciągle podnosimy nasze kwalifikacje.
  Opieramy się również na współpracy z radcami i doradcami prawnymi i podatkowymi. Biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Oferujemy:
  * usługi księgowe
  * usługi kadrowo-płacowe
  * doradztwo prawne i podatkowe - BEZPŁATNE dla klientów biura
  * wirtualne biuro
  * pomoc przy załatwianiu formalności kredytowych

  Zapraszamy na naszą stronę www.biuro-help.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą biura.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: