Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 26 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »
 • Akro-Silesia Sp. z o.o. usługi księgowe śląsk »

  Jesteśmy biurem rachunkowym zajmującym się prowadzeniem księgowości dla firm. Zapraszamy wszystkich biznesmenów, zainteresowanych oszczędnością, do odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach i do zapoznania się z możliwościami, które daje współpraca z Akro-Silesia. W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni pracownicy z wyższym wykształceniem o profilu ekonomicznym, którzy profesjonalnie poprowadzą wasze księgi finansowe, sporządzą wnioski kredytowe i stowrzą niezbędne deklarację podatkowe. Ceny usług ustalamy indywidualnie z klientem. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia siedziby naszego biura rachunkowego i do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin »

  Nasze biuro rachunkowe posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości usługi, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie PKPiR czyli podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu czyli ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji rozliczenia dla celów podatku VAT. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Joanna Antoniewicz - Chełm lubelskie »

  Usługi księgowo-podatkowe, kadrowe oraz doradztwo finansowe w Chełmie. Prezentacja firmy, pełna oferta, ceny usług, a także przydatne informacje i dokumenty. Kontakt. Lubisz wypełniać sterty druków oraz tracić czas w kolejkach różnych urzędów? A może kochasz ryzyko i księgowość powierzysz osobie bez doświadczenia. Nie trać czasu! Nie ryzykuj! Zostań moim klientem, poczuj się bezpiecznie i zajmij rozwojem własnej firmy.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Consulting Poznań »

  DC-CentrumStrategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP.Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest wykonanie odpowiedniej taktyki zbudowanej w oparciu o trafne informacje (o firmie oraz jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – rozumne planowanie oraz nadzór nad finansami.Mając to na uwadze, sformowaliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowejoraz biura rachunkowego.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATP - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i podatków. Udzielamy profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu ksiąg handlowych, sporządzaniu analiz, dokumentacji oraz raportów finansowych. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Założyłeś nową firmę i nie wiesz komu powierzyć swoją księgowość? Biuro Rachunkowe Akcept jest właśnie dla Ciebie! Biuro Rachunkowe w Gdańsku zaoferuje Ci korzystne rabaty dla nowych klientów. Nie zwlekaj i przekonaj się sam jak wiele korzyści przyniesie Tobie nasze Biuro Rachunkowe Gdańsk!

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białystok »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz zajmuje się świadczeniem swoich usług na terenie Białegostoku i najbliższych okolic. Klienci będą więc mogli skorzystać z szerokiej gamy usług doradztwa podatkowego, w tym między innymi z zakresu doradztwa transakcyjnego, czy też reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. W usługach znajduje się też biuro księgowe.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • S&S - biuro rachunkowe »

  Oferujemy profesjonalną obsługę księgową, doradztwo w zakresie biznesplanów oraz zarządzania finansami. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych - sporządzamy zeznania roczne i przygotowujemy różnego rodzaju dokumenty do urzędów.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plus Wioletta Wojciech biuro rachunkowe katowice »

  Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS zostało otwarte z uwagą o narastającym zapotrzebowaniu na usługi księgowe niewielkich podmiotów gospodarczych. Każda nawet najmniejsza firma, która generuje faktury kosztowe i przychodowe podlega obsłudze księgowej, a w naszym biurze mogę spodziewać się Państwo na kompleksową obsługę w aspekcie prowadzonej działalności. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe, oraz biznesmenów na tzw. ryczałcie. Jeśli wyszukują Państwo sprawdzonych i rzetelnych księgowych, to nasze biuro zadowoli Państwa oczekiwania w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Union - biuro rachunkowe Kraków »

  Działalność biura rachunkowego Cracow Union skupia się na kompleksowej obsłudze księgowej i doradczej. Naszymi głównymi odbiorcami są małe i duże firmy - zajmujemy się m.in. doradztwem podatkowym, szkoleniami BHP oraz wypełnianiem rocznych zeznać podatkowych.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Dla swoich klientów prowadzimy księgi rachunkowe, różnego typu ewidencje (trwałych środków, wartości prawnych i niematerialnych czy wyposażenia). Sporządzamy także wszelkie przelewy, finansowe sprawozdania, statystyczne sprawozdania. Możemy również wykonać deklaracje podatkowe. W zakresie kadrowo-płacowym zajmujemy się tworzeniem deklaracji, raportów, miesięcznych list wynagrodzeń i ich przesyłaniem do ZUS-u. Umożliwiamy wysłanie ZUS-owskich deklaracji online przy pomocy podpisu kwalifikowanego. Kolejnym obszarem naszych działań jest sporządzanie umów pracowniczych - o pracę, dzieło, zlecenie. Przygotujemy dla państwa roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników oraz poprowadzimy ich osobiste akta. Organizujemy także szkolenia BHP dla firm. Księgowość Raś i Raś oferuje oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia. Osobom prywatnym proponujemy pomoc w wypełnianiu wniosków o zrot VAT za wydatki poniesione w remontach budownictwa mieszkalnego. Jeśli twoja firma zatrudnia osoby niepełnosprawne pomożemy ci napisać sprawozdania do PFRON oraz stworzymy wniosek o dofinansowanie czy zwrot zapłaconych składek.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Łódź »

  Biuro podatkowe Abak posiada w ofercie wielozadaniową obsługę księgową w Łodzi. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rozrachunkowych dla osób fizycznych, jak i spółek prawa handlowego, również z udziałem kapitału zagranicznego. Dodatkowo wykonujemy m.in. sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe.
  Biuro rachunkowe Abak S.C. działa na łódzkim rynku rachunkowości już od 1992 r. Przez ten okres stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszym doradcom podatkowym. Możemy się również poszczycić tym, że wielu naszych obecnych Klientów współpracuje z nami od początku naszej działalności. Jest to najwspanialsza rekomendacja łódzkiego biura księgowego. Praca z naszym biurem księgowym jest gwarancją rzetelnego i terminowego zrealizowania zleconych nam usług. Kompleksowa obsługa Interesantów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy również obsługę w języku angielskim i niemieckim. Nasi doradcy, służący fachową poradą, czekają na Państwa w naszym biurze, gdzie w przyjaznej atmosferze odpowiedzą na wszelkie pytania.
  Biuro księgowe znajduje się na ul. św. Teresy w Łodzi. Zapewniamy księgowość w Łodzi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Edyta Oboza »

  Posiadamy długoletnią praktykę w prowadzeniu księgowości. Nasze biuro rachunkowe zostało założone w 1992 roku w Nowym Sączu. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługowę księgowo-kadrową. Strona Internetowa zawiera ofertę biura rachunkowego oraz aktualności dotyczące zmian w przepisach podatkowych. Zapraszamy do jej odwiedzenia i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług z uwzględnieniem bieżących zmian w prawie bilansowym oraz podatkowym.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Jasta »

  Biuro Rachunkowe Kancelaria Jasta już od kilkunastu lat istnieje w branży świadczeń rozliczeniowych. Od początku naszej aktywności nauczyliśmy się współpracować z naszymi petentami. Stale zwiększamy możliwości zespołu, na bieżąco przeprowadzając aktualne testy i certyfikacje. Dyplomowani eksperci szybko rozwikłają nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

  Biuro powstało w latach 90. Od dwudziestu trzech służymy naszym klientom wsparciem w zarządzaniu działalności gospodarczej. Każde zlecenie jest dla nas szczególne. Staramy się zawsze zgłębić nową firmę i jej wyjątkowe właściwości, co owocuje pierwszorzędną kooperacją i harmonią.

  Najważniejsze jest dla nas to, aby klienci ufali, że ich nie rozczarujemy. Zlecenia wykonujemy natychmiastowo, lecz starannie.

  Możemy Państwu zaoferować usługi rachunkowe, poradnictwo biznesowe, usługi związane z weryfikacjami skarbowymi oraz racjonalizacją skarbową, doradztwem skarbowym, organizowaniem przedsiębiorstw i składowaniem archiwaliów. Nasza firma mieści się Tychach. Skontaktować można się z nami oprócz tego telefonicznie i e-mailowo.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź »

  Prowadzimy usługi księgowe, tanio i profesjonalnie.
  Biuro istnieje już od kilkunastu lat. Posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dodatkowo biuro objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Prowadzimy profesjonalne usługi księgowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczania ryczałtu. Zapewniamy również obsługę kadrowo-płacową. Dla osób fizycznych rozliczenia PIT.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • TaxCare24.pl Biuro Rachunkowe Doradca - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Oferujemy dla przedsiębiorców prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy uruchomić nową działalność gospodarczą. Swoim Klientom umożliwiamy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROSZKOWSKA-GALANT DOROTA usługi księgowe szczecin »

  Obsługa kadrowa, księgowa, płacowa i ZUS - to wszystko oferuje Biuro Rachunkowe Roszkowska - Galant z siedzibą w Szczecinie. Do współpracy zachęcamy klentów indywidualnych prowadzących własną działalność i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. proponujemy doradztwo w obszarze prawa podatkowego, zakładania własnej firmy czy też obsługi fundacji. W skład naszych usług wchodzi m.in. reprezentowanie zleceniodawców przed urzędem skarbowym i ZUS, wykonywanie list płac pracowników oraz dokumentów związanych z ich zatrudnieniem i zwalnianiem. Więcej danych połączonych z działalnością naszego biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KPSR Księgowość dla firm »

  Firma KPSR jest firmą outsourcingową która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej, podatkowej oraz raportowaniu finansowym. Naszymi odbiorcami są spółki prawne jak i spółki osobowe oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych z terenu Trójmiasta i okolic.Uzupełnieniem działalności firmy KPSR są usługi z zakresu kadr i płac, monitoring zobowiązań oraz zarządzanie płatnościami Spółek.Naszym celem jest obniżanie kosztów firm i wspieranie zarządzania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów.Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów o numerze 1923/2003.Jesteśmy ubezpieczeni w PZU S.A. z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej oraz posiadamy dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na kwotę 500 tysięcy złotych co daje gwarancję zaufania i rzetelności do naszej firmy.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp dąbrowa górnicza »

  Korzystając z usług biura rachunkowego Aditio otrzymują Państwo idealnie dopasowany do potrzeb Państwa firmy pakiet usług, co znacznie zmniejsza koszty utrzymania firmy. Już w najtańszym pakiecie mogą Państwo liczyć na szkolenia BHP, przygotowanie oceny ryzyka zawodowego, pomoc w uzyskaniu finansowania czy pomoc w obniżaniu kosztów telekomunikacyjnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszych pakietach, firmie oraz referencje od naszych klientów.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Działamy w branży rachunkowej wystarczająco długo aby móc stwierdzić, że posiadamy doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam jak najlepiej dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów. W naszym gronie pracują profesjonalni i dokładni księgowi, którzy w swoją pracę wkładają całą swoją wiedzę i zamiłowanie do rachunkowości. Mogą być Państwo pewni, że powierzając swoje rozliczenia finansowe naszej firmie, znajdą się w najlepszych rękach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: