Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 27 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »
 • Trinity Shelf Companies - sprzedaż gotowych spółek »

  Największy dostawca gotowych spółek w Polsce, sprzedaż gotowych spółek zoo oraz pozostałych, nowe spółki na sprzedaż, rejestracja i zakładanie firm, usługi księgowe, wsparcie administracyjne, wirtualne biuro, likwidacja spółek.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGNES BIURO RACHUNKOWE KRYSTYNA SZCZEPAŃSKA »

  Agnes to doświadczone biuro rachunkowe, które ma swoją siedzibę w Łodzi. Jest uprawomocnione do usługowego prowadzenia ksiąg od 2003 roku. Proponuje prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową i przygotowywaniem i składaniem deklaracji do urzędów skarbowych (VAT, CIT, PIT) i do ZUS-u. Biuro zaprasza do skorzystania z usług rozliczeniowych zarówno osoby fizyczne, jak również przedsiębiorstwa, spółki osobowe, osoby prawne oraz inne podmioty. Każdy z klientów jest traktowany poszczególnie i z zachowaniem poufności danych. Wszyscy są rozliczani z najwyższą rzetelnością. Szczegóły oferty znajdują się na stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomaszewska Joanna usługi rachunkowe wrocław »

  Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego biura rachunkowego Joanna Tomaszewska, które ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Biuro posiada znaczące doświadczenie w dostarczaniu obsługi kadrowo-płacowej oraz księgowej. Oferuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg podatkowych oraz sporządzanie deklaracji do urzędów skarbowych (VAT, CIT, PIT). Skorzystać z usług biura mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, spółki osobowe i inne rodzaje podmiotów. Dla każdego z klientów został zachowany właściwy poziom bezpieczeństwa oraz tajności informacji. Zalety biura to wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny. Szczegóły propozycji są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Payroll Team - Obsługa kadr i płac »

  W Payroll Team specjalizujemy się w profesjonalnym outsourcingu administracji kadr i płac. Prowadzimy rozliczenia z ZUS i ZFŚS. Zajmujemy się administracją ubezpieczeń grupowych dla pracowników i przeprowadzamy audyty kadrowo-płace w przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelariacieplik.pl »

  Oferta Kancelarii Podatkowej Jolanty Cieplik skierowana jest do firm o różnym przekroju działalności gospodarczej, które liczą na profesjonalną obsługę księgową, podatkową i nie tylko. Na co dzień zajmujemy się między innymi prowadzeniem rozliczeń podatkowych sklepów internetowych, obsługą kadrowo - płacową firm, rozliczeniami PIT osób nieprowadzących działalności gospodarczej i tak dalej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową Kancelarii Podatkowej Jolanty Cieplik.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gamatax z wieloletnim doświadczeniem »

  Masz problemy z księgowością? Twoje obecne biuro rachunkowe nie spełnia oczekiwań, a może jest zbyt drogie? Czas na zmianę biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe powinno cechować się przede wszystkim chęcią pomocy i doradztwa. Umiejętne wykorzystanie wiedzy z zakresu księgowości może korzystnie wpłynąć na zasoby finansowe firmy oraz zaoszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów jak również strat finansowych związanych np. z karami Urzędu Skarbowego. Biuro rachunkowe Gamatax mieszczące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, wie jak zadbać o twoje zaplecze księgowe. Nie masz czasu na księgowość? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dbamy o czas naszych Klientów – odbierzemy dokumenty bezpośrednio z firmy. Biuro księgowe Gamatax oferuje pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczenia pracowników pod względem kadrowo – płacowym, kontrola finansowa przez doświadczonego Dyrektora finansowego, usługi zewnętrznego handlowca, jako pomoc w świadczeniu usług administracyjno-handlowych oraz tłumaczenie tekstów z języka angielskiego, francuskiego i włoskiego, doradztwo podatkowe w zakresie prawa podatkowego. Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. - innowacyjne biuro rachunkowe »

  ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania polskich inwestorów na rynkach skandynawskich oraz w Niemczech a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych.
  Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Profesjonalna obsługa firm wysyłających pracowników do Norwegii, Danii, Szwecji, Niemiec. Zwrot podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną związaną dla firm. Priorytetem kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego podczas prowadzenia działalności gospodarczej.
  Kancelaria ściśle współpracuje również z biurami księgowymi, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie prawnym i finansowym.
  Porady prawne świadczone są zarówno jednorazowo jak i w formie stałej obsługi prawnej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • GARDE PROFIT Poznań »

  Biuro Rachunkowe Walczak Tomasz działa nieprzerwanie od 1998 roku. Prowadzimy księgowość uproszczoną i pełną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed różnymi urzędami, (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS). Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Rejestrujemy również nowe firmy oraz podejmujemy nietypowe zlecenia.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Cameron »

  Biuro rachunkowe CAMERON Jolanta Grobarek działa nieprzerwanie od 2003 roku i posiada certyfikat Ministra Finansów nr 3248/2003 uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Powołując do życia nasze biuro rachunkowe za cel obraliśmy sobie dostarczanie wszystkim klientom kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Pragniemy służyć Wam naszą wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, dzięki którym zyskacie bezpieczeństwo i stabilność księgowo-rachunkową.
  Podnosimy regularnie swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach branżowych, co pozwala nam nie tylko poznać aktualne trendy, lecz również aktualną interpretację prawa podatkowego.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ltdconsulting.pl »

  Oferujemy zakładanie spółek Ltd. w Anglii. Jeżeli męczą Cię obciążenia podatkowe oraz ZUS w Polsce, może pomyślałbyś o ekspansji na rynki zagraniczne. Spółka Ltd. to duże zwolnienia podatkowe, 20% podatku CIT oraz ulgi w wypłacie dywidendy. Zarabiaj do 150 GBP / tygodniowo bez opłacania jakichkolwiek składek NIN oraz podatku dochodowego. Założymy spółkę, wynajmiemy adres rejestrowy oraz powołamy dla Ciebie czystą spółkę Ltd. Księgowość i nielimitowane doradztwo podatkowe w cenie naszych usług pakietowych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Rudawa »

  Biuro Rachunkowe S.C. Małgorzata Smajek, Małgorzata Helbin jest biurem z tradycjami i doświadczeniem, charakteryzującym się dużymi kompetencjami w dziedzinie usług rachunkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Biuro funkcjonuje od 2008 roku, w Rudawie, na terenie woj. małopolskiego. Z powodzeniem obsługuje okoliczne miasta: Olkusz, Wieliczkę, Krzeszowice, Trzebinię, Myślenice, Chrzanów, Zabierzów. Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi, w ramach pełnej oraz małej księgowości, proponuje również realizację sprawozdań, bilansów, reprezentowanie klienta przed urzędem skarbowym, ZUS-em i PIP-em.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atroks usługi księgowe marki »

  Przewidujesz założenie własnej firmy, zapoznaj się z ofertą Atroks sp. z o.o. z Warszawy. Podstawowy profil aktywności to świadczenie kompletnego obszaru usług rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych. Ponadto oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i pozostałych kredytów bankowych zarówno przez osoby fizyczne, jak i prowadzące działalność gospodarczą. Pomagamy przy zakładaniu firmy, zajmujemy się rejestracją podmiotu i wybieramy najlepszą formę prowadzenia księgowości, dopasowaną do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb. Świadczymy również usługi informatyczne połączone z zakupem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Zachęcamy do kooperacji. Więcej wiadomości na stronie internetowej:

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bilans Marta Jabłońska »

  Biuro Rachunkowe „Bilans” z Zielonej Góry oferuje usługi z zakresu księgowości i rachunkowości dla przedsiębiorstw. Prowadzimy księgi rachunkowe, zajmując się m. in. zaplanowaniem reguł polityki rachunkowości, sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych, kontrolowaniem należności i zobowiązań. W zakres naszej działalności wchodzi ponadto prowadzenie dodatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtu. Świadczymy też usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, w tym prowadzenie kartotek pracowników, prowadzenie ewidencji urlopów, sporządzanie oświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników. Kompletna oferta naszego biura zamieszczona jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Radom. Bilans »

  Posiadane przez nas wysokie kwalifikacje oraz profesjonalne oprogramowanie SYMFONIA firmy SAGE umożliwia zaoferowanie szerokiego wachlarza usług:
  od podstawowej obsługi małych firm jednoosobowych po kompleksową obsługę dużych spółek prawa handlowego z exportem, importem i obrotem wewnątrz-unijnym.
  Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Radomiu.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Zielona Góra »

  O jakości naszych usług decyduje wiele elementów. Efektem ich połączenia jest bardzo wysoki standard usługi charakteryzujący się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta.

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką działającą na rynku usług finansowo - księgowych.

  Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm (segment MŚP).
  Zapewniamy także szeroki wachlarz usług doradczych.

  Naszym Klientom udzielamy konsultacji, porad oraz wsparcia w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, rozliczeń podatkowych, optymalizacji przychodów i kosztów.

  Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnią praktyką i ugruntowaną pozycją rynkową.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe DYNAMIKA Szczecin W Chruścielska »

  - Doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  - Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - Obsługę ubezpieczeń społecznych osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi współpracujących
  - Prowadzenie spraw pracowniczych, kadry, płace, zlecenia, ZUS
  - Doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących spraw związanych z kadrami i wynagrodzeniami
  - Sporządzanie zeznań rocznych podatku dochodowego (PIT, CIT), sprawozdań GUS, US, PFRON
  - Prowadzenie spraw związanych z postępowaniem kontrolnym w sprawach podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  - Prowadzenie rozliczeń z PFRON w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  - Stałą opiekę merytoryczną, stały kontakt z osobą prowadzącą księgowość/kadry/płace
  - Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Skawa »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2006 roku. Nasze biuro posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów oraz jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm. Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności przy rejestrowaniu, prowadzeniu i likwidacji działalności gospodarczej.

  Obsługujemy firmy działające poza granicami kraju mające siedzibę na terenie Polski.

  Świadczymy również usługi dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, m.in. sporządzamy zeznania roczne (PIT-y) oraz wnioski o zwrot wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM).

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tasse w Żukowie »

  Szukasz profesjonalnych usług księgowych w Trójmieście i okolicach? Jeśli tak, postaw na Biuro Rachunkowe - księgowość TASSE. Działamy od 2007 roku, oferując kompleksową obsługę księgową – w zakresie rozliczeń ryczałtowych, jak i księgi podatkowej, a także rozliczenia kadrowo – płacowe. Zapewniamy kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta, przystępne ceny oraz współpracę z certyfikowanym księgowym. Szczegóły oferty na www.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biurorachunkowebemowo.warszawa.pl »

  W ofercie naszego biura posiadamy między innymi rozliczenia: na zasadach ogólnych, pełna księgowość, ryczałt, pit, cit, vat, rozliczenia potór roczne osób prywatnych. Wszystkie osoby potrzebujące pomocy w prowadzeniu księgowości i rachunkowości zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółó dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: