Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 28 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Gestor - biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Gestor zajmuje się świadczeniem usług księgowo-kadrowych oraz doradczych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta naszego biura skierowana jest do różnych klientów, zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych, komandytowych, spółek akcyjnych, fundacji jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem krajowym lub zagranicznym.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  GDF Biuro Rachunkowe to profesjonaliści w każdym calu. To tu otrzymasz kompleksową i fachową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla swój firmy. Specjaliści z biura GDF pomogą w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i wszelkich dokumentów podatkowych, sporządzaniu pism, pracach kadrowo-płacowych oraz sprawach prawnych i przygotowywaniu biznes-planów. Biuro od 1998 roku działa w Krakowie. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dossier Sp. z o.o. badanie sprawozdań finansowych warszawa »

  Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych i problemów z obszaru prawa pracy. Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych oraz upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Petra oferującego pełen zakres usług księgowych jak i kadrowo-płacowych. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, który pomoże poprowadzić dokumentację Państwa firmy, wyręczy podczas kontroli z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Nasze biura rachunkowe znajdą Państwo we Wrocławiu, Poznaniu jak i w Zielonej Górze. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe TEMA A. i B. Jankowscy s.c. »

  Usługi biura rachunkowego: Prowadzenie rachunkowości, Rozliczenia z US, ZUS, kadry i sprawy płacowe, Doradztwo podatkowe, Roczne zeznania podatkowe, Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, księgowość.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Accoprofis zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. A w niej kompleksowa obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw. Accoprofis prowadzi pełną obsługę rachunkową, w której zawiera się także obsługa kadr i płac. Wykonujemy naszą pracę w sposób dokładny i rzetelny. Oferujemy pełen profesjonalizm i doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ludzi pomysłowych »

  Strona prezentuje jak pomysłowi w świadczeniu tradycyjnych usług potrafią być nowocześni księgowi.
  W niebanalny sposób prezentuje ofertę kancelarii świadczącej usługi w zakresie doradztwa, obsługi księgowej i kadrowo-płacowej oraz misji specjalnych.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Celem jakie stawia przed sobą Księgowość Warszawa - Asder Consulting biuro rachunkowo prawne jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowo – prawnego, tym samym zapewnienia możliwości skupienia się wyłącznie na prowadzeniu działalności bez jakichkolwiek przeszkód formalno prawnych stawianych przez urzędy, banki, czy nieuczciwych kontrahentów. Pomożemy założyć i poprowadzić rachunkowo - prawnie każdą formę działalności w Polsce. Śledzimy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na naszej stronie internetowej.

  Ponadto Księgowość Warszawa - Asder Consulting bierze czynny udział w tworzeniu czołowego bloga o prawie podatkowym dotyczącego stricte instytucji Samozatrudnienie. Wypowiadamy się na nim o ważnych kwestiach dotyczących prawno podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce pod kątem jednoosobowych działalności gospodarczej

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa buk »

  Biuro Usług Księgowych Tercet powstało w 2007 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę, komfortową współpracę oraz oszczędność czasu.

  Nasze usługi rachunkowe przeznaczone są dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Bez względu na branżę i pozycję na rynku. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także spółki cywilne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Zajmujemy się również prowadzeniem księgowości dla fundacji i stowarzyszeń. Wśród naszych klientów są firmy produkcyjne, usługowe i handlowe (łącznie z handlem zagranicznym).
  Dzięki wieloletniej praktyce i znajomości branży jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi niemal do każdego klienta.

  Napisz do nas i sprawdź ile czasu można zaoszczędzić korzystając z wiedzy innych. Dołącz do grupy Naszych Klientów i zobacz z jaką łatwością zajmiemy się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SPES »

  Biuro Rachunkowe działa w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów. Oferta biura:
  • Roczne rozliczenia podatkowe osób fizycznych
  • Zwrot VAT za materiały budowlane
  • Przygotowanie wniosków przy ubieganiu się o dotacje z Urzędu Pracy
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • Udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych
  • Przygotowywania wniosków kredytowych dla banków
  • Przygotowania dokumentów niezbędnych do umów leasingowych
  • Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych, spółek z o.o.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów
  • Reprezentowania Klienta przed organami kontroli zewnętrznych
  • Tworzenia analiz finansowo-księgowych
  • Sporządzane sprawozdań finansowych
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Dokonywanie rozliczeń w zakresie podatku CIT, PIT, VAT
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji zasiłkowej
  • Sporządzanie list płac
  • Kompletowanie dokumentów potwierdzających ubezpieczenie osób przebywających i pracujących na terenie UE (ZUS, NFZ)
  • Przygotowanie wniosków o A1

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mericon - Outsourcing kadr i płac »

  Wielu biznesmenów uważa, że kadry i płace to działy, które powinny być w każdej firmie. Jednak dzisiaj można wykryć mnóstwo osób, które oferują kierowanie takich działów za nas. Co można na tym zdobyć? Owszem usługi kadrowo płacowe kosztują, ale są o wiele tańsze niż pensje wszystkich osób zatrudnionych w kadrach i płacach razem wziętych, a więc daje to firmie realne oszczędności. Natomiast jest jeszcze jeden element, który wskazuje nam, że outsourcing tych obu działów jest solidnym wyjściem. Chodzi w tym wypadku o czynnik ludzki. W niektórych firmach jest zakaz rozmawiania o pensjach. Natomiast dział płac wie wszystko i może zwyczajnie udzielać takich informacji jednostkom postronnym lub innym pracownikom. Z kolei dział kadr odpowiedzialny jest za przyjmowanie, pilnowanie i zwalnianie pracowników. Niestety zdarza się, że osoby zaangażowane w kadrach zatrudniają swoich znajomych, którzy nie są najlepszymi pracownikami. Zewnętrzne działy pracują sprawiedliwie, wobec tego są lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariailasz.pl Polski adwokat USA »

  Kancelaria adwokacka „Ilasz&Associates” świadczy usługi prawne dla społeczności polsko-amerykańskiej z zakresu prawa cywilnego i karnego. Odmowa wydania wizy nie musi być koszmarem, a rozwód USA może być przeprowadzony sprawnie. Mecenas Liwiusz Ilasz ma za sobą liczne sprawy, które w większości przypadków wygrywa. Rozwody USA i adopcje USA, po dużo bardziej poważniejsze procesy, gdzie klienta oskarżano o posiadanie narkotyków USA. Adwokat USA przyjmuje sprawy, które dla emigranta na obczyźnie są trudne i zawiłe, a które dodatkowo komplikują się poprzez brak znajomości języka angielskiego i przepisów prawa. Wieloletnie doświadczenie, szacunek wobec klienta i serdeczne usposobienie sprawiły, że kancelaria cieszy się pozytywną renomą wśród polskiej i amerykańskiej społeczności. Biuro mieści się na dolnym Manhattanie oraz we Warszawie. Polski adwokat USA to człowiek godny zaufania, który swojej pracy oddaje całe życie. To człowiek, któremu każdy może zaufać!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Perfekto »

  Specjalizujemy się w usługach z zakresu prowadzania księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, otwartych na potrzeby klientów i zaangażowanych w budowanie zasad elastycznej, opartej na zaufaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych usług, oferujemy różnorodny zakres i rozmaite formy współpracy. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Rozwiązania, które proponujemy bazują na nowoczesnych systemach komputerowych oraz ciągle rozwijanej i aktualizowanej wiedzy naszych pracowników.Zakres usług opracowany został z myślą o podmiotach zainteresowanych maksymalizacją korzyści. Klient rezygnując z własnego księgowego unika kosztów personalnych, związanych z zatrudnieniem pracowników w działach finansowo-księgowym i kadrowym oraz wielu nakładów inwestycyjnych ponoszonych na utrzymanie dodatkowej powierzchni biurowej, organizację i wyposażenie. Poza standardową realizacją usług księgowych, klienci mogą zawsze liczyć na doradztwo w kwestiach finansowych, podatkowych i prawnych. Naszą misją jest umożliwienie Państwu skupienia się na tym co najważniejsze, czyli na pomysłach i rozwoju. Oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem koniecznej dokumentacji i przekazaniem jej odpowiednim instytucjom.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Financialrepublic.org.uk »

  Biuro rachunkowe financialrepublic.org.uk zlokalizowane jest w Londynie. Świadczymy pełen zakres usług księgowych, w tym także pomagamy w założeniu spółek działających na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadzamy także wszystkie niezbędne rozliczenia i w profesjonalny sposób pomagamy w prowadzeniu formalnym firmy, która zarejestrowana została na mocy prawa brytyjskiego i formalnie w tym miejscu działa.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pabianice - Krzysztof Karczmarz »

  Oferujemy pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z założeniem własnej działalności. Naszych klientów osobiście reprezentujemy przed Urzędem Skarbowym lub ZUS'em.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

  Obsługujemy już ponad 100 firm w różnych branżach. Każda firma jest traktowana indywidualnie. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania poufności w kontaktach z naszymi klientami.

  Biuro Rachunkowe Pabianice ustala wszystkie ceny indywidualnie dla każdego klienta. Ceny są stałe i niezmienne przez cały rok.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Rzeszów »

  Prowadzisz swoją firmę lub jesteś kierownikiem w większej korporacji? Zadbaj o to by ludzie którymi zarządzasz mieli aktualne szkolenie BHP. Jest to wymagane przepisami polskiego prawa oraz potrzebne ze względu bezpieczeństwa pracowników.
  Jako firma świadczymy również szereg innych szkoleń oraz zajmujemy się obsługą kadrową. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego biura na terenie Rzeszowa.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ONETAX - Biuro rachunkowe w Olsztynie »

  OneTax to biuro rachunkowe z Olsztyna zapewniające usługi z zakresu księgowości oraz zakładania i prowadzenia firmy. ONETAX obsługuje mikro przedsiębiorstwa, różnego rodzaju spółki w tym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. ONETAX zapewnia pełną obsługę księgowo-kadrową dla małych oraz średnich firm. Dla swoich klientów ONETAX, bezpłatnie przygotowuje politykę rachunkowości czy regulamin płac. Na początku miesiąca dokumenty są odbierane od klienta przez firmę kurierską.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek »

  Resan Biuro Rachunkowe Anna Respondek. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Nasza oferta umożliwia i ułatwienie rozpoczęcie, prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie rozliczeń podatkowych, ZUS, kadr, Przywiązujemy dużą uwagę do uczciwości i jakości, poświęcamy maksymalną ilość czasu dla rozwiązania problemów podatkowych i kadrowych i znajdujemy środki zaradcze na przyszłość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi nasza firma posiada ubezpieczenie OC związane z prowadzoną działalnością. Posiadamy doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - Lex Conseil Lublin »

  Potrzebujesz doświadczonego biura księgowego, które zadba o rachunkowość i finanse twojej firmy?
  Biuro księgowe Lex Conseil z siedzibą w Lublinie oferuje usługi na wysokim poziomie. Dostarczamy pełny pakiet usług rachunkowych razem z reprezentowaniem Państwa przedsiębiorstwa przed organami rządowymi. Dzięki Lex Conseil Lublin oszczędzisz czas i pieniądze - będziesz mógł spokojnie oddać się swoim obowiązkom.
  Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z województwa lubelskiego i Lublina. Nasze Biuro księgowe jest do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mitaxx.pl »

  Mitaxx jest biurem rachunkowym z Wrocławia. Główne atuty firmy to długa obecność na rynku oraz wysokie kwalifikacje pracowników. Na stronie www firmy mieści się zakładka z usługami, cennik oraz dane do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: