Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe »

  OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe w Warszawie (Centrum Pragi) oferuje klientom kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi w przyjazny sposób po bardzo konkurencyjnych cenach.

  Usługi księgowe kierowane są do średnich, małych i mikro przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak: spółki kapitałowe, spółki osobowe, jednoosobowa działalność gospodarcza, stowarzyszenia, fundacje. Usługi adresujemy do firm z różnych branż, jak np. edukacja, doradztwo, reklama, public relations, budownictwo, handel i dystrybucja, transport i spedycja.

  Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego oraz dokumentacji kadrowo-płacowej.

  Otwartość na potrzeby klientów pozwoliła rozszerzyć ofertę usług o kojarzenie polskich partnerów gospodarczych z niemieckimi i hiszpańskimi we wszystkich branżach, zlecenia tłumaczeń z/na język niemiecki i hiszpański.

  Współpracując z nami możesz spokojnie skoncentrować się na rozwoju własnej firmy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Avecon Biuro rachunkowe »

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wymagasz, aby Twoje finanse znajdowały się w dobrych rękach, podczas gdy zatrudniasz pracowników i wymagasz, aby obsługa ich pensji była wykonywana idealnie, nie przepadasz za odbywaniem pochłaniających chęci wizyt w urzędzie podatkowym w przypadku dokonywania korekt, zaufaj nam! Nasza firma Avecon zapewnia kompleksową obsługę rachunkową firm.

  Proponujemy pełen wachlarz usług, zaczynając od bieżącego prowadzenia ksiąg przychodów oraz rozchodów, poprzez rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, zakańczając na sporządzaniu bilansów i raportów finansowych. Dodatkowo oferujemy usługi, na przykład szkolenia BHP. Kolejną z propozycji jest kompleksowa pomoc osobom, które w tym momencie rozpoczynają działalność gospodarczą.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bilans »

  Biuro rachunkowe Bilans świadczy wysokiej jakości usługi z branży księgowości i doradztwa podatkowego. Oferujemy różnego rodzaju świadczenia z zakresu kadr i płac, a także wykonanie profesjonalnych ekspertyz finansowych.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rusek »

  Nasze biuro rachunkowe do dyspozycji klientów ma doświadczonych księgowych, a także doradców podatkowych i specjalistów BHP. Rozliczenia z klientami prowadzone są na podstawie ilości księgowanych faktur w miesiącu. Nasze usługi to m.in prowadzenie ksiąg handlowych i prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.
  Naszym klientom oferujemy rzetelne i profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, błyskawiczną informację finansową i doradztwo. Odwiedź nasze biuro rachunkowe lub stronę internetową, na której odszukasz pełny opisy działalności firmy.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ark.pl »

  Zespół Doradczy Dr R. Kuszłeyko sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną księgowości. Istnieje od 1989 roku, w przeszłości zajmowała się też innymi dziedzinami. Jej działalność opierała się na pomocy dla prywatnych i państwowych przedsiębiorstw. Ofertę stanowiła pomoc w procesach prywatyzacji. Zespół do tej pory nawiązał współpracę z 460 przedsiębiorstwami. Obecnie oferuje obsługę księgową firm. Obsługuje podmioty prowadzące pełną księgowość lub na zasadzie książeczki przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma bez ZUS »

  Nasze usługi pozwalają na:
  - w pełni legalne prowadzenie firmy bez miesięcznego obciążenia ZUS
  - zwiększenie swojego miesięcznego przychodu osobom pracującym na etacie (zmiana warunków zatrudnienia – przejście z umowy na etat na współpracę z pracodawcą na zasadach firma-firma. Możliwość zwiększenia wynagrodzenia do poziomu brutto pracodawcy)
  - nawiązywanie współpracy z nowymi pracownikami na zasadach firma-firma przy obniżonych kosztach pracy (bez ograniczeń narzucanych przez kodeks pracy)
  - obniżenie kosztów kadrowo-płacowych dla firm i korporacji (brak obowiązku archiwizacji dokumentów pracownika, jedna faktura jeden przelew)
  - obniżenie kosztów księgowych dla małych firm, które funkcjonują na pełnej księgowości.

  Czyli:
  Jak prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak legalnie w Polsce prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak budować majątek rodziny,
  Jak zbudować klasę średnią w Polsce,
  Jak ograniczyć koszty skarbowe,
  Firma bez ZUS rozwiązanie i opinie

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ExpressBook - Skuteczne i profesjonalne biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe ExpressBook zajmuje się obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych. Dokonuje księgowań, sporządza odpowiednie rejestry i deklaracje, a także reprezentuje klientów w Urzędach Skarbowym i ZUS

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zorius.pl - System Symfonia »

  Firma Zorius.pl świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe z zakresu obsługi i wsparcia Systemów Zarządzania Symfonia.

  Zorius.pl jest złotym autoryzowanym partnerem Sage, od 20 lat zajmuje się skutecznym wsparciem merytorycznym i technicznym z zakresu oprogramowania Symfonia i programów powiązanych. Świadczymy również usługi księgowe jako biuro rachunkowe. Działamy na terenie Śląska i Małopolski, najczęściej wspieramy bieżącą pracę w systemach Symfonia Handel, Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Kadry i Płace. Zajmujemy się również tworzeniem raportów dodatkowych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Dzierżoniowie : Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek w Poznaniu - Delta Solution »

  Przedsiębiorstwo Delta Solution to firma zajmująca się głównie sprzedażą gotowych spółek jak i zakładanie spółek na życzenie Klienta. Dodatkowo Delta Solution prowadzi usługi księgowe dla Klientów z Poznania oraz okolicy. Dodatkowe informacje na temat działalności uzyskać można na stronie www firmy.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • TAX księgowi przemyśl »

  Najwyższą jakość oraz solidność wszystkich wykonywanych usług zapewnia biuro Rachunkowe TAX, którego siedzibą jest Przemyśl. Świadczymy swoje usługi dla przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz tych wszystkich, jacy dopiero planują rozpocząć działalność gospodarczą. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz licencję uprawniającą do prowadzenia naszej działalności. Sporządzamy deklaracje oraz sprawozdania na potrzeby urzędów skarbowych, GUS-u i ZUS-u. Prowadzimy księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów, a dodatkowo ewidencję dla potrzeb podatku VAT. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rybnik »

  Biuro Rachunkowe Warido to usługi księgowe świadczone na terenie Polski i Czech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu księgowość przez moją firmę prowadzona jest rzetelnie i z dbałością o najwyższą jakość usług. Kompleksowe rozwiązania podatkowo- księgowe oferowane przez nasze biuro księgowe, umożliwia kontrahentom czuć się bezpiecznie i stabilnie. Do katalogu naszych usług księgowych należą również audyty, a dodatkowo wsparcie księgowe. Odwiedź biuro rachunkowe na http://warido.com i zostań jednym z naszych zadowolonych nabywców.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regent - Biuro Rachunkowe Gliwice »

  Regent to nowoczesne biuro rachunkowe z siedzibą w Gliwicach. Prowadzimy pełną księgowość, kadry i płace, księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Oferujemy szereg usług dodatkowych. Prowadzimy również księgowość online - zdalnie, z przekazywaniem dokumentów w formie elektronicznej.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxmentor Katowice »

  Firma Taxmentor oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości i nieruchomości na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż. Jesteśmy zespołem młodych i dynamicznych księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasze zaangażowanie i wiedza gwarantują usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Stale poszerzamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i podnosząc nasze kompetencje.Proponujemy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia, porad oraz konsultacji z zakresu prowadzonej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami i zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Taxmentor.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem adresu dla firmy Warszawa »

  Dobra lokalizacja firmy w prestiżowej dzielnicy może mieć kluczowe znaczenie dla jej rozwoju. Jeśli nie stać Cie na drogi lokal w centrum Warszawy wynajmij adres dla swojej firmy w Porayowym Dworku. W ramach abonamentu zapewniamy obsługę korespondencji, obsługę biurową. Do dyspozycji klientów mamy również gabinet prezesa i salę konferencyjną.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kim Jesteśmy Biuro Rachunkowe Paweł Bąkowski »

  Biuro rachunkowe Formtax powstało w 2010 roku. Biuro świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości, optymalizacji i dokumentacji podatkowej, projektów audytowych, due dilligence jak i szkoleń otwartych i dedykowanych. Po za prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami z ZUS oraz rozliczeniami podatkowymi z US, świadczymy usługi dostoswane i zindywidualizowane na klienta. Szanując czas naszych klientów w standardzie zapewniamy odbiór dokumentów z siedziby klienta jak i zapewniamy doradztwo i optymalizację biznesową. "Obecnie działąmy na terenie takich miast jak Poznań, Kościan, Śrem, Mosina, Stęszew. Zapraszamy

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Legnica : kancelariaadwokacka-legnica.com.pl »

  Troszczymy się o dobro klienta i jakość świadczonych usług gruntownie analizując każdy problem, przed podjęciem działań, informujemy klienta o stanowisku, oceniając szansę osiągnięcia celu. Nasze usługi świadczymy w miastach takich jak : Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Głogów i Lubin. Nasza kancelaria posiada file w Polkowicach oraz Jaworze. Zapewniamy równe podejście do każdego klienta, nie ważne czy jest to klient indywidualny czy podmiot gospodarczy, sparwa będzie realizowana z takim samym zaangażowaniem.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Biuro rachunkowe Rabat oferuje najwyższej jakości usługi księgowe. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu a także pełnej księgowości oraz kadr i płac. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo, poufność wszelkich informacji i danych nam powierzonych a także perfekcyjną i wygodną dla każdego obsługę w której zawiera się dojazd do klienta i obsługa elektroniczna.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Alicja Trela »

  Doradztwo Podatkowe Zamość Alicja Trela. Bezpłatna pomoc w założeniu nowej firmy, prowadzenie księgowości, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, udzielanie porad w zakresie obowiązującego systemu podatkowego, kompleksowa obsługa firm prowadzących działalność gospodarczą, (zarówno na zasadach ogólnych jak i ryczałcie), sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i ZUS
  wypełnianie i składanie zeznań podatkowych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami, prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie listy płac i wiele wiele więcej!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: