Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń kadrowo płacowych, zarządzanie rejestrem należności i zobowiązań oraz szeroko rozumianą pomoc prawną. Siedziba AW Perfecta znajduje się w Gdańsku. Świadczone przez biuro usługi odbywają się na zasadzie outsourcingu. Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej lub innego rodzaju podmiotu prawnego. Zajmuje się też reprezentowaniem we wszelkich urzędach Państwowych (np.: US, ZUS, Sąd). Z usług księgowych biura rachunkowego AW Perfecta zadowolonych jest wielu klientów, dołącz do nich. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu prawa księgowego, księgowości.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, podatkowe - VINDEX - Poznań »

  Biuro rachunkowo prawne oferuje między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw: kadrowych i płacowych, rozliczenia ZUS, prowadzenia ewidencji na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. »

  Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

  Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

  Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

  * bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
  * zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
  * wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
  * pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
  * ocenę jakości oferowanych usług,
  * wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Sosnowcu »

  Strona biura rachunkowego w Sosnowcu. Biuro posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

  Usługi biura rachunkowego gwarantują profesjonalną obsługę działalności gospodarczej prowadzonej zarówno przez osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego.

  Nasze Biuro znajduje się w dogodnym miejscu, blisko centrum w nowym, atrakcyjnym budynku z dużym parkingiem. Prowadząc własną firmę należy pamiętać o tym, że księgowość jest niezwykle istotnym i bardzo ważnym aspektem prawidłowego jej działania.

  Wybór sprawdzonego i dobrego biura rachunkowego pozwala właścicielowi firmy na spokój i bezpieczeństwo oraz możliwość skupienia się na prowadzeniu własnego biznesu.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Milanówek VEXAL »

  Biuro Rachunkowe VEXAL w Milanówku oferuje profesjonalna obsługę księgowo - kadrową Twojej firmy. Rozsądne ceny. Zapraszamy.

  Księgi rachunkowe
  Bilanse
  Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
  Rozliczenia ryczałtowe
  Karty podatkowe
  Rozliczanie podatku VAT
  Naliczanie składek i deklaracje ZUS
  Kadry i płace
  Rozliczenia roczne

  Zapraszamy na www.vexal.pl

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe Eko-prima »

  Biuro rachunkowe Eko-prima zajmuje się obsługą rachunkowo-księgową osób fizycznych i prawnych. Ponadto zajmujemy się świadczeniem usług kadrowo-płacowych. Siedziba na łódzkim osiedlu Retkinia. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe z Kielc, które działa na rynku już od bardzo wielu lat, dostarczając swoim współpracownikom zawsze dobrze wykonaną pracę. Nasze usługi to obsługa rachunkowa firm oraz doradztwo podatkowe. Współpraca z nami to zawsze zadowolenie oraz pewność że wszystkie sprawy podatkowe są dobrze prowadzone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której publikujemy więcej informacji

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku »

  Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, obsługi kadrowo-płacowej, prowadzenia rejestrów VAT, sporządzania biznes planów, pomocy w pozyskaniu funduszy unijnych, usługi ksero. Przygotowaliśmy promocje dla klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowe: Gdańsk, Gdynia, Sopot - Biuro Wektor »

  Biuro rachunkowe WEKTOR świadczy profesjonalne usługi z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Dokładamy wszelkich starań, aby być solidnym i zaufanym partnerem biznesowym, ułatwiającym funkcjonowanie Państwa przedsiębiorstwa. Mając na uwadze wysokie wymagania klientów, nasze biuro rachunkowe, przygotowało atrakcyjny cennik wszystkich usług. Mogą mieć Państwo pewność, że księgowość, powierzona w nasze ręce będzie rzetelnym obrazem kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Biuro księgowe Wektor świadczy kompleksowe usługi zarówno firmom, jak również klientom indywidualnym. Działalność biura rachunkowego Wektor obejmuje całe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia oraz Sopot). Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, przystępnym cenom oraz kompetencji pracowników zdobyliśmy zaufanie wielu ważnych klientów i przedsiębiorstw.
  Biuro rachunkowe Wektor zaprasza Państwa do współpracy!

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa - Fractum »

  Biuro rachunkowe Fractum w Warszawie to profesjonalna księgowość oraz kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych, niezależnie od formy rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe Fractum posiada nowoczesne oprogramowanie i wiele lat doświadczenia, które usprawniają świadczone usługi księgowe. Warszawa oraz miejscowe przedsiębiorstwa są wyznacznikiem jakości naszych usług księgowych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro »

  Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy, wynajęcia lokalu czy prowadzenia sekretariatu. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom
  Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

  Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu. Wirtualne Biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie.

  W pakiecie ADRESS za 130 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika.

  w pakiecie BASIC za 245 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika. Oraz:

  - obsługa telefonów przychodzących (bez własnego nr tel.)
  - odbieranie korespondencji przychodzącej
  - przesyłanie skanów korespondencji, odbiór osobisty lub wysyłka raz w miesiacu pocztą
  - informacje o nadejściu korespondencji poprzez e-mail
  - odbieranie faksów
  - nadawanie faksów, wcześniej przesłanych mailem lub listownie 50 gr/str + koszt wg. taryfy TP.

  Ponadto pakiety: STANDARD i VIP

  Dostęp do SALI KONFERENCYJNEJ z pełnymi mediami

  Biuro wykończone w wysokim standardzie - Twoja renoma i prestiż w oczach klientów.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Joanna Amurska
  zapraszamy do jednego z naszych oddziałów:
  Częstochowa, ul. Mireckiego 31/30
  Poczesna, ul. Wolności 1
  oraz do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej
  kontakt: 601 47 42 75

  TYLKO U NAS PROMOCJE DLA NOWYCH KLIENTÓW

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Consulting Sp. z o.o. »

  Istniejemy od 1996 roku. Wyręczamy klientów w rozwiązywaniu spraw około biznesowych. Umożliwiamy małym i średnim firmom dostęp do wiedzy i doświadczenia wielu fachowców w jednym miejscu, pomagamy w usprawnieniu zarządzania. Stosujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające współpracę i błyskawiczną wymianę informacji.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • E księgowość »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu usług księgowych, doradztwa gospodarczego oraz prawnego dla firm i podmiotów gospodarczych. Specjalnością opisywanej firmy jest e księgowość, czyli wykonywanie usług księgowych za pośrednictwem internetu. Księgowość internetowa pozwala na ograniczenie kosztów oraz przyśpieszenie całego procesu rachunkowego. Za pośrednictwem internetu oferowana e księgowość obejmuje między innymi przesyłanie plików oraz wirtualny dostęp do nich przez 24 godziny na dobę. W zakresie księgowości firm i podmiotów gospodarczych prezentowane biuro rachunkowe oferuje praktycznie pełną obsługę. Oferuje ono również kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorstw. W ofercie firmy oferującej e księgowość, znajduje się także zabezpieczenie kredytów kupieckich, które daje pewność że wszystkie płatności należne Twojej firmie zostaną uregulowane. Kolejną specjalnością firmy jest windykacja należności. W skład takiego procesu windykacyjnego wchodzi rozwiązywanie problemów ze spłatami na drodze przed sądowej, a następnie przeprowadzenie skutecznego procesu windykacyjnego, którego zwieńczeniem jest uzyskanie wyroku sodowego, a w dalszej kolejności egzekucja komornicza. W zakres bogatych usług wchodzi także wywiad gospodarczy, który ma na celu określenie kondycji finansowej i wypłacalności danej firmy. A zatem jeżeli interesuje Cię e księgowość oraz pozostałe usługi świadczone przez przedstawianą firmę, to zapraszamy do odwiedzenia jej witryny internetowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Usługowe Elżbieta Sikorska-Panasiuk »

  Biuro Rachunkowo-Usługowe Elżbieta Sikorska-Panasiuk świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Sporządzam deklaracje PIT, CIT, VAT, ZUS, INTRASTAT. Zajmuję się tez prowadzeniem kadr i płac. Posiadam 20-letnie doświadczenie w tej branży.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe OMEGA prowadzi księgowość i obsługę kadrowo-płacową małych i średnich firm z Łodzi i województwa łódzkiego. Oferujemy także doradztwo podatkowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm już istniejących na rynku jak i dopiero tworzących się podmiotów. Każdy z nowych klientów biura otrzymuje 30% rabatu Promocja obejmuje nowych klientów biura rachunkowego i zaczyna obowiązywać od momentu podpisania umowy

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe z Krakowa Akonto zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla firm z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Pełna oferta naszej firmy przedstawiona została na naszej stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy możliwość bezpłatnego odebrania dokumentów w dogodnym dla przedsiębiorcy terminie. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych stałych klientów. Zapraszamy wszystkich do nawiązania współpracy

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie zajmujące się obsługą w zakresie księgowości, podatków i kadr. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Ministerstwa Finansów. Oferta: prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, dokumentacji kadrowo-płacowej, ewidencję przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatnika i pracowników z ZUS.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro na start. Biuro rachunkowe Katowice »

  Otwierasz własną firmę?
  Szukasz biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość na preferencyjnych warunkach?
  Potrzebujesz kapitału na start lub rozwój firmy?
  Twoje biuro rachunkowe nie rozumie Twoich potrzeb? Lub też może po prostu masz już dosyć swojego księgowego?
  Wystartuj z nami po sukces! Biuro na Start jest ofertą właśnie dla Ciebie!

  Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, doradzimy jak pozyskać kapitał, a także zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności.

  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem mającym jednak już spore doświadczenie zawodowe.

  Zdajemy sobie sprawę na jakie problemy natrafia początkujący przedsiębiorca w naszym kraju, dlatego oferujemy
  usługi księgowe nawet do 3 miesięcy gratis.

  W przypadku podpisania z nami umowy na obsługę księgową zarejestrujemy Twoją Firmę gratis!

  Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Katowicach prowadzi jedyną na Śląsku, w pełni profesjonalną, funkcjonalną, a zarazem bezpieczną usługę księgowości on-line. Dzięki temu masz zawsze całodobowy dostęp do swojej księgowości z każdego miejsca na świecie.
  Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatnie, intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur gratis.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  a innowacyjna platforma pozwala jej użytkownikom na samodzielne prowadzenie księgowości własnej firmy za pośrednictwem internetu.

  ifirma.pl nie jest programem komputerowym lecz serwisem, do którego klient otrzymuje dostęp poprzez rejestrację, a następnie każdorazowe logowania za pomocą własnego identyfikatora oraz hasła. Serwis ifirma.pl umożliwia automatyczne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów oraz dokumentacji firmy w zakresie m.in. ewidencji sprzedaży, kosztów oraz podatku VAT. Dzięki niemu istnieje także możliwość generowania deklaracji dla Urzędów Skarbowych i ZUS. Do dyspozycji przedsiębiorców pozostają eksperci w dziedzinie księgowości, którzy zawsze służą radą i pomocą. Dodatkową zaletą serwisu ifirma.pl jest bezpieczeństwo danych klientów, które przechowywane są na specjalnie przeznaczonych do tego celu serwerach. Pierwsze trzy miesiące korzystania z ifirmy są bezpłatne, tak aby każdy mógł się sam przekonać o zaletach jakie daje to rozwiązanie.

  Osobom niezainteresowanym księgowością internetową, a poszukującym programu do wystawiania faktur oferujemy pakiet "Darmowa faktura".

  Dla osób planujących prowadzenie własnej działalności gospodarczej stworzono interaktywny formularz EDG-1. Wystarczy wypełnić on-line, wydrukować i złożyć w Urzędzie Gminy/Miasta właściwym dla miejsca zamieszkania. Minimum formalności, nie wymaga zakładania konta.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: