Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • Rejestracja spółek w Warszawie. Pełna i kompleksowa obsługa. »

  Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółek oraz założenie firmy w Polsce. Rejestracja spółki w KRS, uzyskanie numeru REGON, NIP i VAT. Pełna obsługa wraz z adresem do prowadzenia biura (także wirtualne biura). Do dyspozycji kilkanaście różnych adresów w Warszawie. Zapewniamy obsługę fachową obsługę księgową. Fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie. Oferujemy także gotowe spółki - możliwość podjęcia działalności w jeden dzień. Sprawnie i solidnie.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadr i płac - Vattax »

  Spółka Vattax-Personel świadczy usługi outsourcingowe w zasięgu outsourcingu płacowo-kadrowego.
  Oferujemy kompletną obsługę w zakresie wyliczania wynagrodzeń stanowiącą robienie list wynagrodzeń, pisanie oraz składanie deklaracji płatniczych do odpowiednich instytucji oraz kooperację z Klientem przy inspekcjach i rewizji.
  Naszym Klientom oferujemy rozszerzony system powiadamiania on-line, oraz opcję zdalnego dostępu do aplikacji kadrowo-płacowej.
  Klienci Vattax-Personel mają sposobność skorzystania z Panelu Pracowniczego zapewniającego dostęp do danych kadrowych i płacowych pracowników i obieg wniosków urlopowych oraz planowanie wypoczynków w spółce dodatkowo dostęp do internetowej teczki personalnej pracownika.
  W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe oraz umożliwiamy obowiązujące przewodzenie dokumentacji kadrowej. Nadzorujemy także momenty upływających badań i szkoleń kadrowych.
  W wypadku przekazania nam tylko outsourcingu płacowego występuje szansę własnego wykonywania kadr przez Kontrahenta na kompleksie kadrowo-płacowym udostępnionym poprzez Vattax-Personel.
  O zabezpieczenie oraz tajność informacji instytucji, które obsługujemy troszczymy się z najdoskonalszą dbałością. Personalia Klientów składowane są w aplikacji komputerowej posiadającym zabezpieczenie przed nagłą stratą danych w razie problemu również w środowisku zaopatrzonym w systemy ochrony oraz bezpieczeństwa przed nieuprawnionym dostępem.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się od prawie 20 lat realizowaniem usług z zakresu rachunkowości oraz podatków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala nam zapewnić profesjonalne i rzetelne usługi. Posiadamy świadectwo wydane przez Ministra Finansów, które uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wszystkie czynności, które realizowane są w naszym biurze są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółki w Anglii »

  Firma zajmuje się pośrednictwem w rejestracji spółek w Anglii oraz obsługą księgową. W ofercie znajduje się między innymi wirtualny adres w Londynie, obsługa przychodzącej korespondencji oraz wirtualny sekretariat.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lepsza Księgowa - QualityDot / QualityTax »

  Działamy w obszarze obsługi księgowej już od ponad 12 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy obsługując bardzo zróżnicowane podmioty gospodarcze działające na rynku, począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże spółki z o.o. oraz akcyjne.

  Nasze ceny są konkurencyjne, nawet do -20% przy przeniesieniu obsługi księgowej, działalności gospodarcze od 100zł, spółki od 300zł, jakość obsługi natomiast jest bezkonkurencyjna.

  Księgowość Warszawa - tak najczęściej wyszukują nas nowe firmy poszukujące sprawdzonej obsługi księgowej w województwie mazowieckim, zapraszamy więc na www.lepszaksiegowa.pl oraz www.qualitydot.pl.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Jarosław »

  Dobre biuro rachunkowe to niezbędna pomoc przy prowadzeniu firmy czy spółki. Zajmują się oni prowadzeniem wszelkiego rodzaju ksiąg rachunkowych, jak również prowadzą wszelkie formalności związane z kardami oraz płacami. Ale chyba najważniejszą sprawą jest obsługa podatkowa. To dla każdego przedsiębiorcy zmartwienie, by nie wejść w konflikt z urzędem skarbowym a z drugiej strony, w ramach prawa, zapłacić możliwie jak najmniejszy podatek. Biuro rachunkowe Global Jarosław zapewnia swoim klientom wszystkie te usługi a ich solidność i staranność to gwarancja świetnej współpracy i spełnienia wszystkich wymogów formalnych. Zapraszamy na ich stronę po więcej szczegółów bądź kontakt telefoniczny z pracownikiem biura.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne biuro rachunkowe »

  biuro rachunkowe. Kompleksowe usługi księgowe świadczone są dla klientów z całej Polski. Doświadczony i otwarty na ludzi zespół fachowców.Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz polisę OC. Doradztwo podatkowe i biznesowe.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe KOALA świadczy szeroki zakres usług księgowo-finansowych dla podmiotów z Jeleniej Góry i okolic. Obsługujemy między innymi jednoosobowe działalności gospodarcze, firmy zatrudniające pracowników i spółki.

  Gwarantujemy poufność. Wystawiamy faktury VAT. Podpisujemy umowę na prowadzenie czynności księgowych.

  Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu, zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów i ustawy o rachunkowości.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomikus »

  Biuro Rachunkowe Ekonomikus zlokalizowane w Sosnowcu oferuje szeroki wybór usług księgowych dla przedsiębiorstw, spółek oraz stowarzyszeń (Sosnowiec, Zawiercie). W branży jesteśmy obecni od 2008 roku. Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz pełnej księgowości. Zajmujemy się także obsługą kadr i płac, obsługą administracyjną formalności w ZUS i US. Dokumenty księgowe odbieramy z siedziby firmy naszych klientów.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie księgowości i obsługi płacowej. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Obsługujemy spółki osobowe i kapitałowe, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne. Prowadzimy księgowość dla spółdzielni, stowarzyszeń oraz fundacji.

  Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług obejmujący m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, książkę przychodów i rozchodów, kadry i płace, rozliczenie PIT, CIT, VAT, sporządzanie deklaracji INTRASTAT, obsługę prawną przedsiębiorstwa.
  Aby ułatwić Państwu wybór optymalnej formy prowadzonej działalności, naszą współpracę możemy rozpocząć już na etapie planowania otwarcia nowej działalności gospodarczej.
  Nasze kompetencje potwierdza, wydana przez Ministra Finansów, licencja zezwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych przez nas usług.
  Jesteśmy elastyczni, co umożliwia dostosowanie godzin i miejsc spotkań do potrzeb naszych Klientów.

  Nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa.

  Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.kpsterling.pl

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Controlling »

  Biuro Rachunkowe Tax & Money mieszczące się w Gliwicach oferuje kompleksowe usługi księgowe, doradztwo biznesowe oraz controlling finansowy. Prowadzimy księgowość przedsiębiorstw, spółek oraz stowarzyszeń. Zajmujemy się obsługą spraw kadrowo-płacowych. Naszą specjalnością są także formalności związane z pozyskaniem dotacji z UE oraz rozliczanie tego typu projektów. Dodatkowo ofertę wzbogaciliśmy o prowadzenie szkoleń BHP.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rachunkowości - frr.pl »

  Fundacja Rozwoju Rachunkowości to instytucja istniejąca od 1991 roku, która oferuje szeroki zakres szkoleń oraz konferencji, które pozwolą zdobyć oraz poszerzyć kompetencje związane z branżą finansową oraz księgową. Pośród 222 różnorodnych szkoleń na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, co pomoże Ci pozytywnie wpłynąć na karierę zawodową, czy też lepiej zarządzać firmą. Sprawdź szczegóły naszej oferty na naszej stronie www.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro usług księgowo-kadrowych Conti »

  Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich firm. Nasze usługi księgowo-kadrowe oferujemy również Stowarzyszeniom. Zatrudniony personel, to księgowe z długoletnim doświadczeniem. Służący zawsze pomocą i radą. Wymagane dokumenty odbieramy z siedziby klienta. Działamy na terenie Krakowa i Bytomia

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uchman i Partnerzy Outsourcing Księgowy »

  Nie można pro­wa­dzić żad­nego biz­nesu bez spro­wa­dze­nia jego efek­tów do mier­nika pie­nięż­nego. Pełną kon­trolę finan­sową nad skład­ni­kami majątku, zobo­wią­za­niami, wyni­kami dają tylko dobrze pro­wa­dzone księgi rachun­kowe. Usługa ta polega na pro­wa­dze­niu tych ksiąg zgod­nie z ustawą o rachun­ko­wo­ści w zakre­sie i w spo­sób umoż­li­wia­jący pra­wi­dłowe spo­rzą­dze­nie spra­woz­da­nia finan­so­wego.Księgi rachun­kowe są księ­gami podat­ko­wymi i powinny być pro­wa­dzone pra­wi­dłowo rów­nież do celów podat­ko­wych. Uchman i Partnerzy Outsourcing Finansowo-Księgowy 1. Jeste­śmy pod­mio­tem upraw­nio­nym do usłu­go­wego pro­wa­dze­nia ksiąg rachun­ko­wych zgod­nie z ustawą o doradz­twie podatkowym;2. Naszym klien­tom gwa­ran­tu­jemy naj­wyż­szą jakość, odpo­wie­dzial­ność za wyko­nane usługi oraz tajem­nicę zawodową;3. Posia­damy wyso­kie ubez­pie­cze­nie OC, które może zostać jesz­cze zwięk­szonew związku z pod­ję­ciem z nami współ­pracy lub na życze­nie klienta;4. Posia­damy wysoko wykwa­li­fi­ko­waną i doświad­czoną kadrę pracowników;5. Sto­su­jemy indy­wi­du­alne roz­wią­za­nia, dopa­so­wane do spe­cy­fiki pro­wa­dzo­nej przez klienta dzia­łal­no­ści jak i jej rozmiarów;6. Nasi klienci mogą liczyć na kom­plek­sowe roz­wią­za­nia księ­gowe, podat­kowe, prawne, orga­ni­za­cyjne i infor­ma­tyczne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Faktury online »

  Najnowsze faktury online możemy wystawić przez stronę afaktury.pl - jest to program, który działa online i pozwala na wystawianie i zarządzanie wszystkimi fakturami oraz dokumentami online przydatnymi w firmie jak WZ, PZ, oferty handlowe, ewidencja sprzedaży i inne.
  Prócz wystawiania faktur otrzymujemy kompletne narzędzie do ich archiwizacji, wysyłki w formie efaktury, edycji, korekty, informacji o tym czy dana faktura została już opłacona czy minął jej termin płatności. W każdej chwili mamy dostęp do listy faktur, kontrahentów oraz magazynu produktów naszej firmy. Możemy przypisywać sobie własne terminy płatności, ustawiać własne stawki vat lub jednostki miary.
  Program pozwala na generowanie ewidencji sprzedaży do pliku excel lub PDF co ułatwia ich księgowanie. Jest ciągle rozwijany i aktualny z bieżącymi przepisami co ma ogromne znaczenie.
  Sprawdź jak prosto wystawia się faktury online przez nasz serwis.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online »

  Łódzkie biuro rachunkowe online realizuje usługi na terenie całej Polski (internetowo) oraz stacjonarnie w Łodzi. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie rachunkowości to dla instytucji konieczność, także w sytuacji kiedy mają oni trudności związane z prowadzeniem biznesu. Dokładnie z tego powodu naszych klientów wspieramy także marketingowo. Na zasadach zwykłej współpracy rachunkowo księgowej przekazujemy wszystkim partnerom profesjonalne materiały marketingowe z pozyskiwania klientów, pozycjonowania stron www, wykorzystania w firmie YouTube’a i wiele, wiele więcej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Katowice »

  Strona internetowa biura rachunkowo-podatkowego z Katowic. Oferta prowadzenia akt osobowych, ewidencji ryczałtowej oraz pełnej obsługi kadrowej i księgowej dla firm. Profesjonalne sporządzanie umów i różnego rodzaju pism urzędowych.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kurdynowski »

  Biuro rachunkowe Kurdynowski posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy skuteczni i odpowiedzialni, dlatego do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 1000 przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Krzemieniewo »

  Jesteśmy firmą zajmując się księgowością. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, dla ryczałtowców ewidencji przychodów, sporządzanie list płac, rozliczanie umów zleceń, sporządzanie rozliczeń i deklaracji ZUS wraz z przekazem, sporządzanie bieżących i rocznych sprawozdań GUS przygotowywanie wniosków kredytowych sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, itd.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: