Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 31 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe APN »

  APN Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Aleksandra Krupińska, prezes zarządu i jednocześnie główna księgowa jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach kierunku Finanse i Ubezpieczenia, posiada także trzy dyplomy uczelni podyplomowych (Rachunkowość, Podatki, Angielski w Biznesie), oraz 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg Rachunkowych, które poparte jest certyfikatem ministra finansów nr 39093/2010. Profesjonalizm, wysoka elastyczność, niskie ceny to tylko niektóre z zalet, dzięki którym będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Świadczenia spojone z księgowością i consultingiem fiskalnym to specjalizacje naszej spółki. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie, jakie ma nasze biuro księgowe Łódź powoduje, że rozważamy każde angaża w sposób w każdym calu biegły. Pośród własnych usług znajdą Państwo między innymi kierowanie ksiąg księgowych lub również przeprowadzenie rozrachunków spośród budżetem powiązanych z podatkami. Nasi kompetentni pracownicy obsługują zlecenia niewyłącznie w j.polskim ale również w j. angielskim i niemczyznom. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania uproszczą kierowanie prywatnej działalności. Nasze współprace z petentami trwają latami, co jest potwierdzeniem naszej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Waszych usług o każdej godzinie dnia, i z wykorzystaniem jego wprawnej opiece unikną Państwo niemiłych niespodzianek.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz »

  JMR to przedsiębiorstwo wielobranżowe, które skupia swą działalności na rachunkowości i świadczeniu usług związanych z księgowością. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi takie usługi, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych czy sporządzanie ewidencji. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe 12-tka Bielsko »

  12-tka Biuro Rachunkowe oddział Bielsko-Biała oferuje kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla firm z Bielska i okolic. Oferujemy księgowość uproszczoną dla mniejszych firm (ryczałt, KPIR), pełną księgowość (księgi handlowe) dla spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji, rozliczanie podatku VAT, rozliczanie dotacji i doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkow Warszawa »

  Zapraszamy do współpracy z jednym z bardziej doświadczonych biur rachunkowych w Warszawie wszystkie firmy, które chcą powierzyć swoje sprawy księgowe profesjonalistom. Szeroki wachlarz usług i przejęcie obowiązków prowadzenia ksiąg, sporządzania pism urzędowych, rozliczania podatku oraz monitorowania spraw związanych z kadrami i płacami sprawia, że możesz w stu procentach poświęcić swój czas na prowadzenie biznesu, a całe formalności powierzasz LP Maxima. Biuro Rachunkowe LP Maxima posiada dwa oddziały na terenie Warszawy – w Centrum i na Białołęce.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Biuro księgowe L-Beneficio mające swoją siedzibę w centrum Krakowa, oferuje profesjonalne usługi kompleksowej obsługi księgowej, obsługę księgową kadrowo-kadrową oraz doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na bardzo wysokim poziomie. Ponadto oferuje pomoc w oddłużaniu.
  Biuro podchodzi do każdego klienta indywidualnie oraz bardzo solidnie, bo dobry kompletny księgowy powinien takimi cechami się wyróżniać.
  Biuro Księgowe L-Beneficio jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego w swoich działaniach zapewnia bezpieczeństwo, a zarówno nie boi się szukać nowych rozwiązań najbardziej dogodnych dla klienta.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DJG »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Warszawy. Kompleksowe usługi z zakresu reprezentowania firm przed urzędami oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doradztwo podatkowe, a także sporządzanie przelewów i bilansów.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdańsk »

  Biuro rachunkowe rabat zapewni twojej firmie obsługę księgową na najwyższym poziomie. Nasze atuty to doświadczenie, rzetelność i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą przyjazną przedsiębiorcom. Prowadzimy zarówno książkę przychodów i rozchodów jak i pełną księgowość. Zajmujemy się też kadrami i płacami. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak »

  Firma świadczy szeroki zakres usług outsourcingowych od 01.01.1995 roku. Zajmujemy się rachunkowością, doradztwem w procesie zarządzania, w tym podatkowo-prawnym, konsultingiem, optymalizacją podatkową, analizą ekonomiczną,księgowością płac, sprawozdawczością i prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługą BHP pracodawcy, w tym szkoleniami. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym obsługujemy bardzo różne pod względem branżowym, organizacyjnym, jak i podmiotowym firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe (handlowe) jak i księgowość uproszczoną (p.k.p. i r., ryczałty). Mamy klientów zróżnicowanych co do opodatkowania podatkiem VAT. Prowadzimy rachunkowość środowiska oraz sprawozdawczość w tym zakresie. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych oraz spółek osobowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowe, lekarzy, prawników, artystów, inżynierów, rolników i innych. Kancelaria sporządza roczne sprawozdania finansowe, opnie podatkowe i szacunki szkód majątkowych, ekspertyzy księgowe, audyty podatkowe, uczestniczymy w we wszelkich istotnych wydarzeniach w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników, jak też firmy nie zatrudniające pracowników. Prowadzimy rozliczenia podatkowe osób osiągających także przychody ze źródeł innych niż działalność gospodarcza. Mamy doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami. Największą wagę przywiązujemy do współdziałania z klientem w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zamość »

  Nasz firma oferuje szeroką gamę usług rachunkowych zaczynając od obsługi kadrowej i księgowej po pomoc w założeniu firmy. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne i jakościowe porady w dziedzinach, których się specjalizujemy.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Aleksandrów Kujawski »

  Prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Rozliczenia ZUS oraz sprawozdawczość GUS.Posiadam doświadczenie współpracy z firmami usługowymi oraz produkcyjnymi. Wśród nich są zarówno małe podmioty gospodarcze, jak również duże spółki giełdowe. Zapewniam fachową obsługę, mobilność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Polgrand »

  Strona internetowa biura rachunkowego Polgrand działającego na terenie Trójmiasta. Obsługa klientów indywidualnych oraz firm z Gdyni - profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo finansowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu)nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:Ewidencja Przychodów (Ryczałt)Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)Księgi Handlowe (Pełna księgowość)Rejestry Zakupów i Sprzedaży VATEwidencja Środków Trwałych lub Wykaz Środków TrwałychEwidencja WyposażeniaEwidencja Przebiegu PojazduWyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowychSporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)Reprezentowanie podatnika przed Urzędem SkarbowymSporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowychSporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)Reprezentowanie płatnika przed ZUSAktualne porady księgowe i podatkoweBieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowychMonitorowanie limitu – Kasa FiskalnaMonitorowanie limitu – Podatek VATMonitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i RozchodówMonitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu) nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:
  Ewidencja Przychodów (Ryczałt)
  Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)
  Księgi Handlowe (Pełna księgowość)
  Rejestry Zakupów i Sprzedaży VAT
  Ewidencja Środków Trwałych lub
  Wykaz Środków Trwałych
  Ewidencja Wyposażenia
  Ewidencja Przebiegu Pojazdu
  Wyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)
  Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)
  Reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym
  Sporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)
  Reprezentowanie płatnika przed ZUS
  Aktualne porady księgowe i podatkowe
  Bieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowych
  Monitorowanie limitu – Kasa Fiskalna
  Monitorowanie limitu – Podatek VAT
  Monitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i Rozchodów
  Monitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Bożena Blaut »

  konsultacje i doradztwo podatkowe
  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej: osoby fizyczne, osoby prawne
  reprezentowanie przed urzędami
  zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych
  prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
  prowadzenie kadr i spraw pracowniczych
  sporządzanie list płac i deklaracji ZUS

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pol-Finans Roman Banaszkiewicz »

  Biuro Rachunkowe Pol-Finans zajmuje się kompleksową obsługą rachunkowo – księgową, podatkową oraz kadrowo- płacową firm o różnych profilach działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb i rodzaju przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, terminowość, solidność, wysoką jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 8120/2004 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Obsługujemy firmy w sposób tradycyjny oraz preferujemy rozwiązania nowoczesne, np. prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych drogą mailową przez internet, w związku z tym nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Zapraszamy do współpracy. Szczerze polecam nasze usługi i gwarantuję ich najwyższą jakość.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ex Lege Usługi Księgowe »

  Zlecając rozliczenia firmy księgowości zewnętrznej, ma się zagwarantowaną poufność, uczciwość i bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria, usługi księgowe Wejherowo to nowoczesna księgowość, z wiedzą, pasją i kwalifikacjami, pozwala czuć się pewnie i z większą swobodą, wiedząc, że ktoś czuwa nad rozliczeniami i ewidencjami. Biuro rachunkowe Wejherowo ponosi wszelką odpowiedzialność za błędy księgowe, ponadto dzięki nowoczesnym technologiom i indywidualnemu podejściu do klienta oferuje niskie ceny prowadzenia dokumentacji. Profesjonalna kancelaria księgowa poszukuje indywidualnych rozwiązań dla swoich klientów, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Usługi księgowe Wejherowo to biuro z certyfikatami, z księgowymi pełnymi pasji i poszukiwania rozwiązań. Każda działalność gospodarcza jest inna, w związku z tym cechuje ją różnorodność w rozliczeniach i tym samym indywidualnie powinny być dopasowywane ceny za obsługę. Biuro rachunkowe Wejherowo stosuje właśnie te formy rozliczeń, ponadto zapewniając swoim klientom terminowość, uczciwość i podsuwanie najlepszych rozwiązań finansowych.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Multiplan »

  Kompleksowe rozwiązania dla biznesu:od założenia firmy, stworzenie brandu,stworzenie strony internetowej, wizytówek itp. poprzez reklamę, marketing, prowadzenie księgowości po obsługę prawną, doradztwo i przedstawicielstwo w urzędach.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Union »

  Centrum Finansowo-Szkoleniowe Union Sp. z o.o. powstało w roku 2003. Od samego początku istnienia naszej firmy kładliśmy ogromny nacisk na potrzebach klientów. To właśnie dlatego na rynku usług księgowych i szkoleniowych działamy zdecydowanie, dostosowując usługi i ofertę pod indywidualne wymagania. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący obsługę księgową przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej takich jak stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie socjalne, a także zamknięte szkolenia z prowadzenia ksiąg rachunkowych, działalności gospodarczej,sporządzania biznes planów i rozliczanie finansowe projektów unijnych. Dokonujemy wszelkich starań by oferta naszych usług była coraz bardziej korzystna i interesująca. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności zachowując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Niewątpliwym atutem naszego biura jest lokalizacja w ścisłym centrum Katowic. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Biegłego Rewidenta Anita Tomaszewska »

  Firma istnieje nieprzerwanie od 2002r. Uprawnienia biegłego rewidenta (nr Kibr 11737) oraz wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów. Dążymy do tego, aby dostarczyć klientowi możliwie najlepszych, zindywidualizowanych i kompleksowych rozwiązań biznesowych w zakresie finansów i rachunkowości, z uwzględnieniem ich skutków podatkowych.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: