Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »
 • AB Biuro Rachunkowe - Anna Bielawska »

  AB Biuro Rachunkowe - Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym. Posiadamy odpowiednie doświadczenie poświadczone certyfikatem ministra finansów upoważniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno-prawnej OC. Działamy na najlepszym oprogramowaniu dostępnym na rynku. Pomagamy i prowadzimy firmy od A do Z. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości zarówno dużych firm, spółek jak i małych jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferujemy outsourcing usług kadrowo płacowych oraz księgowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony Internetowej lub kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się z pełną ofertą naszego biura rachunkowego. Zapraszamy

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • VAT25.net - Dam Koszty »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu VAT25.net- sprzedam koszty - rozliczanie dotacji na faktury vat- sprzedamy faktury - jak zmniejszyć podatek od sprzedaży nieruchomości- jak obniżyć podatek od zysków kapitałowych tj. podatek Belki- wystawimy faktury kosztowe jeżeli klient nie posiada firmy- jak płacić mniejszy vat, pit i cit- PŁAĆ NIŻSZE PODATKI! www.vat25.net

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Tarchomin »

  Biuro rachunkowe Vero oferuje usługi księgowe w korzystnych cenach. Biuro rachunkowe prowadzi księgowość - indywidualne rozliczenia podatkowe i rozliczenia dla podmiotów gospodarczych. Usługi księgowe Warszawa, województwo mazowieckie - księgowa Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki oaz okolica. Biuro księgowe zaprasza do biura - pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej i sporządzanie deklaracji podatkowych. Skontaktuj się z nami jak najszybciej w celu poznania szczegółów oferty.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk Kadrowy - HR outsourcing »

  Outsourcing kadr i płac,
  Outsourcing kadr,
  Outsourcing hr,
  Outsourcing kadrowo-płacowy
  zewnętrzny dział kadr
  Audyt
  audyt wewnętrzny
  audyt kadrowo – płacowy
  Szkolenia indywidualne (zamknięte)
  szkolenia z prawa pracy
  szkolenia z ubezpieczeń
  Pogotowie kadrowo - płacowe
  Doradztwo kadrowo - płacowe
  Opinie prawne
  wnioski o interpretacje
  Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Agnieszka Włodarska z Pruszkowa »

  Agnieszka Włodarska prowadząca na terenie Pruszkowa biuro rachunkowe oferuje profesjonalne usługi księgowe, realizowane z zachowaniem staranności o potrzeby konkretnych przedsiębiorców. Duże doświadczenie właścicielki biura, która zajmuje się księgowością od kilkunastu lat gwarantuje, że jest wszystkie usługi będą realizowane w sposób profesjonalny. Wybierając pomoc księgową tego biura otrzymujemy również obsługę kadrową pracowników i pomoc przy zakładaniu czy przekształcaniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Licencjonowane Biuro Rachunkowe Storno »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla
  Osób fizycznych
  Spółek z o.o.
  Fundacji
  Stowarzyszeń
  Spółek jawnych
  Spółek komandytowych
  Spółek cywilnych
  Innych podmiotów prowadzących pełną księgowość

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Sydor" »

  Nasza firma świadczy pełen wachlarz usług związanych z księgowością. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem oraz marketingiem. Swoim klientom bezpłatnie tworzymy strony internetowe oraz pozycjonujemy je w podstawowym zakresie. Zależy nam na rozwoju i stabilnej pozycji naszych klientów dlatego oprócz usług związanych z księgowością proponujemy również usługi marketingowe. W wielu branżach ilość klientów zależy od pozycji w wyszukiwarce google. Takie działania wyróżniają nas spośród konkurencji. Pracujemy głównie z firmami bez względu na sposób rozliczania się z fiskusem. Rozliczamy ryczałt, książkę przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość. Oprócz firm na pełnej księgowości świadczymy usługi dla stowarzyszeń i kół łowieckich. Pomagamy również podmiotom które chcą zmienić sposób rozliczania się lub wybrać dla nich najkorzystniejszy. Prowadzimy również kadry. Możemy reprezentować naszych klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Z ZUSem rozliczamy się za pomocą programu Płatnik. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do najważniejszych dokumentów przez internet co pozwoli w pewien sposób kontrolować naszą działalność. Działamy w Przemyślu i okolicach miasta. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszych usług. Jeżeli jesteście niezdecydowani na wybór firmy zapraszamy do biura które mieści się pod adresem Plac na Bramie 8, gdzie będziemy mogli osobiście szczegółowo przybliżyć wam warunki współpracy.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wystawie-Fakture.com czyli sprzedam lub dam koszty vat 23% »

  Oferuję koszty vat, dam fvat kosztowe 23% z polskich firm. Wyjaśniam jak optymalizować aby płacić niższe podatki vat, pit oraz cit. Oferuję rozliczenie dotacji na faktury kosztowe i pokazuję jak zapłacić mniejszy podatek od sprzedaży nieruchomości. Skuteczna optymalizacja podatkowa!

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Spółki z o.o. od ręki - Poznań. Fabryka Firm. »

  Dzięki naszym wysiłkom, staniesz się właścicielem firmy - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bez zbędnych formalności, biegania po urzędach, bankach itp. itd. Dajemy Tobie wszystko od ręki!
  Gotowe Spółki z o.o. od ręki i bez zbędnych formalności.
  Twoja Firma będzie dysponowała otwartym rachunkiem bankowym, nadanymi numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE . Nasze Spółki są wolne od zobowiązań i nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Fabryka Firm.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowość i kadry - Audit.pl »

  Biuro rachunkowe i audytorskie Perfecta Audit Services działa na warszawskiej Ochocie od 1991 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla klientów z Warszawy, Polski i z zagranicy. Oprócz typowych usług księgowych prowadzimy również usługi kadrowo płacowe, przeprowadzam audyty finansowe, pomożemy też wyjść z zaległości księgowych. Świadczymy szeroki zakres usług, u nas możesz liczyć na doradztwo przy zakładaniu lub likwidacji spółki, wyprowadzaniu zaległości księgowych i codziennym poprawnym funkcjonowaniu ksiąg twojej firmy.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • WBIZNES.pl - Biuro rachunkowe, księgowość online, podatki »

  wBIZNES.pl - biuro rachunkowe, księgowość i bezpłatny program fakturowy online. Bieżące konsultacje podatkowe, doradztwo podatkowe oraz optymalizacja podatkowa dla małych i średnich firm oraz działalności gospodarczej. Profesjonalni doradcy podatkowi i księgowi z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadrowy HR Nova »

  HR Nova outsourcing kadrowy świadczy kompleksowe usługi w zakresie administracji kadrowo płacowej. Oferta dotyczy również zatrudniania pracowników niepełnosprawnych i składania wniosków o dofinansowanie tych wynagrodzeń do PFRON. HR Nova outsourcing kadrowy służy pomocą i wiedzą praktyka z ponad 20 letnim doświadczeniem w tym obszarze. Na życzenie klienta oferta może zostać rozszerzona o usługi księgowe we współpracy z naszym partnerem. Pracujemy na programie Comarch Optima.

  Obsługa działu kadr i płac wiąże się przede wszystkim z przygotowaniem i właściwym prowadzeniem wymaganej prawem dokumentacji. Podejmując się prowadzenia działu kadr i płac w imieniu Klienta HRnova outsourcing kadrowy bierze odpowiedzialność za realizację zadań, do których m.in. należą: przygotowanie umów pracowników, zakładanie i prowadzenie akt pracowników, przygotowywanie i przesyłanie dokumentów do ZUS, prowadzenie dokumentacji zatrudnienia i statystki kadrowej, sporządzanie i przesyłanie do PFRON deklaracji, SODIR - wnioski o dofinansowanie pracowników niepełnosprawnych, naliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac oraz przelewów wynagrodzeń, sporządzanie oraz wysyłka PIT, reprezentowanie Klienta przed organami kontroli (ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy), przechowywanie dokumentacji personalnej Klienta.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Poznań - bras7.pl »

  Bez względu to, czy mowa o small biznesie, czy wielkim przedsiębiorstwie, prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zawsze wielkie ryzyko i jeszcze większa odpowiedzialność. Mnogość koniecznych do uiszczenia opłat oraz formalności, które trzeba spełnić sprawia, że łatwo się pogubić i o czymś zapomnieć, a skutki tego mogą być opłakane. Właśnie dlatego nasze biuro rachunkowe wyciąga do Państwa pomocną dłoń i oferuje swoja pomoc. Jesteśmy ludźmi z bogatym doświadczeniem i mamy bardzo wielu zadowolonych klientów, co jest dla nas największą nagrodą. Chętnie zajmiemy się prowadzeniem Państwa ksiąg rachunkowych, rozliczeniami rocznymi, a nawet korespondencją z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Wszelkie formalności związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa weźmiemy na siebie, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła działać jeszcze szybciej i sprawniej niż do tej pory, bo nic nie działa bardziej stymulująco na biznes niż właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHR Accounting - Biuro Rachunkowe Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Warszawa »

  HR Accounting jest prężnie funkcjonującym biurem rachunkowym z siedzibą usytuowaną w ścisłym centrum Wołomina. Oferując szeroki wachlarz usług księgowo-kadrowych zapewniając naszym Klientom całkowite zaspokojenie ich potrzeb. Dostarczamy usługi najwyższej jakości dostosowane do potrzeb Klienta oraz zmieniającego się otoczenia prawno - gospodarczego. W ramach współpracy świadczymy nieodpłatnie konsultacje celem optymalizacji obciążeń podatkowych oraz możliwość odbioru dokumentów z siedziby Klienta.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy KPGS. Świadczymy fachowe usługi księgowe we Wrocławiu. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów którzy pomogą w prawidłowym prowadzeniu finansowym twojej firmy. Wejdź już teraz i zapoznaj się z całą bogatą ofertą.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowo-księgowa, usługi księgowe, księgowa »

  Nasza Firma Kancelaria podatkowo-rachunkowa znajduje się w miejscowości Jaktorów Warszawska 93 i specjalizuje się w:
  - Prowadzeniu wszystkich rodzajów księgowości:
  - książkach przychodów i rozchodów
  - księgach handlowych
  - rejestrów VAT-u
  - ryczałtu

  Wyprowadzaniu zaległości księgowych.

  Rozliczeń z urzędami.

  Sporządzaniu sprawozdań i deklaracji.

  Doradztwie rachunkowym.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Business Eyes Kraków »

  Biuro Rachunkowe Business Eyes oferuje profesjonalne usługi księgowe w konkurencyjnych cenach. Świadczymy kompleksową obsługę dla każdej firmy w zakresie księgowości, doradztwa prawno podatkowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
  Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich, dużych przedsiębiorstw, zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym oraz do osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

  Jesteśmy elastyczni i w sposób indywidualny podchodzimy do klienta. Świadczymy usługi w zakresie:
  - Ksiąg Handlowych
  - Księgi Przychodów i Rozchodów
  - Ryczałtu od Przychodów Ewidencjonowanych
  - Ewidencji sprzedaży i zakupu VAT,
  - Rejestru Środków Trwałych i Wyposażenia
  - Obsługi Kadrowo-Płacowej (Listy Płac, umowy pracę, zlecenie, o dzieło)
  - Rozliczenia z ZUS
  - Deklaracji VAT, PIT, CIT
  - Rocznych zeznań podatkowych
  - Sprawozdań finansowych
  - Zwrot VAT za materiały budowlane

  Oferowane przez nas usługi świadczymy również w języku angielskim.

  Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie jednak obsługujemy klientów z całego województwa małopolskiego.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podatki dla rolników »

  Bezpłatne porady księgowe dla rolników, którzy chcą przejść na podatek VAT. Pomoc w odzyskiwaniu podatku, obsługa księgowa i ciekawe artykuły związane z księgowością rolniczą. Gotowe przykłady, czy rolnikowi opłaca się przejść na VAT, ustawki na usługi rolnicze. Regulacje prawne używania maszyn i innych środków trwałym w gospodarstwie i inne zagadnienia związane z działalnością rolnika.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KDP Czachor Raszyn »

  KDP Czachor Raszyn to lokalna kancelaria oferująca takie usługi jak:doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe, usługi księgowe i pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odwiedzenia naszej strony i biura.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: