Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 33 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Defi - Leszno »

  Leszczyńskie biuro rachunkowe "Defi" zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla firm w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego i kadrowego oraz rachunkowości. Zapraszamy do współpracy firmy z miasta Leszna i okolic.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Info-S »

  Biuro rachunkowe Info-S działa na rynku finansowo – księgowym od 1990 roku.
  Nasza oferta obejmuje pełną oraz uproszczoną księgowość (KPiR lub ryczałt ewidencjonowany), obsługę kadrowo-płacową, audyty finansowe oraz wiele innych.
  Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego (spółki z o.o., spółki jawne oraz spółki akcyjne)
  Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwami: PAKIET InsERT (SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT), PAKIET WAPRO (WF MAG, WF FAKIR, WF GANG, WF KPIR, WF BEST), SYMFONIA FK oraz GRAFFITI MRP.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Serock »

  Prezentujemy Państwu firmę Bońkowski Księgowość która na rynku istnieje już od 2007 roku i od tego czasu cały czas rozwijamy swoją działalność. Już od samego początku naszej działalności postanowiliśmy skupić się na prowadzenie ksiąg małych jak i większych przedsiębiorstw. Staramy się być cały czas na bieżąco aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług. W czerwcu 2010 roku nasza firma przystąpiła do największej organizacji zrzeszającej księgowych z całej Polski co pozwoliło nam na jeszcze szybsze rozwinięcie skrzydeł. Jest to również dla nas wielki zaszczyt gdyż do zrzeszenia mogą przystąpić tylko i wyłącznie firmy które odznaczają się największą jakością swoich usług. Nasz zespół to grono wybitnych fachowców którzy posiadają licencję do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów. Firma jak głoszą aktualne przepisy jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w znanej firmie PZU. Jeśli szukasz sprawdzonego biura rachunkowego które zadba o finanse twojej firmy - koniecznie zgłoś się do biura Bońkowski-Księgowość.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe eMKa »

  Profesjonalne usługi rachunkowe, prowadzenie księgowości oraz doradztwo finansowe wchodzą w bogaty zakres usług biura rachunkowego eMKa. Biuro, które znajduje się w centrum Bydgoszczy, jest otwarte w godzinach 7-15, ale wedle potrzeb klientów możliwe jest także indywidualne ustalenie godziny spotkania. Na stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące oferty, cennik oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Worek Mateusz Kancelaria Ruda Śląska »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. W zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmy

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Przedstawiam Państwu firmę Sukulent. Jest to biuro rachunkowe, które prosperuje w Łodzi. Obsługujemy klientów w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz wszelkich innych usług związanych z rachunkowością.
  Będzie nam bardzo miło jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym w Łodzi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w księgowości. Dzięki temu możemy zapewnić usługi na wysokim poziomie w korzystnej cenie. Biuro rachunkowe Sukulent w Łodzi obsługuje małe, średnie i duże firmy. Za każdym razem zapewniając terminowość i profesjonalizm.
  Rozumiemy, że samodzielne zajmowanie się księgowością jest uciążliwe i przeszkadza w realizowaniu swoich usług. Zdecydowanie lepiej jest poświęcić ten czas na doskonalenie swoich usług i rozwijanie umiejętności.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tarnów - Biuro Rachunkowe Bilancia »

  Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, a także rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia z PFRON, w tym również system obsługi dofinansowań składek ZUS i wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Monitorujemy należności i zobowiązania. Sporządzamy analizy ekonomiczne, biznes plany, jak również wnioski kredytowe, rozliczenia roczne

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dotyczących nie tylko księgowości czy rachunkowości ale też szeroko rozumianych usług finansowych. Głównie zajmujemy się doradztwem, które dotyczy takich aspektów jak: w jaki sposób wykonać analizę ekonomiczną Państwa firmy, w jaki sposób przygotować dobry biznes plan, określamy to jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany budżet. Monitorujemy na bieżąco projekty unijne i przygotowujemy pod nie wnioski, dokonujemy wycenę podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. W ramach doradztwa księgowego przeprowadzamy również szkolenia, które dotyczą tego w jaki sposób prowadzić księgowość, jakie są procedury z nią związane, jak przeprowadzić inwentaryzację, przejęcia, fuzje, podziały i przekształcenia spółek. Tematyka szkoleń z zakresu księgowo-finansowego prowadzona przez naszych specjalistów jest naprawdę spora. Dla tych, którzy nie radzą sobie z egzekwowaniem należności świadczymy również pomoc i w tym zakresie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rinelo - darmowy system ro rozliczania delegacji »

  Rinelo jest bezpłatnym programem do rozliczania delegacji online. Obsługuje delegacje krajowe oraz zagraniczne. Program posiada rozbudowany, łatwy w obsłudze interfejs. Dostępne są tu raporty, analizy, obsługiwane przypomnienia oraz kalendarz. Program rozlicza delegacje w walucie krajowej oraz obcej. Obsługuje różne typy floty.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Aktuarialne Golden-office.pl »

  Wyliczamy rezerwy na świadczenia pracownicze takie jak odprawy emerytalne i rentowe, odprawy pośmiertne, nagrody jubileuszowe i inne. Każdy raport podpisany jest przez licencjonowanego Aktuariusza.Co nas wyróżnia? Oferujemy ekspresowe wyceny w konkurencyjnych cenach. Przeprowadzamy kalkulacje z należytą starannością, dobierając odpowiednie założenia zgodnie z aktualną sytuacją makroekonomiczną kraju oraz obecną sytuacją Państwa firmy. Dodatkowo zapewniamy korzystne rabaty dla stałych klientów.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków - Biuro Rachunkowe EL-MA »

  Biuro Rachunkowe EL-MA posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług z dziedziny księgowości. Obsługuje firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw świadcząc profesjonalne usługi księgowo na wysokim poziomie.
  Zakres prac obejmuje prowadzenie zarówno uproszczonej księgowości, książki przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych tzw. pełnej księgowości. Ponadto oferta obejmuje również otusourcing usług kadrowo płacowych.
  Jej uzupełnienie stanowią dodatkowo takie elementy jak reprezentowanie klienta przed urzędami (US i ZUS) oraz wsparcie na etapie zakładania działalności gospodarczej.
  Pracownicy biura rachunkowego EL-MA to zespół doświadczonych ekspertów, którym można bezpiecznie powierzyć rozliczenia podatkowe swojej firmy. Świadczy o tym nieustannie poszerzające się grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fastyn.pl »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w księgowości oraz doradztwie podatkowym. Zapewniamy naszym klientom rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie obciążeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Świadczymy profesjonalne usługi dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw reprezentujących niemal każdy sektor gospodarki. Realizujemy usługi prowadzenia pełnej księgowości oraz doradzamy w sprawach finansowych.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes po ludzku - kredyty, inwestycje, księgowość »

  Biznes po ludzku to firma stworzona aby pomóc nowym i istniejącym już firmom. Oferujemy pomoc w założeniu firmy. Poprowadzimy Cię przez ten proces od początku do końca. Dla istniejących już firm oferujemy księgowość, leasing oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowa firma »

  W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primacount - biuro rachunkowe w centrum Poznania, tania księgowość »

  Biuro rachunkowe z siedzibą w centrum Poznania, które oferuje podmiotom gospodarczym tanią księgowość, a także obsługę kadrowo-płacową. Nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, a także rozliczają Klientów w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Przemyśl. Księgowość i kadry »

  Biuro rachunkowe Agnieszka Gdula w Przemyślu oferuje usługi księgowe jak: książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, kadry i BHP.
  Działamy na terenie Przemyśla, jednak zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, osoby prawne i fizyczne z całej Polski.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Usługi konsultingowe oraz księgowość na wysokim poziomie to nasza domena. Działamy profesjonalnie i w oparciu o najlepsze standardy rynkowe, zapewniając swoim Klientom profesjonalne porady prawne i nie tylko. Postaw na współpracę z nami, a zapewnisz sobie pełen sukces, ponieważ pracujemy w oparciu o bogatą wiedzę oraz doświadczenie. Z nami księgowość, podatki, czy też controlling to nic prostszego! Sprawdź nas już dzisiaj!

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - www.dobry-ksiegowy-krakow.pl »

  Dobry-ksiegowy-krakow.pl to adres biura finansowego z Małopolski. Sprawdzić tam można wiele użytecznych kwestii, które będą pomocne, podejmując decyzję o dalszej współpracy, takie jak wykaz usług czy cennik. Ponadto, możemy przeczytać ciekawe publikacje, które wprowadzą nas w świat księgowości. Zdobyta wiedza ułatwi nam zrozumienie mechanizmów rządzących czymś, co ma wpływ na przyszłość naszego biznesu.

  Dla kogoś, kto postanawia założyć firmę i nie jest przekonany co do swojej pozycji w przedsiębiorczości, Compet Expert to dobre miejsce. Biuro księgowe z Krakowa oferuje również wsparcie w kwestiach gospodarczych. Osoby, które nie mają nic wspólnego z finansami bez problemu mogą liczyć na rady odnoszące się między innymi do zmniejszenia strat fiskalnych, dokonywania zmian w kapitale czy przygotowywania umów handlowych itd.

  Gdzie zlokalizujemy siedzibę firmy, która posłuży nam wskazówkami? Mieszkańcy dawnej stolicy Polski i okolic będą mieli najbliżej. Dobrą opcją dla wygodnych jest kontakt przez telefon. Równie wygodnym wyjściem jest droga elektroniczna. Żeby podjąć dalszą pracę z Dobry-Ksiegowy-Krakow.pl można podesłać e-mail pod adres: info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Audyt Legis Warszawa Łomianki »

  Innowacyjność, kompleksowość, bezpieczeństwo i doświadczenie – to cztery fundamenty budujące Audyt Legis. Strategia ta pozwoliła na stworzenie profesjonalnego biura rachunkowego w Łomiankach. Świadcząc fachowe usługi księgowe, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Wykorzystywana przez naszych specjalistów wiedza z zakresu ksiąg, finansów, czy podatków, pozwoliła na zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów indywidualnych i licznych przedsiębiorstw. Priorytetem Audyt Legis jest powiększenie poziomu sprawności ekonomicznej każdego Klienta. Księgowość w naszym wydaniu to nie tylko podatki ale realna wartość, którą tworzymy dla naszych klientów.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: