Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 34 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe XXI wieku - Ricco Poznań »

  Jesteśmy zespołem ekspertów - pasjonatów. Zoptymalizujemy Twoje podatki, uporządkujemy rachunkowość, poprowadzimy kadry i płace, sformułujemy umowy, zadbamy o wszystkie formalności, upomnimy niesolidnych kontrahentów i zarejestrujemy nowe podmioty - wszystko to dla Ciebie - Ty zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. Z nami sukces to tylko i wyłącznie formalność. Ricco - Biuro rachunkowe XXI wieku

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowa VAT Kraków »

  Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym z Krakowa, które funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w księgowości, doradztwie podatkowym, a także obsłudze kadrowo-płacowej. Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, w sposób rzetelny i profesjonalny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy już bardzo dobrze branżę podatkową i żaden temat nie jest nam obcy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Decret s.j. »

  Obsługujemy firmy małe i duże różnych branż. Rozliczamy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, płace - kadry, VAT, PIT, wyprowadzamy zaległości. Jesteśmy profesjonalni, solidni i dyskretni. Działamy od 1995 r. Dogodna lokalizacja w Warszawie.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • 24ivalue.pl »

  System ekspercki stworzono z myślą o głównych księgowych i osobach zarządzających finansami danej instytucji. To jest nowoczesny program z dziedziny księgowości, służący do kontrolowania przepływów pieniężnych. Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje swoim usługobiorcom dużo usług przypasowanych do wysoce wygórowanych potrzeb. Zainteresowani ofertą obsługują wielorakie pakiety w następujących zakresach: wycena aktywów, utrata wartości oraz odpis na należności. Każdy moduł można darmowo testować przez sześćdziesiąt minut. Wybór jest uzależniony od preferencji konkretnego przedsiębiorcy. Dodatkowo, oferowane przez nas ceny należą do najniższych w branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z firmową witryną internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat działalności, w tym, między innymi cennik lub regulamin.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice B&M s.c. - profesjonalne usługi księgowe »

  Gliwickie biuro rachunkowe. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym i certyfikowanym biurem rachunkowym. Nasze usługi księgowe oparte są na długoletnim doświadczeniu od 1994 r. Prowadzimy pełen zakres usług księgowych, płacowo-kadrowych, BHP i PPOŻ., dla podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności i formie prawnej. Z naszych usług rachunkowych korzystają firmy z branży medycznej, transportowej, budowlanej oraz produkcyjnej. Kompleksową obsługę księgowo-rachunkową prowadzimy na terenie miast : Gliwice, Zabrze, Bytom oraz Tarnowskie Góry. Pewna księgowość w Gliwicach wyłącznie z certyfikowanym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Medtax Konrad lech »

  Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3B. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej.
   
  Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie tylko w sprawach księgowych, ale również w zagadnieniach związanych z sanepidem, NFZ czy prawem medycznym.
   
  Biuro rachunkowe MedTax Żory gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pełną poufność informacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W każdym przypadku zakres obsługi dostosowany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Świadczymy również usługi związane z rocznym rozliczeniem PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk Osowa »

  Biuro Rachunkowe Sylwia Sawaryn Gdańsk, bezpłatny odbiór dokumentów na terenie Trójmiasta. Księgi handlowe i podatkowe, VAT, ZUS, kadry i płace. Profesjonalna obsługa księgowa firm. Elektroniczna kopia dokumentów księgowych.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR »

  Biuro Rachunkowe TERMAR w Wieleniu oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi rozchodów. Nasza działalność obejmuje gminy: Czarnków, Człopa, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Wronki i miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia i rzetelności oraz pewność, wiedzę i zaufanie pracowników. Bezpieczeństwo danych dzięki programom VARICO, rozliczanie VAT, prowadzenie ewidencji VAT oraz porady księgowo-podatkowe. Nasze biuro to księgowy dla Ciebie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • StanKas Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Miechow Krakow Wieliczka Niepołomice Słomniki »

  StanKas jest firmą zajmującą się sprzedażą kas i drukarek fiskalnych firmy Elzab, Novitus, Posnet a także instalacją oraz kompleksową obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych, kolektorów danych, szuflad, komputerów. Świadczymy usługi w zakresie wdrażania oprogramowania usprawniające obsługę klienta a także funkcjonowania firmy oraz budowy sieci kablowych jak i bezprzewodowych i pełnego serwisowania. W swojej ofercie mamy czołowych producentów urządzeń fiskalnych Elzab, Novitus, Posnet urządzenia te polecane są do: placówek handlowych, lekarzy, prawników, mechaników, a także wiele innych branż świadczące usługi. Nasza firma działa w następujących lokalizacjach oraz okolic Kraków Miechów Wieliczka Słomniki Skawina Niepołomice naszym atutem jest to że dojeżdżamy do klienta i świadczymy usługi na miejscu. Polecamy Kasy typu K10 Jota E Mera E Mini E Delte E. Swojej ofercie mamy tanie kasy oraz drukarki fiskalne. W naszej ofercie znajduje się także oprogramowanie czołowych producentów Insoft - Pc Market, Insert - subiekt GT, Nexo, Comarch - CDN Optima, Softech - Gastro Pos Gastro Szef

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej Warszawa - Hr Work Select »

  Każdy człowiek, który poszukuje zatrudnienia staje przed ogromnym wyzwaniem, często natrafiając na różne utrudnienia. Są one najpowszechniej związane z brakiem wykwalifikowania, niedostosowanymi kompetencjami bądź (co najpopularniejsze) wysokim współczynnikiem braku zatrudnienia. Współcześnie, szukający pracy zaczynają swoje poszukiwania od wyszukania stron www, które wygenerują życiorys i dostosują go do dostępnych na rynku, odpowiadających nam ofert zatrudnienia. Te często pozostają bez odpowiedzi, aby jednak się przed tym uchronić, należy zgłosić się do agencji zatrudnienia Hr Work Select. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w ramach pośrednictwa zatrudnienia, poradnictwa specjalistycznego, doradztwa personalnego, a także w ramach agencji pracy Tymczasowej.
  Doradztwo Personalne Warszawa skierowane jest do indywidualnych pracowników lub działu przedsiębiorstwa, które to zajmują się szkoleniami oraz inspirowaniem do działania zatrudnionych. Agencja pracy tymczasowej Warszawa to przedsiębiorstwo które prowadzi selekcje oraz zatrudnienia osób o wymaganym doświadczeniu przez umówiony między stronami czas.
  W obliczu częstych kłopotów ze znalezieniem pracy i wzrostem bezrobocia, należy zaanonsować do biura pośrednictwa pracy Warszawa, bowiem wykwalifikowana kadra pomoże nam znaleźć pracę zgodną z naszymi kompetencjami i wymaganiami. A ponadto, powierzając im takie zadanie inaczej spożytkujemy swój czas.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.wksiegowy.pl »

  Jesteśmy firmą księgową z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Działamy na rynku usług księgowych już od 20 lat. W ramach naszej działalności zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych oraz podatkowych, realizowaniem rozliczeń ryczałtu. Prowadzimy księgowość na rzecz stowarzyszeń, fundacji oraz zajmujemy się wypełnianiem zeznań rocznych dla osób prywatnych. Prowadzimy również obsługę w zakresie kadr i płac dla pracowników.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość, biuro rachunkowe Kraków »

  Kancelaria Księgowa Skarła powstała w 1997 roku. Działamy na podstawie licencji Ministra Finansów Nr 4779/97.

  Oferujemy Państwu pełny zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek cywilnych, spółek handlowych (osobowych i kapitałowych), osób prawnych, stowarzyszeń i innych podmiotów.

  Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie łączymy z niskimi cenami i wysokim standardem obsługi klienta.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro i Coworking Warszawa »

  Nasze biuro wirtualne „CoWork” jest marką od wielu lat zajmującą się wynajmem wirtualnego adresu dla firm oraz wynajmem wspólnej powierzchni do pracy, czyli biurka, biura i sali spotkań na godziny (coworking). Nasze biuro to alternatywa dla kosztownego wynajmu i utrzymaniu stacjonarnego biura (lokalu), która łączy zalety posiadania własnego indywidualnego pomieszczenia biurowego z wygodą pracy w domu. Nasze Wirtualne Biuro oferuje wyjątkowy adres do rejestracji i prowadzania firmy przy ul. Pięknej 20 w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście) w budynku biurowym klasy A „Raiffeisen Business Center”. Znajdujemy się na parterze lokalu.

  Dzięki rozbudowanej ofercie usług oraz wyjątkowej lokalizacji zyskasz unikalny adres na potrzeby prowadzenia działalność oraz na biznesową wizytówkę wraz z profesjonalną obsługą administracyjną Twojej firmy.

  Nasze Wirtualne Biuro w Warszawa – „Co-Work” oferuje:
  - wspólną powierzchnię w Centrum Coworkingu,
  - prestiżowy adres do rejestracji firmy oraz adres do korespondencji w Warszawie,
  - wynajem sali konferencyjnej, sali spotkań oraz biuro na godziny,
  - pełna obsługa korespondencji, usługi biurowe i sekretarskie,
  - doradztwo prawne oraz rejestracja spółek z o.o., akcyjnych, partnerskich, komandytowych, jawnych w KRS, US, ZUS i GUS,
  - obsługa księgowości dla spółek oraz działalności gospodarczych,
  - pomoc w sprawnym i nisko kosztownym uruchomieniu własnego biznesu,

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na stronie naszej firmy

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twojeksiegi.pl - księgowość online »

  TwojeKsięgi.pl powstały w celu ułatwienia współpracy na lini biuro rachunkowe – przedsiębiorca. Teraz nie ma znaczenia gdzie prowadzisz swój biznes. Usługa księgowości online pozwala nam na księgowanie Twoich dokumentów zdalnie, wystarczy że raz w miesiącu prześlesz je na adres naszej siedziby. Istniejemy od 15 lat na rynku, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz jesteśmy cenieni za wysokie standardy za pomocą których próbujemy niezmiennie zadowalać naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy online »

  mKsiegowa.pl to system internetowy przeznaczony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i instytucji.

  Do kierowania ksiąg rachunkowych oprawione są podmioty gospodarcze, które w roku poprzednim osiągnęły dochód z działalności przekraczający 1.200.000 EURO. Niepodrzędnie od wielkości profitu księgi handlowe muszą wieść osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacje NGO (fundacje i konsorcja).

  W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy struktury, którzy prowadzą rachunkowość we prywatnym obrębie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum Księgowe »

  Czym tak naprawdę zajmuje się nasz forum księgowe, które w wielu przypadkach okazuje się być nieocenioną pomocą? Mówiąc najprościej, prowadzeniem rachunkowości danej firmy. Z usług forum mogą korzystać firmy oraz osoby prywatne. Na naszym forum można znaleźć profesjonalne odpowiedzi na pytania z zakresu księgowości i rachunkowości. Forum służy do wymiany informacji, rad, komentarzy, uwag, doświadczeń zawiązanych z prowadzeniem firmy.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy tax-pol »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego tax-pol to na naszej stronie go znajdziesz. Co więcej dzięki niemu otrzymasz 10% zniżki na usługę zwrotu podatku. Taki kod i taka promocja tylko dzięki naszemu specjalnemu kodowi.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry | Biuro rachunkowe Bytom »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry PP Finanse serdecznie zaprasza do współpracy osoby prowadzące działalność gospodarczą i firmy zarówno duże jak i małe. Oferujemy usługi z zakresu księgowości, kadr, rozliczania podatku. Biuro rachunkowe Bytom PP Finanse zajmuje się również doradztwem w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, spraw pracowniczych, kredytów, leasingu, ubezpieczeń oraz windykacji.
  Chcąc zapewnić kompleksowość usług podjęliśmy współpracę z firmą szkolącą w zakresie BHP a także z firmą windykacyjną.
  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry - Biuro rachunkowe Bytom - PP Finanse - wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI KSIĘGOWE »

  Kompleksowe usługi księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa dla osób fizycznych i prawnych o różnym profilu działalności. Prowadzenie ewidencji przychodów, książek przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rejestry VAT i UE. Dla osób rozpoczynających działalność pomoc w wyborze formy opodatkowania i korzystne rabaty.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Beata Baliszewska »

  Usługi księgowe Grażyna to firma działająca na warszawskim rynku od wielu lat.
  Za sprawą wieloletniego funkcjonowania w branży rachunkowo-księgowej szczycimy się
  ogromnym doświadczeniem w tym, co robimy.
  Cechują nas również fachowość, rzetelność oraz terminowość wykonania powierzonych zadań.
  Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Jeżeli szukasz sprawdzonych usług z zakresu księgowości w Warszawie to zgłoś się do nas.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: