Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Kancelaria Podatkowa Szczecin »

  BR Outsourcing to kancelaria podatkowa z miasta Szczecin. Kancelaria podatkowa przeprowadza audyty podatkowe oraz zapewnia obsługę prawną. Doradztwo podatkowe BR Outsourcing zapewnia usługi na wysokim poziomie, zawsze starając się sprostać wymaganiom klientów. Doradca podatkowy z BR Outsourcing podchodzi do każdego klienta kompleksowo, zapewniając usługi rachunkowe, prawne i kadrowo-płacowe. Doradztwo podatkowe służy pomocą w rozwiązywaniu różnych problemów. Nasz doradca podatkowy pomoże w takich kwestiach jak doradztwo podatkowe, doradztwo prawne oraz wiele innych, które mogą pojawić się podczas codziennego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Kancelaria podatkowa BR Outsourcing to przede wszystkim zespół fachowców, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Kancelaria przeprowadza profesjonalne audyty podatkowe zapewniając wysoki poziom obsługi firm. BR Outsourcing działa od roku 1998. Przez cały czas swojego istnienia kancelaria podatkowa stosuje nowoczesne rozwiązania informatyczne co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem przynosi zadowalające rezultaty oraz odpowiednie efekty. Największą zaletą doradztwa podatkowe BR Outsourcing jest kompleksowość usług. Sprawia to, że kancelaria podatkowa przybrała całkowicie nowoczesną formułę tradycyjnego biura rachunkowego. Doradztwo podatkowe BR Outsourcing to przede wszystkim sprawny partner i doradca, któremu można zaufać o czym przekonała się już duża liczba klientów. Kancelaria podatkowa zaprasza na audyty podatkowe.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Biuro księgowe Grand Livre to profesjonalne usługi księgowe oraz rachunkowe na terenie Warszawy. Oferujemy pomoc w zakładaniu firmy oraz wirtualne biuro.
  Dzięki wieloletniej praktyce w branży możemy zagwarantować naszym klientom, że powierzone zadania zostaną wykonane rzetelnie i fachowo przez wykwalifikowanych i doświadczonych
  pracowników. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Storno - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zależy Ci na tym, aby znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem?
  W takim razie zapraszamy do współpracy. Działamy już 23 lata. Możemy się pochwalić ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy nie roztają się z nami od kilku lub nawet kilkunastu lat. Proponujemy nie tylko usługi księgowe i kadro-płacowe, ale również doradztwo podatkowe. W naszej ofercie prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kpir(książka przychodów i rozchodów).
  Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro rachunkowe w Jaworznie Sykulska.pl »

  W obecnych czasach mało który biznesmen ma czas na zajmowanie się sprawami finansowymi swojego przedsiębiorstwa. Doskonale wiemy, że zamiast rwać sobie włosy z głowy nad przepisami skarbowymi, znacznie lepiej jest powierzyć obsługę księgową, osobie która ma dużą wiedzę w tym temacie. Wszystkim tym którzy chcą spać spokojnie, na ratunek przychodzi biuro księgowe na terenie Jaworzna. Zapytania naszych petentów traktujemy z należytą dbałością i szacunkiem, starając im się zagwarantować najwyższy standard usług. My także uwielbiamy uiszczać zgodnie z prawem jak najniższe należności podatkowe, więc z przyjemnością dzielimy się wiedzą na ten temat z Państwem. Mamy nadzieję, że gdy zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, budzące grozę tajniki księgowości nie będą Wam dłużej sprawiać żadnego kłopotu.

  Świadczymy swoją pomoc przedsiębiorstwom z obszaru Śląska oraz Małopolski. Ochoczo udzielimy odpowiedzi ponadto na Państwa zapytania e-mailowe oraz telefoniczne. Zachęcamy Was też do wpadnięcia na stronę internetową sykulska.pl, na której namierzycie wzmiankę o naszych usługach. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ponad 100 uszczęśliwionych klientów, są dla nas najtrafniejszą rekomendacją.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" - usługi księgowe »

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" prowadzi profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i osób fizycznych. Kompleksowo opiekujemy się każdym naszym Klientem. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie księgowości opartej na: podatkowej książce przychodów i rozchodów (PKPiR), pełnej księgowości (księgach handlowych), ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej. Zajmujemy się również sprawami kadrowymi oraz naliczamy płace w przedsiębiorstwach. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji zawodowych jest uzyskany certyfikat Ministra Finansów, a w zakresie naszej działalności objęci jesteśmy odpowiednim ubezpieczeniem OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z przygotowanych rabatów i promocji!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • TEMIDA Biuro Rachunkowe & Doradztwo Podatkowe »

  Strona internetowa dotyczy biura rachunkowo-podatkowego Temida, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych firm i korporacji. Zajmuje się m. in.: konsultacjami, usługami księgowymi, poradami podatkowymi, prowadzeniem audytu księgowego, podatkowego, sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych. Ponadto prowadzi szkolenia dla pracowników firm z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy TAX Consulting »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego TAX consulting to trafiłeś w właściwe miejsce. Co więcej dzięki naszej wieloletniej współpracy z firmą TAX Consulting każdy nowy klient otrzyma zniżkę 5% na usługę zwrotu podatku. Nie czekaj dłużej, odwiedź naszą stronę i rozlicz się za mniej.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Kraków »

  Wirtualne biuro Abic Consultant to usługa, która w XXI wieku wydaje się być praktycznie niezastąpiona. Niezależnie od tego czy nasza firma dopiero powstaje, czy działamy już na rynku od kilkunastu lat – własne biuro, adres, siedziba, to coś, co stawia nas wyżej od konkurencji w oczach potencjalnych klientów. Jeżeli z określonych przyczyn nie posiadają Państwo własnego biura, często pracują Państwo w domu bądź wyjeżdżają na delegację, pragniemy zaoferować Państwu wirtualne biuro w Krakowie. W tym celu oferujemy Państwu własny adres, zlokalizowany w niezwykle prestiżowej dzielnicy Krakowa ul Rakowicka 10B, pomiędzy licznymi, znanymi i cenionymi firmami. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się wynajem pomieszczeń biurowych. Każde z nich jest w pełni zaopatrzone sprzętem przydatnym w trakcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Lokale posiadają, zatem faks, telefon, komputer, skaner, drukarkę, a także bezprzewodowy Internet. Koszty związane z wynajęciem wirtualnego biura oraz adresu są niezwykle korzystne, zwłaszcza na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla stałych klientów posiadamy bezpłatny parking.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe Międzybórz, Syców, Wrocław »

  Kancelaria Gospodarcza Woźniak & Klejn dysponuje adresem do wynajęcia tzn. wirtualnym biurem, wszystko pod jednym adresem. Jednocześnie proponujemy skorzystanie z naszych usług księgowych. Rozliczamy podatki, prowadzimy książki przychodów i rozchodów. Doradzamy w kwestii prowadzenia działalności, pomagamy w zdobywaniu dofinansowań do działalności gospodarczej. W razem potrzeby piszemy wnioski do Urzędów Pracy o wsparcie finansowe przy rozpoczęciu działalności gospodarczej. Organizuje audyt dotacyjny, kompleksowo opracowuje wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorców Prowadzimy księgowość. Obsługujemy teren Wrocławia, Oleśnicy, Sycowa, Międzyborza.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Hejne & Zaremba to doświadczona Kancelaria Usług Księgowych, która przede wszystkim zajmuje się na co dzień prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Czyli jeżeli ktokolwiek z Państwa rozgląda się za specjalistami od księgowości, to zapraszamy pod adres www.Hejne.pl. Przede wszystkim współpracujemy ze spółkami prawa handlowego oraz firmami - małymi, średnimi, ale równie dobrze tymi dużymi.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • AP Office biuro rachunkowe i doradztwo prawne »

  AP Office świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz asystę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

  Klientami firmy są: sklepy stacjonarne i internetowe, osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PayU, sklepy stacjonarne dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy IT zajmujące się tworzeniem oprogramowania, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy prowadzące obrót nieruchomościami, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu elektronicznym, firma handlowa z udziałem zagranicznym sprowadzająca do Polski żywność, firmy pozyskujące dofinansowanie unijne.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Promocji Biznesu »

  Europejskie Centrum Promocji Biznesu proponuje państwu atrakcyjną ofertę reklamowania i promowania swojej firmy i usług w Internecie. Mini strona umieszczona na portalu zawiera pełen opis działalności, z galerią zdjęć, przekierowaniem na główną stronę klienta, wizualizacją na mapach Google. Jednym z wielu sposobów pokazania się potencjalnym klientom jest zareklamowanie się na portalu ecpb.pl, gdzie możesz zamieścić wpis omawiający Twoją działalność, produkty czy usługi, które oferujesz na rynku. Strona podzielona jest na kilkanaście działów tematycznych.Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, z powodzeniem możesz wykorzystać nasz katalog firm do rozreklamowania swojej działalności w Internecie.
  Możesz skorzystać z najlepszej oferty na rynku ponieważ:
  - portal ecpb.pl jest nowoczesny i innowacyjny
  - portal ecpb.pl posiada ciekawy design
  - portal jest dostępny dla Państwa w bardzo atrakcyjnej cenie!
  - w ofercie poza reklamą na portalu istnieje jeszcze wiele ciekawych możliwości dotarcia do klienta w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Marzena Rosiek »

  Nasze biuro rachunkowe, oferuje swoje usługi na terenie Nowego Sącza oraz najbliższych okolic. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 25180/01 i jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowości. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe General Outsource »

  Biuro rachunkowe General Outsource zajmuje się kompleksową obsługą działalności gospodarczych, uwzględniając przy tym prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe oraz doradztwo prawne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że księgowość jest filarem do sprawnego i prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Rozumiemy także wszystkie problemy i trudności jakie mogą stać na drodze kariery zawodowej. W związku z tym zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy potrafią rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem. Dodatkowo przechodzą oni ogrom kursów i szkoleń, dzięki którym stale powiększają swoją bogatą widzę, doskonalą swoje umiejętności i są na bieżąco z każdymi nowymi regulacjami prawnymi. Outsourcing księgowy, który jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów, daje możliwość sprawnego funkcjonowania firmy.nIdąc z duchem czasu, stworzyliśmy także możliwość korzystania na naszych usług drogą elektroniczną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw, nie zważając na zakres prowadzonej działalności. Dodatkowo oferujemy swoją pomoc także Klientom zagranicznym. Oferujemy stałą współpracę, bądź wedle życzenia Klienta tylko jednorazową, doraźną pomoc. Dla każdego jesteśmy w stanie dobrać indywidualną ofertę, która będzie najlepiej pasować do jego potrzeb. Naszą gwarancją są usługi świadczone przez profesjonalistów na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość »

  Biuro rachunkowe Jakubowski Marek z Elbląga jest miejscem, w jakim mogą już dziś Państwo zdecydować się na profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe. Jest to firma, jaka na lokalnym rynku księgowości i rachunkowości funkcjonuje nieprzerwanie już od wielu lat. Oferuje ona swym klientom wszechstronną i rzetelną obsługę księgową. Jej oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i biznesowych.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe MDDP Outsourcing »

  W ostatnich latach outsourcing księgowości cieszy się coraz większą popularnością. Obejmuje on prowadzenie ksiąg rachunkowych, przez podmioty, które specjalizują się w finansach. MDDP Outsourcing jest to firma zajmująca się obsługą księgowości klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kluczowymi obszarami jej działalności jest skrupulatne prowadzenie ksiąg, w tym również takich aktywności jak rejestrowanie spółek, doradztwo księgowe, nadzór finansowy, business proces outsourcing, naliczanie wypłat, outsourcing płac oraz sprawozdania finansowe. Dokładne informacje na temat firmy i oferty można znaleźć na stronie internetowej: www.mddp-outsourcing.pl.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe J.J. Wysoccy w miejscowości Piła zostało wpisane do rejestru ewidencji gospodarczej 1 kwietnia 1994 r. Doradca podatkowy Jolanta Wysocka posiada wpis do rejestru doradców podatkowych o numerze 05736. Biuro rachunkowe podejmuje się prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, przygotowania bilansów, zestawień i rozliczeń dla ZUS i Urzędu Skarbowego, spraw kadrowo-płacowych. Firmę cechuje terminowość, dokładność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Usługi księgowe w Lublinie www.biuro-aj.pl »

  Prowadzimy usługi księgowe i rachunkowość firm na terenie miasta Lublin. Nasze biuro rachunkowe AJ gwarantuje rzetelność prowadzonej ewidencji a elastyczny cennik pozwala znaleźć rozwiązania dla każdej firmy.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem podatkowym

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie biznesu z księgowym z Tax Expert »

  Na branżowej witrynie taxexpert.com.pl odnajdą Państwo aktualne informacje na temat naszej oferty. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Jeżeli wolą Państwo pocztę mailową, to możecie się skontaktować z nami, wysyłając maila. Możecie nas Państwo odwiedzić w siedzibie we Wrocławiu. Jesteśmy w stanie Wam zaproponować w ramach usług księgowo-podatkowych m.in: prowadzenie rejestrów VAT. Natomiast w zakresie usług kadrowo-płacowych jesteśmy w stanie Wam zaproponować m.in: sporządzanie umów-zleceń i umów o dzieło.

  W Tax Expert codziennie ułatwiamy życie firmom, ale też zwykłym obywatelom. Możemy obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Nasi klienci są zadowoleni z naszej pomocy rachunkowej. Jesteśmy znani z tego, że zawsze postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i dbamy o każdy szczegół wykonywanego zlecenia. Zapomnisz o problemach z urzędami.
  Jesteśmy w stanie pomóc zarówno w drobnych usługach rachunkowych, jak i w problemach bardziej wymagających. Nie zostawiamy żadnego klienta bez pomocy. Wypada przeczytać informacje na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: