Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 36 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Profit Wrocław »

  Biuro rachunkowe Profit z Wrocławia świadczy usługi tj. doradztwo podatkowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowe, pomoc przy założeniu firmy .
  Zapraszamy do współpracy średnie i małe firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe działa na wrocławskim rynku już od blisko 25 lat.

  Profit dysponuje profesjonalną kadrą pracowników. Wszyscy księgowi tworzący zespół Profit posiadają wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym. Większość zdobyła dyplom ze specjalizacji rachunkowość. Dążąc do perfekcjonizmu stale podnosimy kompetencje poprzez studia podyplomowe, udział w szkoleniach oraz meetingi.

  Oferta
  1. USŁUGI KSIĘGOWE - Prowadzenie ksiąg handlowych. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany. Karta podatkowa. Dobierzemy najlepszą formę dla Twojej firmy.

  2. USŁUGI KADROWE - Rejestracja pracowników i pracodawcy. Zgodnie z ustawą na pracodawcy ciąży obowiązek rejestracji w urzędach oraz instytucjach państwowych.

  3. DORADZTWO PODATKOWE - indywidualna analiza podatkowa każdego przedsiębiorstwa.

  4. POMOC PRZY ZAŁOŻENIU FIRMY - jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami w zakresie usług księgowych na minimum 6 miesięcy – bezpłatnie doradzimy optymalną formę prawną przedsiębiorstwa oraz bezpłatnie poprowadzimy wszelkie formalności związane z jego założeniem.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie www.profit-kancelaria.pl

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.biuro-gapinska.pl »

  W ramach naszej oferty zapewniamy naszym klientom usługi księgowe. Działamy na polskim rynku już od dziesięciu lat. Posiadane na polskim rynku doświadczenie pozwala nam świadczyć na rzecz naszych klientów usługi kompleksowe. Zapewniamy między innymi właściwe oraz skuteczne kontakty z poszczególnymi urzędami. Prowadzimy nasze usługi na rzecz firm z różnych branż, które korzystają z różnych form księgowości, czy różnych form opodatkowania. Zajmujemy się sprawami kadrowymi oraz płacowymi i oferujemy prowadzenie spraw sprawozdawczości księgowej. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić w pełni indywidualne warunki współpracy! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz »

  Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • TCG Toruń - księgowość, kadry, płace, podatki, radca prawny »

  Toruń Consulting Group to biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji wśród podmiotów gospodarczych na rynku lokalnym jak i spółek na rynku zagranicznym. Firma jest kojarzona z kreatywną księgowością, nowoczesnym rozliczaniem podatków, oraz prowadzeniem kadr i płac. Jako solidne biuro consultingowo - księgowe TCG oferuje swoim kontrahentom usługi radcy prawnego.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Otus mieszczące się w mieście Szczecin jest firmą, która oferuje usługi księgowo podatkowe a także świadczy obsługę kadr i płac. Dla wygody swoich klientów za sprawą podpisanej umowy, wszystkie sprawy klientów mogą być reprezentowane przez biuro rachunkowe. Biuro obsługuje klientów główne w Szczecinie i okolicach ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby świadczyć usługi dla osób i firm z całej Polski. Firma zajmuje się prowadzeniem spraw kadrowych i księgowych, które posiadają różny charakter działalności gospodarczej np. osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki jawne, komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednoosobowe działalności gospodarcze, stowarzyszenia, fundacje a także bardzo duży bagaż doświadczeń z szczecińskimi urzędami skarbowymi, dzięki czemu Otus jest w stanie zaoferować swoje usługi dostosowane do potrzeb każdego klienta. Biuro rachunkowe Otus może pochwalić się licznymi certyfikatami oraz świadectwami kwalifikacyjnymi, które potwierdzają ich kompetencje i dają gwarancję, że księgowość ich klientów będzie realizowana rzetelnie i profesjonalnie. Warto nadmienić, że biuro rachunkowe Otus posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej co jest gwarantem, że za wszystkie usługi które oferuje bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Współpracuje z nami bardzo dużo firm i pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zarówno krótszą jak i dłuższą współpracą.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Prowadzimy biuro rachunkowe zajmujące się działalnością finansowo – prawną w nadmorskich kurortach takich jak Reda oraz Wejherwowo. Robimy rozliczenia podatkowe zarówno z kraju jak i za granicy. Zajmujemy się odzyskiwaniem należnego podatku oraz pozyskiwaniem wsparcia finansowego od instytucji samorządowych i rządowych. Przede wszystkim prowadzimy dla firm oraz osób indywidualnych wszelkiego typu działalność księgową tak aby kadra w danej firmie mogła zająć się najważniejszymi dla siebie rzeczami a w ten sposób oszczędzać czas jak i pieniądze.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń, Włocławek »

  Biuro księgowe DEKLARACJA to jednostka prowadzona przez Panią Dorotę Zbrzeźniak, która zajmuje się rachunkowością od 1998 roku.

  Dzięki bardzo obszernemu doświadczeniu w prowadzeniu dowodów księgowych, zyskanemu w trakcie kooperacyj z wieloma podmiotami różnej okazałości, nie wyłączając znacznych, ogólnopolskich spółek, kancelaria DEKLARACJA dostarcza najważniejszej próby obsługę interesanta.

  Firma świadczy usługi w sposób nowoczesny, zoptymalizowany dla klienta. Za pomocą przetwarzaniu dowodów w postaci elektronicznej, bądź komunikowaniu się z serwowanymi podmiotami za pomocą poczty email lub komunikatorów internetowych, pozwala pokaźnie obniżyć koszty ponadplanowe kierowania rachunkowości jednostek.

  Biuro usług rachunkowych DEKLARACJA przystępuje do każdego petenta w sposób indywidualny, a należności usług podległe są pomiędzy innymi od: postaci organizacyjnej przedsiębiorstwa, odmiany opodatkowania, wielkości dokumentów rachunkowych i innych.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa księgowa Poznań »

  Do usług oferowanych przez wielkopolskie przedsiębiorstwo F Systems należy m.in.: prowadzenie rachunkowości firm, sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP, pomoc w uzyskiwaniu dotacji unijnych na rozwój działalności, a także pełna obsługa księgowa. Poznań, jedno z największych miast w Polsce, nie jest jedynym obszarem, na którym można skorzystać z usług spółki F Systems. Poznańskie przedsiębiorstwo wspiera także pracodawców w przygotowywaniu umów dla pracowników (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło), w sporządzaniu druków RMUA, świadectw pracy, skierowań na badania czy w przygotowywaniu deklaracji podatkowych PIT-11. Spółka świadczy dla każdego klienta indywidualnie ustalony zakres usług, których koszt jest ustalany po wypełnieniu formularza na stronie internetowej biura rachunkowego oraz po skontaktowaniu się z klientem.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ultrasonograf okulistyczny - www.consultronix.pl »

  Consultronix to funkcjonująca na polskim rynku od prawie 20 lat firma, która zajmuje się importem sprzętu medycznego. Zapewnia wysokiej klasy urządzenia takiej jak ultrasonograf okulistyczny czy rentgen cyfrowy wielu szpitalom i gabinetom. Jeszcze w czasach przed transformacją ustrojową firma ta sprowadzała najwyższej jakości lasery firmy Coherent z USA.
  Naszym kolejnym produktem były także lasery, jednak tym razem włoskiej firmy General Topics. Przedsiębiorstwo to produkuje lasery do wykorzystania w medycynie estetycznej, takie jak lasery do epilacji, do zamykania naczyń, usuwania tatuaży, oraz lasery do fotoregeneracji. W naszej ofercie znajduje się również dermatoskop oraz wideodermatoskop.
  Zajmujemy się również profesjonalną organizacją szkoleń z dziedziny wideodermatoskopii, dermatoskopii, trichoskopii, wykorzystania laserów w okulistyce oraz OCT. Część z tematów jest dostępna na dwóch poziomach trudności. Aby zagwarantować naszym klientom bezproblemową eksploatację kupionego u nas sprzętu zatrudniamy w każdym dużym mieście Polski doskonale wyszkolonych fachowców, aby mogli poradzić sobie z ewentualnymi problemami i usterkami sprawnie i skrupulatnie.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasz biuro rachunkowe prowadzi działalność na terenie Wrocławia. Jesteśmy Członkiem Stowarzyszenia Księgowych. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy, posiadający duże doświadczenie zawodowe. Oprócz prowadzenia ksiąg rachunkowych, zajmujemy się także obsługą kadrowo-płacową firm. Szczegółowe informacje zawarte są na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hometax »

  Biuro Rachunkowe Hometax świadczy usługi księgowe i kadrowo – płacowe na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro świadczy kompleksową obsługę dla firm, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub ryczałcie oraz dla spółek prowadzących księgi rachunkowe. Biuro rachunkowe Hometax zapewnia swoim klientom reprezentację przed urzędami, a także oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomaga przy rejestracji spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - IzI »

  Biuro rachunkowe IzI specjalizuje się w profesjonalnych usługach księgowych i rachunkowych. Dodatkową działalnością firmy są również usługi IT. Klienci mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Firma oferuje usługi, takie jak między innymi pro aktywny monitoring serwerów dla małych i średnich przedsiębiorstw, czy też udziela profesjonalnego wsparcia w zakresie zakładania działalności gospodarczej.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Finansowo-Księgowe DK »

  Wieloletnie doświadczenie, które nasze biuro rachunkowe posiada na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi w zakresie między innymi doradztwa podatkowego oraz doradztwa podatkowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy i do współpracy!

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Filaro Księgowość Warszawa »

  Biuro rachunkowe Filaro oferuje usługi rachunkowe i księgowe oraz doradztwo finansowe dla klientów z Warszawy oraz okolic. Biuro prowadzi obsługę księgową firm zarówno na książce przychodów i rozchodów jak i na pełnej księgowości. Oferuje także doradztwo podatkowe, sporządzanie wszelkiego rodzaju sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych. Jeżeli szukasz dobrego i taniego księgowego lub biura rachunkowego w Warszawie zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze ceny są naprawdę atrakcyjne.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa - estelligence.com »

  Estelligence to biuro rachunkowe Warszawa, Kwidzyn, Płock, które zajmuje się swoimi Klientami i proponuje im usługi związane z księgowością czy rachunkowością. Temat ten jezy niezwykle skomplikowany dla wielu osób i z tego też powodu, zamiast skupiać się na swoim biznesie i poszerzaniu grona Klientów, właściciele takich przedsiębiorstw zajmują się przede wszystkim problemami związanymi z rachunkowością. nBiuro rachunkowe, które swoją siedzibę ma w Warszawie, ale oddziały także w mieście Płock czy Kwidzyn, podejmuje się różnorodnych działań. Dla swoich Klientów między innymi sporządzamy listę płac, a także umowy o pracę, wypełniamy i składamy wnioski PIT. Zajmujemy się także kontaktem z urzędami skarbowymi, GUSem. nOprócz standardowych usług Estelligence jako biuro rachunkowe nie obsługuje swoich Klientów tylko w języku polskim. Jesteśmy także biurem księgowym z językiem włoskim, które równie biegle wykonuje swoje usługi związane z rachunkowością po włosku. nJeżeli więc właśnie otworzyłeś firmę lub od wielu lat nie możesz poradzić sobie z formalnościami dotyczącymi księgowości czy rachunkowości, daj znam znać - postaramy się pomóc!

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i PPOŻ Warszawa dojazd obsługa »

  Obsługa BHP i PPOŻ Warszawa

  Skuteczna rzetelna obsługa, nadzór i wparcie w dziedzinie BHP i PPOŻ, również po angielsku. Proponujemy sprawną i skuteczną obsługę BHP i PPOŻ Państwa Firmy poprzez fachowy nadzór merytoryczny i sprawne rozwiązywanie problemów. W ramach obsługi realizujemy: szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, opracowanie i aktualizację instrukcji bezpiecznej pracy,wsparcie i nadzór merytoryczny w dziedzinie bezpieczeństwa. Oferujemy wsparcie w trakcie kontroli PIP. Z obsługą BHP i PPOŻ prowadzoną przez naszą firmę możecie Państwo spać spokojnie. Mówimy po angielsku.

  Szkolenia BHP Warszawa - dojazd

  Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia wstępne stanowiskowe BHP i PPOŻ z dojazdem, stacjonarne oraz przez internet prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów również po angielsku. Dojeżdżamy do każdej lokalizacji w Warszawie i w Polsce. Szkolenia BHP i PPOŻ dotyczą stanowisk robotniczych, administracyjno – biurowych, inżynieryjno-technicznych, pracodawców i osób kierujących pracownikami.

  Usługi BHP Warszawa

  Nasi Freelancerzy oferują usługi BHP i PPOŻ: szkolenia, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpiecznej pracy, planów BiOZ, IBWR, dokumentacji powypadkowej i innych. Nasze usługi BHP świadczymy głównie w Warszawie i województwie mazowieckim, jednak gdy jest potrzeba dojeżdżamy do każdej lokalizacji w Polsce. Mówimy po angielsku.

  Data dodania: 18 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie Online - Aplikacja do fakturowania online »

  Mobilna faktura to praktyczna aplikacja do fakturowania online. Taki program jak faktura VAT online zapewni Państwu wystawianie faktur online w bardzo krótkim okresie. Aplikacja do fakturowania którą oferujemy z pewnością sprawdzi się w każdej małej i średniej firmie. Nasz program posiada wiele praktycznych funkcji. Jest prosty w obsłudze i bardzo poręczny. Możemy się do niego zalogować i korzystać online w każdym miejscu poza firmą. Wystawianie faktur jest banalnie proste. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie oraz do pobrania programu do fakturowania online.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców »

  Biuro rachunkowe Bilans z Krakowa oferuje szereg usług związanych z Księgowością i rachunkowością oraz usługi, które prowadzone są w ramach kancelarii transportowej. Ten osobny dział skupia się na rozliczaniu czasu pracy kierowców. Firmy transportowe posiadające bardzo liczne floty nie radzą sobie z tymi czynnościami. Biuro Bilans z Krakowa wychodzi im naprzeciw z gotową ofertą. Rozliczanie czasu pracy kierowców w przypadku delegacji pracowników nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dla biura Bilans i specjalistów w nim pracujących nie ma trudnych rzeczy. Wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają wykonywać usługi na bardzo wysokim poziomie. Jest to odciążenie przewoźników od dodatkowej pracy, która może być wykorzystana w bardziej efektywny dla firmy sposób. Kancelaria transportowa to tylko jeden dział biura. Obok niego każdy przedsiębiorca może skorzystać z usług pełnej księgowości, doradztwa gospodarczego, optymalizacji podatkowej. Szeroki zakres prac oferowanych przez to biuro rachunkowe eliminuje potrzebę korzystania z innych podobnych firm. Wszystko, co związane z księgowością oraz rachunkowością załatwimy w krakowskim biurze Bilans. Każdego nowego klienta czekają promocje i rabaty. Małe i średnie firmy są najbardziej mile widziane. Wszyscy zostaną tak samo na bardzo wysokim poziomie obsłużeni. Fachowe doradztwo pozwoli wybrać odpowiedni kierunek dla finansów firmy. Przekłada się to na ograniczenie kosztów podatkowych i wzrost możliwości firmy.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowo-podatkowe. Rachunkowość z biurem TaxFree Gdańsk »

  Będąc biznesmenem dobrze wiesz jak bardzo ważna jest rola biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe potrafi korzystnie wpływać na Twoje zyski i chronić Cię od płacenia przeróżnych kar. Biuro rachunkowe TaxFree w Gdańsku poleca swoje usługi, jako pełną obsługą firm księgową oraz kadrowo płacową. Biuro rachunkowe Gdańsk to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz niezbędne doświadczenie praktyczne. Zaufało nam już sporo przedsiębiorców, którzy, stanowią grono naszych zadowolonych klientów. Księgowość TaxFree Gdańsk to jednak nie tylko biuro rachunkowe, ale również odzyskiwanie podatku z zagranicy oraz doradztwo finansowe. Jesteśmy po to by pomagać wam w trudnych dla was sprawach. Księgowość Gdańsk to propozycja dla małych i dużych i średnich firm jak i również dla osób fizycznych. Korzystając z naszych usług będziesz zawsze miał pewność, że Twoje dokumenty są uporządkowane i wypełnione zgodnie z obowiązującymi przepisami w polskim prawie. Nasi pracownicy dołączą wszelkich starań, aby nasz klient mógł być w pełni zadowolony z usług wykonywanych dla niego.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: