Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 37 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz, Audyt, Księgowość, Podatki - MG Kancelaria Biegłego Rewidenta »

  MG Kancelaria Biegłego Rewidenta Małgorzaty Górskiej to zespól profesjonalistów skoncentrowanych na wsparciu od strony finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na globalnych, regionalnych i lokalnych rynkach.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie podatków i rachunkowości, z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Doradzamy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Godnie reprezentujemy Twoje interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe Twoich pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne. Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych oraz badamy sprawozdania finansowe.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • DESTA Biuro Rachunkowe Online »

  Biuro Rachunkowe Online oferuje szeroki zakres usług księgowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę Państwa księgowości.
  W przypadku małych działalności gospodarczych oferujemy swoje usługi w pełni przez Internet, rozliczenie bez wychodzenia z domu.
  W przypadku spółek i większych działalności zapraszamy do naszej siedziby bądź prosimy o kontakt w celu odbioru dokumentów od klienta (Bydgoszcz i Warszawa).

  Kompleksowa obsługa pozwoli zaoszczędzić Państwa cenny czas!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wysoccyzaborowscy.pl - Biuro rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy firmą z tradycjami, jaka od lat jest zarządzana przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe nabyte przy współpracy z międzynarodowymi koncernami, krajowymi podmiotami gospodarczymi oraz firmami rodzinnymi. Nasza firma od dawna działa na dwóch kierunkach: księgowo – finansowym oraz personalnym. Naszym klientom ponadto jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Documento.pl - Automatyczne uzupełnianie dokumentów »

  Wzory umów, wzory dokumentów, tworzenie formularzy? szukasz i nie możesz znaleźć zbioru szablonów dokumentów gotowych do edycji i wypełnienia. Sprawdź polski produkt Documento.pl. Dzięki technologii i nieustannego dążenia do poprawy wydajności pracy powstała aplikacja do zarządzania dokumentacją w firmie, która uwolni pokłady energii i uporządkuje obieg dokumentów w przedsiębiorstwie. Dział kadrowy, dział prawny, księgowość - to miejsca w którym Documento jest niezastąpiony. Zapoznaj się z funkcjonalnością i ofertą na stronie documento.pl

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Warszawa »

  Przedmiotem działalności Smart Tax Kancelaria Doradcy Podatkowego z siedzibą w Warszawie jest wykonywanie czynności doradztwa podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. 2002 r. Nr 9 poz. 86). Szczegółowy zakres oferowanych usług obejmuje: pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów podatkowych, projektowanie podatkowe przyszłych przedsięwzięć gospodarczych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, opiniowanie zawieranych umów pod kątem obciążeń podatkowych, prowadzenie postępowania przed organami podatkowymi oraz Sądami Administracyjnymi, przeprowadzanie audytu podatkowego, stałe doradztwo na podstawie umowy o współpracę.
  Efektem podjętych czynności doradztwa podatkowego może być zatem obszerna opinia podatkowa, jak i krótkie pisemne konsultacje w zakresie bieżących drobnych problemów, a także konsultacje ustne. Reprezentowanie podatnika w postępowaniu przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej obejmuje pomoc w sporządzeniu wyjaśnień i obsługi postępowania oraz czynności podejmowane w imieniu podatnika na poszczególnych etapach postępowania podatkowego, w tym sporządzenie zastrzeżeń do protokołów z kontroli oraz odwołań od decyzji podatkowych. Postępowanie przez Sądami Administracyjnymi może ograniczać się do przygotowania projektu skargi, ale może obejmować również reprezentowanie podatnika na rozprawie na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Smart Tax Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Smart Tax z siedzibą w Warszawie prowadzone przez licencjonowanego doradcę podatkowego posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie takich usług jak księgowość, obsługa kadr i płac czy doradztwo podatkowe. Warszawa jest głównym obszarem usług księgowych i doradztwa podatkowego, choć klient z poza Warszawy ma możliwość zamówienia porady podatkowej online. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Z pomocy biura rachunkowego mogą korzystać również wszyscy klienci, którzy potrzebują profesjonalnych porad podatkowych oraz usług jakie świadczy certyfikowana księgowa. Smart Tax zajmuje się świadczeniem usług z zakresu outsourcingu księgowego zgodne z przepisami podatkowymi, które aktualnie obowiązują na terenie naszego kraju. Kancelaria podatkowa sporządza dokumenty podatkowe: zeznania i deklaracje dla potrzeb podatków dochodowych oraz VAT.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elmark-Serwis Bytom »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową. Zapewniamy również usługi z zakresu doradztwa finansowego, które dotyczą rachunków bankowych, kredytów, ubezpieczeń. Usługi księgowe obejmuje pełną obsługę ksiąg rachunków, ewidencji ryczałtu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Lublin podatki-abm.pl »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania zarówno usług księgowych a także usług doradztwa podatkowego. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie poszczególnych usług w sposób w pełni dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie poszczególnych usług rzetelnie oraz terminowo. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PITy IPS »

  Darmowy program przeznaczony jest dla wszystkich podatników - licencja jest bezpłatna, ale użytkownicy są zobowiązani do przekazania 1% podatku. Obsługa PITy 2015 IPS jest intuicyjna, a pojawiające się podpowiedzi łatwo przeprowadzają przez cały proces rozliczenia. Deklaracje można sporządzać na standardowych drukach US, wydrukować, przesłać w formie e-Deklaracji lub zapisać w formacie PDF. Program pozwala także na automatyczne wypełnienie przelewu podatkowego lub druku aktualizacji danych podatnika. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Program PITy IPS będzie udostępniony na początku stycznia.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, jak również płac i kadr. Nas klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa rozliczające się na książce przychodów i rozchodów jak i średnich i dużych firm rozliczających się na pełnych księgach handlowych.
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EBiuro Rachunkowe Warszawa - Dobry i Tani Księgowy »

  Poszukujesz dobrego księgowego w Warszawie? Zgłoś się do naszego biura rachunkowego! eBiuro Rachunkowe Warszawa to idealne miejsce dla Twojej firmy. W ramach usług księgowych oferujemy m.in.: doradztwo księgowe, doradztwo kredytowe, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe i wszelkie związane z tymi działami działania. Wśród nich np.: ewidencja VAT, ewidencja ryczałtu ewidencjonowanego, deklaracje podatkowe, kadry i płace, księgi rachunkowe, księgowość spółek handlowych i pełna obsługa księgowa firm.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zotax.pl »

  Nasza firma księgowa zapewnia usługi kierowane dla firm o różnym profilu działalności, w tym zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw, osób fizycznych jak też dla dużych spółek. W naszej firmie zapewniamy kompleksową obsługę dla firm w zakresie między innymi prowadzenia ksiąg handlowych, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie rejestrów VAT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego czy sporządzanie deklaracji dla US, ZUS, GUS. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony!

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy TAX Consulting »

  Na naszej stronie każda osoba, która chce otrzymać zwrot podatku za pracę za granicą znajdzie specjalny kod rabatowy PPG90 dzięki któremu otrzyma 5% upustu na usługę zwrotu podatku z UK, Irlandii czy USA.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tax Lion Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Kancelaria rachunkowa w Szczecinie oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu: księgowości, prawa oraz doradztwa gospodarczego.

  Pomagamy w formalnościach w założeniu działalności gospodarczej - także spółek z o.o.

  Specjalizujemy się także w tworzeniu biznesplanów pod wszelkiego typu inwestycje oraz dotacji.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pruszków »

  Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska Biegły Rewident to profesjonalne biuro rachunkowe obsługujące firmy z rejonu: Pruszków, Komorów, Michałowice, Brwinów, Nadarzyn. Biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo - płacowych a także usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy i dotacji unijnych. Właścicielka firmy posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobyte w wiodących firmach audytorskich. Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska doradza także w kwestiach ogólno-biznesowych, optymalizacji podatkowej a takżę pomaga zarejestrować działalność gospodarczą.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Biuro rachunkowe „KRYS” powstało w 1999 roku. Posiadamy oddział w Olsztynie i Lidzbarku Warmińskim. Prowadzimy księgi handlowe, książkę przychodów i rozchodów, karty podatkowe oraz rozliczenia ryczałtu. Nasza oferta obejmuje również rozliczenia podatku PIT i CIT, VAT, akcyzy. Wykonujemy rozliczenia z urzędami ZUS, GUS, PFRON, wykonujemy rozliczenia PIT za pracę za granicą, rozliczamy ulgi budowlane. Naszym Klientom zapewniamy również doradztwo z zakresu aktualnych przepisów podatkowych oraz składek należnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowosc-Gabor.pl - biuro rachunkowe Gliwice »

  Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i szeroki wachlarz usług to główne domeny naszej praktyki biura rachunkowego Gabor. Do każdego podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie przełożyło się na sprawne działanie firmy.

  Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli przedstawić wszystkie korzyści płynące ze współpracy z nami.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TaxIntelligence Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie Tax Intelligence oferuje szeroki zakres usług: usługi księgowe, księgowość on-line, doradztwo i obsługa księgowa, optymalizacja kosztów i podatków, obsługa prawna, doradztwo europejskie oraz doradztwo i obsługa informatyczna.nnTax Intelligence Biuro Rachunkowe Szczecin pracuje ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Współpraca z gronem ekspertów i doradców w zakresie doradztwa biznesowego, pozyskiwania dotacji, rachunkowości, prawa, marketingu,nietuzinkowych szkoleń, tworzenia zaplecza informatycznego, i innych wdrożeń pozwala na opracowanie skutecznych i optymalnych rozwiązań prowadzących na wyższy poziom rentowności.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Exact »

  Biuro Księgowe Exact Kraków to przyjazna i fachowa rachunkowość, usługa stworzona z myślą o ceniących sobie uczciwe podejście do księgowości, niezłą cenę i jakość współpracy. Cenimy każdego Klienta i zawsze mamy zamiar poznać jednostkowe oczekiwania związane z rachunkowością, tak aby wejść w udaną współpracę, by informacje, które od nas otrzyma, pozwalały osiągnąć ustalone cele. Filozofią księgowości Exact jest budowanie wydajnej i długofalowej kooperacji z Współpracownikami stojącej na posiadanych przez nas kompetencjach oraz kolosalnym doświadczeniu w prowadzeniu księgowości. Zapewniamy pełną poufność oraz starannie przeprowadzamy zlecone prace. Zapewniamy sprawną komunikację, bezkonfliktową wymianę danych oraz wgląd w teraźniejszą sytuację pieniężną Państwa firmy.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: