Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Nysa »

  Oferujemy usługi doradcze z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej i kadrowej mikro, małych i średnich firm w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT. Prowadzenie spraw kadrowych, płacowych oraz pełna obsługa w zakresie ZUS. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe AZAS »

  Azas jest biurem rachunkowym i księgowym zlokalizowanym w Olsztynie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników. Świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz w atrakcyjnych cenach. Ponadto klienci mogą liczyć na usługi w zakresie czynności biegłego rewidenta, czy też wiele innych.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centralna Ewidencja Biur Rachunkowych - Ranking »

  Serwis zawiera ranking biur rachunkowych. Baza biur podzielona jest na województwa. Punktacja rankingu, oparta jest o system poleceń i certyfikatów przesyłanych przez zainteresowane biura rachunkowe i księgowe. Każdy certyfikat oraz polecenie firmy jest weryfikowane przez moderatora Centralnej Ewidencji Biur Rachunkowych oraz nadawana jest punktacja według regulaminu. Jeżeli szukasz najlepszego biura rachunkowego lub księgowej w swojej okolicy wejdź i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support Biuro Rachunkowe Wrocław. Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach (działalność osób fizycznych, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Dzięki stosowanym technologiom informatycznym jesteśmy gotowi obsłużyć klientów z całego kraju. Prowadzimy usługi księgowe w formie podatkowej księgo przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencje ryczałtowe. Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa podaZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Hera »

  Biuro rachunkowe Hera Sp. z o.o. to firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w obszarze finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, mieszcząca się w Sosnowcu (z oddziałami we Wrocławiu i Kroczycach). Biuro prowadzi kompleksowe działania rachunkowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, sporządzanie wniosków kredytowych oraz analiz finansowych. Zajmuje się również doradztwem operacyjnym, doradztwem dla rolników oraz szkoleniami dla managerów i szkoleniami handlowymi. Szkolenia mogą obejmować takie tematy jak np. style, fazy i ocena negocjacji, przeszkody w finalizacji rozmów handlowych czy autoprezentacja i techniki zadawania pytań.
  Hera posiada doświadczoną kadrę, składającą się z ponad trzydziestu księgowych, którzy są nadzorowani przez kilkunastu biegłych rewidentów, dzięki czemu świadczone usługi są w pełni profesjonalne i rzetelne. Potwierdzeniem jest kilkudziesięciu zadowolonych z pracy z Herą klientów, w tym instytucji państwowych, spółek akcyjnych i osób fizycznych, posiadających własną działalność gospodarczą.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Innovation. Biuro rachunkowe Knurów »

  Biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
  Kompleksowe zrozumienie potrzeb klienta pozwala na świadczenie usług dodatkowych z zakresu BHP, PPoż oraz kadr i płac.
  Świadczymy usługi na terenie całej polski oraz dla podmiotów z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Kazachstanu.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i rachunkowość Atis »

  Firma Atis zajmuję się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Bochni. W skład naszej oferty to oczywiście zapewnienie kompleksowych usług z działu rachunkowości oraz księgowości. Poza księgowością i pomocą w prowadzeniu ksiąg rachunkowych posiadamy w naszej ofercie ubezpieczenia. Ubezpieczamy od majątku, roli, odpowiedzialności cywilnej, komunikacji. Kadra pracownicza posiada odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie zawodowe.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Adam Nigborowicz »

  Doradca podatkowy Adam Nigborowicz mający swoją siedzibę w Krakowie od wielu lat oferuje kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych oraz podmiotów prawa handlowego. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności przez klienta wspólną domeną oferowanych usług jest wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy m.in.: profesjonalne doradztwo podatkowe, prowadzenie księgowości, reprezentowanie Państwa podczas czynności kontrolnych i inne.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe, Kredyt, Leasing, Dotacje - Legnica »

  Finsea jest firmą doradczą oraz biurem rachunkowym świadczącym pełen zakres usług księgowych. Dla naszych klientów poza tradycyjnymi usługami księgowymi świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania finansowania dla firm oraz osób indywidualnych.
  Wspieramy przedsiębiorców w realizacji inwestycji przygotowując dokumenty o wnioski kredytowe i dotacyjne, składając je i nadzorując proces przyznania środków finansowych oraz rozliczając uzyskane finansowanie. Dla klientów indywidualnych świadczymy usługi polegające na doborze najlepszych ofert kredytów hipotecznych lub gotówkowych jak i produktów inwestycyjnych. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze spółek z o.o. a w szczególności nowo powstających rozpoczynających swoją działalność. W ramach współpracy z nami rozliczymy twoje wszystkie podatki: Pit, Cit, Vat itd. złożymy w twoim imieniu wszystkie sprawozdania oraz doradzimy tak aby maksymalnie zoptymalizować twoją firmę.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polish Connection - Twój Łącznik z Norwegią »

  Polish Connection Sp. z o.o. polsko-norweska firma specjalizująca się w norweskim prawie podatkowym, prawie pracy oraz posiadająca niezbędną wiedzę i kompetencje z zakresu:
  • doradztwa podatkowego,
  • rozliczenia norweskiego podatku dla osoób fizycznych,
  • rejestracji firmy w Norwegii wraz z konsultacjami:
  NUF (działalność gospodarcza)
  NUF (spółka kapitałowa w Polsce)
  AS (norweska spółka kapitałowa)
  • księgowści,
  - rejestracja firmy w rejestrze VAT
  - przedstawicielstwo VAT
  • tłumaczenia dokumentacji w językach (norweski, szwedzki, niemiecki, angielski, litewski, rumuński).
  Dodatkowo oferujemy wsparcie Partnerów w obszarze:
  • obsługi prawnej kontrahentów z zleceniodawcami norweskimi,
  • obsługi prawnej dotyczącej norweskiego prawa pracy,
  • każdego ubezpieczenia w Norwegii (obowiązkowe i dobrowolne).
  Skontaktuj się z naszym konsultantem.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Oświęcim »

  Prawo podatkowe Oświęcim to zagadnienie dla firmy Royal-Profit. Proponuje ona swoje usługi w zakresie prowadzenia rachunków i księgowości różnym podmiotom. Dla firm wynajęcie zewnętrznej księgowości jest rozwiązaniem o wiele bardziej oszczędnym niż tworzenie takiego działu w ramach własnej działalności.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja - firma windykacyjna, adwokat, radca prawny Poznań, Warszawa, cała Polska »

  Błyskawiczna i skuteczna windykacja także pojedynczych wierzytelności. Wezwanie do zapłaty 19,99 zł kierowane według wyboru przez adwokata, radcę prawnego lub firmę windykacyjną. Elektroniczne zlecenie.
  Zajmujemy się sprawami osób fizycznych i przedsiębiorstw. Przyśpieszone postępowania sądowe - elektroniczne postępowania upominawcze.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Księgowości »

  Co by było gdyby znało się podstawy księgowości?
  Takie pytanie zadaje sobie większość osób przed rozpoczęciem swojej pierwszej działalności gospodarczej.

  Jeżeli znałoby się rachunkowość od podstaw i potrafiłoby się prowadzić samodzielną księgowość to by nie trzeba było korzystać z usług biura rachunkowego, płacąc przy tym niemałe pieniądze tylko by się prowadziło samodzielną księgowość i to za darmo.

  Nie jest to trudną rzeczą, wystarczy przeczytać kilka książek lub jeden konkretny poradnik i poznać podstawy księgowości a następnie można śmiało prowadzić księgi we własnym zakresie, za darmo a co najważniejsze mieć pełny wgląd do ksiąg.
  Na stronie jest wszystko dokładnie opisane, jakie mamy do wyboru opcje i jakie opcje są najkorzystniejsze. Materiały zamieszczone na stronie to skuteczny sposób alby samodzielnie się rozliczać i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Serwis dobre-biuro-rachunkowe.pl ma za zadanie zaprezentować biura rachunkowe funkcjonujące w Polsce oraz umożliwić Klientom dokonanie ich oceny, aby polecić dane biuro innym lub je odradzić. Z jednej strony chcemy pomóc przyszłym i obecnym przedsiębiorcom w znalezieniu dobrego, rzetelnego biura rachunkowego, a z drugiej - umożliwić księgowym, doradcom podatkowym, kancelariom i spółkom prawa podatkowego zaprezentowanie się potencjalnym Klientom.
  Wierzymy, że wymiana informacji, jest kluczem do wspólnego sukcesu.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centralizacja podatku VAT »

  Kancelaria prawna PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu, proponuje współpracę w zakresie tzw. centralizacji podatku VAT. Doświadczeni pracownicy firmy poddadzą analizie czynności wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego, zweryfikują dotychczasowy sposób rozliczania podatku oraz zapewnią wsparcie merytoryczne, reprezentację przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Podatkowa - biuro rachunkowe »

  Specjalizujemy się w usługach księgowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek akcyjnych, organizacji trzeciego sektora. Posiadamy przebogatą wiedzę na temat przepisów, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej. Jesteśmy w stanie pomóc w niemal każdym przypadku, posiadamy doświadczenie w działaniu w bardzo trudnych sytuacjach – gdzie było już mało czasu a trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Zajmujemy się rejestracją spółek, ich prowadzeniem, kompleksową obsługą księgową oraz prawną. Z naszych usług korzysta już wiele firm – stale współpracujących z nami na zasadzie abonamentu, jak również zwracających się do nas z prośbą o pojedynczą interwencję. W każdej sytuacji staramy się działać szybko, sprawnie, staramy się być bardzo elastyczni. Nasze interwencje często noszą charakter bardzo spektakularny – generalnie wychodzimy z założenia, że nie ma przegranych spraw – istnieją jedynie sprawy źle prowadzone. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DDGroup »

  Kancelaria Prawna DDgroup - Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte referencjami oraz opiniami naszych klientów. Miałeś wypadek, stłuczkę, potrzebujesz odszkodowania? zadzwoń do nas lub napisz chętnie pomożemy ci uzyskać maksymalną kwotę należności. Już nie musisz martwić się o samochód zastępczy w razie wypadku dzięki nam możesz go otrzymać z oc sprawcy. Nasz zespół chętnie pomoże Tobie oraz Twojej firmie zoptymalizować finanse. Zmniejszymy twoje podatki, które przełożą się na Twój zysk.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Mnogość obowiązujących przepisów sprawia, że zdecydowana większość ludzi do obsługi swojej firmy potrzebuje pomocy doświadczonych księgowych. Dlatego zachęcamy do wyboru biura rachunkowego Ekspert z podwarszawskich Starych Babic, które gwarantuje wszystkim klientom profesjonalne wsparcie w prowadzeniu firmowych rozliczeń. Duże doświadczenie oraz wiele obsługiwanych firm to czynniki, które sprawią, że obsługa tej firmy spełni oczekiwania wymagających klientów, którzy potrzebują pełnej pomocy w ramach księgowości.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Własna firma w UK - Blossom Accountants Ltd »

  Własna firma w UK to rozwiązanie, które cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Założenie firmy jest bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz i wysłać do Urzędu Podatkowego. Pomoc w założeniu firmy oferują także profesjonalne jednostki, zajmujące się tego typu działalnością. Warto podkreślić, że jednostki te obejmują także działania związane z prowadzeniem firmy.-

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Londyn - Polaccount LTD »

  Nasze biuro rachunkowe udowadnia, że biuro księgowe w Londynie to usługa, która jest potrzebna każdemu. Nastawiamy się na pomoc wszystkim naszym rodakom, którzy znaleźli się w warunkach zupełnie nowego systemu prawnego, który po części jest znajomy, ale pełny jest też skomplikowanych kruczków prawnych i pułapek. My od nich państwa uchronimy.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: