Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe kraków »

  Biuro księgowe ACCF Kraków powstało w 2006 r. W roku 2007 rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o doradztwo podatkowe.
  Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Dbamy, aby osoby współpracujące z naszym biurem rachunkowym na bieżąco śledziły nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna rachunkowość warszawa »

  Zespół Kognitariat dostarcza usługi księgowo-finansowe od blisko 20 lat. Usługi rachunkowe proponowane są po niewysokich cenach, natomiast księgowość wykonywana jest solidnie, według najnowszych wytycznych. Rachunkowość warszawa i niuanse podatkowe stanowią pracę, ale i predylekcję. Biuro księgowe Kognitariat znajduje się w Warszawie (dzielnica śródmieście). Pomoc obejmuje: doradztwo podatkowe warszawa, usługi rachunkowe w pełnym zakresie: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, tworzenie analiz finansowo-podatkowych, sprawy kadrowe, budowanie wniosków. Nasze biuro księgowe oferuje księgi rachunkowe w swojej siedzibie lub u kontrahenta, dostarczając pomocy właścicielowi czy jego etatowym pracownikom. Usługi z zakresu doradztwo podatkowe i księgowość warszawa pomogą Państwa przedsiębiorstwu na bieżąco zrozumieć nie rozwiązane dylematy wynikające z przekształcających się przepisów. Polecamy - profesjonalna księgowość Warszawa!

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek »

  Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek (Katowice) oferuje usługi prawnicze w zakresie: prawa korporacyjnego i kompleksowej obsługi prawnej dla firm, prawa podatkowego,upadłości, procesów naprawczych i restrukturyzacyjnych (prawnicy kancelarii posiadają licencje syndyka masy upadłości), negocjacji i reprezentacji w sporach pracowniczych, układów zbiorowych, sporządzania umów i negocjacji warunków ich zawierania, łączenia i przekształcania spółek, tworzenia holdingów i konsorcjów. Prowadzimy obsługę prawną w języku polskim, angielski, niemieckim i francuskim. Siedziba Kancelarii: ul. Słowackiego 10/6, Katowice (woj. śląskie)

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Częstochowie »

  Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym. Pozwoliło to nam zebrać w tym czasie zdobyć bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom, które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą. Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedze i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław - N.STANDARD Sp.k. »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa gospodarczego.
  Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi informatycznych dostępnych na rynku, co pozwala nam znacząco obniżyć koszty i ceny naszych usług oraz daje możliwość kontroli i analizy swojego biznesu przez klientów. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację z klientami bo wierzymy, że partnerstwo i zaufanie są kluczem do sukcesu.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ABAKUS S.C. - Kartuzy »

  Biuro Rachunkowe ABAKUS S.C. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Nasza oferta ma za zadanie umożliwienie i ułatwienie rozpoczęcia, a następnie prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług finansowo - księgowych.

  Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do jakości pracy, starając się poświęcić klientowi maksymalną ilość czasu dla rozwiązania bieżących problemów podatkowych i znajdowania środków zaradczych na przyszłość.

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością.

  Posiadamy udokumentowane, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe: Kancelaria Księgowa K&ESZ (Warszawa, Praga Południe, Gocław) »

  Kancelaria Księgowa K&ESZ Elżbieta Siepkowska to profesjonalne biuro rachunkowe z długoletnią tradycją.
  Naszą misją jest uwolnienie naszych klientów od utrudnień związanych ze sprawami księgowymi, od troszczenia się o sprawy pracownicze oraz przede wszystkim uchronienie ich przed ryzykiem związanym ze postępowaniem podatkowym.
  W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali odpowiednią jakość usług oraz byli powiadamiani z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w prawie podatkowym, które mogą ich dotyczyć.
  Mieścimy się w Warszawie na Pradze Południe na osiedlu Gocław, zachęcamy do kontaktu osobistego / telefonicznego i przejrzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - MARKA »

  Nie każdy początkujący przedsiębiorca ma pojęcie o rachunkowości związanej z zawieraniem podstawowych transakcji handlowych, kosztami działalności czy innymi dokumentowymi sprawami. Właśnie z myślą o rozwijającym się społeczeństwie, które postanawia zasmakować biznesu została założona firma Marka.
  Marka to biuro rachunkowe, które zajmuje się księgowością opartą na księgach rozrachunkowych oraz podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Udzielimy pomocy zarówno osobom fizycznym, jak i spółkom, które dopiero planują zaistnieć na rynku. Nasze biuro rachunkowe jest idealnym partnerem w załatwianiu spraw urzędowych, które dla większości są niezrozumiałym i uporczywym elementem rozpoczynania działalności. Wszelkie formalności z tytułu usług notarialnych czy sporządzanie umowy spółki nie będą prześladowały was w nocy.
  Wybierając biuro rachunkowe Marka zapewnimy ci bezproblemową księgowość. Zajmiemy się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów (ryczałt) oraz księgi handlowej wybieranej przez spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz różnego rodzaju fundację.
  Przedsiębiorcom, którzy planują rozwinąć swoją działalności i zatrudnić pracowników oferujemy naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie obowiązkowych akt osobowych. Jeśli występuje potrzeby wystąpienia przed urzędami macie możliwość wyboru nas jako swoich reprezentantów.
  Biuro rachunkowe Marka wyposażone w szeroki wachlarz usług stanie się twoim partnerem w interesach.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DAR-TESS Teresa Łacny »

  Nasze biuro świadczy kompleksową obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy firmą, która zdejmuje z Państwa ciężar samodzielnego prowadzenia księgowości
  i przygotowywania dokumentów dla Urzędu Skarbowego i ZUS czy innych sprawozdań.
  Pomagamy w przygotowaniu dokumentów i załatwianiu spraw związanych z zakładaniem firmy.
  Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe nowy sącz »

  Jeśli zarządzasz małą lub średnią firmą i potrzebujesz kompleksową obsługę finansowo - księgową, oraz płacowo - kadrową zapraszamy do naszego biura. Biuro Rachunkowo-Podatkowe "PREMIUM" oferuje m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz sporządzanie i rozliczanie miesięcznych deklaracji podatkowych czy rocznych rozliczeń dla właścicieli firm i osób fizycznych. Sporządzamy również dokumenty do ZUS oraz Urzędów Skarbowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów Wielkopolski »

  Biuro Rachunkowe Iwona Suś oferuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Rzetelna Firma »

  Teraz do końca miesiąca, bezpłatne logo rzetelności do wykorzystania na swojej stronie internetowej.Wystarczy dodać swoją firmę do naszej bazy rzetelnych firm.
  Katalog Rzetelnych Firm to:
  Zwiększona wiarygodność wśród dotychczasowych oraz przyszłych klientów,
  Większe zaufanie klientów do przedsiębiorstwa,
  Większe zyski i budowa dobrej marki.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Auditor »

  Biuro rachunkowe: rachunkowość, księgowość . Internetowe Biuro rachunkowe Auditor. Biuro rachunkowe Bydgoszcz AUDITOR F&M SC F.M. Rok założenia Firmy 1993 rok . Firma głównie działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego . Internetowe biura rachunkowe Bydgoszcz. Nasza witryna ma za zadanie wspierać płatnika w nienagannym, a także sumiennym regulowaniu podatków względem fiskusa. Chcemy służyć naszą wiedzą, praktyką i znajomością zawodu. Nowoczesne instrumenty takie jak sieć www, strumieniowe transmitery danych, mail to niezbędne narzędzia współczesnych finansistów. Nasza placówka podatkowa jest w stanie prowadzić twoje sprawozdania finansowe bez względu na to gdzie jesteś. Jesteśmy biurem rachunkowym sukcesu, wprowadzamy w życie nowoczesne zdobycze nauki, a także wykorzystujemy profesjonalną popularyzację serwisów Internetowych dzięki specjalistycznym przyrządom pozycjonującym typu: Blog: firmy .

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń »

  Biuro Rachunkowe Mag działa przede wszystkim na terenie Torunia i jego okolic. Obsługuje wszystkie podmioty gospodarcze w zakresie finansowo księgowym jak i kadrowo-płacowym. Na życzenie odbieramy dokumenty z siedziby klienta. Indywidualnie ustalamy sposób odbierania/dostarczania dokumentów, czy też kwestię reprezentowania Państwa firmy przed organem kontrolującym bez konieczności Państwa udziału podczas kontroli. Oprócz obsługi księgowej, w której zakres wliczone jest sporządzenie listy płac i deklaracji ZUS proponujemy również: pełną obsługę kadrową.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • PBR - biuro rachunkowe - Warszawa »

  Oferujemy doradztwo podatkowe, pomoc prawną, usługi audytorskie i szkoleniowe. Nasze biuro rachunkowe to firma nowoczesna i przyjazna Klientowi. Obecnie obsługujemy ponad sto podmiotów gospodarczych nie tylko z kapitałem polski, ale także zagranicznym. Rozpoznajemy aktualne potrzeby naszych Klientów oraz stale monitorujemy ich zmianę. Świadczymy usługi elastyczne, dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Dzięki naszemu wsparciu prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem. Biuro rachunkowe PBR realizuje zadania w języku polskim i angielskim. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych, z różnych branż i o różnych profilach działania. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje indywidualnie podejście do każdego Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Mamy możliwość opracowania i dostarczenia zaawansowanych raportów i analiz finansowych.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań - Księgowość Poznań »

  Rozwiążemy problem Twojej Firmy lub wskażemy podmiot o właściwych kompetencjach.
  Biura rachunkowe DRD - Poznań to idealne rozwiązania, aby zapewnić sobie profesjonalną obsługę i doradztwo, które pomogą w rozwoju Państwa firmy oraz w kontrolowaniu jej sytuacji finansowej.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe »

  Jeżeli czytasz ten opis zapewne wpisałeś w wyszukiwarce słowo Księgowa Kraków, Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi Księgowe Kraków, Kancelaria Rachunkowa Kraków - oznacza to, że idealnie trafiłeś i Nasza oferta napewno wzbudzi twoje zainteresowanie.nMANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań - Kreatywny Księgowy z indywidualnym podejściem. Usługi rachunkowe, rachunkowość, księgowość Poznań, woj. wielkopolskie. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości - kreatywna księgowość. Oferta i cennik na stronie - pierwsze dwa miesiące za połowę ceny. Szybkości działania - księgowa, rachunkowość, usługi rachunkowe, profesjonalna księgowość Poznań. Rozliczenia pit, zus, vat, podatek dochodowy to nasza pasja. Biuro rachunkowe Poznań - rejestracja firmy, deklaracje zgłoszeniowe. Połączenie ogromnej wiedzy i dokładności.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BIZNES PLUS w Krakowie Zielonkach »

  Biuro Biznes Plus świadczy całkowicie kompleksowe usługi finansowo-księgowe, począwszy od prowadzenia ksiąg handlowych, poprzez podstawową obsługę kadrowo-płacową aż po sporządzanie sprawozdań finansowych (również w języku angielskim), biznesplanów oraz statystyki GUS czy sprawozdań do NBP. Zachęcam do zapoznania się z szczegółową ofertą. Mam nadzieję, że przedstawione informacje o działalności firmy oraz prezentowana oferta spełnia Państwa oczekiwania i zachęcą do nawiązania współpracy.nnZachęcam również do aktywnego korzystania informacji zawartych na naszej stronie - nawet jeśli nie jesteście Państwo naszym klientem. W Biblioteczce znajdziecie Państwo garść naprawdę przydatnych publikacji na temat prowadzenia biznesu oraz marketingu, w Niezbędniku - najważniejsze ustawy i rozporządzenia, które każdy powinien znać, a w dziale Do pobrania różnego rodzaju formularze oraz w przyszłości darmowe programy komputerowe, szablony i kalkulatory przygotowane przez biuro BIZNES PLUS, które będą Państwo mogli wykorzystywać bezpłatnie we własnej działalności.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: