Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 40 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • BIURO RACHUNKOWE KPIR50.PL »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziło nowoczesny system prowadzenia księgowości. Jest to tzw. księgowość hybrydowa. To połączenie księgowości online oraz tradycyjnego biura rachunkowego. Kontakt z Klientem odbywa się online za pomocą poczty elektronicznej. Po stronie biura rachunkowego wszystkie operacje księgowe są wykonywane przez licencjonowanego księgowego. Po zaksięgowaniu wszystkich dokumentów wysyłamy w imieniu Klienta deklaracje do ZUS i US a Klient otrzymuje od nas księgi, ewidencje, raporty w postaci PDF. Klient oszczędza czas i pieniądze. Za pełną usługę do 20 dokumentów zapłacisz tylko 50zł. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ad Rem w Elblągu »

  Biuro rachunkowe Ad Rem to firma z wieloletnim stażem działająca na rynku Elbląskim. Ad Rem obsługuje klientów z sektora MŚP, oferując im usługi prowadzenia księgowości i kadr. Rozlicza przedsiębiorstwa w oparciu o KPiR, Ryczałt oraz Księgi handlowe. Wspiera organizacje ekonomii społecznej tj. spółdzielnie socjalne i stowarzyszenia.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.inteso.com.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą usługową naszego profesjonalnego biura usług księgowych. Szukasz kreatywnych rozwiązań i wsparcia księgoweo dla swojego biznesu? W takim razie, koniecznie odwiedź naszą stronę i dowiedz się, co wyróżnia nas w branży. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadowolenie, przekonaj się czemu warto postawić właśnie na nas.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Jelenia góra cennik - Krzywicka biuro »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura księgowego, które znajduje się w Jeleniej górze. Mamy bardzo doświadczoną kadrę specjalistów, która jest w stanie zająć się takimi usługami jak: księgowe, rachunkowe, deklaracje podatkowe, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz wieloma innymi usługami. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Brif - Biuro rachunkowe i bhp »

  Polecamy biuro rachunkowe BRIF dla firm z miast: Rakszawa, Leżajsk, Łańcut, Rzeszów. Dobra księgowość jest na wagę złota, poprawne rozliczenia dokumentów uchronią firmę od odpowiedzialnością i karami organów podatkowych. Nie warto rachunkowości zlecać przypadkowej osobie, która nie ma doświadczenia i nie jest na bieżąco z aktualnymi przepisami. Prowadzenie rachunkowości w firmie może zabierać sporo czasu, a czas jest bardzo cenny. Lepszym rozwiązaniem jest zlecić usługi finansowe do biura rachunkowego, niż samemu męczyć się i wprowadzać korekty. Zwłaszcza kiedy biuro rachunkowe BRIF oferuje tak niskie ceny i liczne promocje dla nowych klientów. Rzetelne doradztwo rachunkowo - księgowe, optymalizacja podatkowa i szkolenia BHP. BHP dla firm w atrakcyjnej cenie, szybko i solidnie. Bezpieczeństwo i higiena pracy to obowiązek nawet w małej firmie. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie swoim i pracowników. Poszukując księgowego (biura rachunkowego), szkoleń BHP warto udać się do BRIF.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGW FINANSE Biuro Rachunkowe Wyszków »

  Biuro rachunkowe SGW FINANSE w Wyszkowie świadczące usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności gospodarczej (w tym również dla rolników). Oferuje rozliczenia w zakresie PIT, CIT, PPE i VAT. Elektroniczna wysyłka deklaracji do Urzędów Skarbowych i ZUS.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro Tax Partners funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie w outsourcingu księgowym a także kadrowo-płacowym. Oprócz bogatego doświadczenia wyróżnia nas oferta która została przygotowana i skierowania głównie do grup kapitałowych, a także firm które wymagają przygotowywania sprawozdań, do firm które zostały objęte obowiązkiem prowadzenie dokumentacji podatkowej cen transferowych. Swoją ofertę kierujemy również do pracodawców którzy delegują swoich pracowników do innych krajów.

  Prowadzisz firmę, działalność gospodarczą, potrzebujesz odpowiedzialnego księgowego? Nie zwlekaj, i powierz przygotowywanie niezbędnych dokumentów, przedstawianie i przesyłanie dla biuro rachunkowe. Posiadamy oddziały naszych biur księgowych w kilku miastach. Możesz Nas znaleźć w Rzeszowie, Leżajsku, oraz Kolbuszowej. Pomagamy w procesie zakładania własnej firmy, przygotowywanie dokumentacji, usługi specjalne, księgowość oraz podatki a także kadry i płace. Skontaktuj się z naszym biurem. Opowiemy na każde pytanie związane z księgowością. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT z Zagranicy m.in. dla firm transportowych »

  Prowadząc firmę międzynarodowego transportu drogowego za pewne zastanawiali się Państwo czy jest możliwy zwrot podatku VAT z zagranicy za poniesione koszta. Pragniemy poinformować Państwa, że z wszelkich opłat poniesionych w krajach Unii Europejskiej przysługuje Państwu zwrot podatku VAT. Niestety procedury, przez które trzeba przebrnąć do upragnionego zwrotu pieniędzy są złożone. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z oferty firmy, która zajmuje się tym problemem na codzień. EURO-TAX Consulting jest bowiem polską firmą, która w sposób dla Państwa bezstresowy odzyska 100% Państwa pieniędzy. Swoje usługi co prawda kierujemy szczególnie do firm transportowych, lecz obsługujemy także inne firmy i przedsiębiorstwa jak również korporacje organizujące konferencje, targi, szkolenia, imprezy okolicznościowe. Co zatem należy zrobić, aby uzyskać zwrot ? Wszystko niewątpliwie należy odpowiednio udokumentować. Jeżeli posiadają Państwo paragony lub faktury VAT zakupów za różnego rodzaju poniesione koszta to należy je nam przedłożyć w formie papierowej bądź np. w formie elektronicznej (np. E-FAKTURY). Wszystkie formalności załatwimy za klienta, który będzie musiał jedynie sprawdzić czy wpłynął przelew z danego kraju. Najczęstsze towary/usługi za które firmy transportowe odzyskują VAT to głównie: paliwa, opłaty autostradowe, bramki, mosty, tunele, naprawy. EURO-TAX Consulting to stu procentowa gwarancja zwrotu podatku VAT z UE. Zachęcamy.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko co musisz wiedzieć, zakładając firmę. »

  Portal Mala-Firma.pl od 2009 roku pomaga Polakom uruchomić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Doradza jak krok po kroku założyć firmę. Pokazuje jak wypełnić niezbędne dokumenty (CEIDG, VAT-R, ZUS ZUA, ZUS ZZA). Podpowiada jak radzić sobie z formalnościami, jakich pilnować terminów, o czym trzeba pamiętać. Na stronie można znaleźć wyczerpujące informacje (chociaż napisane przystępnym językiem!) na temat podatków, składek, obowiązków rozliczeniowych. Osobny dział z poradami pomaga dobrze zaplanować działalność, zdobyć finansowanie, zatrudniać pracowników, współpracować z kontrahentami, ale przede wszystkim zawsze przestrzegać prawa. Na stronie znajdują się również Oferty firm świadczących usługi przedsiębiorcom (np. księgowość internetowa, system rezerwacji on-line, serwer dla firmy itp.). Osobną podstronę tworzy zestawienie przydatnych dokumentów i formularzy. Portal publikuje również regularnie newsy ze świata małych firm. To wszystko sprawia, że Mala-Firma.pl to adres, o którym musi wiedzieć każdy początkujący przedsiębiorca.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Finart »

  W naszej firmie dostarczamy nowoczesne usługi w zakresie obsługi księgowej i rachunkowej podmiotów gospodarczych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, dajemy naszym klientom rozwiązania, które pomagają w usprawnieniu pracy ich firm. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi usługami, a także do skorzystania z naszego profesjonalnego, merytorycznego wsparcia.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz Abak »

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą małą, średnią, czy dużą firmę dla prawidłowego działania potrzebne Ci biuro rachunkowe i nie ma znaczenia czy mieszkasz w Nowym Sączu, Krynicy czy Krakowie. Prawidłowa księgowość twojej firmy to bezpieczeństwo i niezawodność funkcjonowania w trudnej i często zmieniającej się rzeczywistości. Począwszy od założenia firmy przez rozliczenia, książkę przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia kadrowe i ZUS - czy jesteś pewien ze chcesz mieć to wszystko na swojej głowie?

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Częstochowie »

  Jedno z najstarszych biuro rachunkowo księgowych w Częstochowie. Rozliczenia dla osób fizycznych oraz kompleksowa obsługa księgowa dla wszystkich firm. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Zakres naszych usług obejmuje m.in. :
  Prowadzenie ksiąg handlowych
  Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPiR)
  Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej
  Sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. CIT, PIT, VAT oraz pozostałych obligatoryjnych wymaganych deklaracji podatkowych
  Sporządzanie deklaracji INTRASTAT, UE oraz dokonywanie rozliczeń związanych z obrotem WNT i WDT
  Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia
  Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych w tym sporządzenie ewidencji przebiegu pojazdu
  Sporządzanie sprawozdań do GUS
  Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawianie zmian na kapitale własnym)
  Monitorowanie i stała analiza kosztów i przychodów
  Monitorowanie zobowiązań i należności (potwierdzanie sald)

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Macaccounting.pl - Biuro rachunkowe warszawa »

  Jeżeli szukasz obsługę księgową na najwyższym poziomie i prowadzoną wyłącznie przez profesjonalistów, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mac Accounting. Od wielu lat zajmujemy się księgowością i nasza oferta jest skierowana zarówno do małych, jednoosobowych działalności gospodarczych, aż do większych spółek.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Sukces Partner - W trosce o Twój biznes Warszawa i Legionowo »

  Świadczymy usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac skierowane zarówno do przedsiębiorstw prowadzących księgi handlowe jak i do indywidualnych działalności gospodarczych. Cenimy Państwa czas dlatego wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi załatwiamy samodzielnie w Państwa imieniu, zawsze też służymy radą i wsparciem, a na życzenie dojeżdżamy do siedziby firmy w celu odbioru dokumentów.Ceny naszych usług są negocjowane i ustalane indywidualnie po szczegółowym ustaleniu z klientem zakresu wykonywanych usług oraz w zależności od jego indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiedzą się Państwo więcej o naszej ofercie oraz cenniku.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Startoffice.pl »

  Nasza oferta to wirtualny adres firmowy do korespondencji. Polecamy adres na ulicy Chmielnej i Nowy Świat. Są to prestiżowe lokalizacje, na których warto zarejestrować swoją firmę. Tylko u nas najniższe ceny, wiele atrakcyjnych pakietów, możliwość korzystania z sali konferencyjnej, obsługa i skanowanie korespondencji przychodzącej. W ofercie także usługi księgowe i doradztwo prawne. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo Konsultingowe w Warszawie - KIF »

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku obsługiwania naszych klientów firmowych w zakresie prowadzenia spraw kadrowych oraz księgowych. W naszej firmie specjaliści są w stanie oferować dopasowane indywidualnie usługi do klientów firmowych, co dotyczy firm działających zarówno w różnych branżach a także w różnych działach gospodarki. W naszej firmie gwarantujemy również sprawne a także bezpieczne wykonywanie poszczególnych usług.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Poznań »

  Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja »

  Biuro rachunkowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja mieści się w Poznaniu i oferuje szeroki zakres usług oraz elastyczne pakiety, które zapewniają kompleksowe doradztwo podatkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz siedemnastoletnia obecność na rynku to gwarancja najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PLUS - tanie biuro rachunkowe katowice »

  Rachunkowe biuro PLUS - rzetelne, a zarazem tanie biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Świadczymy usługi firmom z miast takich jak: Katowice, Tychy oraz Mikołów.
  Biuro rachunkowe Zarzecze Zapewnia pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych ze wszystkich branż. Mamy do zaoferowania m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczeń podatkowych oraz kadr i płac.
  Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę współpracy i przystępne ceny. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, biorąc ciężar odpowiedzialności za świadczone usługi, ale posiadamy w związku z tym polisę OC z tytułu wykonywanych usług.
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą biura rachunkowego (http://biurorachunkoweplus.katowice.pl).

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dochód - księgowy Bielsko »

  Firma, której usługi mamy przyjemność Ci zaprezentować na co dzień zajmuje się podatkami. Jesteśmy specjalistami w tej branży, na rynku działamy już od kilkunastu lat, a na stałą współpracę z nami zdecydowało się już mnóstwo małych i dużych firm. Jeżeli i Ty szukasz kogoś zaufanego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie opowiemy Ci o tym jak działamy, znajdziemy korzystne rozwiązania i zrobimy wszystko, żebyś zapłacił jak najmniejszy podatek. Zapraszamy Cię na stronę dochod. Czeka tam na Ciebie nasz księgowy bielsko.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: