Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Dora Łódź »

  Kancelaria i Biuro Podatkowe "Dora" powstało w 1991 roku. Biuro świadczy usługi kompleksowej obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej dla firm z Łodzi i okolic. Nasze Biuro jest jednym z najstarszych biur rachunkowych w Łodzi - funkcjonuje nieprzerwanie od niemalże 20 lat.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość On-line »

  Biuro rachunkowe Gusto specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac poprzez internet. Klienci Biura, za pomocą internetu, uzyskują stały wgląd w swoje dane finansowe, bez konieczności kontaktowania się z Biurem. Prowadzimy Księgowość On-line: pełna i uproszczona rachunkowość firm, deklaracje VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowa i płacowa, bilanse, sprawozdania statystyczne. Biuro posiada certyfikat MF i ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Janina Jaworska - Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie z wieloletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez doświadczoną i wykształconą księgową. Pozwól zając się Twoimi sprawami związanymi z księgowością, kadrami, płacami, podatkami, ewidencją i innymi z którymi możemy Ci pomóc. Unikniesz w ten sposób wielu skomplikowanych problemów związanych z rachunkami i finansami swojej firmy.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Greentax to profesjonalne biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi z zakresu księgoości, które wyręcza Państwa z wątpliwej przyjemności, jaką są rozliczenia podatkowo - fiskalne. Mamy wieloletnie doświadczenie uzyskane przy prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym i polskim. Sądzimy, że przedsiębiorca powinien skoncentrować się na prowadzeniu własnej działalności, a nie na błądzeniu wśród zawiłych przepisów prawa podatkowego czy walce z biurokracją.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja WalterFried »

  Oferujemy Państwu różnorodne usługi związane z tematyką inwentaryzacyjną. Zaczynając od spisu z natury, przez inwentaryzację i audyt inwentaryzacyjny, aż do sporządzania indywidualnych zarządzeń i instrukcji, a także szkolenia oraz znakowanie towarów i majątku etykietami z kodami kreskowymi.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus jest firmą zajmującą się od 2001 roku
  prowadzeniem księgowości dla tych wszystkich, którzy tego potrzebują.
  Naszym powołaniem jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami
  rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko swoje
  dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Profesjonalne usługi rachunkowe dla Twojego biznesu! Kancelaria i Księgowi z Gdyni. Nasza oferta obejmuje duży wybór usług dla naszych klientów. Prowadzimy szkolenia w sprawach podatkowych, posiadamy zawsze aktualne bazy danych i wiedzy związanej przepisami prawa podatkowego w Polsce. Sprawnie eliminujemy u naszych klientów stan zdenerowania, związany z przebiegiem wszelkiej maści kontroli. Mamy długoletnie doświadczenie w działalności rachunkowej i doradztwie. Obsługujemy tak małe firmy jak i spółki z o.o. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Finance-Art Sp. z o.o. »

  Księgi handlowe, Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałt Ewidencjonowany, Karta Podatkowa, Obsługa Kadrowo-Płacowa, Rozliczenia z ZUS, Sporządzanie deklaracji podatkowych, VAT, PIT, CIT, Sporządzanie sprawozdań finansowych (PL GAAP, IFRS), Przygotowanie budżetów oraz procedur budżetowania, Odchylenia od budżetu, Wielowymiarowa analiza sprzedaży, Wielowymiarowa analiza kosztów, Przygotowywanie i wdrażanie procedur organizacyjnych, Outsourcing Controllingowy, KPI, BSC.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Serdecznie zapraszamy na poznan-ksiegowy.pl, jeśli potrzebujesz biura rachunkowego, pomocy finansowej oraz doradcy finansowego, znajdziesz ich na tej stronie. Poznan-ksiegowy.pl to strona przedstawiająca firmę biuro rachunkowe które świadczy usługi na terenie wielkopolski a w tym również w poznaniu. Jeśli twoja firma zwalnia obroty przez księgowość, zgłoś się do naszego biura rachunkowego. Zachęcamy do korzystania z pomocy przy prowadzeniu firmy oferowanej przez nasze biuro rachunkowe.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice, Chorzów »

  Biuro rachunkowe INVESTUM oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla firm i podmiotów gospodarczych na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy sie w obsłudze spółek kapitałowych i osobowych. Prowadzimy księgi handlowe, kadry, płace i rozliczenia VAT, CIT, PIT. Reprezentujemy naszych klientów przed ZUS i US. Nasze biuro rachunkowe zapewnia wszystkim klientom wgląd do swoich rozrachunków i zobowiązań poprzez panel klienta. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma BTA Księgowość zajmuje się prowadzeniem księgowości w średnich i małych firmach. Na rynku działamy już od 10 lat. Posiadamy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę naszych księgowych dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najbardziej aktualne szczegóły oferty oraz obecnie realizowane przez nas promocje. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Londynie - Zakładanie i Rejestracja Firm, zwrot podatku z UK, benefityj »

  Na wstepnie chcemy zaznaczyć, że Biuro EB bookkeeper4you wykonuje usługi ONLINE, jak i OFFLINE bez względu na miejsce zamieszkania klienta .

  Jakie usługi Państwu oferuje biuro rachunkowe EB bookkeeper 4you w Londynie:

  - prowadzenie księgowości dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Londynie, jak i porady w założeniu tejże działalności.
  - Zakładanie i rejestracja Firm w 5 godzin ( Również ONLINE ).
  - Rozliczenie podatkowe roczne - Self assessment, Tax return,
  - Zwrot podatku dla zatrudnionych w UK, bądz byłych zatrudnionych w UK, zwrot podatku dla osób samozatrudnionych, oraz dla osób pracujących w systemie CIS - Tax refund.
  - Pomoc w uzyskaniu benefitów (zasiłków ) jak: tax credit, child benefit, housing benefit, maternity allowance.

  Firma posiada stronę internetową, która jest przystosowana również do wykonania powyższych usług ONLINE. Zawarte na niej formularze są szyfrowane ( Autoryzacja SSL ), co oznacza bezpieczeństwo wysyłanych danych ( zobacz zasady ochrony danych osobowych, oraz do polityki prywatności firmy ).

  Biuro rachunkowe / księgowe " EB bookkeeper 4you " w Londynie Zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.

  Dane kontaktowe :
  www.bookkeeper4you.co.uk/?str=kontakt

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Business Solutions »

  Dzięki naszym usługom pomagamy podatnikom w kontaktach z urzędem skarbowym, jak również doradzamy jak rozpocząć działalność gospodarczą oraz jaką formę opodatkowania dobrać dla swojej działalności gospodarczej. Zapraszamy do CH MAXIMUS Nadarzyn Hala E203

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Opole »

  Strona internetowa biura rachunkowego w Opolu. Na stronie www znajduje się oferta świadczenia usług księgowych, usług rachunkowych oraz usług doradztwa podatkowego. Na stronie internetowej można odnaleźć informację z zakresu usług księgowych, rachunkowych oraz doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań - Saldo s.c. »

  Biuro rachunkowe mieszczące się w Poznaniu oferujące pełen zakres usług-finansowo księgowych oraz kadrowo-płacowych. Nasz już ponad dziesięcioletnie doświadczenie jest gwarantem fachowej i sprawnej obsługi oraz rękojmia właściwie wykonanej pracy. Zapraszamy na nasza stronę internetową celu poznania szczegółów naszej oferty.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Możesz bez obaw powierzyć nam swoją firmę. Jako biuro rachunkowe w sposób profesjonalny, z udziałem kompetentnych i doświadczonych specjalistów z z zakresu finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo - płacowe, podatkowe i inne, byś Ty nie musiał się martwić o nic, jak tylko o biznesowy aspekt Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Wybierając usługi Optimum możesz być pewien, że powierzasz kwestie finansowe swojej firmy w dobre ręce. Nasze biuro rachunkowe to profesjonalizm, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe, księgowe, outsourcingowe - Warszawa »

  ICB sp. z o.o. jest firmą outsourcingową, świadczącą kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w zakresie:nn-obsługi finansowo-księgowej,n-obsługi kadrowo-płacowej,n-obsługi informatycznej (administrowanie siecią, help desk i serwis sprzętu i oprogramowania),n-zarządzania wierzytelnościami, windykacją,n-reklamy, małej poligrafii,n-wykonawstwa usług budowlanych,n-obsługi projektowej, kosztorysowej, nadzoru budowlanego,nnNa zasadzie outsourcingu przejmujemy obowiązki wewnętrznych działów przedsiębiorstwa, oferując atrakcyjne warunki współpracy, pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych oraz doświadczenie naszych specjalistów.nnPodstawowe zalety tego rozwiązania dla naszych Klientów, to obniżenie kosztów usługi wykonywanej dotychczas wewnątrz firmy i możliwość skupienia się w działalności gospodarczej na prowadzeniu \\\"core businessu\\\". Zadania wynikające z przepisów prawa przejmujemy my.nDo każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym dopiero rozpoczynającym działalność.nnUsługi rachunkowe Warszawa księgowe outsourcingowe outsourcing księgowy rachunkowy obsługa księgowa rachunkowa

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wisła i Bielsko »

  Rachunkowość na najwyższym poziomie, prowadzona przez księgowego z Wisły z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dobrze prowadzona księgowość w firmie to połowa sukcesu, dlatego miej to na uwadze i zleć prowadzenie ksiąg w biurze rachunkowym prowadzonym przez Krzysztofa Kieczkę, który obsługuje podmioty z górnego Śląska, a przede wszystkim z Bielska i Cieszyna.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Tyskie biuro rachunkowe, zlokalizowane blisko centrum miasta oraz prowadzone przez księgową z wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe służy Tobie pomocą przy prowadzeniu księgowości i rachunkowości. Dodatkowo świadczy usługi związane z kadrami i płacami, ZUS, PITy, rozliczenia. Pamiętaj, że dobra księgowa to podstawa poważnej firmy. Biuro prowadzi usługi ma terenie środkowego Śląska, a głównie w Rybniku, Pszczynie i Mikołowie.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradca Rzeszów »

  Internetowe Biuro Rachunkowe Doradca obsługuje małe
  i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, szczegółową wiedza i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
  Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Polega ona w szczególności na świadczeniu następujących usług:
  -doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
  -pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
  -doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
  Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
  Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: