Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Blog Ksiegowej »

  Blog prowadzony przez jedno z biur rachunkowych w szczecinie. Strona zawiera najnowsze informacje ze świata księgowości. Bogato zilustrowane artykuły pomogą przybliżyć osobom zainteresowanym tematem biur rachunkowych zasady działania fiskusa. Księgową która udziela się na stronie w prosty i czytelny sposób opisuje to co zmienia się w gospodarce. Blog biura jest ścisłe dopasowywana do odbiorcy. Każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj coś dla siebie. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za jakość publikowanych artykułów.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe toruń JL Primus »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym działającym na terenie całej Polski.
  Obsługujemy podmioty gospodarcze, zarówno polskie jak i zagraniczne.
  Mówimy w języku angielskim.
  Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla:
  •osób fizycznych (podatkowa księga przychodów i rozchodów), •spółek z o.o., •fundacji, •stowarzyszeń, •spółek jawnych, •spółek komandytowych, •spółek cywilnych, •wspólnot mieszkaniowych, •innych podmiotów prowadzących pełną księgowość,Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także w celu zapewnienia pełnego - merytorycznego i finansowego - bezpieczeństwa obsługiwanych Klientów działalność Biura objęta jest ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe, biuro rachunkowe, księgowe. Wrocław księgowość - usługi »

  Biuro Biegłego Rewidenta to biuro księgowe i rachunkowe oferujące kompleksowe usługi z tematyki księgowość, doradztwo podatkowe i rachunkowość. Usługi księgowe, które Państwu oferujemy są starannie i dokładnie wykonywane, a nasze biuro zlokalizowane jest w mieście Wrocław. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowość - Zielona Góra »

  Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość, badanie sprawozdań finansowych, audyt podatkowy, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Biegły rewident - Zielona Góra. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Profesjonalne biuro usług księgowych z Krakowa. Witamy w Biurze Księgowym TRIO. Nasza oferta zawiera: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych oraz wiele innych usług odciążających klienta z codziennych prac rachunkowo-księgowych. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Zapraszamy już teraz do przeczytania naszej strony www, na której przeczytacie Państwo potrzebne informacje, których lektura pozwoli na zapoznanie się z całą naszą oferta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - polecamy biuro rachunkowe Kraków - Usługi księgowe TRIO!

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe PROEFEKT prowadzone jest przez dwie doświadczone księgowe - panie Marię i Beatę Krzemyk. Biuro oferuje profesjonalną obsługę księgową dla małych, średnich i dużych firm. Terenem działania firmy jest Kraków i najbliższe okolice jak miasta takie jak Kaszów, Liszki, Czułów, Czernichów, Kryspinów, Zabierzów w województwie małopolskim. PROEFEKT stawia na profesjonalizm i przyjazną współpracę. Pełna oferta, aktualności i promocji na stronie Internetowej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koszalin »

  Koszalińskie biuro rachunkowe Constans, świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe, szerokiej rzeszy klientów z pomorza zachodniego. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi rozliczanie podatków - dochodowego PIT jak i CIT, rozliczenia związane z podatkiem VAT oraz roczne rozliczenia podatkowe. Biuro rachunkowe Constans, to także usługi kadrowe w tym rozliczenia z zakładem ubezpieczeń społecznych.

  Wszystkich przedsiębiorców z Koszalina i okolic, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Podatek-Podatki /tel. 22-22 66 000/ »

  Doradztwo podatkowe. Optymalizacja i planowanie podatkowe. Sporządzanie wniosków o interpretacje podatkowe, opinii prawno-podatkowych. Zaskarżanie decyzji podatkowych, odwołania od decyzji, skargi do sądu. Reprezentacja w postępowaniach podatkowych, kontroli skarbowej, przed sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym (NSA).nBiuro rachunkowe i obsługa księgowa

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.
  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy świadectwa energetyczne.
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe "DEKRET" S.C. Gorzów Wlkp. - Barlinek »

  Witamy na stronie Biura finansowo - księgowego "Dekret" S.C. I.Miaskowska & T.Woźniak. Oferujemy kompleksową obsługę księgowa Firm i osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie od 1992r. Atrakcyjne promocje!

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe, księgowość Warszawa. »

  Biuro rachunkowe AJT, to profesjonalna księgowość i rachunkowość. Siedziba biura rachunkowego, to Warszawa Praga i Warszawa Wola. Rachunkowość on-line!

  Zakres Usług

  Biuro rachunkowe AJT oferuje szeroki zakres usług:

  * Prowadzenie księgowości dla osób fizycznych prowadzących działalność
  gospodarczą
  * Prowadzenie księgowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
  * Prowadzenie księgowości dla fundacji oraz stowarzyszeń
  * Prowadzenie kadr i płac
  * Doradztwo podatkowe potrzebne do efektywnego prowadzenia firmy
  * Wypełnianie zeznań rocznych
  * Zwrot podatku VAT od materiałów budowlanych więcej
  * Wyprowadzanie zaległości księgowych
  * Reprezentowanie i pomoc w załatwianiu formalności urzędowych np. przy rejestracji firmy.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • DBR Batrosz Rosiński »

  Dotacje z UE dla beneficjentów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ramach świadczonych usług uzyskasz pełną i profesjonalną obsługę twojej inwestycji, od pomysłu, przez wybór odpowiedniego programu, przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po wprowadzenie inwestycji w życie.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe „Księga” powstało w roku 2002 i zajmuje się kompleksową obsługą z dziedziny księgowości i doradztwa podatkowego. Biuro jest prowadzone przez bardzo doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zapewnia swoim Klientom kompleksową, rzetelną, fachową i w pełni profesjonalną obsługę w ramach prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej. Biuro „Księga” oprócz pełnego profesjonalizmu swoich usług, posiada również długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, podatków, kadr i płac oraz pozostałych usług zarówno w prowadzeniu osób fizycznych, jak również osób prawnych.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków | Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa - PhilipBergen.pl »

  Biura rachunkowe Kraków to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą łączyć dynamiczny rozwój firmy z bezpiecznym prowadzeniem interesów. Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klientów. Oferujemy pomoc, która pozwoli Państwu skupić się na prowadzeniu biznesu, bowiem wszelkie sprawy rachunkowe i finansowe pozostawiacie w rękach fachowców. Nasze biuro rachunkowe Kraków prowadzi kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Ofertę, którą mamy przyjemność zaprezentować adresujemy zarówno do spółek handlowych, osobowych, jak również do stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Dbamy o każdego naszego Klienta, uważnie wsłuchując się w jego oczekiwania. Nasze biuro rachunkowe Kraków to doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami i bogatym doświadczeniem zawodowym. Stawiamy na niezawodne narzędzia pracy, świadcząc usługi księgowe nie tylko w języku polskim, ale także angielskim i niemieckim. Dzięki naszym działaniom szybko przekonacie się, że biura rachunkowe Kraków to najlepsze rozwiązania, aby udoskonalić i ułatwić sobie życie. Nasze biuro rachunkowe to firma nowoczesna i przyjazna Klientowi. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Consulting System »

  Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy skuteczny rozwój firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Do powierzanych nam zadań podchodzimy niezwykle solidnie i skrupulatnie zatrudniając najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Doradztwo podatkowe »

  Nasza Kancelaria mieści się we Wrocławiu i istnieje od 2002 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz kompleksowe usługi doradztwa podatkowego na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia . W skład naszej Kancelarii wchodzi dwóch doradców podatkowych oraz zespół księgowy. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta wobec czego świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesne oprogramowanie księgowe. Na życzenie Klienta dokumentacja odbierana jest w jego siedzibie. Nasi doradcy podatkowi reprezentują klientów przed urzędami oraz sądami administracyjnymi. Ceny uzgadniane są indywidualne.
  Oferta:
  1. Usługi księgowe
  pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt. W skład naszej oferty również wchodzi sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie kadr.
  2. Doradztwo podatkowe
  reprezentacja podczas kontroli podatkowej, reprezentacja podczas postępowania podatkowego, odwołania od decyzji organu pierwszej instancji, sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sporządzanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  Więcej na naszej stronie www.kancelaria-lopuszniak.pl

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MBO | HRM Consulting Robert Reinfuss - Reinfuss.pl »

  W okresie kryzysu, umiejętne zarządzanie ludźmi może uchronić firmę przed jego skutkami. Przebudowa organizacji MBO może stać się również źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej i najlepszą inwestycją. Wykorzystaj szansę, którą daje Ci aktualna sytuacja na rynku!

  Cel programu: Zwiększenie zaangażowania pracowników, poprawa wydajności pracy, Opracowanie optymalnej strategii zarządzania zasobami ludzkimi
  w okresie kryzysu, planu jej wdrożenia oraz opracowanie strategicznych
  celów zarządu.

  Metodologia: Analiza strategiczna oparta o techniki typu SWOT, analizę krytycznych
  czynników sukcesu, technologię RACI. Wywiady z kluczowymi osobami
  w firmie, analiza wskaźników efektywności, warsztaty z wykorzystaniem
  technik kaskadowania celów.

  Program obejmuje: audyt organizacyjny w zakresie potrzeb inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych w obszarze HR, warsztaty strategiczne zarządu, warsztaty planowania strategicznego dla HR raport w postaci strategii HR i planu wdrożenia.

  Czas i termin realizacji: Czas realizacji: ok. 2 - 4 tygodnie.
  Termin realizacji: najlepiej przed rozpoczęciem procesu budżetowania
  i projektowania celów lecz po opracowaniu strategii biznesowej.

  Efekty: Po zakończeniu projektu firma posiada strategię zarządzania zasobami
  ludzkimi optymalną w aktualnej sytuacji. Oszacowany jest efekt
  finansowy zmian (oszczędności). Opracowany jest szczegółowy plan
  jej wdrożenia.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Rachunkowego i Podatkowego Kubica »

  Pełna obsługa księgowa firmy. Obsługa kadrowo płacowa. Załatwiamy wszelkie formalności w urzędach.Zapewniamy pełną informatyzację systemów magazynowo-księgowych Twojej firmy. Odbieramy dokumenty z siedziby klienta. Rozwiązujemy bieżące i zaległe problemy finansowe.Kompleksowo badamy sprawozdania finansowe. Każdy Klient otrzymuje swojego opiekuna. Specjalizujemy się w księgach handlowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Prawna Responsa oferuje pomoc w zakresie: prawo pracy, prawo gospodarcze, windykacja należności. Nasze Kancelaria udziela również pomocy w zakresie prawnej, prowadzimy również szkolenia z zakresu szeroko rozumianego obrotu gospodarczego i prawa pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AMi-Księga - księgowość dla opornych, program księgowy dla małych firm, księga, VAT, fakturowanie »

  Program do prowadzenia księgowości firm. Księga, VAT, fakturowanie, środki trwałe i inne ewidencje. Pobierz bezpłatnie !
  Bardzo przyjazny w użyciu, łatwy do obsługi i nauczenia. Bardzo atrakcyjna opłata licencyjna. Sprawdź na stronie, pobierz, obejrzyj ekrany, filmy, dokumentację.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: