Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Strona Biura Racunkowego KiM »

  Strona Biura Rachunkowego K&M została stworzona z myślą o usprawnieniu kontaktu z klientem. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy oraz przydatne informacje, takie jak: adres, telefon, cennik, opis działalności. Firma K&M świadczy usługi z zakresu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Proponujemy profesjonalne rozliczenia podatkowe (PIT,CIT, VAT) oraz ZUS. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz księgi rachunkowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Jedna z pierwszych kancelarii prawno-podatkowych w Polsce, która działa od 1990 roku. Specjalizuje się między innymi w udzielaniu porad w zakresie zobowiązań podatkowych, sporządzaniu opinii i wykładni przepisów, analizie obciążeń podatkowych, optymalizacji inwestycji w nieruchomości itd. Oferuje profesjonalne doradztwo podatkowe zarówno dla polskich przedsiębiorców za granicą, jak i dla zagranicznych przedsiębiorców w Polsce. Prowadzi także księgi handlowe, ewidencje przychodów czy wyposażenia.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADMERIA - kadry i płace, księgowość, digitalizacja i archiwizacja dokumentów »

  Centrum Usług Administracyjnych i Przetwarzania Danych “ADMERIA” jest firmą outsourcingową działającą na rynku usług profesjonalnych.

  Świadczymy usługi w zakresie Księgowości, Kadr i Płac, Digitalizacji dokumentacji, Archiwizacji dokumentacji oraz Konsultingu.

  Wiemy, że najważniejsze dla naszych klientów to dokładność, poufność i szybkość działania. Wiemy również jak ważna jest łatwość i swoboda korzystania z naszych usług. Stosowane przez nas systemy pozwolą Tobie i Twoim pracownikom na stały dostęp do danych w bardzo prosty i bezpieczny sposób w dowolnym czasie i w każdej lokalizacji.

  ADMERIA - Nowoczesne podejście do usług! WEJDŹ i ZOBACZ - www.admeria.pl

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa w Opolu »

  Biuro księgowe ALFA adresuje swoją ofertę do firm i osób prywatnych z Opola i miast ościennych. Proponujemy kompletny zakres usług księgowych, również pełną księgowość. U nas uzyskasz całościową obsługę i doradztwo finansowe. Wszelkie informacje nam powierzone zostają tajemnicą poręczaną na mocy umowy., Specjalizujemy się w obsłudze kadr i płac, KPIR, ewidencjach ryczałtowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Jeżeli szukasz jednej firmy, która załatwi wszystkie kwestie rachunkowe, nie musisz już szukać dalej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Posiadamy wszelkie wymagane upoważnienia, certyfikat Ministra Finansów, oraz ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie Projektów UE »

  Rozliczanie i księgowość projektów dofinansowanych z dotacji Unii Europejskiej. W ramach współpracy oferujemy zajmowanie się administracją, poprowadzimy kadry i płace oraz możemy zarządzać środkami trwałymi. nnW ramach rozliczania projektu prowadzimy księgowość ułatwiającą rozliczanie z instytucją nadzorującą projekt, wypełniamy wnioski o płatność oraz przejmujemy kontakty w zakresie oświadczeń, uzupełnień i wyjaśnień. nnChętnie dzielimy się doświadczeniem aby przedsiębiorca prowadzący projekt unijny mógł skupić swoją uwagę na prawidłowym przebiegu projektu a wszelkie zadania związane ze współfinansowaniem przez Unię Europejską przejmujemy na swoje barki. nnNasze doświadczenia pochodzą głównie z projektów dofinansowanych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, działania 8.1, 8.2, 8.3 i 8.4. nnZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapewniamy, że chętnie dostosujemy ją do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski »

  Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe biuro rachunkowe. »

  E-Bilans to najlepiej prosperujące biuro rachunkowe, które świadczy swoje usługi już od 2007r. Mamy więc już setki zadowolonych Klientów oraz cieszymy się znakomitą marką. W naszej ofercie znajdziecie: usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, pełną obsługę księgowości osób prawnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  CUBE Centre udostępnia wszystkim firmom usługę nowoczesnego wirtualnego biura już od 84,15 zł miesięcznie.

  W naszej ofercie znajdziesz wynajem w pełni wyposażonych powierzchni biurowych, gabinetów oraz sal konferencyjnych na godziny - korzystasz kiedy potrzebujesz.

  Kluczową usługą jest stworzenie dla Państwa wirtualnego adresu dla firmy, skrytki adresowej oraz profesjonalnego sekretariatu. W ramach naszej oferty obsługujemy Państwa korespondencję - powiadamiamy, skanujemy oraz przekazujemy.

  Dodatkowo udostępniamy także możliwość wykupienia infolinii z numerem stacjonarnym, przekierowującym rozmowy na telefon komórkowy, a także numer faksu z przekazywaniem wiadomości na e-mail.

  Dzięki nam znacznie obniżysz koszty prowadzenia działalności!

  Skontaktuj się z nami:
  CUBE Centre
  tel.: +48 22 355 01 05
  fax: +48 22 379 71 45
  e-mail: biuro@CUBEcentre.com
  www.cubecentre.com

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk, Koszalin, Miastko »

  Polecana obsługa rachunkowa dla Twojej firmy. Księgowość jest to dziedzina nauki z zahaczająca zarówno o prawo jak i matematykę. Wystarczy mała pomyłka w rozliczeniach z urzędem skarbowym i może to kosztować firmę sporo pieniędzy. Jest na to sposób, wystarczy skorzystać z oferty prowadzonego przez nas biura księgowego, działającego na terenie województwa Pomorskiego. Dla nas nie stanowią problemu komunikaty z fiskusem oraz rozrachunki rachunkowe czy ewidencje VAT. Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży Szeroki wachlarz naszych usług jaki prowadzimy na pewno zadowoli każdego z Państwa. Za cel postawiliśmy sobie zadowolenie naszych klientów a atutem jest rzetelność wykonywanych usług jak i dyskrecja.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź Zgierz »

  Biuro rachunkowe ACP&C jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną
  i rzetelną obsługę swoich klientów.
  Gwarantujemy że nasze zaangażowanie i młody duch oraz przygotowanie merytoryczne poparte doświadczeniem oraz wykształceniem kierunkowym przekuje się w zadowolenie i korzyści naszych klientów.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, DOTACJE UNIJNE »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie: - Księgowości - Kadr i płac- Zakładania i likwidacji firm - Controllingu finansowego - Doradztwa finansowego - Dotacji Unijnych.
  Oferujemy kompleksowe, poparte wieloletnim doświadczeniem usługi w zakresie księgowości, finansów i dotacji unijnych, w języku polskim i angielskim. Jesteśmy elastycznym i profesjonalnym partnerem biznesowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Ułatwiamy prowadzenie biznesu Klientom i wybieramy dla nich najskuteczniejsze rozwiązania. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe. Swoim Klientom oferujemy indywidualne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, praktyczne rozwiązania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, elastyczność i wysoka jakość usług.

  TAXLINK Księgowość . Finanse . Dotacje Unijne tel. kom.(+48) 605 400 645 tel./fax (+48 12) 44 555 99 e-mail: taxlink@taxlink.pl www.taxlink.pl n30-427 Kraków ul. Zagrodzkiego 5/30

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efra - biuro księgowe »

  Biuro rachunkowe Efra zapewnia pełną i profesjonalną obsługę księgową firm - Pomoc i rozliczenia dotacji z UP, prowadzenie ksiąg i rozliczanie ZUS, US i inne. Nasze biuro podatkowe na bieżąco udziela porad w zakresie przepisów prawa podatkowego. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje rzetelne i fachowe wykonywanie zadań nam powierzonych.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ATAcentre | Biuro rachunkowe, księgowa Poznań »

  Poznańskie biuro rachunkowe ATAcentre oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, doradztwa i audytu, które nie polegają jedynie na bieżącym prowadzeniu rozliczeń księgowych. W działalności naszych Klientów często zdarzają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, pojawia się potrzeba zdobycia opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, opracuje wymagane wnioski, dokumentację i wyjaśnienia. ZW działalności przedsiębiorstwa bowiem często pojawiają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, występuje potrzeba uzyskania opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, sporządzi odpowiednie wnioski, dokumentacje i wyjaśnienia. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR Obsługa kadrowo-płacowa Rejestracja podatników Przygotowanie wniosków o zwrot VAT Serdecznie zapraszamy do biura rachunkowo-księgowego ATAcentre w Poznaniu.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe z Bydgoszczy zaprasza wszystkich Państwa do współpracy. Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi w Bydgoszczy. Atrakcyjna cena oraz szeroki zakres usług. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej na którym publikujemy pełne informacje o naszej ofercie. Z nami Państwa firma będzie się bardzo dobrze rozwijać.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Tania księgowość dla każdej firmy. Cała księgowość wraz z ZUS-emem w jednej cenie. Bez limitu dokumentów i bez limitu pracowników - Jedna cena za całość!
  - osoby fizyczne
  - spółki
  - fundacje
  - KPiR
  - księgi handlowe
  - ryczałt
  - ZUS
  - płace

  Bezpłatna pomoc w zakładaniu firm, dojazd po dokumenty, reprezentacja przed Urzędami, pomoc w każdej sytuacji.

  Współpraca z nami to same korzyści.
  - niskie koszty
  - pewność i bezpieczeństwo
  - całkowita odpowiedzialność za to co robimy

  Posiadamy licencje MF i ubezpieczenie OC. I najważniejsze - u nas klient decyduje ile chce płacić. Zadzwoń lub napisz i zaproponuj swoją cenę!

  tel: 792 266 402
  biuro@taniarachunkowosc.pl
  www.taniarachunkowosc.pl

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłych Rewidentów CDP »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów „CDP” sp. z o.o. została założona w roku 1994 i był to jeden z pierwszych podmiotów audytorskich, w regionie ówczesnego województwa gorzowskiego, uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

  Badamy i doradzamy firmom zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Zatrudniamy osoby władające językiem angielskim i umożliwiamy kontakt w dowolnej formie. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, przez co możemy kompleksowo obsługiwać Państwa firmę a Państwo mają jednego usługodawcę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sabina Borys »

  Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa powstała w odpowiedzi na oczekiwania grupy znajomych prowadzących własną działalność gospodarczą, którzy pomimo współpracy z innymi biurami rachunkowymi nadal korzystali wielokrotnie z pomocy zaufanej im osoby. Współpraca z nami polega na rzetelnej obsłudze kontrahentów przed którymi drzwi mamy „non stop” otwarte. Większość naszych Klientów z powodu braku czasu w ciągu dnia, spotyka się z nami w godzinach wieczornych, a także w weekendy.

  Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z usługowym prowadzeniem księgowości. Właścicielka -Sabina Borys posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości, kadr i podatków.

  Wszystkie usługi są przez nas świadczone profesjonalnie z gwarancją poufności na każdym etapie działalności.

  OFERUJEMY:
  - prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  - prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów,
  - ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - rozliczenia roczne,
  - nadzór księgowy

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luxeko - Sprzątanie warszawa, remonty »

  Jesteśmy firmą, która w sposób kompleksowy zadba o najlepszy wizerunek Państwa firmy poprzez utrzymanie na
  najwyższym poziomie czystości i porządku oraz poprzez wykonanie prac modernizacyjno-remontowych w Państwa
  obiektów.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profiniks Projekty Finanse i Księgowość Michał Sierpowski »

  Witaj na oficjalnej stronie firmy ProFiniKs Projekty Finanse i Księgowość Michał Sierpowski

  ProFiniKs - profesjonalna i solidna obsługa finansowo - księgowa Twojej firmy

  Świadczone usługi:
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencji przychodów;
  - prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT;
  - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT;
  - wypełnianie wszystkich niezbędnych deklaracji podatkowych i sprawozdawczych, oraz dostarczenie ich do odpowiednich urzędów;
  - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych;
  - dokonywanie analiz finansowych projektów i przedsiębiorstwa;
  - przygotowywanie i załatwianie spraw związanych z aktualizacją danych o przedsiębiorstwie w Sądzie Rejestrowym, Urzędzie Skarbowym;
  -udzielanie wszelkich porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.

  Atuty firmy to: profesjonalizm, solidność, zaangażowanie.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ANDA Finanse - Biuro Rachunkowe Skierniewice »

  Usługi księgowe, rachunkowe, kadry, płace, ZUS, VAT, WNT, WDT, PIT dla firm oraz osób prywatnych. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz jesteśmy płatnikiem VAT.

  Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, potrzeb oraz możliwości i dbamy o Wasz komfort. Odbieramy telefony po 16.00. Umawiamy się na spotkania między 7.00 a 20.00. Pracujemy w soboty. Dojeżdżamy do Państwa jeśli takie macie życzenie. Odbieramy dokumenty jeśli preferujecie Państwo takie rozwiązanie.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: