Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowo podatkowe Rachuba sc mieszczące się w Poznaniu oferuje obsługę księgową podmiotów gospodarczych oraz sporządzanie zeznań rocznych dla osób prywatnych. Nasz zespól do grupa specjalnie dobranych i wykształconych pracowników.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa, twój wirtualny adres Twojej firmy »

  Polskie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Bezpieczeństwa w Biznesie,oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie rozpoczynania własnej działalności gospodarczej i zakładania spółek.W ofercie także wirtualne biuro w Warszawie,wirtualny adres Twojej firmy,usługi ksiegowe.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Synergia - Biuro rachunkowe »

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, płac, kadr i finansów. Ofertę wsparcia z zakresu księgowości kierujemy dla sektora NGO, tj. stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów gospodarczych. Wspieramy firmy w procesach planowania i analiz ekonomicznych. Usługa księgowa wykonywana jest przez księgowych posiadających uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zapraszam, Grzegorz Dębowski, tel. 12 288 00 24

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Profesjonalne biuro rachunkowe prowadzące swoją działalność na terenie Łodzi oraz okolic. Profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, biznesowych. Rozliczenia z ZUS,US. Zapraszamy firmy z Łodzi do skorzystania z ich usług. Prowadzenie ksiąg podatkowych oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych - profesjonalnie na terenie miasta Łodzi.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość łódź »

  Chcesz znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe?- Jeśli odpowiedź brzmi tak, to strona internetowa o adresie www.biuroemikol.eu okazuje sie wspaniałym wyborem dla ciebie. Istotne okazuje się to, że biuro to jest rzetelne, mamy gwarancję, że bardzo dobrze wywiąże się ze zlecenia. Co ważniejsze oferuje bardzo wiele promocji, czyli możemy bardzo często za mniejsza cenę daną rzecz zlecić. Głównymi zadaniami tego biura jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Bardzo ważny jest fakt, że
  firma ta ponosi pełną odpowiedzialność za rozmaite błędy, które zostały zainicjowane z ich strony.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekret Consulting - usługi księgowe Kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. firma przedształciła się w spółke z o.o.. Zaufało nam ponad kilkadzieciąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej.
  Na życzenie Państwa możemy przedstawić referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Większość pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie klientów na bieżżco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firma ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe eSALDO Łódź »

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowo-księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych spółkom prawa handlowego oraz osobom fizycznym, a także inne ewidencje podatkowe dla osób fizycznych i spółek osób fizycznych. Jako biuro rachunkowe prowadzimy zagadnienia kadrowo-płacowe i ubezpieczeń społecznych. Przy zdyscyplinowanej współpracy, możliwe jest monitorowanie sytuacji finansowej na bieżąco. Pozwala to regulować konkretne wyniki firmy w każdym momencie.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  GK BIURO RACHUNKOWE Gabriela Kwiatkowska . Zajmujemy się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych, w tym zwłaszcza dla spółek prawa handlowego. Firma istnieje od 1996 roku, a jej atutem jest doświadczenie w rozliczaniu firm o różnym profilu – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Właścicielka biura jest doradcą podatkowym wpisanym na listę w dniu 29.12.1997 r. pod numerem 3427. Ponadto, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła też studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczenie zdobyła prowadząc w latach 90. biuro rachunkowe. Następnie, przez ponad 10 lat, obsługiwała jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy średniej wielkości przedsiębiorstwo produkcyjne. Przez kilka lat sama była przedsiębiorcą – prowadziła firmę szkoleniową – doskonale więc rozumie problemy przedsiębiorców i swoją działalnością chciałaby im dopomóc w tak ważnych i trudnych kwestiach, jakimi są księgowość i podatki. Od 1.02.2011r. ponownie otworzyła biuro rachunkowe pod nowym adresem.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mokotów »

  Credos jest biurem specjalizującym się obsłudze klientów mających wysokie wymagania w stosunku do usług outsourcingu księgowo – płacowego. Od 1999, współpracując z firmami z różnych sektorów gospodarki, zdobyliśmy bogate doświadczenie w outsourcingu. Opracowaliśmy własne standardy współpracy z klientami, oparte na rzetelności, terminowości i zaufaniu.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Biuro Finansowo Księgowe »

  Krakowskie Biuro Finansowo - Księgowe powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski jak i za granicą. Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Gwarantujemy Państwu wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Sumator sp. z o.o. »

  Naszą podstawową działalnością jest prowadzenie pełnego zakresu usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien robić to co najlepiej potrafi. Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą my zajmiemy się księgowością, a w tym czasie Państwo będą mieli czas na rozwijanie swojego biznesu. Przygotujemy dla Państwa dostosowaną do potrzeb ofertę, skomponowaną z: usług księgowych ( wszystkie formy działalności ); usług kadrowo-płacowych; usług dla Cudzoziemców; innych usług biurowych. Biuro Rachunkowe SUMATOR Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, produkcyjne, budowlane, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych. Posiadamy Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ubezpieczenie OC. Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Nasza elastyczność i wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na przygotowanie dla Państwa oferty, dostosowanej do profilu działalności firmy, wymagań i oczekiwań.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy podatkowi Poznań, biuro rachunkowe KKP-Doradcy »

  KKP-Doradcy - kancelaria oferuje kompleksową obsługę księgową firm. Proponujemy Państwu: rachunkowość, audyty finansowe, doradztwo, prowadzenie księgowości firmy. Wszelkie nasze działania poparte są wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Suwałki »

  Biuro Rachunkowe Signum oferuje kompleksowe usługi finansowe, księgowe oraz kadrowo- płacowe. Oferujemy nowoczesne rozwiązanie księgowości on- line dzięki posiadanemu oprogramowaniu. Swoim klientom oferujemy możliwość dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości oraz doradztwa w zakresie nowoczesnych rozwiązań dotyczących działalności podmiotu.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Iwona Osadczuk »

  W moim biurze stawiam na jakość obsługi klientów, dobrą atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
  Jestem księgową z kilkunastoletnim stażem w dużej spółce akcyjnej. Teraz swoje doświadczenie pragnę wykorzystać w swoim biurze .
  Moja oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, a nie na papierkowej pracy i śledzeniu przepisów.
  Teraz trzeba tylko zapakować opisane dokumenty w kopertę, przekazać je do mnie, a ja zajmę się resztą. Zawsze możesz liczyć na fachową obsługę. Niskie Ceny!!! Zapraszam na moją stronę tam dostępny jest szczegółowy sennik usług.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Hossa »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny. •Prowadzenie ksiąg rachunkowych • tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,• przygotowywanie planu kont, • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, • konsultacje księgowe i podatkowe, • ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia, • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych składających się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej (obejmującej wprowadzenie do sprawozdania), zestawienia zmian w kapitale własnym oraz rachunku przepływów pieniężnych, • projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta (dla właścicieli, zarządu, rady nadzorczej), • dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług, • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS oraz NBP, • uzgadnianie sald należności i zobowiązań. Obsługa kadrowo płacowan• pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, • obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac, • sporządzanie pasów wynagrodzeń, • wyliczanie składek ZUS i sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, pozostałe informacje na stronie, zapraszamy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe EKONOMIK s.c. działa na rynku od 1999 roku, oferując fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych. Realizuje zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi wykładniami przepisów, poglądami i praktyką orzeczniczą organów podatkowych i sądów. Powierzając nam wszystkie formalności wynikłe z bieżącego funkcjonowania firmy zyskają Państwo cenny czas, pieniądze oraz spokojną głowę. Odciążymy Państwa także w czasochłonnych kontaktach z urzędami skarbowymi i Zus.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro Rachunkowe EBG w Szczecinie specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla klienta biznesowego. Prowadzenie księgowości na pomorzu zachodnim zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw handlowo-usługowych o różnej wielkości i różnym zakresie prowadzonej działalności. Zapewniamy swoim klientom szeroką gamę rozwiązań księgowych: prowadzenie pełnej księgowości, księgę przychodów i rozchodów, formalności kadrowo-płacowe, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym, rozliczenia ZUS.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z zagranicy »

  Zwrot podatku z zagranicy. Tel. +48 32 415 15 60. Nie przepłacaj. Zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii. Pamiętaj: u nas bezpiecznie, szybko i tanio!

  Już dziś zostań naszym klientem i skorzystaj z licznych darmowych profitów m.in:

  * fachowe poradnictwo oraz konsultacje ze specjalistami
  * wyliczenie całkowitej wysokości zwrotu
  * tłumaczenia pism zagranicznych
  * prowadzenie korespondencji z urzędami zagranicznymi
  * wniesienie odwołania od decyzji urzędu
  * wypełnianie dokumentów pozyskanych z zagranicznych urzędów
  * pomoc przy odzyskiwaniu dokumentów podatkowych od pracodawcy
  * natychmiastowy kontakt z zagranicznym urzędem skarbowym w wszelkich sprawach dotyczących rozliczenia klienta

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Serdecznie zapraszamy na stronę naszego biura rachunkowego. Nasze biuro rachunkowe świadczy szeroki zakres usług księgowo podatkowych związanych również z audytem księgowym firmy. Biuro rachunkowe w dzisiejszych czasach pełni coraz ważniejszą rolę jeśli chodzi o prowadzenie działalności gospodarczej dlatego nasze biuro rachunkowe mieszczące się w mieście Poznań kładzie duży nacisk na profesjonalizm kadry specjalistów obsługujących nasze biuro rachunkowe. kdadp.pl to profesjonalizm oraz doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Szybki, maksymalnie wysoki i 100% pewny zwrot podatku z Anglii. Takze CIS, self-employed i limited companies. W przeciwieństwie do innych firm oferujących zwrot podatku z Wielkiej Brytanii nie jesteśmy ani pośrednikami, ani amatorami. Jesteśmy specjalistami w zakresie brytyjskiego prawa podatkowego, masz wiec gwarancje, ze powierzasz swoje pieniądze najlepszym.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: