Podkategoria: Biura rachunkowe - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego „Sortis” Sp.z o.o.
  Pragniemy Państwa poinformować, iż przedsięwzięcie Biura Rachunkowego
  „Sortis” powstało z myślą o dostarczeniu szerokiego wachlarza usług z branży rachunkowo-podatkowej zarówno krajowym, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ełk - PODATKI.AZ »

  Głównym celem naszej działalności jest obsługa rachunkowa małych i średnich firm z terenu Ełku i okolic. Prowadzimy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową w najbardziej konkurencyjnych cenach. W oparciu o doświadczoną kadrę obsługujemy firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność, odpowiedzialność. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy ceny za usługi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za rozliczenia roczne. Korzystając z usług naszej firmy zawsze będą się Państwo czuli najważniejsi. Panuje u nas miła, przyjacielska atmosfera. Stawiamy na budowanie długoterminowych, partnerskich relacji.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekret Biuro Rachunkowe w Gdańsku »

  Największą zaletą prowadzonego biura rachunkowego jest to, że służy pomocą przez całą dobę. Siedziba biura rachunkowego mieści się w Gdańsku-Jasieniu. Biuro oferuje rabat w wysokości 10% od ceny, którą klienci płacili w poprzednim biurze rachunkowym. Świadczone usługi można skrócić do następujących punktów: usługi rachunkowe (jak prowadzenie ksiąg rachunkowych), rozliczenia płacowo-kadrowe (np. wyliczanie pensji pracowników), rozliczenia w zakresie VAT i akcyzy, usługi dodatkowe jak doradztwo czy reprezentowanie firmy w Urzędach Skarbowych i ZUS. W dzisiejszych czasach ciężko wybrać dobre biuro rachunkowe, szczególnie w dużych miastach jak Gdańsk, gdzie jest ich bardzo dużo. Trafienie na dobre usługi, np. takie jak świadczy Biuro Rachunkowe Dekret ułatwia wiele spraw związanych z prowadzeniem swojego biznesu, przede wszystkim odciąży nas od części problemów, którymi nie powinniśmy się zajmować, a zaoszczędzony czas można zamienić na pracę nad swoim biznesem co w sumie skutkuje większymi zarobkami i okazuje się, że powierzenie spraw rachunkowych dobrej firmie jak Biuro Rachunkowe Dekret z Gdańska to inwestycja.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Lublinie - Danuta Wojtaszko »

  Nasze Biuro Rachunkowe działa na rynku już wiele lat. Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego, jak również ogólnopolskich organizacji pozarządowych. Z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole oraz audyty w prowadzonych przez nas jednostkach.

  Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych numer 2061/97, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.

  Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę. Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak »

  Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz obsługę kadrowo-płacową firm. Każdemu wypełnimy wniosek o dotację z urzędu pracy oraz wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane. Tanio i szybko sporządzimy PIT roczny. CENNIK:
  • 290 zł netto pełna księgowość do 30 dowodów miesięczne, plus 3,00 zł netto za każdy dowód powyżej 30 szt., w cenie obsługa wynagrodzeń do 2 pracowników.
  • 120 zł netto lub do 9 % kwoty zwrotu za sporządzenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane
  • 110,00 zł netto za sporządzenie wniosku o dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.Do ww. cen należy doliczyć 23 % VAT.Proponujemy atrakcyjne ceny (od 180 zł netto ) dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą, które są zobowiązane od początku istnienia stosować pełną księgowość ( np. spółki z o.o. ).Mamy również promocyjne ceny dla stowarzyszeń i towarzystw, które również prowadzą pełną księgowość. Jesteśmy firmą, która jest rzetelna i tania. Nadzór księgowy to nowa usługa, która jest przydatna dla osób prowadzących samodzielnie ewidencje księgowe (dotyczy to pełnej księgowości oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów). W ramach tej usługi świadczymy porady księgowe, sprawdzamy prawidłowość zapisów operacji księgowych i dowodów. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Swoje usługi świadczymy bez względu na miejsce zamieszkania klienta. Zapraszamy do serwisu

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LuxBiuro- wirtualne biuro warszawa »

  Wirtualne biuro dostarcza kompleksowe rozwiązania dla firm, które pragną usprawnić swoje funkcjonowanie. Nowoczesne możliwości w efektowny sposób ułatwią osiągnięcie pożądanych celów. Niskie koszty, sprawność,bezpieczeństwo oraz profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Wrocław »

  Pośrednictwo w kredytach hipotecznych we Wrocławiu, pełna oferta kredytowa, doradztwo finansowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nic nie płacisz za skorzystanie z mojego pośrednictwa i poradnictwa. Zapraszam

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KADRY, PŁACE, BHP - Usługi dla firm - Łódź »

  Usługi kadrowe, płacowe i BHP dla firm w Łodzi. Uzupełnienie dokumentacji przed kontrolą PIP. Prowadzenie akt osobowych (teczek personalnych). Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń, składek ZUS. Obsługa programu Płatnik. Wystawianie deklaracji PIT, RMUA. Sporządzanie list płac. Szkolenie BHP dla pracowników (wstępne, okresowe). Ocena ryzyka zawodowego stanowisk pracy. Instrukcje stanowiskowe. Doradztwo z zakresu BHP. Pomoc i kompleksowa obsługa (outsourcing).

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Brodnica »

  Biuro rachunkowe świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych: prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ZKCO - profesjonalna rachunkowość warszawa »

  Kancelaria ZKCO złożona jest z kilku zespołów: podatkowego, rachunkowego i konsultingowego z zakresu prawa i ds. funduszy europejskich. Reprezentujemy firmy w najróżniejszych kwestiach przed organami administracji publicznej, prowadzimy usługi rachunkowe, sporządzamy analizy finansowe. Biuro rachunkowe znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów. Rachunkowość prowadzona jest fachowo, posiadamy wieloletnie doświadczenie. W naszym zespole znajduje się biegły rewident Anna Obara. Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii ZKCO.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe Mokotów CFK »

  Centrum Finansów i Księgowości Sp. z o.o. z siedzibą w dzielnicy Warszawa Mokotów zapewnia rzetelne usługi księgowe i doradztwa finansowego od 2004 roku. Specjalizujemy się dodatkowo w oferowaniu spraw typu kadry i płace oraz wykonywanie kartotek pracowniczych. Współpracujemy z solidnymi fachowcami z zakresu prawa i finansów. CFK Sp z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie, co zaowocowało wykreowaniem atrakcyjnej oferty skierowanej głównie do podmiotów prawnych. Sporządzamy też oraz dostarczamy do ZUS i US wszelkiego rodzaju pisma i deklaracje. CFK to wysokiej klasy biuro rachunkowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC Agnieszka Staniszewska-Glomba »

  Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC Agnieszka Staniszewska-Glomba to profesjonalna obsługa firm w zakresie księgowo-kadrowych. Usługi księgowe świadczymy na terenie Poznania i Swarzędza już od ponad 10 lat. Gwarancję bezpieczeństwa i pełnego zadowolenia dla naszych klientów stanowią dwie licencje Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC to szeroki zakres obsługi księgowej począwszy od prowadzenia ksiąg rachunkowych poprzez książkę przychodów i rozchodów i ryczałt.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - księgowość Poznań - FINGlob »

  Biuro rachunkowe Finglob oferuje usługi księgowe i rachunkowe. Księgowość to nasza specjalizacja. basze biuro księgowe tworzy doświadczony, zgrany i dynamiczny zespół, dla których rachunkowość jest pasją.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ATM-F Kielce »

  Firmę ATM-f tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badania bilansów, prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZUS, sporządzania opinii ekonomicznych, szkolenia, doradztwa finansowego, pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, Staramy się zapewnić wszystkim osobom które z nami współpracują zadowolenie, rzetelną pomoc i miłą atmosferę.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Księgowo Audytorska My - Tobie Kielce »

  Firma audytorska "Tobie" Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZU, szkolenia, doradztwa finansowego, pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Współpracujemy także ze specjalistami w zakresie prawa i informatyki.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia kompleksowych usług księgowych, co gwarantuje prawidłowość i rzetelność wykonywanych przez nas usług, a także pozwala na reprezentowanie Zleceniodawców w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi podmiotami. Nasze usługi są w całości ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe, dzięki któremu nasi Klienci mają 24-godzinny dostęp do swoich danych oraz mogą monitorować nasze działania z każdego miejsca na świecie.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Otwock »

  Firma DFS prowadzona przez Panią Ewę Karwińską specjalizuje się w prowadzeniu rachunkowości dla firm. Prowadzą biuro rachunkowe, które wśród swoich usług posiada między innymi pełną księgowość, księgowość uproszczoną, księgowość dla osób będących na ryczałcie. Rozliczają w sposób poprawny leasing - księgowanie leasingu to ich specjalność

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza. Adwokat w Szczecinie. Członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Prawa 2000/2005, Staż w Kancelarii Prezydenta RP 2004, Asystent Sędziego w Sądzie Okręgowym w Szczecinie - Wydziale Karnym Odwoławczym 2005/2006, egzamin adwokacki złożony z wynikiem bardzo dobrym.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

  Oferta Biura Rachunkowe MK obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT. Firma działa na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do rachunków »

  Wystawiaj rachunki przy użyciu programu, który jest dostępny na stronie Porachunek. Program jest prosty w obsłudze i umożliwia firmom szybkie wystawianie dokumentów dla zawartych transakcji. Program jest przeznaczony dla firm, ktore nie są czynnimi płatnikami podatku VAT.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: