Biuro księgowe Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

Szczegóły strony www.skorupinski.pl:

Podlinkuj stronę www.skorupinski.pl:

Biuro księgowe Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Księgowość jest od zawsze niezwykle istotną gałęzią każdej działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców prowadzących mikroprzedsiębiorstwa nie potrafi lub po prostu nie chce jej prowadzić. Dobrym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, które to jest firmą oferującą outsourcing usług księgowych czy chociażby kadr i płac.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Biuro rachunkowe Poznań podobnie jak biuro rachunkowe Warszawa oraz biuro rachunkowe Rzeszów świadczy usługi na rzecz ludzi w zakresie doradztwa a także pomocy rachunkowej oraz księgowej. Świadczenia te obejmują głównie zagadnienia takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, prowadzenie kadr i płac a także usługi dodatkowe takie jak pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ITACS - usługi z zakresu księgowości i wsparcia informatycznego. »

  ITACS IT, Accounting Solutions jest nowo powstałą firmą świadczącą usługi w obszarze IT oraz księgowości.ITACS w dużej mierze daje Klientom możliwość skoncentrowania się na rozwijaniu prowadzonej działalności poprzez profesjonalne wykonywanie usług finansowo-księgowych, przez co odciąża właścicieli firm od ciągłego nadzoru nad działem księgowości.Nasza firma oferuje również wsparcie w pionie informatycznym dla małych i średnich firm. Usuwamy usterki z oprogramowań jak i sprzętowe, zarządzamy serwerami, automatyzujemy i skracamy czas pracy, wszystko po to aby Państwa firma funkcjonowała wydajniej.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachukowe warszawa »

  Everest Księgowy aby wyjść na przeciw oczekiwaniom swoim klientom uruchomił usługę wirtualne biuro. Dzięki takiej funkcji, która jest skierowana w głównej mierze to małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą, można uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zatrudnianiem pracownika a zyskać warszawski adres swojej firmy. Jesteśmy solidną firmą, która posiada niezbędne świadectwa kwalifikacyjne oraz uprawnienia do prowadzenia działalności Ministerstwa Finansów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE FUNDS BEATA ORŁOWSKA księgowa warszawa »

  Całkowita obsługa rachunkowo-księgowa czy kadrowo-płacowa to kompetencja aktywności warszawskiego Biura Rachunkowego FUNDS. Podejmujemy się obsługi podmiotów o różnorodnym profilu oraz dowolnej formie prawnej. Działamy na bazie licencji MF 20063/2007 i posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Biur Rachunkowych. Poza kierowaniem Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów i Ksiąg Handlowych, dopełniamy wyprowadzania zaległości, przygotujemy wszelaką dokumentację przydatną do leasingu. Na stronie internetowej Biura Rachunkowego FUNDS odszukają Państwo kompletny obszar proponowanych poprzez nas usług łącznie z cennikiem.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ark.pl »

  Zespół Doradczy Dr R. Kuszłeyko sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną księgowości. Istnieje od 1989 roku, w przeszłości zajmowała się też innymi dziedzinami. Jej działalność opierała się na pomocy dla prywatnych i państwowych przedsiębiorstw. Ofertę stanowiła pomoc w procesach prywatyzacji. Zespół do tej pory nawiązał współpracę z 460 przedsiębiorstwami. Obecnie oferuje obsługę księgową firm. Obsługuje podmioty prowadzące pełną księgowość lub na zasadzie książeczki przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak »

  Firma świadczy szeroki zakres usług outsourcingowych od 01.01.1995 roku. Zajmujemy się rachunkowością, doradztwem w procesie zarządzania, w tym podatkowo-prawnym, konsultingiem, optymalizacją podatkową, analizą ekonomiczną,księgowością płac, sprawozdawczością i prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługą BHP pracodawcy, w tym szkoleniami. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym obsługujemy bardzo różne pod względem branżowym, organizacyjnym, jak i podmiotowym firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe (handlowe) jak i księgowość uproszczoną (p.k.p. i r., ryczałty). Mamy klientów zróżnicowanych co do opodatkowania podatkiem VAT. Prowadzimy rachunkowość środowiska oraz sprawozdawczość w tym zakresie. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych oraz spółek osobowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowe, lekarzy, prawników, artystów, inżynierów, rolników i innych. Kancelaria sporządza roczne sprawozdania finansowe, opnie podatkowe i szacunki szkód majątkowych, ekspertyzy księgowe, audyty podatkowe, uczestniczymy w we wszelkich istotnych wydarzeniach w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników, jak też firmy nie zatrudniające pracowników. Prowadzimy rozliczenia podatkowe osób osiągających także przychody ze źródeł innych niż działalność gospodarcza. Mamy doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami. Największą wagę przywiązujemy do współdziałania z klientem w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  Biuro Wirtualne City Office to:
  • Prestiżowy adres biznesowy dla firmy w Warszawie w budynku „Spektrum Tower” – tzw. „ wirtualny adres ”
  • Biura na dzień lub na godziny,
  • Obsługa recepcyjna dla firmy,
  • Obsługa korespondencji: odbiór i informowanie o nadejściu korespondencji, skanowanie i przekazywanie mailowo do Klienta,
  • Przesyłanie lub przekierowanie poczty na wskazany adres przez Klienta,
  • Dostęp do platformy obsługi korespondencji - Panel Klienta
  • Korzystanie z sali konferencyjnej na dzień lub na godziny
  • Rejestracja spółek prawa handlowego w KRS, US, ZUS i GUS /doradztwo lub wypełnianie wniosków/
  • Profesjonalna obsługa księgowa
  • Na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu,
  • Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego,
  • Możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero.
  • Przechowywanie dokumentacji,

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • PITy IPS »

  Darmowy program przeznaczony jest dla wszystkich podatników - licencja jest bezpłatna, ale użytkownicy są zobowiązani do przekazania 1% podatku. Obsługa PITy 2015 IPS jest intuicyjna, a pojawiające się podpowiedzi łatwo przeprowadzają przez cały proces rozliczenia. Deklaracje można sporządzać na standardowych drukach US, wydrukować, przesłać w formie e-Deklaracji lub zapisać w formacie PDF. Program pozwala także na automatyczne wypełnienie przelewu podatkowego lub druku aktualizacji danych podatnika. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Program PITy IPS będzie udostępniony na początku stycznia.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »