Biuro księgowe Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

Szczegóły strony www.skorupinski.pl:

Podlinkuj stronę www.skorupinski.pl:

Biuro księgowe Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro na start. Biuro rachunkowe Katowice »

  Otwierasz własną firmę?
  Szukasz biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość na preferencyjnych warunkach?
  Potrzebujesz kapitału na start lub rozwój firmy?
  Twoje biuro rachunkowe nie rozumie Twoich potrzeb? Lub też może po prostu masz już dosyć swojego księgowego?
  Wystartuj z nami po sukces! Biuro na Start jest ofertą właśnie dla Ciebie!

  Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, doradzimy jak pozyskać kapitał, a także zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności.

  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem mającym jednak już spore doświadczenie zawodowe.

  Zdajemy sobie sprawę na jakie problemy natrafia początkujący przedsiębiorca w naszym kraju, dlatego oferujemy
  usługi księgowe nawet do 3 miesięcy gratis.

  W przypadku podpisania z nami umowy na obsługę księgową zarejestrujemy Twoją Firmę gratis!

  Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Katowicach prowadzi jedyną na Śląsku, w pełni profesjonalną, funkcjonalną, a zarazem bezpieczną usługę księgowości on-line. Dzięki temu masz zawsze całodobowy dostęp do swojej księgowości z każdego miejsca na świecie.
  Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatnie, intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur gratis.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław - N.STANDARD Sp.k. »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa gospodarczego.
  Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi informatycznych dostępnych na rynku, co pozwala nam znacząco obniżyć koszty i ceny naszych usług oraz daje możliwość kontroli i analizy swojego biznesu przez klientów. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację z klientami bo wierzymy, że partnerstwo i zaufanie są kluczem do sukcesu.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Profesjonalne usługi rachunkowe dla Twojego biznesu! Kancelaria i Księgowi z Gdyni. Nasza oferta obejmuje duży wybór usług dla naszych klientów. Prowadzimy szkolenia w sprawach podatkowych, posiadamy zawsze aktualne bazy danych i wiedzy związanej przepisami prawa podatkowego w Polsce. Sprawnie eliminujemy u naszych klientów stan zdenerowania, związany z przebiegiem wszelkiej maści kontroli. Mamy długoletnie doświadczenie w działalności rachunkowej i doradztwie. Obsługujemy tak małe firmy jak i spółki z o.o. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Janina Jaworska - Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie z wieloletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez doświadczoną i wykształconą księgową. Pozwól zając się Twoimi sprawami związanymi z księgowością, kadrami, płacami, podatkami, ewidencją i innymi z którymi możemy Ci pomóc. Unikniesz w ten sposób wielu skomplikowanych problemów związanych z rachunkami i finansami swojej firmy.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Brodnica »

  Biuro rachunkowe świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych: prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rudiger Finance sp. z o.o. »

  Rudiger Finance sp. z o.o., to Biuro Rachunkowe działające na terenie Warszawy i okolicznych miast (Sochaczew, Błonie, Łomianki, Pruszków, Piaseczno, Konstancin).

  Księgowość oraz kadry i płace to branża w której jesteśmy specjalistami. Zespół księgowych Rudiger Finance sp. z o.o. to doświadczeniu i odpowiedzialni specjaliści, posiadający wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe.

  Jako firma księgowa gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi, zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Usługi księgowe uzupełnia wsparcie przy wprowadzaniu zmian / rejestracja spółki z o.o.

  Nasi klienci, otrzymują od nas informacje o stanie finansów swoich firm. Dzięki temu mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe, oparte na rzetelnych wynikach księgowych. Informacje te przekazywane są w formie arkusza kalkulacyjnego i przedstawiają (koszty, przychody, wynik finansowy). Takie dane pozwalają badać np rentowność firmy, wzrost nakładów w stosunku do wzrostu przychodów (np o ile wzrosły przychody po zwiększeniu zatrudnienia lub kampanii marketingowej)

  Ważnym elementem jest odbieranie w Państwa firmie dokumentów księgowych. Oszczędzicie Państwo czas, który można poświęcić na rozwój firmy.

  Nasze Biuro księgowe zaprasza do swojej siedziby, Warszawa ul. Relaksowa 33/ 130 oraz na naszą stronę internetową.

  Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę dostosowana do wymagań i oczekiwań w zakresie księgowości.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rybnik »

  Biuro rachunkowe Księgozbiór z Rybnika zajmuje się działalnością rachunkowo-księgową.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.Posiadamy kadrę z kilkunastoletnią praktyką na stanowiskach głównych księgowych w dużych spółkach kapitałowych. Świadczymy usługi dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych z różnych branż. Nasza kadra posiada świadectwa kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadectwa ukończenia studiów oraz wybranych kursów branżowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Zielona Góra »

  Fachowa kancelaria podatkowa z Zielonej Góry prowadzi księgi rachunkowe firm operujących we wszelkich branżach gospodarki. Wieloletnie doświadczenie profesjonalisty procentuje przy wyborze lojalnych współpracowników w realizacji usług w rodzaju obsługa księgowa. Rzetelne biuro rachunkowe GRIMP umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa oraz tajność powierzonych informacji. Deklaracje celne Intrastat oraz zeznania podatkowe wypełnione zgodnie z przyjętymi standardami oraz fachowe doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorstw to domena biura rachunkowego z Zielonej Góry.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROFIN SP. Z O.O. biuro księgowe »

  Firma Profin, funkcjonująca na terenie Częstochowy już od siedmiu lat, absorbuje się kompleksową obsługą finansowo-księgową zarówno polskich, jak i cudzoziemskich przedsiębiorstw, które albo już prowadzą, albo dopiero chcą zaprojektować aktywność gospodarczą w Polsce. Entuzjastycznie zajmiemy się wszelkimi sprawami powiązanymi z założeniem, prowadzeniem lub eliminacją Państwa firmy. Możemy udostępnić Państwu aktualnych porad lub pomóc w wypracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb kadr, płac i rachunkowości oraz wyjaśnić Państwu wszystkie materie związane z podatkami. Najwyższą jakość naszych usług gwarantują nasi doświadczeni, posiadający zasobną wiedzę i odpowiednie wykształcenie pracownicy, jacy korzystają z najnowocześniejszych projektów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Z naszą całą ofertą można zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.biurorachunkowelublin.eu »

  Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, osób fizycznych. Ewidencja podatku VAT. Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników. Prowadzenie rozliczeń z ZUS.
  Sporządzanie zeznań rocznych PIT, sprawozdań do GUS a także wniosków o zwrot podatku VAT od materiałów budowlanych.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »