Biuro księgowe Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

Szczegóły strony www.skorupinski.pl:

Podlinkuj stronę www.skorupinski.pl:

Biuro księgowe Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Warszawa »

  Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej

  Nas zespół tworzą biegli rewidenci, absolwenci i pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, z bogatym doświadczeniem w takich dziedzinach jak badanie sprawozdań finansowych – w tym spółek giełdowych, ekspertyzach i doradztwie finansowym oraz projektach naukowych.


  Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.


  Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.


  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy więc nie czekaj i odwiedź naszą stronę internetową i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Tania księgowość dla każdej firmy. Cała księgowość wraz z ZUS-emem w jednej cenie. Bez limitu dokumentów i bez limitu pracowników - Jedna cena za całość!
  - osoby fizyczne
  - spółki
  - fundacje
  - KPiR
  - księgi handlowe
  - ryczałt
  - ZUS
  - płace

  Bezpłatna pomoc w zakładaniu firm, dojazd po dokumenty, reprezentacja przed Urzędami, pomoc w każdej sytuacji.

  Współpraca z nami to same korzyści.
  - niskie koszty
  - pewność i bezpieczeństwo
  - całkowita odpowiedzialność za to co robimy

  Posiadamy licencje MF i ubezpieczenie OC. I najważniejsze - u nas klient decyduje ile chce płacić. Zadzwoń lub napisz i zaproponuj swoją cenę!

  tel: 792 266 402
  biuro@taniarachunkowosc.pl
  www.taniarachunkowosc.pl

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Zabrze Krystyna Łukaszczyk »

  Problem z podatkami? Księgowa z Zabrza pomoże. Biuro rachunkowe składające się z 10 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem obsługuje regionalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Skomplikowane przepisy podatkowe. Pit, Cit i Vat staną się w końcu jasne, a zawiłości polskiego systemu podatkowego przestaną być odwieczną tajemnicą. Są sposoby na podatki. Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk, Obrońców Westerplatte 4 Zabrze.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość w firmie to niezwykle trudne zadanie, dlatego też aby nie popełniać błędów i nie mieć problemów z fiskusem należy korzystać z usług doświadczonych biur rachunkowych. Tego typu usługi oferuje m.in. biuro rachunkowe Elżbiety Gąsiorowskiej. Księgowość małych i dużych firm, obsługa osób indywidualnych. Zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Rachunkowo-finansowe biuro to ludzie z pasją. Dodatkowo nasi pracownicy pomogą zawsze. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Oferta jest kierowana dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Nasz teren to: Województwo Wielkopolskie. Proponujemy: Audyt finansowy, audyt podatkowy, badanie bilansu, audyt projektów unijnych. Masz pytania? zadzwoń. Czekamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BRK Bilans Sp.z o.o. Warszawa »

  Prowadzimy księgowowść dla małych i średnich przedsiębiorstw: książka przychodów i rozchodów,księgi handlowe,rachunkowość fundacji oraz stowarzyszeń(NGO),kadry i place.W imieniu podatników i płatników sporządzamy zaznania i deklaracje podatkowe oraz udzielamy pomocy w tym zakresie.Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz przechowujemy dowody księgowe i pozostałą dokumentację przewidzianą ustawą.Nasza siedziba w centrum Warszawy zapewni Ci dogodny dojazd z każdego miejsca w mieście.Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe częstochowa »

  Jeżeli prowadzisz własną firmę i zależy Ci na rzetelnym i prawidłowym prowadzeniu rachunków od strony księgowej, ale nie masz do tego głowy lub nie stać Cię na utworzenie dodatkowego stanowiska pracy w Twojej firmie to koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Halina Łucka. Jest to działające od 1991 roku biuro posiadające ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Firmę tworzy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, którzy swoje doświadczenie nabywali m. in. jako główni księgowi w dużych przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ark.pl »

  Zespół Doradczy Dr R. Kuszłeyko sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną księgowości. Istnieje od 1989 roku, w przeszłości zajmowała się też innymi dziedzinami. Jej działalność opierała się na pomocy dla prywatnych i państwowych przedsiębiorstw. Ofertę stanowiła pomoc w procesach prywatyzacji. Zespół do tej pory nawiązał współpracę z 460 przedsiębiorstwami. Obecnie oferuje obsługę księgową firm. Obsługuje podmioty prowadzące pełną księgowość lub na zasadzie książeczki przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" - usługi księgowe »

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" prowadzi profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i osób fizycznych. Kompleksowo opiekujemy się każdym naszym Klientem. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie księgowości opartej na: podatkowej książce przychodów i rozchodów (PKPiR), pełnej księgowości (księgach handlowych), ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej. Zajmujemy się również sprawami kadrowymi oraz naliczamy płace w przedsiębiorstwach. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji zawodowych jest uzyskany certyfikat Ministra Finansów, a w zakresie naszej działalności objęci jesteśmy odpowiednim ubezpieczeniem OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z przygotowanych rabatów i promocji!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Lublin podatki-abm.pl »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania zarówno usług księgowych a także usług doradztwa podatkowego. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie poszczególnych usług w sposób w pełni dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie poszczególnych usług rzetelnie oraz terminowo. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »