Biuro księgowe Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

Szczegóły strony www.skorupinski.pl:

Podlinkuj stronę www.skorupinski.pl:

Biuro księgowe Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Łódź - MARKA »

  Nie każdy początkujący przedsiębiorca ma pojęcie o rachunkowości związanej z zawieraniem podstawowych transakcji handlowych, kosztami działalności czy innymi dokumentowymi sprawami. Właśnie z myślą o rozwijającym się społeczeństwie, które postanawia zasmakować biznesu została założona firma Marka.
  Marka to biuro rachunkowe, które zajmuje się księgowością opartą na księgach rozrachunkowych oraz podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Udzielimy pomocy zarówno osobom fizycznym, jak i spółkom, które dopiero planują zaistnieć na rynku. Nasze biuro rachunkowe jest idealnym partnerem w załatwianiu spraw urzędowych, które dla większości są niezrozumiałym i uporczywym elementem rozpoczynania działalności. Wszelkie formalności z tytułu usług notarialnych czy sporządzanie umowy spółki nie będą prześladowały was w nocy.
  Wybierając biuro rachunkowe Marka zapewnimy ci bezproblemową księgowość. Zajmiemy się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów (ryczałt) oraz księgi handlowej wybieranej przez spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz różnego rodzaju fundację.
  Przedsiębiorcom, którzy planują rozwinąć swoją działalności i zatrudnić pracowników oferujemy naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie obowiązkowych akt osobowych. Jeśli występuje potrzeby wystąpienia przed urzędami macie możliwość wyboru nas jako swoich reprezentantów.
  Biuro rachunkowe Marka wyposażone w szeroki wachlarz usług stanie się twoim partnerem w interesach.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADMERIA - kadry i płace, księgowość, digitalizacja i archiwizacja dokumentów »

  Centrum Usług Administracyjnych i Przetwarzania Danych “ADMERIA” jest firmą outsourcingową działającą na rynku usług profesjonalnych.

  Świadczymy usługi w zakresie Księgowości, Kadr i Płac, Digitalizacji dokumentacji, Archiwizacji dokumentacji oraz Konsultingu.

  Wiemy, że najważniejsze dla naszych klientów to dokładność, poufność i szybkość działania. Wiemy również jak ważna jest łatwość i swoboda korzystania z naszych usług. Stosowane przez nas systemy pozwolą Tobie i Twoim pracownikom na stały dostęp do danych w bardzo prosty i bezpieczny sposób w dowolnym czasie i w każdej lokalizacji.

  ADMERIA - Nowoczesne podejście do usług! WEJDŹ i ZOBACZ - www.admeria.pl

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Szybki, maksymalnie wysoki i 100% pewny zwrot podatku z Anglii. Takze CIS, self-employed i limited companies. W przeciwieństwie do innych firm oferujących zwrot podatku z Wielkiej Brytanii nie jesteśmy ani pośrednikami, ani amatorami. Jesteśmy specjalistami w zakresie brytyjskiego prawa podatkowego, masz wiec gwarancje, ze powierzasz swoje pieniądze najlepszym.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Biuro rachunkowe Millenium - obszar działania to głównie Rumia, Gdynia, Reda, Wejherowo. Usługi księgowe dla przedsiębiorstw i firm jednoosobowych. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Biuro rachunkowe Rumia i Reda. Kliknij i zobacz więcej - sprawdź naszą ofertę teraz.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Finiks »

  Gwarantujemy bezpieczeństwo prowadzenia firmy poprzez świadczenie wszechstronnej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowych. Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone aplikacje gwarantujące poprawność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

  Biuro rachunkowe Szczecin stara się, aby rachunkowość oraz kwestie kadrowo-płacowe nie tworzyły więcej dla Państwa kłopotu.

  Właściwie z bieżącymi regułami biuro posiada stosowne ubezpieczenie związane z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi, które gwarantuje kontrahentom odpowiednie bezpieczeństwo. Funkcjonujemy na bazie licencji wydanej przez Ministra Finansów, która potwierdza umiejętności do prowadzenia usług księgowych w naszym biurze. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła naszym pracownikom na zgłębienie znacznego zakresu zagadnień skarbowych.

  Umożliwiamy oszczędność cennego czasu naszych Kontrahentów, oferujemy nowoczesną i skuteczną księgowość, prowadzoną uczciwie, ściśle z przepisami i bez ryzyka, a przede wszystkim w przystępnych opłatach.


  Niedrogie Biuro Rachunkowe Finiks świadczy usługi księgowe dla małych i średnich jednostek. Prowadzona księgowość jest solidna i szybka.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe wrocław »

  W ofercie naszej firmy znajdziesz między innymi pełen zakres usług księgowych, dla firm z całego kraju. Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych, kadr i płac, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz inne usługi w postaci wyprowadzania zaległości księgowych czy sporządzania wniosków kredytowych. Cechuje nas doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz przede wszystkim pełen profesjonalizm, na którym zyskują finanse Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ICN w Lublinie »

  Biuro rachunkowe ICN w Lublinie – sprawdzony wybór w niskiej cenie. Każdy przedsiębiorca wraz z założeniem działalności gospodarczej, ma przymus rozliczać się ze swoich dochodów. Zdecyduj się na nasze doradztwo podatkowe w Lublinie.

  Ty zajmujesz się kierowaniem własnej firmy, a papierkową robotę zlecasz innym – i co najlepsze fachowcom wykształconym w kierunku finansów. Nasze księgowe oferują bystre wskazówki jak zarządzać firmą, doradztwo gdzie można wygospodarować koszty oraz reprezentowanie Twojej działalności przed urzędem podatkowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Getek M. księgowa olsztyn »

  Posiadające swoją siedzibę w Olsztynie Biuro Rachunkowe Maria Getek oferuje swoje usługi osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą i osobom prawnym. Proponujemy usługi z zakresu: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr i płac, obsługi ZUS i innych. Posiadamy licencje na wykonywanie zawodu nr 24534/01. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądż też indywidualnego. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Otus mieszczące się w mieście Szczecin jest firmą, która oferuje usługi księgowo podatkowe a także świadczy obsługę kadr i płac. Dla wygody swoich klientów za sprawą podpisanej umowy, wszystkie sprawy klientów mogą być reprezentowane przez biuro rachunkowe. Biuro obsługuje klientów główne w Szczecinie i okolicach ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby świadczyć usługi dla osób i firm z całej Polski. Firma zajmuje się prowadzeniem spraw kadrowych i księgowych, które posiadają różny charakter działalności gospodarczej np. osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki jawne, komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednoosobowe działalności gospodarcze, stowarzyszenia, fundacje a także bardzo duży bagaż doświadczeń z szczecińskimi urzędami skarbowymi, dzięki czemu Otus jest w stanie zaoferować swoje usługi dostosowane do potrzeb każdego klienta. Biuro rachunkowe Otus może pochwalić się licznymi certyfikatami oraz świadectwami kwalifikacyjnymi, które potwierdzają ich kompetencje i dają gwarancję, że księgowość ich klientów będzie realizowana rzetelnie i profesjonalnie. Warto nadmienić, że biuro rachunkowe Otus posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej co jest gwarantem, że za wszystkie usługi które oferuje bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Współpracuje z nami bardzo dużo firm i pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zarówno krótszą jak i dłuższą współpracą.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko co musisz wiedzieć, zakładając firmę. »

  Portal Mala-Firma.pl od 2009 roku pomaga Polakom uruchomić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Doradza jak krok po kroku założyć firmę. Pokazuje jak wypełnić niezbędne dokumenty (CEIDG, VAT-R, ZUS ZUA, ZUS ZZA). Podpowiada jak radzić sobie z formalnościami, jakich pilnować terminów, o czym trzeba pamiętać. Na stronie można znaleźć wyczerpujące informacje (chociaż napisane przystępnym językiem!) na temat podatków, składek, obowiązków rozliczeniowych. Osobny dział z poradami pomaga dobrze zaplanować działalność, zdobyć finansowanie, zatrudniać pracowników, współpracować z kontrahentami, ale przede wszystkim zawsze przestrzegać prawa. Na stronie znajdują się również Oferty firm świadczących usługi przedsiębiorcom (np. księgowość internetowa, system rezerwacji on-line, serwer dla firmy itp.). Osobną podstronę tworzy zestawienie przydatnych dokumentów i formularzy. Portal publikuje również regularnie newsy ze świata małych firm. To wszystko sprawia, że Mala-Firma.pl to adres, o którym musi wiedzieć każdy początkujący przedsiębiorca.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »