Biuro księgowe Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Maciej Skorupiński z Poznania świadczy usługi księgowe dla małych i dużych firm. Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu. W ramach usług księgowych wykonujemy m.in. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych czy bieżący monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, delegowaniem pracowników oraz obsługa prawną. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe są dostępne na oficjalnej stronie biura rachunkowego Maciej Skorupiński.

Szczegóły strony www.skorupinski.pl:

Podlinkuj stronę www.skorupinski.pl:

Biuro księgowe Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowo-Usługowe Elżbieta Sikorska-Panasiuk »

  Biuro Rachunkowo-Usługowe Elżbieta Sikorska-Panasiuk świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Sporządzam deklaracje PIT, CIT, VAT, ZUS, INTRASTAT. Zajmuję się tez prowadzeniem kadr i płac. Posiadam 20-letnie doświadczenie w tej branży.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe OMEGA prowadzi księgowość i obsługę kadrowo-płacową małych i średnich firm z Łodzi i województwa łódzkiego. Oferujemy także doradztwo podatkowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm już istniejących na rynku jak i dopiero tworzących się podmiotów. Każdy z nowych klientów biura otrzymuje 30% rabatu Promocja obejmuje nowych klientów biura rachunkowego i zaczyna obowiązywać od momentu podpisania umowy

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe nowy sącz »

  Jeśli zarządzasz małą lub średnią firmą i potrzebujesz kompleksową obsługę finansowo - księgową, oraz płacowo - kadrową zapraszamy do naszego biura. Biuro Rachunkowo-Podatkowe "PREMIUM" oferuje m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz sporządzanie i rozliczanie miesięcznych deklaracji podatkowych czy rocznych rozliczeń dla właścicieli firm i osób fizycznych. Sporządzamy również dokumenty do ZUS oraz Urzędów Skarbowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do rachunków »

  Wystawiaj rachunki przy użyciu programu, który jest dostępny na stronie Porachunek. Program jest prosty w obsłudze i umożliwia firmom szybkie wystawianie dokumentów dla zawartych transakcji. Program jest przeznaczony dla firm, ktore nie są czynnimi płatnikami podatku VAT.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • RAMAK Specjalistyczne usługi podatkowe »

  Poszukujesz firmy świadczącej specjalistyczne usługi z dziedziny prawa oraz księgowości? Doskonale trafiłeś. Firma Ramak może zaoferować Ci, na przykład: audyty podatkowe, audyty prawne, sporządzenie opinii oraz ekspertyz podatkowych i prawnych, analizy wykorzystywanych rozwiązań podatkowych i opracowanie rozwiązań optymalizacyjnych, przekształcenia formy prawnej, a także optymalizację bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Ponadto chcielibyśmy zaoferować Ci stałą obsługę księgową i podatkową. Możesz być przy tym pewien najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, bo naszą kadrę stanowią jedynie doświadczeni oraz bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy podchodzą do każdego zlecenia z dużym zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem. Z naszą kompletną ofertą możesz zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe częstochowa »

  Jeżeli prowadzisz własną firmę i zależy Ci na rzetelnym i prawidłowym prowadzeniu rachunków od strony księgowej, ale nie masz do tego głowy lub nie stać Cię na utworzenie dodatkowego stanowiska pracy w Twojej firmie to koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Halina Łucka. Jest to działające od 1991 roku biuro posiadające ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Firmę tworzy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, którzy swoje doświadczenie nabywali m. in. jako główni księgowi w dużych przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe na Pradze Południe w Warszawie.Licencja Ministra Finansów, ubezpieczenie.Poprowadzi księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, płace,zus. Duże doświadczenie w obszarze prowadzenia księgowości jak też bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,przepisów płacowych, kadrowych i zus.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KDP Czachor Raszyn »

  KDP Czachor Raszyn to lokalna kancelaria oferująca takie usługi jak:doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe, usługi księgowe i pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odwiedzenia naszej strony i biura.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry | Biuro rachunkowe Bytom »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry PP Finanse serdecznie zaprasza do współpracy osoby prowadzące działalność gospodarczą i firmy zarówno duże jak i małe. Oferujemy usługi z zakresu księgowości, kadr, rozliczania podatku. Biuro rachunkowe Bytom PP Finanse zajmuje się również doradztwem w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, spraw pracowniczych, kredytów, leasingu, ubezpieczeń oraz windykacji.
  Chcąc zapewnić kompleksowość usług podjęliśmy współpracę z firmą szkolącą w zakresie BHP a także z firmą windykacyjną.
  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry - Biuro rachunkowe Bytom - PP Finanse - wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.biuro-gapinska.pl »

  W ramach naszej oferty zapewniamy naszym klientom usługi księgowe. Działamy na polskim rynku już od dziesięciu lat. Posiadane na polskim rynku doświadczenie pozwala nam świadczyć na rzecz naszych klientów usługi kompleksowe. Zapewniamy między innymi właściwe oraz skuteczne kontakty z poszczególnymi urzędami. Prowadzimy nasze usługi na rzecz firm z różnych branż, które korzystają z różnych form księgowości, czy różnych form opodatkowania. Zajmujemy się sprawami kadrowymi oraz płacowymi i oferujemy prowadzenie spraw sprawozdawczości księgowej. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić w pełni indywidualne warunki współpracy! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »