Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MGH Wrocław - księgowość i usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe MGH Wrocław proponuje usługi księgowe i księgowość na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach.

  Gwarantujemy, że księgowość Twojej firmy poprowadzimy w oparciu o znajomość najnowszych przepisów. Zarówno prawnych, podatkowych, finansowych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości.

  Biuro MGH z Wrocławia poleca następujące usługi księgowe:

  - prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych
  - pełna księgowość
  - doradztwo podatkowe i prawne
  - rozliczenia podatkowe
  - analizy finansowe
  - rachunkowość Zarządcza
  - płace i kadry

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  MGH Sp. z o.o - księgowość i usługi księgowe
  ul. Kaszubska 8
  50-214 Wrocław
  tel. 71 328 78 25

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. »

  Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

  Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

  Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

  * bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
  * zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
  * wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
  * pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
  * ocenę jakości oferowanych usług,
  * wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Częstochowie »

  Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym. Pozwoliło to nam zebrać w tym czasie zdobyć bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom, które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą. Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedze i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BIZNES PLUS w Krakowie Zielonkach »

  Biuro Biznes Plus świadczy całkowicie kompleksowe usługi finansowo-księgowe, począwszy od prowadzenia ksiąg handlowych, poprzez podstawową obsługę kadrowo-płacową aż po sporządzanie sprawozdań finansowych (również w języku angielskim), biznesplanów oraz statystyki GUS czy sprawozdań do NBP. Zachęcam do zapoznania się z szczegółową ofertą. Mam nadzieję, że przedstawione informacje o działalności firmy oraz prezentowana oferta spełnia Państwa oczekiwania i zachęcą do nawiązania współpracy.nnZachęcam również do aktywnego korzystania informacji zawartych na naszej stronie - nawet jeśli nie jesteście Państwo naszym klientem. W Biblioteczce znajdziecie Państwo garść naprawdę przydatnych publikacji na temat prowadzenia biznesu oraz marketingu, w Niezbędniku - najważniejsze ustawy i rozporządzenia, które każdy powinien znać, a w dziale Do pobrania różnego rodzaju formularze oraz w przyszłości darmowe programy komputerowe, szablony i kalkulatory przygotowane przez biuro BIZNES PLUS, które będą Państwo mogli wykorzystywać bezpłatnie we własnej działalności.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Lemans to biuro rachunkowe, działające na warszawskim rynku od wielu lat. Jeżeli zatem uważasz iż Twoja księgowość potrzebuje fachowej obsługi, chcesz mieć pewność iż w Twoich księgach wszystko się zgadza, to skorzystaj z rzetelnych usług biura rachunkowego Lemans. Zapraszamy

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jawa Biuro Podatkowe, rachunkowe, Stawiguda »

  Oferta współpracy jest skierowana do osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności zarówno z terenu miasta Olsztyn, powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, ale również do podatników z Warszawy, Gdańska, Poznania... całego kraju

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Szukasz wyspecjalizowanej księgowej? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami. Nasza firma trudni się właśnie całkowitą obsługą księgową oraz kadrowo- płacową. Biuro Rachunkowe "DUET" s. c. założyliśmy już wiele dobrych lat temu. Funkcjonujemy w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak również osoby prawne. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Dlatego wszystko świadczone jest fachowo i w wytyczonych datach. Warto także dodać, że sposób prowadzenia księgowości dopasujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym Klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo. W standardzie też nad wyraz korzystne ceny.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Straszyn »

  Biuro Usług Księgowych MSD s.c. jest rodzinnym biurem usług księgowych, które współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi z terenu Trójmiasta od 2002 roku. Prowadząc biuro księgowe od wielu lat najważniejsza jest dla nas wysoka jakość usług księgowych. Głównym księgowym biura podatkowego jest Mariola Dzierżek, z wykształcenia ekonomista, wieloletnia księgowa kilku działalności na terenie trójmiasta.
  Usługi księgowe, które zapewniamy to: księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe
  ryczałt, płace i kadry. Ponadto przygotowujemy deklaracje podatkowych PIT, CIT, VAT
  zakładamy działalności gospodarcze, handlowe i podatkowe, sporządzamy sprawozdania rachunkowe, okresowe oraz roczne, rozliczenia roczne, rozliczenia z ZUS. Również reprezentujemy podatnika przed Urzędami i ZUS pomagamy w codziennym prowadzeniu działalności, składamy niezbędne dokumenty w urzędach, sporządzamy pisma urzędowe oraz umowy, pomagamy w zakresie podatkowym i księgowym, rozliczamy osoby fizyczne nie będące klientami firmy. Pomagamy podczas zakładania działalności gospodarczej. Na dzień dzisiejszywspółpracujemy z kilkudziesięcioma podmiotami gospodarczymi działających w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Straszynie, Rotmance, Juszkowie, Jankowie oraz okolicznych miejscowościach. W razie chęci podjęcia współpracy serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki - Wirtualne BZ »

  Wirtualne BZ zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw i firm, a także zarządzaniem dokumentacją spółki. Firma oferuje także pomoc przy zakładaniu spółki i bieżącą obsługę, oraz również wzory dokumentów.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" - usługi księgowe »

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" prowadzi profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i osób fizycznych. Kompleksowo opiekujemy się każdym naszym Klientem. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie księgowości opartej na: podatkowej książce przychodów i rozchodów (PKPiR), pełnej księgowości (księgach handlowych), ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej. Zajmujemy się również sprawami kadrowymi oraz naliczamy płace w przedsiębiorstwach. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji zawodowych jest uzyskany certyfikat Ministra Finansów, a w zakresie naszej działalności objęci jesteśmy odpowiednim ubezpieczeniem OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z przygotowanych rabatów i promocji!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »