Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZUS toruń »

  Biuro Rachunkowe ASTOR w Toruniu oferuje profesjonalną księgowość a także prowadzenie spraw płac i związanych z ubezpieczeniami społecznymi ZUS. Prace te wykonujemy na specjalistycznym oprogramowaniu, bądź na prośbę klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla nowych przedsiębiorców zamierzających założyć działalność gospodarczą. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Banki komercyjne »

  Portal gromadzący dane firm z branży finanse i bankowość takich jak oddziały banków spółdzielczych i komercyjnych, firm ubezpieczeniowych, kantorów czy doradców podatkowych. Portal ten to nieocenione źródło danych w sytuacji gdy chcemy odnaleźć placówkę banku aby otworzyć lokatę czy wziąć pożyczkę, firmę ubezpieczeniową aby ubezpieczyć auto, nieruchomość czy swoje zdrowie i życie. Pośrednicy kredytowi i ubezpieczeniowi i inne osoby zajmujące się finansami mogą za darmo umieścić swoją ofertę w naszym katalogu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Profesjonalne biuro rachunkowe prowadzące swoją działalność na terenie Łodzi oraz okolic. Profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, biznesowych. Rozliczenia z ZUS,US. Zapraszamy firmy z Łodzi do skorzystania z ich usług. Prowadzenie ksiąg podatkowych oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych - profesjonalnie na terenie miasta Łodzi.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do rachunków »

  Wystawiaj rachunki przy użyciu programu, który jest dostępny na stronie Porachunek. Program jest prosty w obsłudze i umożliwia firmom szybkie wystawianie dokumentów dla zawartych transakcji. Program jest przeznaczony dla firm, ktore nie są czynnimi płatnikami podatku VAT.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe MP Profit oferuje pełen zakres usług księgowych, dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi i elastyczną współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie związane z usługami księgowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Celem jakie stawia przed sobą Księgowość Warszawa - Asder Consulting biuro rachunkowo prawne jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowo – prawnego, tym samym zapewnienia możliwości skupienia się wyłącznie na prowadzeniu działalności bez jakichkolwiek przeszkód formalno prawnych stawianych przez urzędy, banki, czy nieuczciwych kontrahentów. Pomożemy założyć i poprowadzić rachunkowo - prawnie każdą formę działalności w Polsce. Śledzimy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na naszej stronie internetowej.

  Ponadto Księgowość Warszawa - Asder Consulting bierze czynny udział w tworzeniu czołowego bloga o prawie podatkowym dotyczącego stricte instytucji Samozatrudnienie. Wypowiadamy się na nim o ważnych kwestiach dotyczących prawno podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce pod kątem jednoosobowych działalności gospodarczej

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxmentor Katowice »

  Firma Taxmentor oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości i nieruchomości na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż. Jesteśmy zespołem młodych i dynamicznych księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasze zaangażowanie i wiedza gwarantują usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Stale poszerzamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i podnosząc nasze kompetencje.Proponujemy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia, porad oraz konsultacji z zakresu prowadzonej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami i zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Taxmentor.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem adresu dla firmy Warszawa »

  Dobra lokalizacja firmy w prestiżowej dzielnicy może mieć kluczowe znaczenie dla jej rozwoju. Jeśli nie stać Cie na drogi lokal w centrum Warszawy wynajmij adres dla swojej firmy w Porayowym Dworku. W ramach abonamentu zapewniamy obsługę korespondencji, obsługę biurową. Do dyspozycji klientów mamy również gabinet prezesa i salę konferencyjną.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość-Wirtualne Biuro Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp zoo Kraków świadczy szeroki zakres usług księgowych. Księgowość to nieodłączny element firmy, niezależnie od profilu jej działalności. Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do prowadzenia księgowości – część w mniejszym, a część w większym stopniu. Najpopularniejszą formą księgowości w naszym kraju jest ta oparta na Podatkowej Księdze Przychów i Rozchodów. Wielu biznesmenów nie może pozwolić sobie na „stratę” czasu, a co za tym idzie spędzanie kilku godzin przy skomplikowanych zapisach. Najlepiej jest powierzyć to zadaniu profesjonalnej firmie księgowej.
  Nie ma lepszego sposobu prowadzanie księgowości, aniżeli zlecenie tego zadania zewnętrznej firmie. Biuro rachunkowe bądź biuro księgowe przejmie od nas wszystkie aspekty z tym związane. Powierzając swoją „dokumenty” osobom trzecim musimy mieć świadomość tego, że księgowi przejmują całą odpowiedzialność za rozliczenia i formalności prowadzonego przez Ciebie biznesu. Jako, że firmy zewnętrze są rozliczane ze swojej pracy, a ich działania ubezpieczone, nie musimy się bać żadnych nieprawidłowości czy oszustw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura księgowego.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe »

  Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zarządzane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie w biurowej części Mokotowa.

  Firma świadczy usługi outsourcingu księgowego, kadrowo-płacowego, jak również doradztwa oraz audytu. Obsługa księgowa prowadzona jest w oparciu o przepisy polskie i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej.

  Działamy wyłącznie na sprawdzonych i stabilnych systemach księgowych, takich jak CDN OPT!MA firmy Comarch, sprawność przepływu dokumentacji między klientem a biurem zapewnia Elektroniczny Obieg Dokumentów. Prace prowadzone są pod nadzorem Biegłych Rewidentów i Doradców Podatkowych.

  Bezpieczeństwo danych zapewniają restrykcyjne procedury oraz nowoczesny system ograniczonego dostępu i ciągłej archiwizacji.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na kwotę 1 000 000 złotych.

  Z naszego doświadczenia korzysta kilkaset klientów o różnych formach organizacyjnych, działających w wielu dziedzinach.

  Komunikujemy się swobodnie w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »