Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Księgowość jest od zawsze niezwykle istotną gałęzią każdej działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców prowadzących mikroprzedsiębiorstwa nie potrafi lub po prostu nie chce jej prowadzić. Dobrym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, które to jest firmą oferującą outsourcing usług księgowych czy chociażby kadr i płac.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski »

  Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i okolic. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji. Dla nowych przedsiębiorców oferujemy naszą pomoc przy załatwianiu formalności rejestracyjnych firmy oraz proponujemy 50% zniżki w pierwszych 3 miesiącach współpracy. Na taki sam rabat przez pół roku mogą liczyć firmy, która chcą zmienić swoje stare biuro rachunkowe na nasze. Biuro Rachunkowe KSM mieści się przy ul. Legnicka 62 B p.105 (biurowiec przy Kauflandzie) we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratium- księgowość Poznań »

  Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, BHP, doradztwo finansowe i prawne. Zespół wybitnych ekspertów, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem dba o profesjonalny przebieg wszelkich powierzanych spraw. Innowacyjna komunikacja, która usatysfakcjonuje wymagających klientów.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - obsługa prawna firm »

  Jesiołowscy to nazwa jednego z najlepszych biur rachunkowych w Krakowie. Poza usługami typowo rachunkowymi biuro to zajmuje się także obsługą prawną firm. O ich prawnej obsłudze dowiemy się ze strony jesiolowscyprawo.com.pl. Znajduje się tam lista wszystkich usług prawnych, w których możemy liczyć na pomoc tego biura. Poza tym na stronie znajdziemy także dane kontaktowe, które umożliwią nam współpracę z tym biurem nawet jeśli nie jesteśmy mieszkańcami Krakowa. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin strony jesiolowscyprawo.com.pl.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM USŁUG FINANSOWO-KSIĘGOWYCH RAFAŁ WIT faktury elektroniczne »

  Wystawiamy Faktury.pl to serwis internetowy, jaki został utworzony dla przedsiębiorców. Dzięki nam w zwykły i prosty sposób przeprowadzisz ewidencję swojej sprzedaży lub wystawisz fakturę. U nas odnajdziesz: program on Line do fakturowania, terminarz, masową korespondencję, zestawienie faktur sprzedaży, zestawienie faktur zakupu, dokumenty magazynowe, dokumenty kasowe, bazę kontrahentów, towarów i usług oraz archiwizację dokumentów. Proponujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność układu. Przed zakupem mogą Państwo przez 30 dni testować program za darmo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji oraz pełną ofertę.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Dla swoich klientów prowadzimy księgi rachunkowe, różnego typu ewidencje (trwałych środków, wartości prawnych i niematerialnych czy wyposażenia). Sporządzamy także wszelkie przelewy, finansowe sprawozdania, statystyczne sprawozdania. Możemy również wykonać deklaracje podatkowe. W zakresie kadrowo-płacowym zajmujemy się tworzeniem deklaracji, raportów, miesięcznych list wynagrodzeń i ich przesyłaniem do ZUS-u. Umożliwiamy wysłanie ZUS-owskich deklaracji online przy pomocy podpisu kwalifikowanego. Kolejnym obszarem naszych działań jest sporządzanie umów pracowniczych - o pracę, dzieło, zlecenie. Przygotujemy dla państwa roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników oraz poprowadzimy ich osobiste akta. Organizujemy także szkolenia BHP dla firm. Księgowość Raś i Raś oferuje oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia. Osobom prywatnym proponujemy pomoc w wypełnianiu wniosków o zrot VAT za wydatki poniesione w remontach budownictwa mieszkalnego. Jeśli twoja firma zatrudnia osoby niepełnosprawne pomożemy ci napisać sprawozdania do PFRON oraz stworzymy wniosek o dofinansowanie czy zwrot zapłaconych składek.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KPSR Księgowość dla firm »

  Firma KPSR jest firmą outsourcingową która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej, podatkowej oraz raportowaniu finansowym. Naszymi odbiorcami są spółki prawne jak i spółki osobowe oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych z terenu Trójmiasta i okolic.Uzupełnieniem działalności firmy KPSR są usługi z zakresu kadr i płac, monitoring zobowiązań oraz zarządzanie płatnościami Spółek.Naszym celem jest obniżanie kosztów firm i wspieranie zarządzania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów.Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów o numerze 1923/2003.Jesteśmy ubezpieczeni w PZU S.A. z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej oraz posiadamy dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na kwotę 500 tysięcy złotych co daje gwarancję zaufania i rzetelności do naszej firmy.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »