Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DBR Batrosz Rosiński »

  Dotacje z UE dla beneficjentów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ramach świadczonych usług uzyskasz pełną i profesjonalną obsługę twojej inwestycji, od pomysłu, przez wybór odpowiedniego programu, przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po wprowadzenie inwestycji w życie.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe Mokotów CFK »

  Centrum Finansów i Księgowości Sp. z o.o. z siedzibą w dzielnicy Warszawa Mokotów zapewnia rzetelne usługi księgowe i doradztwa finansowego od 2004 roku. Specjalizujemy się dodatkowo w oferowaniu spraw typu kadry i płace oraz wykonywanie kartotek pracowniczych. Współpracujemy z solidnymi fachowcami z zakresu prawa i finansów. CFK Sp z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie, co zaowocowało wykreowaniem atrakcyjnej oferty skierowanej głównie do podmiotów prawnych. Sporządzamy też oraz dostarczamy do ZUS i US wszelkiego rodzaju pisma i deklaracje. CFK to wysokiej klasy biuro rachunkowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Lemans to biuro rachunkowe, działające na warszawskim rynku od wielu lat. Jeżeli zatem uważasz iż Twoja księgowość potrzebuje fachowej obsługi, chcesz mieć pewność iż w Twoich księgach wszystko się zgadza, to skorzystaj z rzetelnych usług biura rachunkowego Lemans. Zapraszamy

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie - Usługi księgowe »

  Profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe. Biuro Rachunkowe OPENTAX z siedzibą w Świeciu świadczy usługi rachunkowo-księgowe oraz prowadzi konsultacje i analizy w obszarze podatków, rachunkowości, finansów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wiedzą i sporym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w małych i średnich firmach oraz organizacjach pozarządowych.Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.Zajmij się rozwojem Twojego biznesu, a resztę zostaw nam!Staramy się sprawić, aby rachunkowość, gąszcz przepisów podatkowych, sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.Nasze cele: rzetelność i zgodność z przepisami, profesjonalizm i tajemnica informacji, bezpieczeństwo, nowoczesność i wysoka jakość, długofalowa współpraca, zadowolenie Klienta.Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie Twoich spraw rachunkowo-księgowych.Obsługujemy Klientów z miast: Świecie, Tuchola, Chełmno, Sępólno Krajeńskie i ich okolic.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Euro w Opolu - serdecznie witamy »

  Biuro Rachunkowe Euro w Opolu jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia Klienta.

  Dodatkowo, na życzenie Klienta, sami dojeżdżamy po dokumenty do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Szukasz wyspecjalizowanej księgowej? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami. Nasza firma trudni się właśnie całkowitą obsługą księgową oraz kadrowo- płacową. Biuro Rachunkowe "DUET" s. c. założyliśmy już wiele dobrych lat temu. Funkcjonujemy w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak również osoby prawne. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Dlatego wszystko świadczone jest fachowo i w wytyczonych datach. Warto także dodać, że sposób prowadzenia księgowości dopasujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym Klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo. W standardzie też nad wyraz korzystne ceny.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Oferujemy usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługę kadrowo płacową. Nasza kadra jest certyfikowana przez Ministerstwo Finansów co daje klientom gwarancję najwyższej jakości obsługi.
  Ponadto oferujemy usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów o dowolnym profilu działalności. Naszych klientów reprezentujemy przed urzędami na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
  Odbieramy dokumenty od naszych klientów - co pozwala zaoszczędzić wiele czasu!

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KsiegowySerock.pl – najlepsze usługi księgowe Serock »

  Prezentujemy Państwu najlepsze na rynku biuro rachunkowe „Bońkowski Consulting” - na najwyższym poziomie świadczymy usługi księgowe Serock, biuro rachunkowe Legionowo. Nasza doświadczona kadra specjalistów pomoże Państwu we wszystkich czynnościach związanych z finansami Państwa przedsiębiorstwa. Naszym głównym celem jest Państwa rozwój i satysfakcja. Prowadzimy rachunkowość Serock, księgowość Serock, rozliczenia Pultusk, rachunkowosc Pultusk. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: tworzenie biznesplanów, doradztwo w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa, pomoc w uzyskaniu dotacji. Ponadto zapewniamy międzynarodowy consulting, wykonujemy rozliczenia dotacji, a także opracowujemy strategie rozwoju. Mogą Państwo również poprosić o przygotowanie studiów wykonalności zgodnych z wytycznymi danego działania finansowanego przez UE. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie – dla nas najważniejsza jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapewniamy miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Polecamy naszą stronę ksiegowyserock.pl, gdzie dowiedzą się Państwo na temat ofert, jakie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atroks usługi księgowe marki »

  Przewidujesz założenie własnej firmy, zapoznaj się z ofertą Atroks sp. z o.o. z Warszawy. Podstawowy profil aktywności to świadczenie kompletnego obszaru usług rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych. Ponadto oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i pozostałych kredytów bankowych zarówno przez osoby fizyczne, jak i prowadzące działalność gospodarczą. Pomagamy przy zakładaniu firmy, zajmujemy się rejestracją podmiotu i wybieramy najlepszą formę prowadzenia księgowości, dopasowaną do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb. Świadczymy również usługi informatyczne połączone z zakupem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Zachęcamy do kooperacji. Więcej wiadomości na stronie internetowej:

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primacount - biuro rachunkowe w centrum Poznania, tania księgowość »

  Biuro rachunkowe z siedzibą w centrum Poznania, które oferuje podmiotom gospodarczym tanią księgowość, a także obsługę kadrowo-płacową. Nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, a także rozliczają Klientów w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »