Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe ABAKUS S.C. - Kartuzy »

  Biuro Rachunkowe ABAKUS S.C. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Nasza oferta ma za zadanie umożliwienie i ułatwienie rozpoczęcia, a następnie prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług finansowo - księgowych.

  Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do jakości pracy, starając się poświęcić klientowi maksymalną ilość czasu dla rozwiązania bieżących problemów podatkowych i znajdowania środków zaradczych na przyszłość.

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością.

  Posiadamy udokumentowane, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań - Saldo s.c. »

  Biuro rachunkowe mieszczące się w Poznaniu oferujące pełen zakres usług-finansowo księgowych oraz kadrowo-płacowych. Nasz już ponad dziesięcioletnie doświadczenie jest gwarantem fachowej i sprawnej obsługi oraz rękojmia właściwie wykonanej pracy. Zapraszamy na nasza stronę internetową celu poznania szczegółów naszej oferty.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sabina Borys »

  Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa powstała w odpowiedzi na oczekiwania grupy znajomych prowadzących własną działalność gospodarczą, którzy pomimo współpracy z innymi biurami rachunkowymi nadal korzystali wielokrotnie z pomocy zaufanej im osoby. Współpraca z nami polega na rzetelnej obsłudze kontrahentów przed którymi drzwi mamy „non stop” otwarte. Większość naszych Klientów z powodu braku czasu w ciągu dnia, spotyka się z nami w godzinach wieczornych, a także w weekendy.

  Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z usługowym prowadzeniem księgowości. Właścicielka -Sabina Borys posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości, kadr i podatków.

  Wszystkie usługi są przez nas świadczone profesjonalnie z gwarancją poufności na każdym etapie działalności.

  OFERUJEMY:
  - prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  - prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów,
  - ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - rozliczenia roczne,
  - nadzór księgowy

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Zabrze Krystyna Łukaszczyk »

  Problem z podatkami? Księgowa z Zabrza pomoże. Biuro rachunkowe składające się z 10 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Z powodzeniem obsługuje regionalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Skomplikowane przepisy podatkowe. Pit, Cit i Vat staną się w końcu jasne, a zawiłości polskiego systemu podatkowego przestaną być odwieczną tajemnicą. Są sposoby na podatki. Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk, Obrońców Westerplatte 4 Zabrze.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość w firmie to niezwykle trudne zadanie, dlatego też aby nie popełniać błędów i nie mieć problemów z fiskusem należy korzystać z usług doświadczonych biur rachunkowych. Tego typu usługi oferuje m.in. biuro rachunkowe Elżbiety Gąsiorowskiej. Księgowość małych i dużych firm, obsługa osób indywidualnych. Zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Accounting & Tax & Payroll - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz administracyjnej firmy z Dolnego Śląska i Wrocławia. ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o. to biuro rachunkowe świadczące najwyższej jakości usługi outsourcingu księgowości dla firm polski i zagranicznych. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu lub kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Witryna szczecińskiego biura rachunkowego przedstawia ofertę świadczonych usług. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu szczególnie firm z sektora informatycznego przygotowaliśmy propozycje współpracy w zakresie rachunkowości oraz doradztwa finansowego.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes po ludzku - kredyty, inwestycje, księgowość »

  Biznes po ludzku to firma stworzona aby pomóc nowym i istniejącym już firmom. Oferujemy pomoc w założeniu firmy. Poprowadzimy Cię przez ten proces od początku do końca. Dla istniejących już firm oferujemy księgowość, leasing oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tax Lion Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Kancelaria rachunkowa w Szczecinie oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu: księgowości, prawa oraz doradztwa gospodarczego.

  Pomagamy w formalnościach w założeniu działalności gospodarczej - także spółek z o.o.

  Specjalizujemy się także w tworzeniu biznesplanów pod wszelkiego typu inwestycje oraz dotacji.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Podatkowa - biuro rachunkowe »

  Specjalizujemy się w usługach księgowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek akcyjnych, organizacji trzeciego sektora. Posiadamy przebogatą wiedzę na temat przepisów, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej. Jesteśmy w stanie pomóc w niemal każdym przypadku, posiadamy doświadczenie w działaniu w bardzo trudnych sytuacjach – gdzie było już mało czasu a trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Zajmujemy się rejestracją spółek, ich prowadzeniem, kompleksową obsługą księgową oraz prawną. Z naszych usług korzysta już wiele firm – stale współpracujących z nami na zasadzie abonamentu, jak również zwracających się do nas z prośbą o pojedynczą interwencję. W każdej sytuacji staramy się działać szybko, sprawnie, staramy się być bardzo elastyczni. Nasze interwencje często noszą charakter bardzo spektakularny – generalnie wychodzimy z założenia, że nie ma przegranych spraw – istnieją jedynie sprawy źle prowadzone. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »