Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima »

  Oprogramowanie dla firm MSP - Comarch CDN Optima to świetny system klasy ERP dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Program dla firm Comarch CDN OPTIMA to nowoczesny program do zarządzania firmą, którego głównymi zaletami są: pełna integracja, modułowa budowa, dzięki częstym aktualizacjom - zgodność z aktualnymi przepisami, a ponadto możliwość pracy zarówno jedno- jak i wielostanowiskowej w sieci. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to program do zarządzania firmą, który dzięki modułowej budowie umożliwia samodzielne podjęcie decyzji o wyborze niezbędnych funkcjonalności. Daje to również możliwość późniejszej rozbudowy systemu wraz z rozwojem firmy, a dzięki pełnej integracji oraz pracy na jednej bazie danych nie ma potrzeby dodatkowego ponownego wprowadzania danych przy rozbudowie systemu. Moduły Oprogramowania Comarch CDN OPTIMA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Księgowość (Książka przychodów i Rozchodów, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Płace i Kadry), Handel i usługi (serwis) oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących odpowiednie funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to System ERP dedykowany do obsługi mikro i małych firm. Comarch CDN Optima to także doskonały program dla biur rachunkowych, uwzględniający ich specyfikę pracy. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z systemem i odwiedzenia naszej strony WWW.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PBR - biuro rachunkowe - Warszawa »

  Oferujemy doradztwo podatkowe, pomoc prawną, usługi audytorskie i szkoleniowe. Nasze biuro rachunkowe to firma nowoczesna i przyjazna Klientowi. Obecnie obsługujemy ponad sto podmiotów gospodarczych nie tylko z kapitałem polski, ale także zagranicznym. Rozpoznajemy aktualne potrzeby naszych Klientów oraz stale monitorujemy ich zmianę. Świadczymy usługi elastyczne, dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Dzięki naszemu wsparciu prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem. Biuro rachunkowe PBR realizuje zadania w języku polskim i angielskim. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych, z różnych branż i o różnych profilach działania. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje indywidualnie podejście do każdego Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Mamy możliwość opracowania i dostarczenia zaawansowanych raportów i analiz finansowych.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłych Rewidentów CDP »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów „CDP” sp. z o.o. została założona w roku 1994 i był to jeden z pierwszych podmiotów audytorskich, w regionie ówczesnego województwa gorzowskiego, uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

  Badamy i doradzamy firmom zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Zatrudniamy osoby władające językiem angielskim i umożliwiamy kontakt w dowolnej formie. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, przez co możemy kompleksowo obsługiwać Państwa firmę a Państwo mają jednego usługodawcę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Elbląg-LEKSUS TAX »

  Biuro Rachunkowe LEKSUS TAX s.c. świadczy profesjonalne usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Istotą działania naszego biura jest kompleksowa obsługa w zakresie księgowości oraz kadr i płac.Wiemy jak istotne w każdym przedsiębiorstwie jest fachowe i rzetelne podejście do spraw finansowych i jak wiele zależy od dobrze prowadzonej księgowości. Powierzając nam obsługę rachunkową i kadrową swojej firmy zapewniają sobie Państwo komfort i spokój, ponieważ to my ponosimy odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń oraz reprezentację przed US i ZUS.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Gdynia »

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Gdyni. Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych dużych spółek. Zapewniamy profesjonalizm oraz wysoką jakość oferowanych usług. Pomagamy przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz zajmujemy się doradztwem w sprawach organizacyjnych firm. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Financialrepublic.org.uk »

  Biuro rachunkowe financialrepublic.org.uk zlokalizowane jest w Londynie. Świadczymy pełen zakres usług księgowych, w tym także pomagamy w założeniu spółek działających na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadzamy także wszystkie niezbędne rozliczenia i w profesjonalny sposób pomagamy w prowadzeniu formalnym firmy, która zarejestrowana została na mocy prawa brytyjskiego i formalnie w tym miejscu działa.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" - usługi księgowe »

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" prowadzi profesjonalną obsługę przedsiębiorstw i osób fizycznych. Kompleksowo opiekujemy się każdym naszym Klientem. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie księgowości opartej na: podatkowej książce przychodów i rozchodów (PKPiR), pełnej księgowości (księgach handlowych), ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej. Zajmujemy się również sprawami kadrowymi oraz naliczamy płace w przedsiębiorstwach. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji zawodowych jest uzyskany certyfikat Ministra Finansów, a w zakresie naszej działalności objęci jesteśmy odpowiednim ubezpieczeniem OC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z przygotowanych rabatów i promocji!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe »

  Jak bardzo Internet zmienił nasze życie, to widać chociażby po tym, że likwidowane są niektóre stanowiska pracy – takie jak chociażby księgowa czy kadrowa. A kto je zastępuje? Bynajmniej nie sam komputer. Bardzo osoba, która na ten przykład prowadzi zdalnie usługi księgowe. Ona zarabia więcej – bo może mieć pod sobą kilka firm, firma obniża koszty, bo nie musi tworzyć etatu.

  Data dodania: 02 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PLUS - tanie biuro rachunkowe katowice »

  Rachunkowe biuro PLUS - rzetelne, a zarazem tanie biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Świadczymy usługi firmom z miast takich jak: Katowice, Tychy oraz Mikołów.
  Biuro rachunkowe Zarzecze Zapewnia pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych ze wszystkich branż. Mamy do zaoferowania m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczeń podatkowych oraz kadr i płac.
  Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę współpracy i przystępne ceny. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, biorąc ciężar odpowiedzialności za świadczone usługi, ale posiadamy w związku z tym polisę OC z tytułu wykonywanych usług.
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą biura rachunkowego (http://biurorachunkoweplus.katowice.pl).

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »