Biuro rachunkowe DanMar Vitalis - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Polityką naszej firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.
Indywidualnie dopasowany cennik do każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Szczegóły strony brdanmar.pl:

Podlinkuj stronę brdanmar.pl:

Biuro rachunkowe DanMar Vitalis

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Poznań - MM Accounting sp. z o.o. »

  Jesteśmy biurem rachunkowym działającym od niedawna, ale mogącym poszczycić się długoletnim doświadczeniem osób w nim zatrudnionych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i rzetelne przygotowanie merytoryczne poparte doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym. Na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje oraz śledzimy zmiany w przepisach prawnych. Państwa bezpieczeństwo podatkowe i satysfakcja ze współpracy z nami są naszym priorytetem.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Podatek-Podatki /tel. 22-22 66 000/ »

  Doradztwo podatkowe. Optymalizacja i planowanie podatkowe. Sporządzanie wniosków o interpretacje podatkowe, opinii prawno-podatkowych. Zaskarżanie decyzji podatkowych, odwołania od decyzji, skargi do sądu. Reprezentacja w postępowaniach podatkowych, kontroli skarbowej, przed sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym (NSA).nBiuro rachunkowe i obsługa księgowa

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ATAcentre | Biuro rachunkowe, księgowa Poznań »

  Poznańskie biuro rachunkowe ATAcentre oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, doradztwa i audytu, które nie polegają jedynie na bieżącym prowadzeniu rozliczeń księgowych. W działalności naszych Klientów często zdarzają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, pojawia się potrzeba zdobycia opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, opracuje wymagane wnioski, dokumentację i wyjaśnienia. ZW działalności przedsiębiorstwa bowiem często pojawiają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, występuje potrzeba uzyskania opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, sporządzi odpowiednie wnioski, dokumentacje i wyjaśnienia. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR Obsługa kadrowo-płacowa Rejestracja podatników Przygotowanie wniosków o zwrot VAT Serdecznie zapraszamy do biura rachunkowo-księgowego ATAcentre w Poznaniu.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin Sosnowiec »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.

  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk.

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.


  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne.


  Kaweccy s.c.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź świadczy usługi księgowe oraz kadrowe dla wszelkich podmiotów gospodarczych. Doświadczenie, rzetelność, solidność i terminowość - tego nie gwarantuje każda księgowa.Usługi dla małych i dużych firm. A my tak.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plus Wioletta Wojciech biuro rachunkowe katowice »

  Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS zostało otwarte z uwagą o narastającym zapotrzebowaniu na usługi księgowe niewielkich podmiotów gospodarczych. Każda nawet najmniejsza firma, która generuje faktury kosztowe i przychodowe podlega obsłudze księgowej, a w naszym biurze mogę spodziewać się Państwo na kompleksową obsługę w aspekcie prowadzonej działalności. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe, oraz biznesmenów na tzw. ryczałcie. Jeśli wyszukują Państwo sprawdzonych i rzetelnych księgowych, to nasze biuro zadowoli Państwa oczekiwania w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Łódź »

  Biuro podatkowe Abak posiada w ofercie wielozadaniową obsługę księgową w Łodzi. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rozrachunkowych dla osób fizycznych, jak i spółek prawa handlowego, również z udziałem kapitału zagranicznego. Dodatkowo wykonujemy m.in. sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe.
  Biuro rachunkowe Abak S.C. działa na łódzkim rynku rachunkowości już od 1992 r. Przez ten okres stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszym doradcom podatkowym. Możemy się również poszczycić tym, że wielu naszych obecnych Klientów współpracuje z nami od początku naszej działalności. Jest to najwspanialsza rekomendacja łódzkiego biura księgowego. Praca z naszym biurem księgowym jest gwarancją rzetelnego i terminowego zrealizowania zleconych nam usług. Kompleksowa obsługa Interesantów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy również obsługę w języku angielskim i niemieckim. Nasi doradcy, służący fachową poradą, czekają na Państwa w naszym biurze, gdzie w przyjaznej atmosferze odpowiedzą na wszelkie pytania.
  Biuro księgowe znajduje się na ul. św. Teresy w Łodzi. Zapewniamy księgowość w Łodzi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Biuro rachunkowe Rabat oferuje najwyższej jakości usługi księgowe. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu a także pełnej księgowości oraz kadr i płac. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo, poufność wszelkich informacji i danych nam powierzonych a także perfekcyjną i wygodną dla każdego obsługę w której zawiera się dojazd do klienta i obsługa elektroniczna.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Hera »

  Biuro rachunkowe Hera Sp. z o.o. to firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w obszarze finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, mieszcząca się w Sosnowcu (z oddziałami we Wrocławiu i Kroczycach). Biuro prowadzi kompleksowe działania rachunkowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, sporządzanie wniosków kredytowych oraz analiz finansowych. Zajmuje się również doradztwem operacyjnym, doradztwem dla rolników oraz szkoleniami dla managerów i szkoleniami handlowymi. Szkolenia mogą obejmować takie tematy jak np. style, fazy i ocena negocjacji, przeszkody w finalizacji rozmów handlowych czy autoprezentacja i techniki zadawania pytań.
  Hera posiada doświadczoną kadrę, składającą się z ponad trzydziestu księgowych, którzy są nadzorowani przez kilkunastu biegłych rewidentów, dzięki czemu świadczone usługi są w pełni profesjonalne i rzetelne. Potwierdzeniem jest kilkudziesięciu zadowolonych z pracy z Herą klientów, w tym instytucji państwowych, spółek akcyjnych i osób fizycznych, posiadających własną działalność gospodarczą.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »