Biuro Rachunkowe Kraków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Rachunkowe Kraków

Certyfikowane Biuro Rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma sukcesami. Z powodzeniem przeszliśmy wiele kontroli ze strony Urzędu Skarbowego, ZUS. Odnotowaliśmy również sukcesy podczas kontroli z instytucji związanych z pozyskaniem dotacji Unijnych.nnPosiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów jak również wiele innych certyfikatów poświadczających nasze kwalifikacje zawodowe. Wieloletnie działania na rynku pozwoliły nam uzyskać szereg referencji ze strony naszych Klientów.nnW pakiecie naszej oferty znajdują się następujące usługi;n• ryczałt ewidencjonowany,n• książka przychodów i rozchodów, n• księgi handlowe,n• sprawozdania finansowe,n• obsługa kadrowo - płacowa,n• sprawy pracownicze (akta osobowe),n• rozliczenia ZUS, GUS, PFRON, US,n• zeznania roczne,n• deklaracje podatkowe,n• pisanie biznes planów,n• wnioski o dofinansowanie,n• rejestracje spółek on line,n• obsługa kontroli skarbowej,n• księgowość on line,n• oraz pozostałe usługi w zakresie księgowości oraz finansów.nnNasze biuro rachunkowe mieści się w Krakowie, przyjmujemy Klientów z całej Polski. Na terenie Krakowa i okolic odbieramy dokumenty od Klienta. Istnieje także możliwość przesyłania dokumentacji pocztą lub kurierem. Sprawdź jakie to proste.nnDla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących książkę przychodów i rozchodów przygotowaliśmy atrakcyjne PROMOCJE cenowe. Aktualne zniżki można znaleźć na naszej stronie internetowe.

Szczegóły strony trust-partners.com.pl:

Podlinkuj stronę trust-partners.com.pl:

Biuro Rachunkowe Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje »

  Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna rachunkowość warszawa »

  Zespół Kognitariat dostarcza usługi księgowo-finansowe od blisko 20 lat. Usługi rachunkowe proponowane są po niewysokich cenach, natomiast księgowość wykonywana jest solidnie, według najnowszych wytycznych. Rachunkowość warszawa i niuanse podatkowe stanowią pracę, ale i predylekcję. Biuro księgowe Kognitariat znajduje się w Warszawie (dzielnica śródmieście). Pomoc obejmuje: doradztwo podatkowe warszawa, usługi rachunkowe w pełnym zakresie: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, tworzenie analiz finansowo-podatkowych, sprawy kadrowe, budowanie wniosków. Nasze biuro księgowe oferuje księgi rachunkowe w swojej siedzibie lub u kontrahenta, dostarczając pomocy właścicielowi czy jego etatowym pracownikom. Usługi z zakresu doradztwo podatkowe i księgowość warszawa pomogą Państwa przedsiębiorstwu na bieżąco zrozumieć nie rozwiązane dylematy wynikające z przekształcających się przepisów. Polecamy - profesjonalna księgowość Warszawa!

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koszalin »

  Koszalińskie biuro rachunkowe Constans, świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe, szerokiej rzeszy klientów z pomorza zachodniego. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi rozliczanie podatków - dochodowego PIT jak i CIT, rozliczenia związane z podatkiem VAT oraz roczne rozliczenia podatkowe. Biuro rachunkowe Constans, to także usługi kadrowe w tym rozliczenia z zakładem ubezpieczeń społecznych.

  Wszystkich przedsiębiorców z Koszalina i okolic, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Wrocław »

  Pośrednictwo w kredytach hipotecznych we Wrocławiu, pełna oferta kredytowa, doradztwo finansowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nic nie płacisz za skorzystanie z mojego pośrednictwa i poradnictwa. Zapraszam

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jawa Biuro Podatkowe, rachunkowe, Stawiguda »

  Oferta współpracy jest skierowana do osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności zarówno z terenu miasta Olsztyn, powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, ale również do podatników z Warszawy, Gdańska, Poznania... całego kraju

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Jest to strona internetowa Kancelarii Doradztwa Podatkowego, która podejmie się poprowadzenia księgowości każdej działalności gospodarczej oraz osoby prywatnej, zapewniając w pełni owocną współpracę. Koncentruje się ona przede wszystkim na poszerzaniu swoich kwalifikacji, żeby świadczyć klientom jak najlepszą jakość usług. Mogą oni liczyć na kompetencję w każdej dziedzinie finansów, księgowości, płac czy też podatków. Jej pracownicy monitorują wszystkie zmiany, które zachodzą w powyższych sferach, dlatego też są na bieżąco, co doskonale podwyższa jakość realizowanych przez nich usług a także skraca czas ich realizacji:

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal polecane biura rachunkowe »

  Polecane Biura Rachunkowe to portal, który powstał z myślą o wszystkich poszukujących pomocy w zakresie podatków. Z nami rozwiążesz zawiłości prawa podatkowego, nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o rozliczeniach. Na naszej stronie internetowej znajdują się rekomendowane biura rachunkowe z całej Polski. Odwiedzający naszą stronę mogę zawsze dodać taką opinię i ocenić usługi danego biura. Zajmujemy się również zbieraniem opinii o doradcach podatkowych. Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Alicja Trela »

  Doradztwo Podatkowe Zamość Alicja Trela. Bezpłatna pomoc w założeniu nowej firmy, prowadzenie księgowości, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, udzielanie porad w zakresie obowiązującego systemu podatkowego, kompleksowa obsługa firm prowadzących działalność gospodarczą, (zarówno na zasadach ogólnych jak i ryczałcie), sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i ZUS
  wypełnianie i składanie zeznań podatkowych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami, prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie listy płac i wiele wiele więcej!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe »

  Mac Auditor Sp. z o.o. - biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zarządzane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie w biurowej części Mokotowa.

  Firma świadczy usługi outsourcingu księgowego, kadrowo-płacowego, jak również doradztwa oraz audytu. Obsługa księgowa prowadzona jest w oparciu o przepisy polskie i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej.

  Działamy wyłącznie na sprawdzonych i stabilnych systemach księgowych, takich jak CDN OPT!MA firmy Comarch, sprawność przepływu dokumentacji między klientem a biurem zapewnia Elektroniczny Obieg Dokumentów. Prace prowadzone są pod nadzorem Biegłych Rewidentów i Doradców Podatkowych.

  Bezpieczeństwo danych zapewniają restrykcyjne procedury oraz nowoczesny system ograniczonego dostępu i ciągłej archiwizacji.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na kwotę 1 000 000 złotych.

  Z naszego doświadczenia korzysta kilkaset klientów o różnych formach organizacyjnych, działających w wielu dziedzinach.

  Komunikujemy się swobodnie w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »