Biuro Rachunkowe Kraków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Rachunkowe Kraków

Certyfikowane Biuro Rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma sukcesami. Z powodzeniem przeszliśmy wiele kontroli ze strony Urzędu Skarbowego, ZUS. Odnotowaliśmy również sukcesy podczas kontroli z instytucji związanych z pozyskaniem dotacji Unijnych.nnPosiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów jak również wiele innych certyfikatów poświadczających nasze kwalifikacje zawodowe. Wieloletnie działania na rynku pozwoliły nam uzyskać szereg referencji ze strony naszych Klientów.nnW pakiecie naszej oferty znajdują się następujące usługi;n• ryczałt ewidencjonowany,n• książka przychodów i rozchodów, n• księgi handlowe,n• sprawozdania finansowe,n• obsługa kadrowo - płacowa,n• sprawy pracownicze (akta osobowe),n• rozliczenia ZUS, GUS, PFRON, US,n• zeznania roczne,n• deklaracje podatkowe,n• pisanie biznes planów,n• wnioski o dofinansowanie,n• rejestracje spółek on line,n• obsługa kontroli skarbowej,n• księgowość on line,n• oraz pozostałe usługi w zakresie księgowości oraz finansów.nnNasze biuro rachunkowe mieści się w Krakowie, przyjmujemy Klientów z całej Polski. Na terenie Krakowa i okolic odbieramy dokumenty od Klienta. Istnieje także możliwość przesyłania dokumentacji pocztą lub kurierem. Sprawdź jakie to proste.nnDla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących książkę przychodów i rozchodów przygotowaliśmy atrakcyjne PROMOCJE cenowe. Aktualne zniżki można znaleźć na naszej stronie internetowe.

Szczegóły strony trust-partners.com.pl:

Podlinkuj stronę trust-partners.com.pl:

Biuro Rachunkowe Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo podatkowe Olsztyn »

  Biuro prowadzi od 1993r. Działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w zakresie usług księgowo-finansowych i doradztwa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie naszych klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji, pomoc w budowaniu wiarygodności, zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań - Saldo s.c. »

  Biuro rachunkowe mieszczące się w Poznaniu oferujące pełen zakres usług-finansowo księgowych oraz kadrowo-płacowych. Nasz już ponad dziesięcioletnie doświadczenie jest gwarantem fachowej i sprawnej obsługi oraz rękojmia właściwie wykonanej pracy. Zapraszamy na nasza stronę internetową celu poznania szczegółów naszej oferty.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Novitas »

  Jasny i przejrzysty cennik cechuje zawsze uczciwe firmy. Mimo, że jest ich na rynku bardzo dużo, to powinniśmy uważać, bowiem całkowicie nie zniknęły jeszcze nieuczciwe usługi. Księgowość oferowana przez biuro rachunkowe jest jednak narzędziem godnym zaufania. Warto sprawdzić ofertę tego kontrahenta, tym bardziej, że większość z nas nie ma czasu na ustawiczne poszukiwania.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Firma Mericon w ramach swojej pracy zajmuje się głównie obsługą kadrowo-płacową. Oprócz tego jednak pracownicy świadczą usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji, doradztwa personalnego. Umiejętności i wykształcenie własnej kadry dają możliwość firmie zapewnić fachową obsługę działów kadrowych instytucji partnerskich. Regulamin pracy oraz regulamin wynagradzania nie sprawiają problemu, a nawet wpływają na optymalizację kosztów, jeżeli w tej kwestii pomaga sprawdzona firma outsourcingowa.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Nasze Biuro Rachunkowe Poznań jest otwarte na każdy rodzaj działalności. Jesteśmy elastyczni i potrafimy być kreatywni. Pomożemy uporać się z polskim systemem fiskalnym dla tych rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy już działają i szukają optymalizacji swoich kosztów.
  Nasze biuro księgowe świadczy wszechstronną obsługę księgowo-podatkową, finansową, kadrową i płacową podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z Poznania i okolic. Naszym klientom oferujemy nowoczesną aplikacje do wystawiania faktur i rachunków, udostępnianą poprzez przeglądarkę internetową Ifaktury24. Rozwiązanie dedykowane jest mikro i małym przedsiębiorcom poszukującym nowoczesnego i bezpiecznego oprogramowania do wystawiania dokumentów sprzedażowych online. Oprogramowanie wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowe księgi księgowe.
  Posiadamy Certyfikat Księgowy o Nr 46359/2010 wydany przez Ministra Finansów.
  Jeśli chcesz zwiększyć efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa skorzystaj z naszych usług.
  Dojeżdżamy do Klienta, odbieramy dokumenty! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxover.pl - Biura rachunkowe - Warszawa, Piaseczno. »

  Taxover s.c. - Przyjazne Biuro Rachunkowe - księgowość to pasja właścicielek. Lubimy poznawać ludzi oraz specyfikę prowadzonej przez nich działalności, tylko wtedy uzyskujemy pełny obraz potrzebny przy prawidłowym prowadzeniu księgowości. Poza standardowymi usługami, oferujemy także doradztwo podatkowe oraz pomoc przy zakładaniu spółek.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DJG »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Warszawy. Kompleksowe usługi z zakresu reprezentowania firm przed urzędami oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doradztwo podatkowe, a także sporządzanie przelewów i bilansów.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »