Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość

Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

Obługujemy w firmach również kadry i płace.

Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

Szczegóły strony www.conta.pl:

Podlinkuj stronę www.conta.pl:

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 113 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie zajmujące się obsługą w zakresie księgowości, podatków i kadr. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Ministerstwa Finansów. Oferta: prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, dokumentacji kadrowo-płacowej, ewidencję przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatnika i pracowników z ZUS.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sabina Borys »

  Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa powstała w odpowiedzi na oczekiwania grupy znajomych prowadzących własną działalność gospodarczą, którzy pomimo współpracy z innymi biurami rachunkowymi nadal korzystali wielokrotnie z pomocy zaufanej im osoby. Współpraca z nami polega na rzetelnej obsłudze kontrahentów przed którymi drzwi mamy „non stop” otwarte. Większość naszych Klientów z powodu braku czasu w ciągu dnia, spotyka się z nami w godzinach wieczornych, a także w weekendy.

  Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z usługowym prowadzeniem księgowości. Właścicielka -Sabina Borys posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości, kadr i podatków.

  Wszystkie usługi są przez nas świadczone profesjonalnie z gwarancją poufności na każdym etapie działalności.

  OFERUJEMY:
  - prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  - prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów,
  - ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - rozliczenia roczne,
  - nadzór księgowy

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  W dzisiejszych czasach jednym z najbardziej ważnych elementów w prowadzeniu działalności jest księgowość i rachunkowość. To dzięki niej nasza firma może dobrze zarządzać pieniędzmi oraz wypłatami klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rachunkowości to chętnie ci pomożemy. Odezwij się, a twoje problemy znikną.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Virdis Lux Biuro Rachunkowe Wołomin »

  VIRDIS LUX - biuro rachunkowe w Wołominie działa od 1997 roku. Usługi w Virdis LUX prowadzone są w oparciu o obowiązujące wymogi Ministerstwa Finansów oraz aktualne przepisy prawne.

  Posiadamy ubezpieczenie OC dla firm uprawnionych do wykonywania usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dysponujemy certyfikatami wydanymi przez Ministerstwo Finansów uprawniające nas do prowadzenia biura rachunkowego.

  Niezależnie czy potrzebujecie Państwo usług rachunkowych dla niewielkiej firmy na ryczałcie czy Spółki na księgach handlowych zapraszamy do naszego Biura Księgowego.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE M.PLUTA biuro księgowe »

  Biuro podatkowe z Łodzi obsługuje małe, średnie oraz duże firmy. Biuro kieruje Mirosława Pluta. Lokalizacja kancelarii podatkowej to budynek spółdzielni mieszkaniowej Batory. Propozycja usług księgowych obejmuje: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ewidencji przychodów - ryczałtu, ewidencji VAT. Ponadto są to również rozliczenia ZUS i VAT od towarów budowlanych. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Nasze biuro rachunkowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Zgłaszamy klientów o możliwości wyboru dogodnych terminów spotkań, jest to możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapytania do księgowej prosimy kierować telefonicznie albo elektronicznie. Nasze biuro ma certyfikat, jaki jest wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. wiadomości o usługach biura podano na stronie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  4ACCOUNTING Sp z o.o. - prowadzimy firmę zajmującą się usługami księgowymi i rachunkowymi dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. W naszych usługach znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencja ryczałtu oraz środków trwałych i amortyzacji. 4Accounting to usługi dla każdego, kto potrzebuje fachowej usługi rachunkowej i księgowej. Poza rachunkowością zajmujemy się także obszarem kadr i płac.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amicus. Biuro. Ociepka E. pełna obsługa księgowa wrocław »

  Firma AMICUS to wysokiej klasy biuro księgowo - rachunkowe, które prowadzi swoją działalność w Częstochowie. Właścicielką biura jest pani mgr Edyta Ociepka. Decydując się na skorzystanie z usług firmy AMICUS zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie transakcje w Waszej firmie zostaną porządnie zaksięgowane i rozliczone. AMICUS proponuje przedsiębiorcom usługi ryczałtowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadrowo - płacową, łącznie z wypełnianiem deklaracji ZUS wszystkich pracowników danej firmy. Niezwykle okazały jest również zakres usług jednorazowych. Po dokładne informacje dotyczące propozycji firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Poznań - bras7.pl »

  Bez względu to, czy mowa o small biznesie, czy wielkim przedsiębiorstwie, prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zawsze wielkie ryzyko i jeszcze większa odpowiedzialność. Mnogość koniecznych do uiszczenia opłat oraz formalności, które trzeba spełnić sprawia, że łatwo się pogubić i o czymś zapomnieć, a skutki tego mogą być opłakane. Właśnie dlatego nasze biuro rachunkowe wyciąga do Państwa pomocną dłoń i oferuje swoja pomoc. Jesteśmy ludźmi z bogatym doświadczeniem i mamy bardzo wielu zadowolonych klientów, co jest dla nas największą nagrodą. Chętnie zajmiemy się prowadzeniem Państwa ksiąg rachunkowych, rozliczeniami rocznymi, a nawet korespondencją z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Wszelkie formalności związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa weźmiemy na siebie, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła działać jeszcze szybciej i sprawniej niż do tej pory, bo nic nie działa bardziej stymulująco na biznes niż właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Audyt Legis Warszawa Łomianki »

  Innowacyjność, kompleksowość, bezpieczeństwo i doświadczenie – to cztery fundamenty budujące Audyt Legis. Strategia ta pozwoliła na stworzenie profesjonalnego biura rachunkowego w Łomiankach. Świadcząc fachowe usługi księgowe, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Wykorzystywana przez naszych specjalistów wiedza z zakresu ksiąg, finansów, czy podatków, pozwoliła na zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów indywidualnych i licznych przedsiębiorstw. Priorytetem Audyt Legis jest powiększenie poziomu sprawności ekonomicznej każdego Klienta. Księgowość w naszym wydaniu to nie tylko podatki ale realna wartość, którą tworzymy dla naszych klientów.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej Warszawa - Hr Work Select »

  Każdy człowiek, który poszukuje zatrudnienia staje przed ogromnym wyzwaniem, często natrafiając na różne utrudnienia. Są one najpowszechniej związane z brakiem wykwalifikowania, niedostosowanymi kompetencjami bądź (co najpopularniejsze) wysokim współczynnikiem braku zatrudnienia. Współcześnie, szukający pracy zaczynają swoje poszukiwania od wyszukania stron www, które wygenerują życiorys i dostosują go do dostępnych na rynku, odpowiadających nam ofert zatrudnienia. Te często pozostają bez odpowiedzi, aby jednak się przed tym uchronić, należy zgłosić się do agencji zatrudnienia Hr Work Select. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w ramach pośrednictwa zatrudnienia, poradnictwa specjalistycznego, doradztwa personalnego, a także w ramach agencji pracy Tymczasowej.
  Doradztwo Personalne Warszawa skierowane jest do indywidualnych pracowników lub działu przedsiębiorstwa, które to zajmują się szkoleniami oraz inspirowaniem do działania zatrudnionych. Agencja pracy tymczasowej Warszawa to przedsiębiorstwo które prowadzi selekcje oraz zatrudnienia osób o wymaganym doświadczeniu przez umówiony między stronami czas.
  W obliczu częstych kłopotów ze znalezieniem pracy i wzrostem bezrobocia, należy zaanonsować do biura pośrednictwa pracy Warszawa, bowiem wykwalifikowana kadra pomoże nam znaleźć pracę zgodną z naszymi kompetencjami i wymaganiami. A ponadto, powierzając im takie zadanie inaczej spożytkujemy swój czas.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »