Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość

Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

Obługujemy w firmach również kadry i płace.

Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

Szczegóły strony www.conta.pl:

Podlinkuj stronę www.conta.pl:

Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Pro Calculo Nowy Sącz »

  Biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług obsługi księgowej firm. W ofercie: prowadzenie ewidencji ryczałtowych, księga przychodów i rozchodów, księga rachunkowa (pełna księgowość), ewidencja podatku od towarów i usług, ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, wypełniania deklaracji podatkowych, obsługa kadrowo - płacowa, pełna obsługa ZUS itp.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe nowy sącz »

  Jeśli zarządzasz małą lub średnią firmą i potrzebujesz kompleksową obsługę finansowo - księgową, oraz płacowo - kadrową zapraszamy do naszego biura. Biuro Rachunkowo-Podatkowe "PREMIUM" oferuje m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz sporządzanie i rozliczanie miesięcznych deklaracji podatkowych czy rocznych rozliczeń dla właścicieli firm i osób fizycznych. Sporządzamy również dokumenty do ZUS oraz Urzędów Skarbowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma BTA Księgowość zajmuje się prowadzeniem księgowości w średnich i małych firmach. Na rynku działamy już od 10 lat. Posiadamy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę naszych księgowych dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najbardziej aktualne szczegóły oferty oraz obecnie realizowane przez nas promocje. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z zagranicy »

  Zwrot podatku z zagranicy. Tel. +48 32 415 15 60. Nie przepłacaj. Zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii. Pamiętaj: u nas bezpiecznie, szybko i tanio!

  Już dziś zostań naszym klientem i skorzystaj z licznych darmowych profitów m.in:

  * fachowe poradnictwo oraz konsultacje ze specjalistami
  * wyliczenie całkowitej wysokości zwrotu
  * tłumaczenia pism zagranicznych
  * prowadzenie korespondencji z urzędami zagranicznymi
  * wniesienie odwołania od decyzji urzędu
  * wypełnianie dokumentów pozyskanych z zagranicznych urzędów
  * pomoc przy odzyskiwaniu dokumentów podatkowych od pracodawcy
  * natychmiastowy kontakt z zagranicznym urzędem skarbowym w wszelkich sprawach dotyczących rozliczenia klienta

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowo rachunkowe »

  Nasze biuro zajmuje się pełną obsługą księgową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi dla stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych i przedstawicielstw. O zadowoleniu naszych Klientów najlepiej świadczy wieloletnia współpraca z ogromną większością z nich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę składającą się z biegłych rewidentów oraz samodzielnych księgowych. Nasz personel świetnie zna specyfikę wszelkich form organizacyjnych podmiotów gospodarczych oraz posiada ogromną znajomość przepisów podatkowych. Naszym atutem jest wszechstronna oferta cechująca się elastycznością oraz komplementarnością usług.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe na Pradze Południe w Warszawie.Licencja Ministra Finansów, ubezpieczenie.Poprowadzi księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, płace,zus. Duże doświadczenie w obszarze prowadzenia księgowości jak też bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,przepisów płacowych, kadrowych i zus.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Dla swoich klientów prowadzimy księgi rachunkowe, różnego typu ewidencje (trwałych środków, wartości prawnych i niematerialnych czy wyposażenia). Sporządzamy także wszelkie przelewy, finansowe sprawozdania, statystyczne sprawozdania. Możemy również wykonać deklaracje podatkowe. W zakresie kadrowo-płacowym zajmujemy się tworzeniem deklaracji, raportów, miesięcznych list wynagrodzeń i ich przesyłaniem do ZUS-u. Umożliwiamy wysłanie ZUS-owskich deklaracji online przy pomocy podpisu kwalifikowanego. Kolejnym obszarem naszych działań jest sporządzanie umów pracowniczych - o pracę, dzieło, zlecenie. Przygotujemy dla państwa roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników oraz poprowadzimy ich osobiste akta. Organizujemy także szkolenia BHP dla firm. Księgowość Raś i Raś oferuje oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia. Osobom prywatnym proponujemy pomoc w wypełnianiu wniosków o zrot VAT za wydatki poniesione w remontach budownictwa mieszkalnego. Jeśli twoja firma zatrudnia osoby niepełnosprawne pomożemy ci napisać sprawozdania do PFRON oraz stworzymy wniosek o dofinansowanie czy zwrot zapłaconych składek.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Edyta Oboza »

  Posiadamy długoletnią praktykę w prowadzeniu księgowości. Nasze biuro rachunkowe zostało założone w 1992 roku w Nowym Sączu. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługowę księgowo-kadrową. Strona Internetowa zawiera ofertę biura rachunkowego oraz aktualności dotyczące zmian w przepisach podatkowych. Zapraszamy do jej odwiedzenia i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług z uwzględnieniem bieżących zmian w prawie bilansowym oraz podatkowym.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Promocji Biznesu »

  Europejskie Centrum Promocji Biznesu proponuje państwu atrakcyjną ofertę reklamowania i promowania swojej firmy i usług w Internecie. Mini strona umieszczona na portalu zawiera pełen opis działalności, z galerią zdjęć, przekierowaniem na główną stronę klienta, wizualizacją na mapach Google. Jednym z wielu sposobów pokazania się potencjalnym klientom jest zareklamowanie się na portalu ecpb.pl, gdzie możesz zamieścić wpis omawiający Twoją działalność, produkty czy usługi, które oferujesz na rynku. Strona podzielona jest na kilkanaście działów tematycznych.Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, z powodzeniem możesz wykorzystać nasz katalog firm do rozreklamowania swojej działalności w Internecie.
  Możesz skorzystać z najlepszej oferty na rynku ponieważ:
  - portal ecpb.pl jest nowoczesny i innowacyjny
  - portal ecpb.pl posiada ciekawy design
  - portal jest dostępny dla Państwa w bardzo atrakcyjnej cenie!
  - w ofercie poza reklamą na portalu istnieje jeszcze wiele ciekawych możliwości dotarcia do klienta w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »