Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 137

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Joanna Amurska
  zapraszamy do jednego z naszych oddziałów:
  Częstochowa, ul. Mireckiego 31/30
  Poczesna, ul. Wolności 1
  oraz do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej
  kontakt: 601 47 42 75

  TYLKO U NAS PROMOCJE DLA NOWYCH KLIENTÓW

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski »

  Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro Rachunkowe EBG w Szczecinie specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla klienta biznesowego. Prowadzenie księgowości na pomorzu zachodnim zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw handlowo-usługowych o różnej wielkości i różnym zakresie prowadzonej działalności. Zapewniamy swoim klientom szeroką gamę rozwiązań księgowych: prowadzenie pełnej księgowości, księgę przychodów i rozchodów, formalności kadrowo-płacowe, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym, rozliczenia ZUS.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biuro Rachunkowe ARTZI.NET »

  Biuro rachunkowe ARTZI.NET Tomasz Zieliński świadczy usługi dla naszych klientów prowadzących działalność gospodarczą:

  prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczania podatku od towarów i usług (VAT),
  sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, rozliczanie podatku dochodowego pracowników,
  rozliczanie podatku dochodowego właściciela firmy,
  kompleksowa obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, w tym naliczanie składek i sporządzanie deklaracji (właściciela i pracowników),
  pomoc w sporządzaniu dokumentacji związanej z uruchomieniem działalności przez osoby fizyczne i spółki osobowe,
  sporządzanie baz danych,
  sporządzanie dokumentów do zwrotu VAT w budownictwie (wniosek WZM-1),
  sporządzanie wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor.pl Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi księgowej? Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Extor, świadczącym usługi outsourcingowe najwyższej jakości. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami obcymi, dlatego z łatwością obsługujemy nie tylko firmy krajowe, ale także przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji oraz przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym. Nasza szeroka oferta obejmuje m. in. doradztwo podatkowe, raportowanie zarządcze, nadzór kadr i płac, a także controlling budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych usługach za pośrednictwem strony internetowej Extor.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Szukasz wyspecjalizowanej księgowej? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami. Nasza firma trudni się właśnie całkowitą obsługą księgową oraz kadrowo- płacową. Biuro Rachunkowe "DUET" s. c. założyliśmy już wiele dobrych lat temu. Funkcjonujemy w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak również osoby prawne. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Dlatego wszystko świadczone jest fachowo i w wytyczonych datach. Warto także dodać, że sposób prowadzenia księgowości dopasujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym Klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo. W standardzie też nad wyraz korzystne ceny.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bank Śląski - Księgowość »

  Jesteśmy serwisem, który oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z usług księgowych, jak również kadrowo-płacowych. Naszą specjalizacją jest pełna księgowość spółek osobowych, kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń oraz samodzielnych przedsiębiorstw. Dostarczamy usługi księgowe jedynie na najwyższym poziomie bezpieczeństwa dotyczącego rozliczeń podatkowych. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Jasta »

  Biuro Rachunkowe Kancelaria Jasta już od kilkunastu lat istnieje w branży świadczeń rozliczeniowych. Od początku naszej aktywności nauczyliśmy się współpracować z naszymi petentami. Stale zwiększamy możliwości zespołu, na bieżąco przeprowadzając aktualne testy i certyfikacje. Dyplomowani eksperci szybko rozwikłają nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

  Biuro powstało w latach 90. Od dwudziestu trzech służymy naszym klientom wsparciem w zarządzaniu działalności gospodarczej. Każde zlecenie jest dla nas szczególne. Staramy się zawsze zgłębić nową firmę i jej wyjątkowe właściwości, co owocuje pierwszorzędną kooperacją i harmonią.

  Najważniejsze jest dla nas to, aby klienci ufali, że ich nie rozczarujemy. Zlecenia wykonujemy natychmiastowo, lecz starannie.

  Możemy Państwu zaoferować usługi rachunkowe, poradnictwo biznesowe, usługi związane z weryfikacjami skarbowymi oraz racjonalizacją skarbową, doradztwem skarbowym, organizowaniem przedsiębiorstw i składowaniem archiwaliów. Nasza firma mieści się Tychach. Skontaktować można się z nami oprócz tego telefonicznie i e-mailowo.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Polgrand »

  Strona internetowa biura rachunkowego Polgrand działającego na terenie Trójmiasta. Obsługa klientów indywidualnych oraz firm z Gdyni - profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo finansowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »