Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 132

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Milanówek VEXAL »

  Biuro Rachunkowe VEXAL w Milanówku oferuje profesjonalna obsługę księgowo - kadrową Twojej firmy. Rozsądne ceny. Zapraszamy.

  Księgi rachunkowe
  Bilanse
  Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
  Rozliczenia ryczałtowe
  Karty podatkowe
  Rozliczanie podatku VAT
  Naliczanie składek i deklaracje ZUS
  Kadry i płace
  Rozliczenia roczne

  Zapraszamy na www.vexal.pl

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Łódź »

  Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw poszukujących pełnej obsługi w konkurencyjnych cenach. Naszą domeną są między innymi kompleksowe usługi w ramach prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu. Przygotowujemy dokumentację różnego rodzaju – deklaracje podatkowe, rozliczenia. Wykonujemy również czynności związane z zatrudnianiem pracowników – tworzymy umowy, akta osobowe pracowników. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można dowiedzieć się o nas więcej!

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • K.D.P.K. D. Kubińska - usługi kadrowo-płacowe »

  Pani Danuta Kubińska prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowo-Księgowego w Bydgoszczy. Kancelaria dysponuje licencją wydaną przez Ministra Finansów oraz ochronę ubezpieczeniową PZU S.A. Świadczy ona usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac. Realizowane są one na rzecz przeróżnych podmiotów gospodarczych: jednoosobowych przedsiębiorstw i większych spółek prawa handlowego. Jeśli chodzi o usługi rachunkowe - Kancelaria zajmuje się prowadzeniem i przechowywaniem księgowości, rozliczaniem podatku dochodowego, wyprowadzaniem zaległości księgowych, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego i innymi usługami, np. szkoleniem personelu odpowiedzialnego za przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów księgowych. Biuro to prowadzi również m.in. ewidencję wynagrodzeń, przesyła dokumenty rozliczeniowe do ZUS oraz inne. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Witryna szczecińskiego biura rachunkowego przedstawia ofertę świadczonych usług. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu szczególnie firm z sektora informatycznego przygotowaliśmy propozycje współpracy w zakresie rachunkowości oraz doradztwa finansowego.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Placzek Barbara. Biuro rachunkowe biura rachunkowe zabrze »

  W Gliwicach w pobliżu Zabrza znajduje się Biuro Rachunkowe Barbara Placzek. Od 20 lat świadczymy usługi z obszaru księgowości. Specjalizujemy się między innymi w rozliczaniu z tytułu podatku dochodowego czy też doradztwa podatkowego. Mogą Państwo powierzyć nam swoją rachunkowość, rachunkowość czy rozliczenia podatkowe. Comrach Optima i Płatnik to podstawowe oprogramowania stosowane w naszej firmie. Działalność biura jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu przeprowadzania usług doradztwa podatkowego. Z naszych usług można korzystać od poniedziałku do piątku między godziną 8 i 16. Więcej informacji jest dostępne na stronie www.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe DYNAMIKA Szczecin W Chruścielska »

  - Doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  - Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - Obsługę ubezpieczeń społecznych osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi współpracujących
  - Prowadzenie spraw pracowniczych, kadry, płace, zlecenia, ZUS
  - Doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących spraw związanych z kadrami i wynagrodzeniami
  - Sporządzanie zeznań rocznych podatku dochodowego (PIT, CIT), sprawozdań GUS, US, PFRON
  - Prowadzenie spraw związanych z postępowaniem kontrolnym w sprawach podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  - Prowadzenie rozliczeń z PFRON w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  - Stałą opiekę merytoryczną, stały kontakt z osobą prowadzącą księgowość/kadry/płace
  - Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Worek Mateusz Kancelaria Ruda Śląska »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. W zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmy

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI KSIĘGOWE »

  Kompleksowe usługi księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa dla osób fizycznych i prawnych o różnym profilu działalności. Prowadzenie ewidencji przychodów, książek przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rejestry VAT i UE. Dla osób rozpoczynających działalność pomoc w wyborze formy opodatkowania i korzystne rabaty.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe AZAS »

  Azas jest biurem rachunkowym i księgowym zlokalizowanym w Olsztynie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników. Świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz w atrakcyjnych cenach. Ponadto klienci mogą liczyć na usługi w zakresie czynności biegłego rewidenta, czy też wiele innych.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »