Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Joanna Amurska
  zapraszamy do jednego z naszych oddziałów:
  Częstochowa, ul. Mireckiego 31/30
  Poczesna, ul. Wolności 1
  oraz do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej
  kontakt: 601 47 42 75

  TYLKO U NAS PROMOCJE DLA NOWYCH KLIENTÓW

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Oferujemy kompleksową obsługę rachunkową Państwa firmy. Szanujemy prywatność i jesteśmy do dyspozycji klienta w każdy dzień roboczy od 7 do 19. Zajmujemy się obsługą księgową firm na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kas fiskalnych Warszawa »

  Firma Buchcom z siedzibą na warszawskim Ursynowie zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, a także świadczeniem profesjonalnych usług księgowych. Nasz serwis specjalizuje się w kasach fiskalnych dla lekarzy i prawników - posiadamy wszystkie obecne na rynku urządzenia fiskalne dedykowane tym zawodom. W sprzedaży także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i oprogramowanie dla firm. Wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem świadczą usługi przede wszystkim dla jednoosobowych działalności oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, a oprócz tego:
  • Masz przed czasem wszelkie informacje na temat podatków i składek i innych koniecznych zobowiązań.

  •Rzetelnie prowadzimy wszelkie rozliczenia: ◦ podatkową książkę przychodów i rozchodów,
  ◦ księgi handlowe,
  ◦ ryczałty,
  ◦ karty podatkowe.


  • Rozliczamy dla Ciebie podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę.

  •Rozliczamy Cię z ZUS-em, PFRON-em, GUS-em i Urzędem Marszałkowskim.

  • Rozliczamy Ci zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM-1).

  • Rozliczamy PITy związane z pracą za granicami kraju.

  • Pomagamy przygotować i rozliczyć dotację unijną lub z urzędu pracy.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Katarzyna Koniarczyk »

  14-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych- zarówno usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Obsługuję podmioty z nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z całej Polski.Oferuję profesjonalną współpracę i niewygórowane ceny.Legitymuję się licencją Ministra Finansów numer 19635/00, a wykonywana przeze mnie działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC w zakresie wykonywania czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego.Mimo że działalność w zakresie usług księgowych mam zarejestrowaną już od 10 lat, prowadzę niewielkie biuro rachunkowe,stawiając na jakość, a nie na ilość. Tym samym każdemu Klientowi zapewniam jednoosobową obsługę.Jestem również autorką i konsultantką wielu publikacji z zakresu rachunkowości i podatków, a wiedzę swoją wciąż uaktualniam.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół profesjonalistów, który specjalizuje się w obsłudze księgowej także dużych spółek a także jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, dzięki czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń zajmuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. sporządzaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Więcej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne biuro rachunkowe »

  biuro rachunkowe. Kompleksowe usługi księgowe świadczone są dla klientów z całej Polski. Doświadczony i otwarty na ludzi zespół fachowców.Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz polisę OC. Doradztwo podatkowe i biznesowe.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Spółki z o.o. od ręki - Poznań. Fabryka Firm. »

  Dzięki naszym wysiłkom, staniesz się właścicielem firmy - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bez zbędnych formalności, biegania po urzędach, bankach itp. itd. Dajemy Tobie wszystko od ręki!
  Gotowe Spółki z o.o. od ręki i bez zbędnych formalności.
  Twoja Firma będzie dysponowała otwartym rachunkiem bankowym, nadanymi numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE . Nasze Spółki są wolne od zobowiązań i nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Fabryka Firm.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie Online - Aplikacja do fakturowania online »

  Mobilna faktura to praktyczna aplikacja do fakturowania online. Taki program jak faktura VAT online zapewni Państwu wystawianie faktur online w bardzo krótkim okresie. Aplikacja do fakturowania którą oferujemy z pewnością sprawdzi się w każdej małej i średniej firmie. Nasz program posiada wiele praktycznych funkcji. Jest prosty w obsłudze i bardzo poręczny. Możemy się do niego zalogować i korzystać online w każdym miejscu poza firmą. Wystawianie faktur jest banalnie proste. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie oraz do pobrania programu do fakturowania online.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »