Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe TAX- EXPERT »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i spółek komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profiniks Projekty Finanse i Księgowość Michał Sierpowski »

  Witaj na oficjalnej stronie firmy ProFiniKs Projekty Finanse i Księgowość Michał Sierpowski

  ProFiniKs - profesjonalna i solidna obsługa finansowo - księgowa Twojej firmy

  Świadczone usługi:
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencji przychodów;
  - prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT;
  - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT;
  - wypełnianie wszystkich niezbędnych deklaracji podatkowych i sprawozdawczych, oraz dostarczenie ich do odpowiednich urzędów;
  - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych;
  - dokonywanie analiz finansowych projektów i przedsiębiorstwa;
  - przygotowywanie i załatwianie spraw związanych z aktualizacją danych o przedsiębiorstwie w Sądzie Rejestrowym, Urzędzie Skarbowym;
  -udzielanie wszelkich porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.

  Atuty firmy to: profesjonalizm, solidność, zaangażowanie.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacje Podatkowe - Koszty »

  Firma jest pośrednikiem na rynku faktur kosztowych pomiędzy firmami. Kontaktujemy podmioty, które potrzebują kosztów VAT z tymi, które są w stanie udzielić kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi podmiotami w swoich branżach. Dostarczamy legalnych, najlepszych kosztów VAT. Obsługujemy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Poznań »

  Biuro rachunkowe Koziegłowy zostało stworzone na podstawie indywidualnego pomysłu przez absolwentkę Uniwersytetu Ekonomicznego. Od 2009 roku wykonuje wszystkie zlecenie klientów. Anmar to odpowiednie wykształcenie i renoma. Tylko taki staż pracy umożliwia skuteczną realizację zadań. Oferta biura ukierunkowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw, które potrzebują pomocy w obszarze prowadzenia ksiąg rachunkowych, plac i kadr. Przedsiębiorstwo stale przygotowuje promocje dla osób zainteresowanych, co wpływa na atrakcyjność i konkurencyjność firmy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Correcta »

  Biuro rachunkowe Correcta to szeroka oferta usług zarówno dla małych jak i dużych firm. Nasze doświadczenie możemy również zaoferować klientom indywidualnym. Bardzo często są to porady podatkowe jak i coraz bardziej popularne wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, analizy prawne umów kredytowych. Pozwalają one zaoszczędzić wiele zmartwień wynikających z podpisania niekorzystnych umów kredytowych. Dla naszych klientów mamy szeroką ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych. Klienci firmowi mogą liczyć na atrakcyjne oferty leasingu. W wielu przypadkach pomagamy naszym klientom w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jak i Urzędem Skarbowym. Wykwalifikowana kadra posiadająca bogate doświadczenie z prawa handlowego jak i podatkowego pomoże w przygotowaniu dla klienta wszelkich umów jak i pism procesowych wszechstronnie zabezpieczających jego odpowiedzialność podatkową jak i prawną. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy na naszej stronie porady prawne online. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które stosujemy w naszej firmie. Najczęściej korzystają z niego klienci z innych miast, którzy doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk, biuro księgowe »

  Biuro Rachunkowe FAL-MAX działa nieprzerwanie od 1993 roku. Pierwotnie Biuro funkcjonowało jako spółka małżeńska Zyty i Tadeusza Falencikowskich. Od maja 2009 roku Biuro prowadzi Lilianna Falencikowska - córka.

  Mając na uwadze wygodę naszych klientów, każda firma ma w naszym Biurze własnego "opiekuna". Osoba taka, jest odpowiedzialna za sprawny kontakt Klienta z Biurem oraz za poprawność czynności księgowo - kadrowych.

  Dla naszych klientów świadczymy usługi:

  doradztwo przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej
  wybór optymalnej formy opodatkowania PIT, CIT, VAT
  prowadzenia ksiąg handlowych spółek
  obsługa ryczałtów ewidencjonowanych
  prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów KPIR
  kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników
  obsługa ZUS w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  sprawozdawczość rachunkowo - finansowa składana do urzędu skarbowego i GUS
  rozliczenia roczne PIT-36, PIT-37, PIT-38
  bilanse spółek oraz CIT-8 dla osób prawnych
  obsługa kontroli podatkowych
  reprezentacja przed sądem (również sądem pracy)
  sporządzanie odwołań do izb skarbowych
  doradztwo w zakresie podatku od spadków i darowizn
  opracowanie i wdrażanie politykę rachunkowości
  optymalizacja obciążeń podatkowych - doradztwo podatkowe
  odbiór dokumentów w firmie Klienta.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Biuro rachunkowe ABAK funkcjonuje na rynku usług podatkowych i księgowych od ponad 12 lat. Głowna grupa naszych klientów to firmy z Grodziska Mazowieckiego, a także z miast Brwinów, Błonie, Jaktorów, Milanówek, Żyrardów, Pruszków, Podkowa Leśna jak również przedsiębiorcy z warszawskiej dzielnicy Ursynów oraz Kabaty. Priorytetem naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu rzetelne wykonanie powierzonych nam obowiązków, maksymalne zaangażowanie w każde zadanie, elastyczne podejście do współpracy, komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROSZKOWSKA-GALANT DOROTA usługi księgowe szczecin »

  Obsługa kadrowa, księgowa, płacowa i ZUS - to wszystko oferuje Biuro Rachunkowe Roszkowska - Galant z siedzibą w Szczecinie. Do współpracy zachęcamy klentów indywidualnych prowadzących własną działalność i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. proponujemy doradztwo w obszarze prawa podatkowego, zakładania własnej firmy czy też obsługi fundacji. W skład naszych usług wchodzi m.in. reprezentowanie zleceniodawców przed urzędem skarbowym i ZUS, wykonywanie list płac pracowników oraz dokumentów związanych z ich zatrudnieniem i zwalnianiem. Więcej danych połączonych z działalnością naszego biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja »

  Biuro rachunkowe doradcy podatkowego Andrzeja Sobieraja mieści się w Poznaniu i oferuje szeroki zakres usług oraz elastyczne pakiety, które zapewniają kompleksowe doradztwo podatkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz siedemnastoletnia obecność na rynku to gwarancja najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »