Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 128

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Suwałki »

  Biuro Rachunkowe Signum oferuje kompleksowe usługi finansowe, księgowe oraz kadrowo- płacowe. Oferujemy nowoczesne rozwiązanie księgowości on- line dzięki posiadanemu oprogramowaniu. Swoim klientom oferujemy możliwość dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości oraz doradztwa w zakresie nowoczesnych rozwiązań dotyczących działalności podmiotu.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LuxBiuro- wirtualne biuro warszawa »

  Wirtualne biuro dostarcza kompleksowe rozwiązania dla firm, które pragną usprawnić swoje funkcjonowanie. Nowoczesne możliwości w efektowny sposób ułatwią osiągnięcie pożądanych celów. Niskie koszty, sprawność,bezpieczeństwo oraz profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Mr24 Księgowość - Biuro rachunkowe Gdynia.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe, średnie firmy i przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zakres działania naszej firmy obejmuje między innymi:
  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, handlowych
  Ryczałt
  Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
  Księgi Handlowe
  szkolenie w zakresie przygotowania dokumentów do księgowości,
  doradztwo w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),
  doradztwo w dziedzinie organizacji obiegu dokumentów,
  doradztwo w zakresie wprowadzania controllingu.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Katarzyna Koniarczyk »

  14-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych- zarówno usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Obsługuję podmioty z nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z całej Polski.Oferuję profesjonalną współpracę i niewygórowane ceny.Legitymuję się licencją Ministra Finansów numer 19635/00, a wykonywana przeze mnie działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC w zakresie wykonywania czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego.Mimo że działalność w zakresie usług księgowych mam zarejestrowaną już od 10 lat, prowadzę niewielkie biuro rachunkowe,stawiając na jakość, a nie na ilość. Tym samym każdemu Klientowi zapewniam jednoosobową obsługę.Jestem również autorką i konsultantką wielu publikacji z zakresu rachunkowości i podatków, a wiedzę swoją wciąż uaktualniam.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sigma - księgi rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Sigma świadczy swoje usługi obsługi księgowej i kadrowo - płacowej na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Odziały firmy są zlokalizowane w Szczecinie, Strzelcach Krajeńskich oraz Dobiegniewie. Obsługa firm i spółek handlowych oraz cywilnych prowadzona jest w zakresie uproszczonej oraz pełnej księgowości. Zajmujemy się podatkowymi księgami przychodów oraz rozchodów, księgami rachunkowymi, ewidencją ryczałtową, ewidencją i rozliczeniami VAT, przygotowywane są sprawozdania i analizy finansowe. Reprezentujemy klientów przed różnymi instytucjami. Można tutaj uzyskać porady w zakresie ubezpieczeń ZUS oraz optymalizacji podatkowej. Pomagamy też w pisaniu podań oraz odwołań do sądów i różnych urzędów. Na naszej stronie opublikowaliśmy więcej informacji.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mericon - Outsourcing kadr i płac »

  Wielu biznesmenów uważa, że kadry i płace to działy, które powinny być w każdej firmie. Jednak dzisiaj można wykryć mnóstwo osób, które oferują kierowanie takich działów za nas. Co można na tym zdobyć? Owszem usługi kadrowo płacowe kosztują, ale są o wiele tańsze niż pensje wszystkich osób zatrudnionych w kadrach i płacach razem wziętych, a więc daje to firmie realne oszczędności. Natomiast jest jeszcze jeden element, który wskazuje nam, że outsourcing tych obu działów jest solidnym wyjściem. Chodzi w tym wypadku o czynnik ludzki. W niektórych firmach jest zakaz rozmawiania o pensjach. Natomiast dział płac wie wszystko i może zwyczajnie udzielać takich informacji jednostkom postronnym lub innym pracownikom. Z kolei dział kadr odpowiedzialny jest za przyjmowanie, pilnowanie i zwalnianie pracowników. Niestety zdarza się, że osoby zaangażowane w kadrach zatrudniają swoich znajomych, którzy nie są najlepszymi pracownikami. Zewnętrzne działy pracują sprawiedliwie, wobec tego są lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowo-księgowa, usługi księgowe, księgowa »

  Nasza Firma Kancelaria podatkowo-rachunkowa znajduje się w miejscowości Jaktorów Warszawska 93 i specjalizuje się w:
  - Prowadzeniu wszystkich rodzajów księgowości:
  - książkach przychodów i rozchodów
  - księgach handlowych
  - rejestrów VAT-u
  - ryczałtu

  Wyprowadzaniu zaległości księgowych.

  Rozliczeń z urzędami.

  Sporządzaniu sprawozdań i deklaracji.

  Doradztwie rachunkowym.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dotyczących nie tylko księgowości czy rachunkowości ale też szeroko rozumianych usług finansowych. Głównie zajmujemy się doradztwem, które dotyczy takich aspektów jak: w jaki sposób wykonać analizę ekonomiczną Państwa firmy, w jaki sposób przygotować dobry biznes plan, określamy to jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany budżet. Monitorujemy na bieżąco projekty unijne i przygotowujemy pod nie wnioski, dokonujemy wycenę podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. W ramach doradztwa księgowego przeprowadzamy również szkolenia, które dotyczą tego w jaki sposób prowadzić księgowość, jakie są procedury z nią związane, jak przeprowadzić inwentaryzację, przejęcia, fuzje, podziały i przekształcenia spółek. Tematyka szkoleń z zakresu księgowo-finansowego prowadzona przez naszych specjalistów jest naprawdę spora. Dla tych, którzy nie radzą sobie z egzekwowaniem należności świadczymy również pomoc i w tym zakresie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, jak również płac i kadr. Nas klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa rozliczające się na książce przychodów i rozchodów jak i średnich i dużych firm rozliczających się na pełnych księgach handlowych.
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »