Biuro wirtualne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro wirtualne warszawa

Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

Szczegóły strony goldplace.eu:

Podlinkuj stronę goldplace.eu:

Biuro wirtualne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sortis Sp.zo.o Najtańsze Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  1/ pełna ewidencja księgowa
  2/ uproszczona ewidencja księgowa- KpiR,
  Ryczałt Ewidencyjny, Karta Podatkowa
  3/ rozliczenia VAT krajowy, VAT unijny,
  import i eksport
  4/ prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z
  ZUS-em
  5/ deklaracje PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS
  6/ sprawozdania finansowe, sprawozdania
  do NBP, GUS, PIP itp.
  7/ inne czynności usługowe

  Cennik Biura Rachunkowego Sortis sp.zoo. jest jawny, sprawdź ile zapłacisz u nas za usługę www.sortis.net, lub e-mail: biuro@sortis.net, tel.91 422 20 22, fax. 91 422 08 22, siedziba: Felczaka 20 c, 71-417 Szczecin

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń kadrowo płacowych, zarządzanie rejestrem należności i zobowiązań oraz szeroko rozumianą pomoc prawną. Siedziba AW Perfecta znajduje się w Gdańsku. Świadczone przez biuro usługi odbywają się na zasadzie outsourcingu. Biuro Rachunkowe AW Perfecta oferuje doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej lub innego rodzaju podmiotu prawnego. Zajmuje się też reprezentowaniem we wszelkich urzędach Państwowych (np.: US, ZUS, Sąd). Z usług księgowych biura rachunkowego AW Perfecta zadowolonych jest wielu klientów, dołącz do nich. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu prawa księgowego, księgowości.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma BTA Księgowość zajmuje się prowadzeniem księgowości w średnich i małych firmach. Na rynku działamy już od 10 lat. Posiadamy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę naszych księgowych dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najbardziej aktualne szczegóły oferty oraz obecnie realizowane przez nas promocje. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe, księgowe, outsourcingowe - Warszawa »

  ICB sp. z o.o. jest firmą outsourcingową, świadczącą kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w zakresie:nn-obsługi finansowo-księgowej,n-obsługi kadrowo-płacowej,n-obsługi informatycznej (administrowanie siecią, help desk i serwis sprzętu i oprogramowania),n-zarządzania wierzytelnościami, windykacją,n-reklamy, małej poligrafii,n-wykonawstwa usług budowlanych,n-obsługi projektowej, kosztorysowej, nadzoru budowlanego,nnNa zasadzie outsourcingu przejmujemy obowiązki wewnętrznych działów przedsiębiorstwa, oferując atrakcyjne warunki współpracy, pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych oraz doświadczenie naszych specjalistów.nnPodstawowe zalety tego rozwiązania dla naszych Klientów, to obniżenie kosztów usługi wykonywanej dotychczas wewnątrz firmy i możliwość skupienia się w działalności gospodarczej na prowadzeniu \\\"core businessu\\\". Zadania wynikające z przepisów prawa przejmujemy my.nDo każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym dopiero rozpoczynającym działalność.nnUsługi rachunkowe Warszawa księgowe outsourcingowe outsourcing księgowy rachunkowy obsługa księgowa rachunkowa

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowość - Zielona Góra »

  Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość, badanie sprawozdań finansowych, audyt podatkowy, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Biegły rewident - Zielona Góra. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Accounting & Tax & Payroll - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz administracyjnej firmy z Dolnego Śląska i Wrocławia. ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o. to biuro rachunkowe świadczące najwyższej jakości usługi outsourcingu księgowości dla firm polski i zagranicznych. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu lub kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE PHU „CONFIG.SAM” ewidencja ryczałtowa »

  Długa jest lista usług oferowanych przez Biuro Rachunkowe PHU CONFIG.SAM z Gorzowa Wielkopolskieg, w ich ofercie znajdują się bowiem: prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów, wszelakiego rodzaju ewidencji od kosztów i profitów, poprzez te środków trwałych, wyposażenia, aż po ewidencje podatku od towarów i usług. Absorbują się rozliczeniami posiadaczy i powadzeniem ksiąg kupieckich. Po ich stronie może znaleźć się również pełna obsługa kadr i płac od przygotowywania list płac, odcinków wypłat wynagrodzeń, poprzez imienne raporty osób zabezpieczonych, aż po raportowanie. Zajmują się również przekazywaniem drogą elektroniczną reportażów do ZUS oraz do adekwatnego Urzędu Skarbowego. Co jest nadzwyczajnie kluczowe - każdy punkt ich oferty poparty jest rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Do równorzędności zapraszają małe i średnie firmy z terenu Gorzowa Wielkopolskiego. Szczegółowe informacje o ich działalności znaleźć można na.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asta-biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Asta zostało założone w 1991 roku jako spółka małżeńska, jednakże z powodu Ustawy o Doradztwie Podatkowym została przeobrażona w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, nie zamieniając przy tym swej specjalizacji którą jest całkowite doradztwo skarbowe. Biuro oferuje też innego rodzaju usługi z zakresu kard i płac, rachunkowości oraz księgowości. W ofercie znajdą Państwo doradztwo kadrowe, zarządzanie płacami, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, reprezentowanie klienta przed rozlicznymi instytucjami oraz inne usługi. Od początku aktywności biuro zdobyło zaufanie obszernego grona klientów. Obecnie obsługuje przeszło sto osiemdziesiąt małych oraz przeciętnych przedsiębiorstw gospodarczych czynnych w różnych branżach. Żeby zapoznać się ze szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM USŁUG FINANSOWO-KSIĘGOWYCH RAFAŁ WIT faktury elektroniczne »

  Wystawiamy Faktury.pl to serwis internetowy, jaki został utworzony dla przedsiębiorców. Dzięki nam w zwykły i prosty sposób przeprowadzisz ewidencję swojej sprzedaży lub wystawisz fakturę. U nas odnajdziesz: program on Line do fakturowania, terminarz, masową korespondencję, zestawienie faktur sprzedaży, zestawienie faktur zakupu, dokumenty magazynowe, dokumenty kasowe, bazę kontrahentów, towarów i usług oraz archiwizację dokumentów. Proponujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność układu. Przed zakupem mogą Państwo przez 30 dni testować program za darmo. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji oraz pełną ofertę.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »