Biuro Wyceny Nieruchomości - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Wyceny Nieruchomości

Zakres działalności mojej firmy obejmuje przede wszystkim wykonywanie wycen nieruchomości, sporządzenie różnego rodzaju opracowań, opinii i ekspertyz oraz analiz rynku nieruchomości.

Proces wyceny poprzedzam wnikliwymi oględzinami nieruchomości, aktualną analizą rynku, oceną zużycia fizycznego i funkcjonalnego budynków oraz, w razie potrzeby, pomiarami inwentaryzacyjnymi. Przywiązuję dużą wagę do terminowości powierzonych mi prac, gwarantując tym samym rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

Szczegóły strony biuro-wyceny.com.pl:

Podlinkuj stronę biuro-wyceny.com.pl:

Biuro Wyceny Nieruchomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy zawodowe - psychologia pracy »

  Zbiór profesjonalnych testów zawodowych dla pracowników i pracodawców. Określając swoje zainteresowania zawodowe, szybko i skutecznie dowiesz się o swoich predyspozycjach do wykonywanego zawdowu. Poznasz tutaj także swoją orientację zawodową, rozwiążesz test inteligencji emocjonalnej, sprawdzisz swój iloraz sukcesu i wiele więcej. W serwisie dostępny jest także darmowy biuletyn z poradami dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym oraz wiele ciekawych i przydatnych artykułów z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe, Ełk »

  Strona prezentuje nowo powstałe biuro rachunkowe. Prowadzimy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową w najbardziej konkurencyjnych cenach. W oparciu o doświadczoną kadrę obsługujemy firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości.
  Nasza oferta:

  * prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  * prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtów;
  * pełna obsługa kadrowo-płacowa;
  * wszystkie formalności w urzędach (kontakt z US/ZUS, wysyłanie deklaracji, itp.);
  * rozliczenia rocznego podatku dochodowego;
  * porady w zakresie promocji małej firmy;

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Lisicki Bielsko-Biała »

  Kancelaria Adwokacka Jakuba Lisickiego w Bielsku - Białej świadczy
  kompleksowe usługi prawnicze i doradcze dla podmiotów gospodarczych i osób
  fizycznych z terenu Śląska i całej Polski. W ofercie usługi, porady i
  doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego,
  karnego, rodzinnego, administracyjnego i prawa ubezpieczeń gospodarczych.
  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej klientów zagranicznych w
  języku angielskim.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Zapraszamy Państwa do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W naszej kancelarii notarialnej są Państwo w rozwiązać niemalże każdą sprawę notarialną. Nasza kancelaria notarialna posiada bogady wachlarz czynności notarialnych w skład których wchodzą między innymi: sporządzanie poświadczeń, sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągi różnych dokumentów. Aby skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej, zapraszamy do naszej siedziby na ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 w Krakowie bądź kontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zajmujemy się odszkodowaniami po wypadku, pomagamy osobą otrzymać jak najwyższe odszkodowanie które prawnie im się należy. Prowadzimy całą sprawę, mamy duże doświadczenie w branży odszkodowań. Zapraszamy na naszą stronę. Nasz zasięg działania to cała Polska, ponieważ mamy w całym kraju naszych konsultantów. Napisz do nas, oddzwonimy. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pomoc prawną. Nasz konsultant skontaktuje się z państwem osobiście i udzieli państwu wiedzy prawnej oraz odpowie na Państwa pytania. Pomożemy ci najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy profesjonalni oraz skuteczni w odzyskiwaniu odszkodowań. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Nasze usługi księgowe oferujemy przede wszystkim mieszkańcom Szczecina, więc jeśli pochodzisz z tego miasta i potrzebna ci jest profesjonalna obsługa księgowa, to zapraszamy do nas, bo możemy zaoferować na prawdę wysokiej jakości usługi księgowe.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe HELP Anna Semrau »

  Ofertę swoją kierujemy do osób fizycznych jak i osób prawnych, małych, średnich i dużych firm i przedsiębiorstw. Celem biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów- dlatego też ciągle podnosimy nasze kwalifikacje.
  Opieramy się również na współpracy z radcami i doradcami prawnymi i podatkowymi. Biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Oferujemy:
  * usługi księgowe
  * usługi kadrowo-płacowe
  * doradztwo prawne i podatkowe - BEZPŁATNE dla klientów biura
  * wirtualne biuro
  * pomoc przy załatwianiu formalności kredytowych

  Zapraszamy na naszą stronę www.biuro-help.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą biura.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ProKonstrukcje - dostawca solidnej reklamy LED »

  Portal Pro Konstrukcje - darmowe wyceny kasetonów reklamowych, cenniki liter przestrzennych.
  Mocne oświetlenie LED i solidna budowa daje gwarancję na skuteczne przyciąganie uwagi odbiorców.

  Kasetony reklamowe tworzone są z markowych komponentów. Oświetlenie LED wewnątrz posiada pełną stabilizację. Litery przestrzenne, gdzie boki są z aluminium a lico z plexi pozwalają na wieloletnią eksploatację i podkreślenie wartości Państwa firmy.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »