Biuro Wyceny Nieruchomości - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biuro Wyceny Nieruchomości

Zakres działalności mojej firmy obejmuje przede wszystkim wykonywanie wycen nieruchomości, sporządzenie różnego rodzaju opracowań, opinii i ekspertyz oraz analiz rynku nieruchomości.

Proces wyceny poprzedzam wnikliwymi oględzinami nieruchomości, aktualną analizą rynku, oceną zużycia fizycznego i funkcjonalnego budynków oraz, w razie potrzeby, pomiarami inwentaryzacyjnymi. Przywiązuję dużą wagę do terminowości powierzonych mi prac, gwarantując tym samym rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

Szczegóły strony biuro-wyceny.com.pl:

Podlinkuj stronę biuro-wyceny.com.pl:

Biuro Wyceny Nieruchomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Private Banking - asset management - Deutsche Bank Private & Business Clients »

  Deutsche Bank Private & Business Clients proponuje swoim klientom elitarne, zintegrowane i spersonalizowane usługi private banking, a wśród nich asset management, bankowość uniwersalną, planowanie finansowe i inwestycyjne. Bankowość prywatna to prestiż, wygoda i finansowy sukces.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smart HR - doradztwo personalne, kadry, Bielsko-Biała, Katowice, Tychy »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą sie agencja doradztwa personalnego. Nasi eksperci pomogą Państwu rozwiązać problemy związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi (rekrutacja, budowanie systemów ocen okresowych, profili kompetencyjnych, systemów motywacyjnych, badanie opinii pracowniczej, prowadzenie kadr, outplacement i restrukturyzacja zatrudnienia, audyt kadrowy).

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań, Kancelaria prawna Poznań R. Urowska Sp. k. »

  Kancelaria prawna Renata Urowska i Wspólnicy Sp. k. zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Nasza kancelaria prawna jest profesjonalnym zespołem doświadczonych prawników i radców prawnych.

  Prowadzimy obsługę prawną i doradczą w działach takich jak: szkody medyczne, prawo bankowe, prawo działalności gospodarczej, prawo spółek, prawo antymonopolowe, prawo konkurencji, prawo żywnościowe, prawo autorskie prawo it oraz prawo celne.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów i spotów reklamowych »

  produkcja najbardziej zaawansowanych w Polsce spotów reklamowych, filmów promocyjnych. Kompleksowo realizujemy produkcję filmowa telewizyjną na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do firm, korporacji, agencji reklamowych i freelancer'ów.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Prawnik Żyrardów »

  Biuro Prawnik Żyrardów istnieje od 1995 roku. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz zakres naszych usług i przekonaj się, że radca prawny jest w stanie zaoferować swoje usługi dużo taniej niż adwokat. Obszar działania to Żyrardów i okolice ale nie tylko. Prowadzona jest u nas też obsługa prawna firm, Najniższe ceny i jakość naszych usług to to co przyciąga do nas masę klientów i oczywiście ich zadowolenie po rozstrzygnięciu sprawy i efekcie końcowym.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne kredyty, tylko w Prime Finance »

  Doradcy biznesowi Prime Finance pierwszorzędnie znają wszelkie atrybutykierowania własnej firmy i służą pomocą wobszarze doboru produktów finansowych, wspierających wartościowe rozporządzanie finansami. Aktualnie współdziałamy z ponad dwudziestoma bankami, firmami leasingowymi, faktorami.Wiemy jak uciążliwe jest zawiadywanie finansami przedsiębiorstwa, a także jak wiele warta jest prawa ręka, której posiadaczom firmy może udzielić doradca finansowy. Starannie i szalenie czujnie dobieramy partnerów dostarczających rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Prime Finance to firma zaistniała w oparciu o doświadczenie i wiedzę osób od wielu lat działających w największych bankach i instytucjach finansowych w Polsce i za granicą. Nasi doradcy służą pomocą w zakresie doboru produktów finansowych, wspomagających pomocne zarządzanie finansami Państwa firmy.Dążymy do tego, aby współpraca między przedsiębiorcami i Prime Finance prowadziła do obniżania kosztów finansowych przedsiębiorstwa dodatkowo wielkiegoobcięcia czasu i formalności koniecznych do pozyskania finansowania. Doradcy biznesowi Prime Finance wyśmienicie znają problemy polskich przedsiębiorców, na bieżąco monitorujemy potrzeby naszych klientów i staramy się wychodzić im naprzeciw.Jednocześnie zapewniamy najwyższy standard obsługi od początku współpracy. Z myślą o współpracy z firmami Doradcy Finansowi Prime Finance przygotowali wszechstronny plan finansowania biznesu.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Suwałki »

  Biuro rachunkowe Rach-Mistrz powstało wiele lat temu w mieście Suwałki kiedy to jako pierwsi mieliśmy możliwość zaprezentować nasze umiejętności. Dziś posiadamy wielu stałych klientów, dzięki którym rozwijamy się w dynamicznym tempie. Najnowszy sprzęt i oprogramowanie pozwala nam na prowadzenie księgowości wielu dużych jak i zarówno małych przedsiębiorstw. Posiadamy liczne certyfikaty i stale uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają na poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stolarek Kancelaria Prawa Rodzinnego »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek. Zastępstwo procesowe, sporządzanie pism procesowych w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku dorobkowego, władzę rodzicielską. Obszar działania: Radom, Szydłowiec, Orońsko, Przysucha, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Warka, Warszawa, Grójec, Białobrzegi, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i projektowanie usprawnień organizacji »

  Optymalizacja grupowania obiektów. Procesy informacyjne zarządzania. Struktury organizacyjne.Przedmiotem oferowanych usług jest projektowanie usprawnień organizacyjnych w dowolnych przemysłowych lub nieprzemysłowych systemach (obiektach) gospodarczych lub w instytucjach niekomercyjnych, bez względu na charakter prowadzonej przez nie działalności.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centralizacja podatku VAT »

  Kancelaria prawna PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu, proponuje współpracę w zakresie tzw. centralizacji podatku VAT. Doświadczeni pracownicy firmy poddadzą analizie czynności wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego, zweryfikują dotychczasowy sposób rozliczania podatku oraz zapewnią wsparcie merytoryczne, reprezentację przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »