Biznes plan, założenie firmy - Start Up - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

Szczegóły strony gtplan.com:

Podlinkuj stronę gtplan.com:

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma w Czechach - wirtualne biuro »

  Oferta biura wirtualnego w Czechach skierowana do polskich przedsiębiorców. Prowadzenie działalności gospodarczej nie musi być stresujące, obarczone biurokracją i wiązać się z ogromnymi kosztami i podatkami. Sprawdź sam!

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa »

  Porady prawne przez telefon to możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy lub prawa karnego. Porady prawne udzielane są w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński. Wycena nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach. »

  Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński dokonuje wycen nieruchomości położonych na terenie powiatu bielskiego oraz udziela porad dotyczących nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w wycenie nieruchomości na terenie Bielska-Białej.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Itil i doradztwo biznesowe w ofercie firmy Sofrecom. »

  Rozrost oraz ilość zmian zachodzących w sektorach technicznym, biznesowym, prawnym czy społecznym niejako wymusza na firmach wprowadzanie nowych, innowacyjnych działań do podstawowych aspektów ich działalności – w takich sprawach pomaga firma Sofrecom. Zapewnimy naszym klientom możliwość znacznego zwiększenia produktywności dzięki łączeniu umiejętności zarządczych Sofrecom z innowacyjnymi rozwiązaniami. W razie chęci dowiedzenia się więcej na temat propozycji najlepiej odwiedzić www.sofrecom.pl.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Mierzwickiego »

  Poznań to miasto które słynie w głównej mierze z usług. Usługi prawnicze to najczęściej spotykane rzemiosło. Wybór odpowiedniej kancelarii jest jednak najważniejszą kwestią. Nasza kancelaria radcy prawnego ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Cechuje nas bardzo dobra znajomość prawa co przekłada się w znacznym stopniu na nasze wyniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Odszkodowania »

  Odszkodowania Kancelaria Adwokacka

  Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka oferuje usługi prawne w sprawach odszkodowawczych. Pomożemy w szczególności w sprawie o:-odszkodowanie za błąd lekarski,-odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku udziału w wypadku komunikacyjnym- zarówno z ubezpieczenie OC, jak i od UFG,-zadośćuczynienie za śmierć osoby najbliższej, w szczególności odszkodowanie za śmierć męża, ojca, matki,dziadka, brata czy konkubiny,-odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości, zwrot nieruchomości,-odszkodowanie za niesłuszny areszt,-odszkodowanie za znęcanie.Doświadczenie kancelarii adwokackiej, której siedziba mieści się w Warszawie a która to reprezentuje klientów na terenie całego kraju, jest w sprawach o odszkodowania bogate i wyszukane. Podejmowaliśmy się spraw trudnych i precedensowych.Odszkodowaniami zajmujemy się od 2008 roku. Nasza codzienna praktyka adwokacka to liczne sprawy o odszkodowania za szkody na osobie, powstałe w wyniku wypadku komunikacyjnego. Złamanie kręgosłupa, złamanie nogi czy ręki, wstrząs mózgu po wypadku w komunikacji to częste obrażenia za które pomagamy poszkodowanym dochodzić odszkodowań.Ze względu na tragiczny stan polskiej służby zdrowia reprezentujemy pacjentów w licznych sprawach o odszkodowania za błędy lekarskie. Z sukces wspieramy w sprawach o odszkodowania medyczne nie pobierając przy tym opłat za weryfikacje sprawy.Pierwsza porada w sprawie jest bezpłatna.www.obronca.com.pl

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berendowicz Zabrze »

  berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych. Nasi prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.
  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i rzetelność działania.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • P. U. GRAFRED - Kancelaria ABI »

  Audyt początkowy i prowadzenie rocznych kontroli zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie raportów pokontrolnych i przedkładanie ich Administratorowi Danych Osobowych. Przygotowanie dokumentacji ODO. Stworzenie i aktualizacja: Polityki Bezpieczeństwa, Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi wraz z koniecznymi załącznikami i formularzami. Identyfikacja podstaw prawnych legalizujących przetwarzanie danych osobowych a w przypadku stwierdzenia uchybień pomoc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. Opracowanie i wdrożenie klauzul wynikających z obowiązku informacyjnego wobec klientów, petentów, pracowników. Prowadzenie wewnętrznego rejestru zbiorów danych osobowych a tam, gdzie jest to wymagane zgodnie z art. 27 i art. 43 Ustawy o ochronie danych osobowych zarejestrowanie zbiorów w GIODO. Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na temat zasad przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych i zapoznanie pracowników z obowiązującą w organizacji dokumentacją ODO. Zarządzanie upoważnieniami, oświadczeniami i umowami poufności. Przygotowywanie umów powierzenia (poufności).Wsparcie w opanowaniu kryzysów wynikających z incydentów bezpieczeństwa. Reprezentowanie Administratora Danych Osobowych w kontaktach z GIODO. Opiniowanie dokumentów organizacji pod kątem ich zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych (umowy z klientami, oferty, treść mailingu). Działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa danych osobowych w organizacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy24.net »

  PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
  Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
  Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEO SEMPIRE pozycjonowanie stron »

  SEMPIRE to agencja SEO i SEM oferująca profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Wszelkie działania poparte są audytami SEO i prowadzone przez specjalistów SEO z kilkuletnim doświadczeniem w optymalizacji rozbudowanych serwisów internetowych. Szczegóły realizowanych działań możesz sprawdzić na sempire.pl/pozycjonowanie/.
  Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji oraz indywidualnej wyceny działań pozycjonerskich dla Twojej firmy.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »