Biznes plan, założenie firmy - Start Up - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

Szczegóły strony gtplan.com:

Podlinkuj stronę gtplan.com:

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 101

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SM-Infobroker wyszukiwanie dostawców/danych, analizy rynkowe »

  Nasza firma Infobrokerska specjalizuje się w pozyskiwaniu rzetelnej informacji dla klientów,
  którzy stawiają na rozwój firmy, szukają nowych rynków zbytu,
  jak i dbają o własny wizerunek w mediach.

  Dzięki naszym usługom infobrokerskim klienci są w stanie sprawnie rozpocząć nowe etapy swojej działalności. Informacje dostarczone przez nasz kompetentny zespół
  pozwalają przedsiębiorcom na podjęcie korzystnych decyzji dla swojej firmy i jej funkcjonowaniu

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • FINANCE & INVEST - pożyczki bez bik »

  Udzielamy pożyczek bez sprawdzania w BIK ani BIG, bez poręczycieli. Bez ukrytych opłat i bez prowizji! Nasze pożyczki są oprocentowane od 3% do 10% w skali roku i udzielamy ich na kwotę do nawet 200 000 zł.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości - Rzeczoznawca Majątkowy »

  Wycena Nieruchomości Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania i Windykacja Kallex »

  Kancelaria Prawna KALLEX świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań powypadkowych, windykacji, prawa gospodarzcego, obrony dłużnika w postępowaniu windykacyjnym i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Nasza Kancelaria mieści się w Opolu.Nasza strona internetowa: www.odszkodowania-opole.pl Wykonujemy następujące usługi:
  -kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw- zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę, ból i cierpienie- zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej- odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd- odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych- odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych- występowanie z roszczeniami do Sądu przeciwko zobowiązanym do naprawienia szkody oraz prowadzenie postępowań sądowych w imieniu Klienta- windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym- zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę - sporządzanie wszelkich innych pism w postępowaniu egzekucyjnym- monitorowanie sytuacji dłużnika oraz nawiązanie kontaktu z dłużnikiemposzukiwanie majątku dłużników - reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników- sporządzanie pism procesowych- sporządzanie umów (umowa o pracę, umowa o zakazie konkurencji, umowa zlecenia, umowa o dzieło, kontrakty menedżerskie)- reprezentowanie w sporach sądowych- odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy- doradztwo prawne

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • A. LENCZEWSKI szkolenia rusztowania »

  Aranżujemy kształcenia dla przyszłych osób, które są czynne zawodowo, a branżą ich aktywności jest sektor porządkowy i przemysłowy. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax posiada żądane dokumenty i frapuje się kompleksowym tworzeniem nauczań i kursów, jakie wspomagają w praktyce. Angażujemy najważniejszych wykładowców, jacy lata temu ukończyli takie specjalizacje jak prawo czy mechanika. Na stałe kooperujemy z wieloma renomowanymi placówkami edukacyjnymi i naukowymi, dzięki czemu mamy ewentualność kierowania lokalnych badań. Więcej informacji, takich jak nasze dane kontaktowe czy posiadane certyfikaty, znajdują się na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Altus Training - szkolenia w Bydgoszczy »

  AltusTraining proponuje doskonalenie osobiste zarówno dla mniejszych firm jak i tych dużych. Ogniskujemy się zwłaszcza na rozwoju osobistym. Pragniemy wesprzeć kadry w rozwijaniu charakteru, zwiększaniu potencjału ludzi. Zajmujemy się również szkoleniem osób indywidualnych, są to warsztaty stałe i osobiste. Do naszych coachingów przywiązujemy nieustannie ogromną atencję i zaangażowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna jest ekspozycja wiadomości w inspirowaniu do nauki, dlatego przykładamy ogromną uwagę do formy. Zapraszamy - zespół trenerski AltusTraining z Bydgoszczy.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wergobud Kierownik budowy, Projekty Budowlane, Certyfikaty energetyczne, Wrocław, Kępno »

  Wergobud jest wyspecjalizowaną firmą w zakresie Kierowania budową i wyręczania inwestora w procesie budowlanym - Zastępstwo inwestorskie . Tworzymy również projekty budowlane od wizji inwestora aż po pozwolenie na budowę, następnie pomagamy je zrealizować i przekazać do użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy podczas realizacji projektu łączyć wizje inwestora z goszczę polskich przepisów, co pozwala szybko zakończyć inwestycje. Dbamy o zapewnieni najwyższej jakość inwestycji przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Emi-Kredyt - Pożyczki Słupsk, Kredyty Słupsk »

  Zajmujemy się doradztwem finansowym w udzielaniu kredytów gotówkowych lub konsolidacyjnych, jak również pożyczek pozabankowych.nnDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy uzyskać dodatkową gotówkę lub zmniejszyć dotychczasowe zobowiązania na jeden mniejszy kredyt.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • JustAsk Poland - for a world without borders »

  JustAsk Poland is a blog for foreign visitors and expats in Poland. Expats contact me through my Facebook page, or through the form. You can ask about anything in Poland: banks, schools, work, legalization procedures, studies, the best shops, food costs, doctors. By learning about your struggles and helping you respond to them I’ll in turn be making my services more useful, accurate, and caring. A brand is built by a community and I invite you to build it with me.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »