Biznes plan, założenie firmy - Start Up - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

Szczegóły strony gtplan.com:

Podlinkuj stronę gtplan.com:

Biznes plan, założenie firmy - Start Up

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria ECOLEGIS - Prawo, Ekologia i Ochrona Środowiska »

  Kancelaria ECOLEGIS świadczy kompleksową pomoc prawną i biznesową, szczególnie dla inwestycji z obszaru ochrony środowiska i ekologii. Kancelaria zapewnia najwyższy poziom usług i bezpieczeństwa w zakresie obsługi prawnej i biznesowej. Wsparcie biznesowe to między innymi kontakty z urzędami, optymalizacja procesów, nadzór nad procedurami, kontrola przestrzegania norm, negocjacje z klientami, windykacja. Bezpośrednie korzyści ze współpracy to unikanie potencjalnych kar, obniżenie kosztów funkcjonowania firmy, uzyskanie pewności prawidłowości procesów w firmie. Nasza dewiza to, skuteczne i szybkie działanie. Nowe inwestycje czy przedsięwzięcia np. w źródła energii odnawialnej (farmy wiatrowe, małe elektrownie wodne, biomasa, fotowoltaika/ energia solarna i inne), utylizację (recykling), wymagają coraz więcej specjalistycznej wiedzy, często to skomplikowane procesy, długotrwałe procedury, czy też kontakty z urzędami (np. WIOŚ). Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu prawa, ekonomi, inżynierii i ochrony środowiska. Łącząc wiedzę prawniczą, ekonomiczną i przyrodniczą potrafimy spojrzeć przez pryzmat zróżnicowanych problemów Klienta, co gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług i skuteczne realizowanie powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum vitae »

  Pisanie CV, czyli naszego życiorysu zawodowego na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo trywialne. Jednak jest to bardzo mylne, bowiem w takim podejściu leży podstawowy błąd pisania Curriculum vitae. Tylko staranne i odpowiednio przygotowane CV pozwala przejść pierwszy etap rekrutacji. Niejeden rekruter ocenia potencjalnego kandydata przez to jak jego 'wizytówka', czyli w tej sytuacji CV się prezentuje. Staranne CV, które jest łatwe w odbiorze pozwala zwielokrotnić szanse na otrzymanie wymarzonej posady. Jeśli naprawdę mamy czym pochwalić się swojemu potencjalnemu pracodawcy warto nie zniweczyć tych wszystkich zalet nieodpowiednim CV - które obfituje w błędy, jest niezgodne z utartymi standardami pisania życiorysu zawodowego. Materiał zgromadzone w serwisie CVTips.pl pozwolą Ci uczynić z Twojego CV prawdziwy majstersztyk, który zostanie dostrzeżony przez zapalonych rekruterów. Jeśli Twoja aplikacja zaowocuje zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną to przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najczęściej powtarzających się pytań podczas interview - pozwolą Ci one uniknąć podchwytliwych pytań osób odpowiedzialnych za rekrutację na konkretne stanowisko. Wszystko to znajdziesz w internetowym agregatorze pism aplikacyjnych - CVTips.pl

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe »

  Nasza oferta składa się z oferowania profesjonalnych rankingów kont oszczędnościowych publikowanych na stronach naszego portalu. Ranking kont oszczędnościowych jest tworzony z myślą o klientach banków, którzy mają problem ze znalezieniem atrakcyjnej oferty rachunku oszczędnościowego. Serwis zawiera informacje oraz porównania oprocentowanych kont bankowych oferowanych w danej chwili przez banki.

  Prowadzone przez nas rankingi, zawierają podstawowe informacje dotyczące kont oszczędnościowych. M.in. są to: oprocentowanie konta, opłaty, rodzaj kapitalizacji oraz dodatkowe usługi oferowane w ramach konta. Poprzez ranking kont, klient może bez trudu porównać aktualne oferty banków oraz bezpośrednio skontaktować się z instytucją. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wyceny Nieruchomości »

  Zakres działalności mojej firmy obejmuje przede wszystkim wykonywanie wycen nieruchomości, sporządzenie różnego rodzaju opracowań, opinii i ekspertyz oraz analiz rynku nieruchomości.

  Proces wyceny poprzedzam wnikliwymi oględzinami nieruchomości, aktualną analizą rynku, oceną zużycia fizycznego i funkcjonalnego budynków oraz, w razie potrzeby, pomiarami inwentaryzacyjnymi. Przywiązuję dużą wagę do terminowości powierzonych mi prac, gwarantując tym samym rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna notariusze kraków »

  Kancelaria Notarialna Bogny Dembowskiej w siedzibą w Krakowie to firma mogąca pochwalić się kilkunastoletnim stażem w sferze świadczenia całościowych usług notarialnych. Personel kancelarii tworzą wyłącznie osoby mogące pochwalić się znakomitymi kwalifikacjami zawodowymi i głęboką znajomością prawa. Dzięki temu wszyscy klienci tej placówki mogą mieć całkowitą pewność, że zostaną obsłużeni w sposób kompetentny i profesjonalny. Zakres proponowanych czynności jest nadzwyczaj szeroki i obejmuje miedzy innymi przygotowywanie aktów notarialnych, obsługę testamentów, zapisywanie protokołów, odbieranie na przechowanie dokumentów, wypisywanie weksli i czeków, a także wykonywanie wypisów, odpisów i wyciągów. Dokładniejsze informacje dotyczące działania tej kancelarii dostępne są pod adresem

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Alicja Trela »

  Doradztwo Podatkowe Zamość Alicja Trela. Bezpłatna pomoc w założeniu nowej firmy, prowadzenie księgowości, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, udzielanie porad w zakresie obowiązującego systemu podatkowego, kompleksowa obsługa firm prowadzących działalność gospodarczą, (zarówno na zasadach ogólnych jak i ryczałcie), sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i ZUS
  wypełnianie i składanie zeznań podatkowych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami, prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie listy płac i wiele wiele więcej!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Pszczynie, Rudzie Śląskiej - Kontrakt PLUS »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kontrakt Plus, posiadamy w ofercie mieszkania, działki, domy i lokale użytkowe na terenie Pszczyny i Rudy Śląskiej. Wszystkie nieruchomości są przez nas szczegółowo sprawdzane, jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej na której znajdziecie wszystkie dostępne lokale, a następnie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Normit Sp. z o.o. - doradzamy, audytujemy, zmieniamy »

  Firma zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z wdrażaniem systemów zarządzania jakością wg. normy ISO 9001:2015, audytem, optymalizacją działania, oraz poprawą procesów biznesowych przedsiębiorstw.
  Doradzamy kompleksowo w zakresie pozyskiwania dotacji krajowych i unijnych na rozwój działalności z dostępnych źródeł finansowania.
  Świadczymy usługi doradcze w zakresie technologii informatycznych dla biznesu.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »