Biznes w Małopolsce - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biznes w Małopolsce

Biznes w Małopolsce rozwija się bardzo prężnie. Nie da się ukryć, że to również zasługa Małopolskiej Agencji Rozwoju MARR. Jest to oficjalna strona tej Agencji. Marr oferuje pomoc przedsiębiorcom z małopolski w rozwijaniu własnego biznesu. Na naszej stronie dowiesz się więcej na temat organizowanych przez nasz szkoleniach, biur do wynajęcia i innych informacji przydatnych przy prowadzeniu własnej firmy.

Szczegóły strony www.marr.pl:

Podlinkuj stronę www.marr.pl:

Biznes w Małopolsce

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 218 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 204

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja »

  GRABOWSKI INKASSO Doradztwo Finansowo-Prawneto firma windykacyjna założona w 1996 roku. Od samego początku koncentruje się na bezzaliczkowej windykacji długów oraz wywiadzie gospodarczym. Wywiad gospodarczy funkcjonuje przede wszystkim jako wsparcie dla windykacji wpływającej pozytywnie na jej skuteczność. Firma działa obecnie na ternie każdego województwa, realizując zlecenia windykacji należności gospodarczych oraz tych przysługujących od prywatnych osób, zwłaszcza z tytułu pożyczki. W 2009 r. na firmowej stronie internetowej został umieszczony nowy dział, zawierający bezpłatne, praktyczne porady dla wierzycieli. Od firmy windykacyjnej oczekuje się szybkich i skutecznych działań, jako alternatywa do działań procesowych i egzekucyjnych - komorniczych. GRABOWSKI INKASSO stara się w tym zakresie wychodzić na przeciw oczekiwaniom wierzycieli, jednak wyłącznie w granicach prawa. Jeżeli windykacja pozasądowa nie doprowadza do odzyskania należności, GRABOWSKI INKASSO na swój koszt prowadzi sprawy przed sądami oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dobis Ekspert w zarządzaniu IT »

  „DOBIS – Doradztwo, Oprogramowanie, Bezpieczeństwo Informacji, Systemy” specjalizuje się w pomaganiu organizacjom, które budują swoje działy IT lub reorganizują informatykę w celu wskazania jak najlepszych praktyk wspierających główne cele biznesowe. DOBIS projektuje, tworzy i wdraża systemy ochrony informacji w przedsiębiorstwach, a także przeprowadzania przeglądy i audyty IT. Firma świadczy również usługi doradztwa gospodarczego w zakresie informatyki i implementacji ładu korporacyjnego (IT Governance) oraz standardów przemysłowych (ITIL, ISO, COBIT, CMMI). DOBIS jest ekspertem w dziedzinie zarządzania ryzykiem i mechanizmami kontrolnymi w firmie.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Kalkulator Nr 1 »

  Najlepszy kalkulator rat leasingowych w internecie. O leasingu wiemy wszystko.
  Sprawdź średnią i najlepszą ratę w 15 firmach leasingowych.
  Dostępny całkowicie za darmo. Bezpłatna pomoc Doradcy Leasingowego.
  Procedury uproszczone na Leasing samochodu, Leasing maszyny, Leasing nieruchomości.Sprawdzimy koszty kredytu samochodowego i wymagane dokumenty.
  Wyłącznie banki i firmy bankowe. Zapraszamy. Serwis należy do kompasfinansowy.pl

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alior Instytut Biznesu »

  Alior Instytut Biznesu to skuteczne szkolenia z zakresu sprzedaży, jakości obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz efektywności osobistej.

  Alior Instytut Biznesu to spółka, która powstała na gruncie doświadczeń zebranych w trakcie tworzenia i budowania Alior Banku. Zgromadziliśmy nasze najlepsze sprawdzone wzorce szkoleniowe, najlepszych trenerów i utworzyliśmy Alior Instytut Biznesu. Tak samo jak Alior Bank dbamy o najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów. Oferujemy szkolenia najwyższej jakości.

  Wszystkie nasze programy zostały sprawdzone w praktycznych działaniach a ich efekty biznesowe zostały potwierdzone w praktyce. Nasi trenerzy to grupa specjalistów, która reprezentuje wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem. Jesteśmy praktykami. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w codziennej pracy Alior Banku i przynoszą wymierne efekty biznesowe. Dowodem na to jest niezaprzeczalny sukces marki Alior Banku na polskim rynku – funkcjonujemy na nim zaledwie 3 lata.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży, ubezpieczenie turystyczne, samochodowe, ubezpieczenie oc ac »

  W branży ubezpieczeń Grupa Compensa jest liderem na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykwalifikowani i doświadczeni doradcy pomogą i dostosują do Państwa ubezpieczenie w podróży. Poza tym doradzą jakie ubezpieczenie samochodowe – OC, AC wybrać aby Państwo na tym skorzystali.
  Wchodząc na stronę mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy która swoim zasięgiem obejmuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROJNORM Sp. z o.o. »

  Firma założona w 1990 roku oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą rynku nieruchomości oraz obsługą procesów inwestycyjnych. W ramach firmy "PROJNORM" działalność swoją wykonują rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości, nadanymi przez Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej. Oprócz rzeczoznawców majątkowych zespół składa się z inżynierów budowlanych, mechaników, ekonomistów oraz informatyków. Dysponujemy rzeczoznawcami majątkowymi ze specjalistycznymi uprawnieniami w zakresie: obsługi sektora bankowego, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny gruntów rolnych.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Włoszczowa »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego zaprasza do korzystania ze swoich usług – oferujemy szeroki zakres działań kierowanych do osób prywatnych, spółek prawa handlowego, firm. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie sprawy związane z podatkami będą zawsze w należytym porządku, opracowujemy także dla swoich klientów długofalowe strategie gospodarcze, dzięki czemu współpraca z nami może być jeszcze bardziej owocna. Zajmujemy się między innymi poradami i konsultacjami w zakresie interpretacji przepisów prawa handlowego, optymalizacji podatkowej, przygotowywaniem pism, audytami podatkowymi i innymi kwestiami.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój własnej firmy, a do spełnienia tego celu niezbędne jest pozyskiwanie zleceń. Każdego dnia w serwisie e-przetargi.pl publikowanych jest kilka tysięcy nowych przetargów na roboty budowlane, usługi, dostawy oraz ogłoszeń o udzielonych zamówieniach. Mogą Państwo zarejestrować się w serwisie i samodzielnie wyszukiwać interesujące oferty przetargowe lub skorzystać z mechanizmu, który automatycznie wyszukuje aktualne przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach i przesyła wprost na wskazany adres e-mail, wówczas korzystając z naszego dedykowanego rozwiązania oszczędzają Państwo swój cenny czas. W ramach naszego rozwiązania istnieje możliwość wskazania wielu słów kluczowych wraz z możliwością zawężenia do jednego, kilku lub wskazania wszystkich województw. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmiany wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne, to korzystanie z naszych rozwiązań może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów. Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje tygodniowy, miesięczny, półroczny, roczny. Mamy nadzieję, że usługi oferowane przez nasz serwis przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kont oszczędnościowych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym świetnym rankingiem kont oszczędnościowych. Na naszej witrynie mogą Państwo szybko i sprawnie porównać dostępne na polskim rynku konta oszczędnościowe i wybrać odpowiednie dla siebie.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Poland Finance »

  Szybkie pożyczki od ręki w Wrocław Poland Finance.

  Nasza strona internetowa oferuje wszystkim możliwość skorzystania z szybkich pożyczek od ręki. Dzięki temu każdy zainteresowany może wnioskować o szybką pożyczkę od ręki.
  Wszystkie formalności ograniczamy do minimum! Wystarczy jedynie mieć dowód osobisty!

  Data dodania: 08 03 2016 · szczegóły wpisu »