Biznesnafali - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biznesnafali

Dostarczamy ważnych informacji biznesowych o znaczeniu strategicznym. Szanujemy twój czas podając informacje w sposób zwięzły i przejrzysty. Dostarczamy informacji pomocnych w negocjacjach handlowych i biznesowych. Opisujemy różne zjawiska, pomagamy znaleźć pracę, PR nie jest nam obcy.

Szczegóły strony www.biznesnafali.pl:

Podlinkuj stronę www.biznesnafali.pl:

Biznesnafali

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 177 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 50 Odwiedziny googlebot 292

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia Olsztyn - Ultra »

  Ubezpieczenia Ultra Olsztyn. Ubezpieczeniami zajmujemy się od ponad 10 lat. Mamy spore grono stałych Klientów, którzy nam zaufali. Poza sprzedażą ubezpieczeń wielu towarzystw ubezpieczeniowych, staramy się udzielać jak najszerszych informacji: od czego chroni ubezpieczenie, jaki jest jego zakres, jak skalkulowana jest składka, jak postępować w razie wystąpienia szkody.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę usług konsultingowych z zakresu szeroko pojętych zagadnień: Statystyka oraz Data Mining. Oferujemy zarówno konsultacje biznesowe jak i indywidualne. Pomagamy naszym Klientom prowadzić badania marketingowe, prognozować sprzedaż i prowadzić badania naukowe w oparciu o zaawansowane metody statystyczne. Prowadzimy badania rynku i opinii, analizy sprzedaży, badania telefoniczne, elektroniczne rejestry pacjentów.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Roznoszenie ulotek, Rozdawanie Ulotek. Kolportaż ulotek, Drukonosz.pl »

  Specjalizujemy się w doręczaniu materiałów reklamowych do gospodarstw domowych oraz firm. Nasze usługi świadczymy na terenie wszystkich 10 największych miast Polski. Powierzone nam druki bezadresowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Świadczymy usługi audytorskie kolportażu.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oława - Tworzenie stron »

  Firma zajmuje się tworzeniem prostych stron internetowych w oparciu o systemy CMS. Prowadzi takzę działalność sklepu internetowego Megatek, w którym sprzedawane są online narzędzia firmy Makita. Ostatnim profilem działalności jest moderowanie katalogu stron internetowych vDir.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • LeasingMaszyn.com Efektywne finansowanie »

  Naszym celem jest pomóc Tobie w dokonaniu wyboru właściwego źródła finansowania planowanej inwestycji.
  Chcemy zaproponować optymalne dla realizacji Twoich planów rozwiązanie i ułatwić skuteczne przejście przez wszystkie etapy transakcji.

  Proponujemy:
  ► wstępną selekcję ofert - Dostaniesz te, które nie tylko "dobrze wyglądają", ale przede wszystkim mają szansę zostać skutecznie zrealizowane w Twoim przypadku. Oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na ich porównywanie i weryfikację w praktyce.
  ► przygotowanie wniosku - W oparciu o przekazane informacje przygotujemy dokumentację potrzebną do rozpatrzenia Twojego wniosku, jeśli trzeba - równolegle w kilku firmach. Pozwala to znacznie przyspieszyć transakcjię, zmniejszając jednocześnie Twój nakład pracy.
  ► opiekę przy realizacji umowy - Znamy firmy leasingowe oraz wielu dostawców maszyn. W oparciu o ich procedury pomagamy efektywnie przeprowadzić transakcję. Dzięki temu możesz szybciej i taniej przejść przez etap uruchomienia Twojej nowej maszyny i rozliczenie umowy.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, pożyczki, konta bankowe - kredytator.pl »

  Wielu ludzi boryka się z problemem wyboru odpowiedniego kredytu czy pożyczki. Wychodzimy na przekór temu wyzwaniu i oferujemy spis najlepszych ofert kredytowych w kraju. Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, samochodowe i inne. Posiadamy szeroki wybór kredytów i pożyczek. Także pożyczki pozabankowe oraz bez bik. Dla firm oferta poza kredytami także leasingu oraz rachunki firmowe. Wybrane tylko najciekawsze oferty. Także dla osób mających opóźnienia w spłacie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania wniosków.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • MackowiakBS - wiedza i doświadczenie »

  Proponujemy usługi dostosowane do potrzeb Klienta w zakresie:
  + bezpieczeństwo informacji,
  + bezpieczeństwo teleinformatyczne,
  + zarządzanie IT,
  + ciągłość biznesowa / ciągłość działania,
  + ochrona danych osobowych,
  + zarządzanie ryzykiem,
  + zarządzanie projektami,
  + systemy antyfraudowe / antykorupcyjne,
  + zarządzanie firmą / organizacją.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Social Media & Digital »

  Raz Dwa Projekt. Łączymy tworzenie strategii, doradztwo i realizację. Zajmujemy się marketingiem internetowym, produkcją stron internetowych na MODX, aplikacji na Facebooka oraz dedykowanych systemów online.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca biznesowy »

  Zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego Marcina Osmana który jest coachem biznesu. Prowadzi swoje seminaria oraz spotkania biznesowe na temat marketingu ściśle powiązanego z budową oraz realizowaniem strategii marketingowej. Osman z powodzeniem prowadzi również profesjonalne szkolenia menagerskie z szeroko pojętego zakresu przedsiębiorczości. Swoje doświadczenie zdobywał głównie w rozmowach handlowych których odbył ponad 700 ale również podczas uczestnictwa w zespołach roboczych oraz debatach publicznych. Uczył się od najlepszych między innymi od doradztwo biznesowe dla firm, doradztwo biznesowe Jamesa Altuchera, Tadeusza Golonki, Tima Ferrisa, Mortena Lunda, Kevina Greena, Szkolenia są przeprowadzane z następujących zakresów: skuteczna walidacja pomysłów biznesowych, doradztwo strategiczne dla firm, mentoring biznesowy, współpraca z funduszami inwestycyjnymi, niestandardowego myślenia w biznesie. Szeroka oferta zarówno dla firm jak i osób prywatnych oferowana przez Marcina Osmana została opisana na osman.pl - wejdź już teraz i sprawdź jak działa profesjonalny doradca biznesowy.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • 3BStudio - projektowanie hoteli, restauracji, SPA - projekty wnętrz Kraków »

  Team 3BStudio jest NOWOCZESNĄ AGENCJĄ czyli naszą interpretacją PRACOWNI PROJEKTOWEJ. W skład zespołu wchodzą projektanci wnętrz, graficy, specjaliści PR oraz marketingu. Szczycimy się szeroko rozumianym projektowaniem holistycznym – poszerzonym o refleksje humanistyczną, wiedzę biznesową oraz osobiste zaangażowanie wynikające z nieudawanej pasji. Analizujemy potrzeby Inwestora i proponujemy dla niego optymalne rozwiązania indywidualne, starając się tworzyć innowacyjne projekty. Zawsze dbamy o porządek przestrzenny, kontekst miejsca, proporcje, funkcje, układ komunikacji, strukturę konstrukcyjną, walory estetyczne, krajobraz oraz zagadnienia ekologiczne wszystko to w ścisłym powiązaniu z realiami ekonomicznymi (budżet) oraz możliwościami wykonawczymi. U podstaw każdej formy leży idea. To w studiowaniu jej znajdujemy inspiracje i wytyczne dla tworzenia dzieła architektury. Nasze usługi umożliwią Państwu szybkie, ekonomiczne i efektowne zakończenie inwestycji, wybudowanie, wyposażenie i uruchomienie obiektu hotelowego z wykorzystaniem optymalnych i ekonomicznych oraz nowoczesnych technologii. Każdy obiekt i nowe opracowanie jest dla nas wyzwaniem i stanowi odrębne dzieło dostosowane do potrzeb Inwestora oraz miejsca i funkcji dlatego stylistyka i klimat naszych projektów za każdym razem jest zupełnie inna. Jako projektanci otwarci na odkrywanie, nie mamy żadnej określonej maniery stylistycznej.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »