Blog prawny - informacje za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Blog prawny - informacje za darmo

Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
Zapraszamy na www.positor.pl

Szczegóły strony www.positor.pl:

Podlinkuj stronę www.positor.pl:

Blog prawny - informacje za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PLUS Consulting Sp. z o.o. »

  Istniejemy od 1996 roku. Wyręczamy klientów w rozwiązywaniu spraw około biznesowych. Umożliwiamy małym i średnim firmom dostęp do wiedzy i doświadczenia wielu fachowców w jednym miejscu, pomagamy w usprawnieniu zarządzania. Stosujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające współpracę i błyskawiczną wymianę informacji.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin, kancelaria notarialna Szczecin »

  Przy dokonywaniu czynności notarialnych nasz notariusz Szczecin czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz Szczecin w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz udziela bezpłatnych informacji dotyczących dokonywanych czynności notarialnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni notariusze, pełni energii, dla których najważniejsza jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, akty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia. U nas wykonasz czynność notarialną w kancelarii lub w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. W naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie otrzymasz pomoc, jakiej potrzebujesz.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Książek świadczy profesjonalną pomoc prawną prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także usługi prawne drogą elektroniczną. Świadczymy pomoc prawną w ramach następujących specjalizacji:
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym;
  - projekty umów i pism procesowych;
  - sporządzanie opinii prawnych;
  - prawo rodzinne (rozwody, podziały majątku, alimenty);
  - prawo cywilne;
  - prawo podatkowe;
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania);
  - prawo handlowe;
  - prawo administracyjne;
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów;
  Oferujemy również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to gwarancja bezpieczeństwa prawnego i zadowolenia naszych klientów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Strona zawiera ofertę Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez Elżbietę Drążek. Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, m.in. sporządzamy akty notarialne, spisujemy protokoły, przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządzamy projekty oświadczeń i innych dokumentów. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA testament notariusz warszawa »

  W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Zarządzający nią Notariusz i inni pracownicy posiadają upoważnienia do realizowania konkretnych działań, jakim powinno się nadać formę legalną. W Kancelarii Notarialnej można za darmo otrzymać informacje odnośnie do tego, które dokumenty jest obowiązek przygotowywać w wyznaczonym wypadku oraz w jaki sposób przebiega sprawa notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m.in. do sporządzenia aktu notarialnego sprzedaży lub darowizny działki albo w toku przygotowywania testamentu, w razie przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, czyli intercyzy. Drobiazgowe wiadomości zawarto na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stolarek Kancelaria Prawa Rodzinnego »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek. Zastępstwo procesowe, sporządzanie pism procesowych w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku dorobkowego, władzę rodzicielską. Obszar działania: Radom, Szydłowiec, Orońsko, Przysucha, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Warka, Warszawa, Grójec, Białobrzegi, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Bielsko »

  Jedną z czynności oferowanych przez kancelarię adwokacką Jacka Węgrzynowskiego jest fachowa obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ta jest w stanie zapewnić swym klientom kompleksową obsługę prawną wszelkich czynności dokonywanych przez władze spółek. Więcej o jej ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie papierosy i tytoń z przemytu »

  Firma Imperial Tobacco S.A, poprzez tą stronę chce uświadomić wszystkim klientom i sprzedającym tytoń, że w naszym Państwie ta branża ma wszelkie uregulowania prawne i celne.
  Odwiedzając tą stronę, dowiemy się jakie w Polsce obowiązują stawki celne, akcyzowe i Vat na tytoń. Poza tym można dowiedzieć się dlaczego chroniony jest rynek produkcji i dystrybucji tytoniu, jakie są kary za nielegalny przemyt.
  Dla osób chcących zareagować gdy spotkają się z takim procederem, udostępniony jest na stronie anonimowy kontakt oraz podane są dane do jednostek, do których można zgłaszać taką działalność.

  Data dodania: 19 09 2015 · szczegóły wpisu »