Blog prawny - informacje za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Blog prawny - informacje za darmo

Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
Zapraszamy na www.positor.pl

Szczegóły strony www.positor.pl:

Podlinkuj stronę www.positor.pl:

Blog prawny - informacje za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dr Krzysztof Dyl adwokat »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej w Krakowie. Świadczone usługi obejmują doradztwo prawne dla uczestników profesjonalnego obrotu gospodarczego, prowadzenie postępowań sądowych (karne, cywilne, rodzinne), a także doradztwo w pozasądowym obrocie prawnym - projektowanie, ocena umów, regulacja stanu prawnego nieruchomości.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kościelny: rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa »

  Sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa - tzw. "rozwód kościelny", "unieważnienie ślubu kościelnego", "unieważnienie małżeństwa". Prawo kanoniczne. Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie.Prowadzenie spraw o unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa stanowi główny profil działalności Kancelarii. Zakres usług obejmuje między innymi sporządzanie pism procesowych oraz aktywną reprezentację strony w procesie.Przed jego wszczęciem szczegółowo omawiane są z adwokatem przyczyny rozpadu związku małżeńskiego, by ustalić na jakiej podstawie prawnej zostanie oparta skarga oraz jaki sąd będzie właściwy do rozpatrzenia sprawy.W zakresie świadczonych usług mieści się pomoc przy doborze materiału dowodowego, na podstawie którego będzie stwierdzana nieważność małżeństwa, sporządzanie skargi powodowej, w przypadku reprezentowania zaś strony pozwanej przygotowanie odpowiedzi na skargę wniesioną przez stronę powodową oraz sporządzenie skargi wzajemnej.W trakcie procesu w ramach działalności Kancelarii świadczona jest pomoc w przedmiocie opracowywania uwag do opinii biegłych sądowych, a także składania repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego lub adwokata kościelnego strony przeciwnej.Do uprawnień adwokata kościelnego należy także przedkładanie głosu obrończego, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym. Reprezentacja klienta obejmuje uczestnictwo w każdym etapie procesu, we wszystkich krajowych instancjach.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat grudziądz »

  Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta pomoże Państwu w różnych trudnych sprawach. Wszyscy wiemy, że obecnie sprawy rozwodowe czy prawo rodzinne są bardzo skomplikowane i wymagają naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, by obronić swoich praw. Dlatego nasza kancelaria może zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych i wygranych spraw. Doradzamy naszym klientom, którzy nam zaufali i powierzają nam kolejne sprawy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Kawka »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę Kancelarii Prawnej Adwokata Grzegorza Kawka specjalizującego się w prawie pracy oraz prawie karnym. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą oraz prowadzonym przez nasz blogiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal rozwod.org to porady dotyczące rozwodu i darmowe wzory pozwu o rozwód i separację »

  Portal rozwod.org ma na celu przybliżenie zagadnień dotyczących rozwodu i pomoc w samodzielnym wniesieniu pozwu o rozwód albo pozwu o separację. Na stronie rozwod.org dwóch radców prawnych z Poznania w sposób przystępny przedstawia i omawia: przesłanki rozwodu, kwestię winy małżonka za rozpad małżeństwa, alimenty na dziecko, powierzenie władzy rodzicielskiej, kontakty z dzieckiem w trakcie rozwodu i po orzeczeniu rozwodu, problemy związane z podziałem majątku po rozwodzie i wspólnym mieszkaniem małżonków, różnice między separacją a rozwodem. Nadto na portalu rozwod.org zostały przygotowane wzory pozwu o rozwód, pozwu o separację i wniosku o separację.Istnieje także możliwość zadawania pytań, w tym celu utworzona została specjalna podstrona. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną rozwod.org!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ozarów Mazowiecki »

  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Ożarowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno usługi dla naszych klientów firmowych a także dla klientów indywidualnych. Posiadamy zespół doświadczonych prawników z różnych dziedzin prawnych, co pozwala nam zapewnić zarówno porady prawne a także reprezentowanie naszych klientów między innymi przed urzędami, instytucjami czy sądami. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej realizujemy między innymi prowadzenie dla naszych klientów negocjacji oraz mediacji.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria oferuje klientom pełną obsługę w ramach przewidzianych prawem czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, aktów umowy kupna, sprzedaży lub darowizny, tworzenie odpisów, wypisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Kancelaria Notarialna obsługuje miasta: Piotrków trybunalski, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łask, Brzeziny, Opoczno, Koluszki, Zelów, Tuszyn, Sulejów, Przedbórz, Kamieńsk. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia dowolnego terminu, także w dni wolne od pracy i w godzinach wieczorowych a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Conectum Finanse - Oddłużanie - Wyjście z długów - Kredyty - 731 306 481 »

  Chcesz dowiedzieć się jak wyjść z długów? Jak napisać sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty? Sprawdź szybko sam: Otrzymujesz dedykowanego Doradcę Private i konsultację za darmo. Promocja do końca marca 2017 - 7 mln złotych dla każdego - pod zastaw / zabezpieczenie nieruchomości. Wszystko od Conectum Finanse!

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »