Blog prawny - informacje za darmo - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Blog prawny - informacje za darmo

Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
Zapraszamy na www.positor.pl

Szczegóły strony www.positor.pl:

Podlinkuj stronę www.positor.pl:

Blog prawny - informacje za darmo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy - Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria świadczy stałą pomoc prawną w zryczałtowanym miesięcznym wynagrodzeniem oraz doraźną pomoc prawną wykonywaną na podstawie konkretnego zlecenia klienta.
  Zapewniamy profesjonalizm i należytą staranność, współdziałanie przed sądami polskimi z prawnikami zagranicznymi, pełnomocnictwo przed sądami wszystkich instancji.
  Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarancją bezpieczeństwa prawnego klientów.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria "Paragraf" jest kancelarią radcy prawnego świadczącą Profesjonalne usługi prawnicze w Poznaniu oraz na terenie całego województwa Wielkopolskiego. Kancelaria świadczy bardzo szeroki zakres usług prawnych dla osób prywatnych i firm. W szczególności kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej inwestycji finansowych ze środków Unii Europejskiej. Domeną założyciela kancelarii jest 30 letnie doświadczenie w dziedzinie prawa co stanowi podstawę do rzetelnej i profesjonalnej współpracy. Każda sprawa traktowana jest z należyta powagą i zaangażowaniem. Różnorodność świadczonych usług obejmuje prawie każdy aspekt obrotu prawnego między innymi odszkodowania, rozwody windykacje oraz szeroko zakrojona obsługa prawna przedsiębiorstw.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Szczygielski, Barbara Szczygielska »

  Nasze Kancelarie zapewniają pełną, profesjonalną obsługę osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, szczególnie w postępowaniach przed sądowych i sądowych wraz z wykonaniem (egzekucją) orzeczeń.nn Tradycja kancelarii, to ponad 20 lat intensywnych działań - w tym w najpoważniejszych procesach karnych, gospodarczych oraz cywilnych - satysfakcjonujących naszych klientów; stabilność poziomu usług i dalszy rozwój działalności gwarantują także zatrudnieni w kancelarii prawnicy średniego i młodego pokolenia.nKancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Płocku.n Nasi klienci posiadają zabezpieczoną pewną gwarancje zachowania tajemnicy adwokackiej - nieograniczonej w czasie; zapewniamy komfortowe warunki osobistych konferencji klienta z wybranym adwokatem, uznając, że bezpośrednia współpraca rodzi sukces.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Nasz blog jest dla osób chcących skorzystać z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego lub finansowego. Na naszej stronie, znajdziesz głównie zasoby wiedzy prawnej, jakim są zamieszczone tam bezpłatne porady prawne w postaci opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. W swoich szeregach mamy doświadczony prawników, którzy zamieszczają na naszym blogu ciekawe opinie prawne oraz porady. Korzystając z nasze strony masz gwarancję, że twój problem zostanie rozwiązany w sposób rzetelny i profesjonalny. Zamieszczone na naszej stronie porady prawne za darmo, umożliwią Ci, błyskawiczne rozwiązanie problemu prawnego. Zapraszam do korzystania z naszej strony.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy »

  Prawo spółek, prawo cywilne, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo podatkowe, prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo na dobrach niematerialnych, a także prawo ochrony konkurencji i konsumentów – to dziedziny, w których zawsze można zwrócić się do Kancelarii Adwokackich w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelarie Adwokackie współtworzą adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek. Do kooperacji zapraszają kontrahentów indywidualnych i podmioty gospodarcze, także spółki prawa handlowego. Oferują im profesjonalną obsługę a w wypadku podmiotów gospodarczych, stałą współpracę na sprzyjających warunkach. Podejmują się reprezentacji swoich klientów przed wszelkiego typu urzędami oraz przed sądami wszystkich instancji. Pomagają w ubezpieczeniach i w uzyskaniu odszkodowań. Szczegółowe informacje dotyczące kancelarii można uzyskać na stronie.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło i mecenasa Rafała Zaguły w Gnieźnie. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla osób indywidualnych i firm, oraz reprezentacją w sądach. Są ekspertami w dziedzinie prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Kancelaria zapewnia zastępstwo przed sądami i urzędami, sporządza pisma procesowe, kontrakty handlowe oraz świadczy porady prawne, pomaga w przygotowaniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Janus - radca prawny Kraków »

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Janus zajmuje się szeroko rozumianą tematyką prawną od 2002 roku. Naszą specjalizacją są zagadnienia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego świadczone dla firm, instytucji oraz podmiotów indywidualnych. Oferta dostosowana jest zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, a stałe podnoszenie kompetencji gwarantuje naszą kompleksowość oraz rzetelność. Zajmujemy się także tworzeniem umów prawnych, uczestniczymy w negocjacjach oraz prowadzimy windykację należności finansowych. zapraszamy do poznania oferty i kontaktu w celu omówienia szczegółów.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Bielsko »

  Jedną z czynności oferowanych przez kancelarię adwokacką Jacka Węgrzynowskiego jest fachowa obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ta jest w stanie zapewnić swym klientom kompleksową obsługę prawną wszelkich czynności dokonywanych przez władze spółek. Więcej o jej ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog o prawie zamówień publicznych - praktycznie, a nie teoretycznie »

  Strona dotyczy stosowania przepisów prawa zamówień publicznych. W szczególności uwzględnia ona stronę zamawiającego w procesie udzielania zamówień publicznych. Ma na celu przekazywanie informacji w sposób przystępny i usystematyzowany. Popularnym elementem na stronie mają być dokumenty w formacie pdf stanowiące ściągę, możliwą do wydrukowania i wykorzystania przy prowadzonych procedurach. Założeniem strony jest zajmowanie się przede wszystkim praktyką stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych. Do minimum zakładane jest ograniczenie rozważań teoretycznych lub sprowadzających się do kopiowania przepisów ustawy lub wyroków Krajowej Izby Odwoławczej. Strona ma stanowić narzędzie pomocy w szczególności dla pracowników zamawiającego. Na stronie mają znajdować się w szczególności propozycje rozwiązań wynikające między innymi z osobistych doświadczeń prowadzącej bloga. Jednocześnie na stronie mają się pojawiać informacje - opracowania dla wykonawców tj. uwzględniające kwestie związane ze skutecznym złożeniem oferty oraz realizacją zamówienia. Strona ma mieć charakter edukacyjny w stosunku do osób rozpoczynających karierę w tym obszarze oraz charakter pomocniczy w stosunku do osób z doświadczeniem w prowadzeniu procedur lub uczestnictwie w nich w charakterze wykonawcy.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »