Certyfikat Ekologiczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Certyfikat Ekologiczny

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

Szczegóły strony wrazliwi.org:

Podlinkuj stronę wrazliwi.org:

Certyfikat Ekologiczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jade Bond Group - skuteczne i nowoczesne narzędzia i metody badawcze »

  Oferta JBGroup kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i właścicieli biznesu, a także organizacji NGO. Niezależnie od charakteru badania, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę dostosowaną do Jego potrzeb, zawierającą przede wszystkim:nn* rekomendowaną metodę przeprowadzenia badania oraz proponowane techniki badawcze,n* terminy realizacji,n* kalkulację kosztów,n* inne informacje, które pomogą w dokonaniu oceny naszej propozycji.nnnSpecjalizujemy się w badaniach instytucji i organizacji koncentrujących się w szczególności na:nn* celach i strukturze organizacji,n* wartościach, normach, przekonaniach pracowników,n* potrzebach i postawach pracowników,n* systemach oceniania i motywowania,n* satysfakcji pracowników,n* stylu oraz standardach zarządzania, delegowaniu władzy i uprawnień,n* procedurach, rytuałach, regułach organizacyjnych,n* systemach awansów i degradacji.nnPrzygotowujemy badania w oparciu o:nnmetody ilościowe:nn* ankiety audytoryjne,n* ankiety elektroniczne,n* wywiady kwestionariuszowe,nnmetody jakościowe:nn* wywiady swobodne,n* indywidualne wywiady pogłębione,n* obserwacja uczestnicząca,n* analiza treści,n* analiza dokumentów zastanych.

  Oferty zawierające kilka wariantów badania, przygotowywane są przez zespół profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zarówno akademickie jak i praktyczne.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe biuro rachunkowe. »

  E-Bilans to najlepiej prosperujące biuro rachunkowe, które świadczy swoje usługi już od 2007r. Mamy więc już setki zadowolonych Klientów oraz cieszymy się znakomitą marką. W naszej ofercie znajdziecie: usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, pełną obsługę księgowości osób prawnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK »

  Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez BIK? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty pożyczek gotówkowych bez BIK, bez zaświadczeń, na sam dowód osobisty. Pożyczki nawet do kilku tysięcy złotych bez poręczycieli. Sprawdź naszą ofertę i złóż wniosek, oddzwonimy i udzielimy niezbędnych informacji, tak szybko jak to będzie możliwe.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria : złote i srebrne zegarki, pierścionki, wisiorki »

  Jubiler 24h to aukcje z najwartościowszymi i najbogatszymi historycznie przedmiotami biżuteryjnymi. Przeglądając liczne oferty często można natknąć się na wisiorki z czasów wojny secesyjnej lub zegarki pamietajace początek XX wieku. Miłośnicy i pasjonaci przedmiotow jubilerskich odnajdą tutaj na pewno swoje miejsce.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania Niszczące »

  Krajowy system badań, posiadający certyfikat ISO. Nowoczesne metody, objęte przepisami kodeksu. Bogata oferta badań, analizy obszerno - techniczne, fizyczno- chemiczne, analizy mikrobiologiczne. Ponadto pomiary na stanowiskach pracy i pomiary naturalne. Posiadamy własny dział certyfikacji wyrobów, ośrodek automatyki i badań, ośrodki kształcenia i doskonalenia kadr. Zapraszamy do Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Development Center »

  Wraz z rozwojem gospodarki wolnorynkowej, stanowisk pracy i aktywności ludzi nastąpił gwałtowny rozwój szeregu dziedzin wspomagających rekrutację pracowników na przeróżne stanowiska pracy i rozwój metod i dyscyplin badawczych. Badania obejmują dzisiaj niemal wszystko, co jest związane z kondycją człowieka w otoczeniu gospodarczym: od preferencji i możliwości szeregowego pracownika po dyspozycje menedżera. Efektywność tego ostatniego wiąże się ze stylem przywództwa, które również można zbadać i określić, choćby metodą ILM72 firmy 4 business & people. Narzędzie określa zasady skutecznego przywództwa oraz jego styl. Pomaga znaleźć optymalną drogę przywództwa do osiągnięcia najlepszych efektów.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia fleksograficzna FLEX GRAF »

  Drukarnia fleksograficzna FLEX GRAF istnieje na polskim rynku od 1993 roku. W tym okresie zdążyliśmy zdobyć zaufanie licznych firm z Polski jak i całej Europy. Firma produkuje głównie owijki na cukierki oraz słodycze reklamowe na wielu rodzajach folii z pamięcią skrętu oraz papierze i jego laminatach. Posiadamy własną przygotowalnie, gdzie wykonywane są projekty komputerowe, a po ich akceptacji fotopolimery. Dodatkowo istnieje możliwość zbobinowania danej folii, bądz pocięcia jej na arkusze. Należałoby również dodać, że jesteśmy jednym z niewielu zakładów poligraficznych, który przyjmuje zlecenia do realizacji już od 1 kg owijki.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmach w Polsce »

  Serwis opinia o firmie to miejsce w Internecie, gdzie można sprawdzić dane kontaktowe firm w Polsce. Jest to wygoda wyszukiwarka firm jednoosobowych, jak również spółek z.o.o. Ponadto w serwisie zamieszczone zostały wiarygodne komentarze i opinie na temat działalności poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • XE Opole - sprzedaż i serwis skanerów »

  Poznaj najnowsze rozwiązania w dziedzinie przechwytywania danych z dokumentacji papierowej i przesyłania ich do systemów EZD. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym skanerów i oprogramowania marki Kodak Alaris.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • RINOME jednorazowe artykuły OCHRONY INDYWIDUALNEJ z włókniny »

  Jednorazowe artykuły ochrony indywidualnej. Produkty są bardzo estetyczne, zapewniające komfort użytkowy. Przyjmuje zlecenia indywidualne na inne artykuły włókninowe wg zapotrzebowania zleceniodawcy. Produkcja z zastosowaniem ultradźwiękowej metody.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »