Certyfikat Ekologiczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Certyfikat Ekologiczny

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

Szczegóły strony wrazliwi.org:

Podlinkuj stronę wrazliwi.org:

Certyfikat Ekologiczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jade Bond Group - skuteczne i nowoczesne narzędzia i metody badawcze »

  Oferta JBGroup kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i właścicieli biznesu, a także organizacji NGO. Niezależnie od charakteru badania, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę dostosowaną do Jego potrzeb, zawierającą przede wszystkim:nn* rekomendowaną metodę przeprowadzenia badania oraz proponowane techniki badawcze,n* terminy realizacji,n* kalkulację kosztów,n* inne informacje, które pomogą w dokonaniu oceny naszej propozycji.nnnSpecjalizujemy się w badaniach instytucji i organizacji koncentrujących się w szczególności na:nn* celach i strukturze organizacji,n* wartościach, normach, przekonaniach pracowników,n* potrzebach i postawach pracowników,n* systemach oceniania i motywowania,n* satysfakcji pracowników,n* stylu oraz standardach zarządzania, delegowaniu władzy i uprawnień,n* procedurach, rytuałach, regułach organizacyjnych,n* systemach awansów i degradacji.nnPrzygotowujemy badania w oparciu o:nnmetody ilościowe:nn* ankiety audytoryjne,n* ankiety elektroniczne,n* wywiady kwestionariuszowe,nnmetody jakościowe:nn* wywiady swobodne,n* indywidualne wywiady pogłębione,n* obserwacja uczestnicząca,n* analiza treści,n* analiza dokumentów zastanych.

  Oferty zawierające kilka wariantów badania, przygotowywane są przez zespół profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zarówno akademickie jak i praktyczne.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Wrocław »

  Oddział ogólnokrajowej firmy leasingowej we Wrocławiu, doradztwo leasingowe, różne rodzaje leasingu. Fachowe doradztwo, miła atmosfera, a przede wszystkich profesjonalne wsparcie. Nie będziesz musiał więc sam przechodzić procedury zaciągania leasingu, która dla wielu osób jest zbyt zawiła.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Niszczące »

  Krajowy system badań, posiadający certyfikat ISO. Nowoczesne metody, objęte przepisami kodeksu. Bogata oferta badań, analizy obszerno - techniczne, fizyczno- chemiczne, analizy mikrobiologiczne. Ponadto pomiary na stanowiskach pracy i pomiary naturalne. Posiadamy własny dział certyfikacji wyrobów, ośrodek automatyki i badań, ośrodki kształcenia i doskonalenia kadr. Zapraszamy do Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy żeliwne - Hydro-Vacuum S.A. »

  Firma Hydro-Vacum wykonuje między innymi odlewy żeliwne. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz odpowiednie podejście do klienta sprawia iż odlewnia żeliwa Hydro-Vacuum S.A. jest liderem w swojej branży.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wtórplast – przemiały »

  Zapraszamy do zapoznania się z uczciwą i sprawdzoną firmą- Wtrórplast - Recykling z małej miejscowości Czapury pod Poznaniem. Od 2010 roku przez cały czas partycypujemy w programie Rzetelna Firma, gwarantując naszym Klientom bezpieczeństwo realizowanych u nas zakupów. Prowadzimy skup sztucznych tworzyw termoplastycznych, które potem przetwarzamy przy pomocy nowoczesnych, skutecznych maszyn. W wyniku recyklingu surowców wtórnych produkujemy granulaty, barwniki do kolorowania tworzywa i różnorodne folie, mogące służyć do pakowania i zabezpieczania rozmaitych produktów. Przeprowadzając recykling tych tworzyw przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego eliminując z wysypisk i składowisk elementy, które nie ulegają naturalnemu rozkładowi. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galmex - cynkowanie »

  GALMEX to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która specjalizuje się w obróbce metalu za pomocą skrawania oraz powłok galwanicznych. Powstanie GALMEX sięga 1982 roku, a aktualnie jest to jedna z najlepiej funkcjonujących firm w branży. Pozycję lidera udało się osiągnąć za sprawą dużego doświadczenia, szerokich umiejętności oraz przestrzegania zasad rzetelności i terminowości w realizowaniu zleceń. Dodatkowo na sukces firmy składa się bogato wyposażony park maszynowy i wykorzystywanie najnowszych dostępnych na rynku technologii. Specjalizacją firmy są obróbki metalu skrawaniem poprzez wykorzystanie różnorodnych technik za pomocą obrabiarek CNC i obróbki galwaniczne poprzez cynkowanie i cynowanie. Obróbka metali odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów za pomocą specjalistycznych maszyn. Firma GALMEX w pełni dostosowuje się do potrzeb klienta bez względu na wielkość zamówienia. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Kalisz »

  Zakład pogrzebowy w Kaliszu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, jako firma pogrzebowa działamy już od 30 lat na rynku Kalisza i okolic.Kiedy odchodzi ktoś bliski zawsze chcemy zapewnić mu dobry i godny pogrzeb, dlatego szukamy firmy pogrzebowej, która z szacunkiem podchodzi do zmarłego i jego rodziny oraz która ma wieloletnią tradycję, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez dany zakład pogrzebowy usług. Wiadomo, że skoro dany zakład pogrzebowy utrzymał się na rynku przez kilkadziesiąt lat, to jego klienci muszą być naprawdę zadowoleni z jego usług i na pewno polecają go znajomym. Taka właśnie jest nasza firma pogrzebowa. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego pogrzeby, starając się jak najlepiej pomóc rodzinie w trudnych chwilach związanych z odejściem bliskiej osoby. Nasz zakład to rodzinny interes, dlatego wiemy jak ważne są więzi międzyludzkie nawet po śmierci. Każdemu, kto się do nas zgłosi pomagamy, jeśli oczywiście sobie tego ta osoba życzy, załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem, a w tym przede wszystkim transport zwłok. Następnie uważnie, uwzględniając wszystkie życzenia klienta, planujemy ceremonię pogrzebu. W naszej ofercie znajduje się duży wybór kwiatów, trumien oraz urn kremacyjnych. Mamy uruchomioną również własną linię produkcyjną, dlatego nasze ceny są zawsze konkurencyjne.Zapraszamy do naszego zakładu pogrzebowego w Kaliszu, oraz zapoznania z naszymi usługami pogrzebowymi w tym transporcie zwłok

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna KoXka »

  KoXka to agencja interaktywna której obszar działalności skupia się wokół działań realizowanych w wyszukiwarkach internetowych: SEO i SEM.
  Zajmujemy się skuteczną promocją Twojej marki w internecie.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektrobębny i bębny zwrotne Van der Graaf »

  Elektrobębny Van der Graaf są synonimem najwyższej jakości w dziedzinie technologii napędów przenośników taśmowych. Firma Van der Graaf Polska posiada w swej ofercie: elektrobębny, przekładnie oraz sprzęgła. Elektrobębny Van der Graaf znane są ze swojej solidności, trwałości oraz niezawodności. Każdy nasz elektrobęben został zaprojektowany oraz wyprodukowany tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bez względu na zastosowanie, elektrobębny z logo „GV” gwarantują nieprzerwaną pracę przez wiele lat.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmach w Polsce »

  Serwis opinia o firmie to miejsce w Internecie, gdzie można sprawdzić dane kontaktowe firm w Polsce. Jest to wygoda wyszukiwarka firm jednoosobowych, jak również spółek z.o.o. Ponadto w serwisie zamieszczone zostały wiarygodne komentarze i opinie na temat działalności poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »