Certyfikat Ekologiczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Certyfikat Ekologiczny

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

Szczegóły strony wrazliwi.org:

Podlinkuj stronę wrazliwi.org:

Certyfikat Ekologiczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konto internetowe »

  Najtańsze konta bankowe. U nas możesz porównać popularne konta internetowe i założyć konto bez wychodzenia z domu. Otwórz rachunek osobisty w Alior Banku, mBanku, ING Banku Śląskim i innych bankach. Porównaj opłaty za konta. Przeczytaj porady jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet. Załóż nowoczesne konto osobiste i kontroluj swoje finanse, gdziekolwiek jesteś.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK »

  Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez BIK? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty pożyczek gotówkowych bez BIK, bez zaświadczeń, na sam dowód osobisty. Pożyczki nawet do kilku tysięcy złotych bez poręczycieli. Sprawdź naszą ofertę i złóż wniosek, oddzwonimy i udzielimy niezbędnych informacji, tak szybko jak to będzie możliwe.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Technologiczny »

  Inkubator Technologiczny w Lublinie jest miejscem rozwoju przedsiębiorczości Lubelszczyzny. Głównym zadaniem Inkubatora jest udzielenie wsparcia - przez okres do dwóch lat - młodym przedsiębiorcom z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, teleinformatycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska oraz optoelektronicznej. Jest to oferta inkubacji.
  Inkubator posiada również Wirtualne Biuro – czyli usługę umożliwiającą zarejestrowanie firmy pod adresem Inkubatora. W Inkubatorze można również skorzystać z przestrzeni openspace - Mikrobiuro oraz Coworking.
  W Inkubatorze Technologicznym znajdują się także sale szkoleniowe i sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, które są idealnym miejscem do wynajęcia w celu zorganizowania np. na szkolenia, spotkania, konferencji lub sesji zdjęciowej. Inkubator udostępnia ponadto salę spotkań, idealnie nadającą się na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • RESELER - laptopy używane, używany sprzęt »

  Jeżeli szukasz sklepu z elektroniką używaną laptopów, używanych tabletów, używanych aparatów,używanych tv i chcesz kupić sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie to zapraszam do RESElER używana elektronika. Zapraszamy firmy i osoby fizyczne szukające w atrakcyjnej cenie używanych laptopów, używanych tabletów, używanych telefonów, używanych telewizorów TV Posiadamy :używane laptopy Warszawa,używane laptopy Mazowieckie,używane laptopy Kraków,używane laptopy Małopolskie,używane laptopy Łódź,używane laptopy Łódzkie,używane laptopy Wrocław,używane laptopy Dolnośląskie,używane laptopy Poznań,używane laptopy Wielkopolskie,używane laptopy Gdańsk,używane laptopy Szczecin,używane laptopy Zachodnio-pomorskie,używane laptopy Bydgoszcz,używane laptopy Kujawsko-Pomorskie,używane laptopy Lublin,używane laptopy Lubelskie,używane laptopy Katowice,używane laptopy Białystok,używane laptopy Podlaskie,używane laptopy Gdynia,używane laptopy Częstochowa,używane laptopy Radom,używane laptopy Mazowieckie,używane laptopy Sosnowiec,używane laptopy Toruń,używane laptopy Kujawsko-Pomorskie,używane laptopy Kielce,Zachęcam do kontaktu telefonicznego 500 857 700 lub do odwiedzenia www.reseler.eu Gwarantuję, że u nas dostaniesz najlepszą cenę w Polsce.Jeżeli się jeszcze wahasz odwiedź naszą stronę www.reseler.eu Czytaj dalej ... na stronie !

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez firmowych, catering, backstage, imprezy firmowe, backstage »

  Organizacja imprez firmowych, catering,backstage,imprezy firmowe,backstage zapraszamy na nasze serwisy organizacja-imprez.info backstage-catering.pusku.com organizacja-imprez.keed.pl/ backstage.cba.pl/ castello-organizacja-imprez.blogspot.com/ imprezy-firmowe.cba.pl/ organizowanieimprez.wordpress.com/ SeoKataLoger

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielany - MAKI »

  Oficjalna strona internetowa Spółdzielni SMB MAKI z siedzibą na warszawskich Bielanach. Spółdzielnia obejmuje opieką osiedla domów jednorodzinnych powstałych przy ulicach: Arkuszowej, Kasjopei, Loteryjki, Olszynowej, Oriona i Perseusza. Świadczy także usługi z zakresu budowy i sprzedaży nowych mieszkań na Bielanach, doradztwa posprzedażowego oraz bieżącej administracji osiedli domów. Na stronie znajduje się galeria realizacji, a także wiele przydatnych informacji związanych z działalnością i rozporządzeniami. Prezentowane są bieżące informacje dotyczące nowych mieszkań oddanych do użytkowania oraz o naborach na nowe domy jednorodzinne w Warszawie. Ze strony można także pobrać niezbędne dokumenty w celu złożenia w siedzibie Spółdzielni.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Snell - oświetnie z klasą »

  Firma Snell powstała w Świnoujściu i działa na rynku już od 2010 roku.
  Zajmuje się oświetleniem statków, jachtów, platform wiertniczych. Korzystamy z produktów, podzespołów i osprzętu najwyższej klasy.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent sit i wstrząsarek laboratoryjnych »

  Aparatura kontrolno-pomiarowa firmy MULTISERW-Morek opracowywana jest przez doświadczoną grupę technologów i projektantów we współpracy z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

  Wymagania stawiane przez nowoczesny przemysł, a także możliwości zastosowania ostatnich osiągnięć z dziedziny techniki pomiarowej skłaniają do kontynuowania rozwoju i udoskonaleń w produkcji urządzeń pomiarowych aby zapewnić możliwość kompleksowego wyposażenia laboratorium.

  Aparatura laboratoryjna produkowana przez firmę MULTISERW-Morek jest wykorzystywana w laboratoriach przemysłowych jak również w jednostkach naukowo-badawczych. Urządzenia te charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdzają jej użytkownicy jak również liczne wyróżnienia i medale przyznane firmie MULTISERW-Morek na Międzynarodowych Imprezach Targowych. Aby zapewnić najwyższą jakość produkowanych urządzeń wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz ISO 14001. Informacje o naszej misji i przyjętej polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania znajdą Państwo w zakładce Polityka ISO.

  Firma MULTISERW-Morek zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwis techniczny oferuje swoje usługi nie tylko w swojej siedzibie, lecz przede wszystkim w laboratorium użytkownika. Zakres wykonywanych usług obejmuje przeglądy, sprawdzenia, kalibracje, wzorcowanie, naprawy oraz modernizacje urządzeń.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz inwestycyjny Macromoney FIZ AN | Macromoney »

  Macromoney.pl: Fundusz inwestycyjny Macromoney FIZ AN oparty jest na strategii hedge fund i przeznaczony jest dla zamożnych klientów i instytucji.
  Celem Macromoney FIZ AN jest osiąganie ponadprzeciętnej bezwzględnej stopy zwrotu poprzez aktywne zarządzanie aktywami. Dążąc do tego celu, używamy różnorodnych strategii i narzędzi inwestycyjnych opartych na danych makroekonomicznych. Fundusz inwestuje do 100% wartości swoich aktywów w tytuły uczestnictwa zagranicznego funduszu Macromoney Global Investments Ltd. Fundusz jest przeznaczony dla niewielkiej liczby inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, rozumiejących korzyści ze stosowania globalnej strategii makroekonomicznej dla ich portfela inwestycyjnego.
  Fundusz ma charakter niepubliczny. Emisja Certyfikatów następuje przez wystosowanie imiennych propozycji nabycia łącznie do nie więcej niż 149 osób. Szczegółowe informacje określone są w Warunkach Emisji certyfikatów inwestycyjnych poszczególnych serii. Certyfikaty Inwestycyjne Funduszu są wyceniane raz w miesiącu, mogą zostać wykupione raz na kwartał.
  Macromoney Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych zarejestrowany jest w Polsce i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • XE Opole - sprzedaż i serwis skanerów »

  Poznaj najnowsze rozwiązania w dziedzinie przechwytywania danych z dokumentacji papierowej i przesyłania ich do systemów EZD. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym skanerów i oprogramowania marki Kodak Alaris.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »