Certyfikat Ekologiczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Certyfikat Ekologiczny

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

Szczegóły strony wrazliwi.org:

Podlinkuj stronę wrazliwi.org:

Certyfikat Ekologiczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VipCard - i płacisz mniej »

  Karta rabatowa to chyba najprzyjemniejsza z kart, ponieważ nie uszczupla naszego wirtualnego portfela, a daje nam coś w prezencie. Przykładem może być karta Vipcard, dzięki której możemy dostać rabat aż do 50% na różne usługi związane z gastronomią, rozrywką i rekreacją. Ponadto możemy wejść za darmo na koncert lub uzyskać zniżkę na wstęp na siłownię. Reastauratorzy fundują nam, dzięki programowi lojalnościowemu związanemu z kartą Vipcard, obiad lub pizzę za 1 zł. Smakosze piwa zaś mogą wypić drugi kufel zupełnie za darmo. Warto więc być stałym klientem, szczególnie w czasach, gdy do łask wraca stare powiedzenie “klient nasz pan”!

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki LG »

  Falowniki LG wortal napędów elektrycznych zawiera szczegółowy opis falowników: Falowniki iE5, Falowniki iC5, Falowniki iG5-A, Falowniki iP5-A, Falowniki iS5, Falowniki iS7. W serwisie jest szczegółowy opis falownika iS7 : Falowniki iS7: Falowniki iS7: Seria 3-fazowych falowników iS7 dostępna jest w zakresie mocy od 0,75kW do 160kW dla pracy stało momentowej iS7 jest to najnowsze rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich serii jest dużo bardziej wszechstronny co do właściwości sterowania silnikami oraz posiada skomplikowane algorytmy, które zapewniają wysokie parametry pracy i precyzję pracy maszyn. iS7 to całkowicie nowa generacja przemienników dla bardzo wymagających aplikacji i bardzo odpowiedzialnych układów sterowania.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm »

  Ogólnopolski Branżowy Katalog Firm. Oferujemy Państwu rozbudowaną bazę firm, bezpłatne wpisy do kategorii tematycznych, podzielone na regiony Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.ekomartines.pl »

  Usługi w zakresie produkcji stolików w stylu antycznym z blatami marmurowymi, granitowymi oraz z innych kamieni.usługi ogólnobudowlane,gładzie,malowanie, balustrady nierdzewne,tarasy, balkony,ogrodzenia

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Technologiczny »

  Inkubator Technologiczny w Lublinie jest miejscem rozwoju przedsiębiorczości Lubelszczyzny. Głównym zadaniem Inkubatora jest udzielenie wsparcia - przez okres do dwóch lat - młodym przedsiębiorcom z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, teleinformatycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska oraz optoelektronicznej. Jest to oferta inkubacji.
  Inkubator posiada również Wirtualne Biuro – czyli usługę umożliwiającą zarejestrowanie firmy pod adresem Inkubatora. W Inkubatorze można również skorzystać z przestrzeni openspace - Mikrobiuro oraz Coworking.
  W Inkubatorze Technologicznym znajdują się także sale szkoleniowe i sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, które są idealnym miejscem do wynajęcia w celu zorganizowania np. na szkolenia, spotkania, konferencji lub sesji zdjęciowej. Inkubator udostępnia ponadto salę spotkań, idealnie nadającą się na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • CollTra - biuro tłumaczeń specjalistycznych (Gliwice) »

  Colltra to biuro tłumaczeń stworzone z pasją w 2008 roku. Jako entuzjaści języka i tłumaczeń jesteśmy świadomi faktu, jak istotnym czynnikiem sukcesu jest poprawny język. Dlatego też naszym celem jest ciągłe doskonalenie warsztatu językowego, dzięki czemu końcowy efekt naszej pracy, jakim jest przetłumaczony tekst, cechuje znaczna poprawność i czytelność.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Małgorzata Walas »

  Do głównych zadań kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy należy: wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Przeprowadzanie licytacji z ruchomości i nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto Walutowe - Ranking »

  Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące kont walutowych. Ranking zawiera dokładną charakterystykę poszczególnych rachunków, dzięki czemu, dopasujesz do siebie najlepszą ofertę. Przeczytasz też praktyczne porady, co należy wziąć pod uwagę wybierając konto walutowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przenoszenie strony internetowej na inny serwer »

  Proponujemy Państwu kompleksowe przeniesienie strony WWW na nasz hosting (w tej opcji całkowicie bezpłatnie) lub na serwer innej firmy. Przenosimy zarówno małe prywatne strony jak również rozbudowane witryny oparte o CMS Wordpress, Joomla, Drupal itp. Specjalną ofertę kierujemy do organizacji pozarządowych non-profit (stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła, parafie, osoby zbierające 1% i inne działające charytatywnie), które mogą wykupić hosting na naszych serwerach w ramach symbolicznej opłaty 2,90 zł/mc lub 29 zł za rok. Wszelkie dodatkowe czynności jak przenoszenie strony internetowej z innego hostingu zrobimy za darmo. W ramach oferty dla NGO proponujemy Państwu własną subdomenę w atrakcyjnej domenie *.ngo24.eu, np. Nazwa_fundacji.ngo24.eu, oprócz tego własną skrzynkę pocztową, np. biuro@Nazwa_fundacji.ngo24.eu

  Zapraszamy także do korzystania z innych usług internetowych realizowanych przez naszą firmę. Działamy na terenie całej Polski, a większość usług wykonujemy zdalnie, za pośrednictwem łącza internetowego. Nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z naszego szybkiego serwera, utworzyć stronę WWW czy zlecić e-pomoc, za pomocą której pozbędziesz się wielu problemów komputerowych (w tym usuwanie irytujących reklam z przeglądarek, wirusów, niebezpiecznych plików po konfigurację systemu Windows). Zestaw usług, które możemy dla Ciebie wykonać jest praktycznie nieograniczony;) Napisz do nas i zapytaj w czym możemy pomóc.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »