Certyfikat Ekologiczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Certyfikat Ekologiczny

Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

Szczegóły strony wrazliwi.org:

Podlinkuj stronę wrazliwi.org:

Certyfikat Ekologiczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sangoma VoIP A101, A102, A104, A108 Sangoma Netborder Bramki Patton »

  Dystrybucja Sangoma, A101, A102, A104, A108, Sangoma Netborder, Bramki Patton Telefonia internetowa VoIP Instalacje i wdrożenia centralek VoIP Telefony Polycom
  Sklep internetowy ze sprzętem telekomunikacyjnym dla operatorów, integratorów systemów VoIP. Sangoma Cards.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe z Bydgoszczy zaprasza wszystkich Państwa do współpracy. Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi w Bydgoszczy. Atrakcyjna cena oraz szeroki zakres usług. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej na którym publikujemy pełne informacje o naszej ofercie. Z nami Państwa firma będzie się bardzo dobrze rozwijać.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma innowacyjna, akademickie inkubatory przedsiębiorczości- TWTF.PL »

  Organizujemy konferencje, szkolenia, warsztaty, seminaria oraz staże w takich tematach jak: jakość życia, innowacyjna firma, transfer wiedzy, przedsiębiorczość akademicka oraz nauka i biznes. Wyróżnia się dwa rodzaje transferu wiedzy: know what i know how. Typ wiedzy know what umożliwia odpowiedź na pytanie- co to jest? Wiedza tego typu dostarcza definicję pojęć, opisy, które rozumieją i wykorzystują wszyscy członkowie danej organizacji oraz specyficzny język. Wiedza typu know how jest wyjątkowa oraz typowa dla danej organizacji.Wiedzę tę buduje się wiele lat i pozwala ona osiągać przewagę konkurencyjną.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Crm »

  Trimtab jest doświadczoną firmą działającą już od wielu lat na rynku ekonomicznym, informatycznym i biznesowym. Świadczy szeroki zakres usług gwarantujący kompleksową obsługę przedsiębiorstw czy projektów. Są to między innymi skuteczne realizowanie i prowadzenie projektów, analiza efektywności działań firmy, szkolenie pracowników, analiza wymagań systemowych czy leasing specjalistów. Firma Trimtab działa w różnych branżach, między innymi handlowo usługowych, farmaceutycznych, energatycznych czy telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Maszyny S.C. - automaty lakiernicze »

  oferujemy Państwu wyspecjalizowaną ofertę firmy Dobre Maszyny ze Strzelców Opolskich. Tworzymy innowacyjne projekty technologii z obszaru szlifowania powierzchni prostych i profilowanych, w tym drewnianych, fornirowanych, MDF pod folię i polerowania po olejowaniu. Sprzedajemy nowe oraz używane maszyny, urządzenia, wykorzystywane przy obróbce drewna, w tym między innymi: automatów lakierniczych, robotów, polerek, brykieciarek, frezarek, gilotyn, linii produkcyjnych, piłek, strugarek czy sprzętu komunikacyjnego. Stale poszerzamy i uzupełniamy naszą ofertę. Jesteśmy specjalistami w specjalności - warto poprosić nas o doradztwo, podczas doboru technologii do drewna. Współpracują z nami najlepsi, czyli Flex-Trim, Rosales, Miniprof, Universal Robots, MC. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Bulzacki - dachy do naczep »

  Bulzacki M. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju plandek. Firma funkcjonuje od 2005 roku i posiada na swoim koncie dużo z sukcesem zrealizowanych zleceń. Specjalizacją firmy jest produkcja z materiałów pladekowych na indywidualne zamówienie. produkowane produkty mają zastosowanie jako plandeki samochodowe, pokrowce, namioty, banery, płachty, zasłony, naczepy burtowe i wiele innych. Do produkcji plandek używane są wysokiej klasy materiały PCV - POLYMAR, FERRARI i SIOLINE. Wszystkie proponowane produkty odznaczają się wysoką jakością, estetyką i trwałością. Wykonywane są po indywidualnych konsultacjach z klientem. Bulzacki M. proponuje swoim klientom atrakcyjne ceny i terminowe realizacje. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc dzieciom »

  szlachetnapaczka.pl – wejdź na naszą witrynę internetową i dowiedz się jak wiele jest do wykonania. Na stronie znajdziesz wskazówki o projekcie, jak możesz się zaangażować, kim jest nasza drużyna. Zobaczysz jak pomogliśmy tysiącom ludzi i jak ciężko pracujemy, aby wciąż pomóc tym, którzy wyjątkowo pragną naszej pomocy. Warto dodać, że w ubiegłym roku ilość osób (w tym ochotników, darczyńców i rodzin w potrzebie) zaangażowanych w projekt sięgnęła prawie 300 tys. osób. Ksiądz Jacek Stryczek, przewodniczący stowarzyszenia Wiosna, przywabia swoją charyzmą ludzi z różnych kręgów. Jako główny pomysłodawca projektu przyciąga ludzi do pomocy poprzez zaangażowanie w projekt: celebrytów, artystów, gwiazd sportu, polityków. Tym sposobem dla SzP na billboardach, w reklamach telewizyjnych występuje Jerzy Dudek, Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Adrian Zieliński, Monika Pyrek, aktorzy z serialu rodzinka.pl, Natalia Partyka, Szymon Majewski i wielu innych. Nie są oni jednak tylko „twarzami” reklam, aktywnie biorą współudział w przygotowaniach nad prezentami dla wybranych przez siebie rodzin. Tegoroczna Szlachetna Paczka ma już 13 odsłonę, przyczyń się do tego, aby był to szczęśliwy numer!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Kalisz »

  Zakład pogrzebowy w Kaliszu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, jako firma pogrzebowa działamy już od 30 lat na rynku Kalisza i okolic.Kiedy odchodzi ktoś bliski zawsze chcemy zapewnić mu dobry i godny pogrzeb, dlatego szukamy firmy pogrzebowej, która z szacunkiem podchodzi do zmarłego i jego rodziny oraz która ma wieloletnią tradycję, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez dany zakład pogrzebowy usług. Wiadomo, że skoro dany zakład pogrzebowy utrzymał się na rynku przez kilkadziesiąt lat, to jego klienci muszą być naprawdę zadowoleni z jego usług i na pewno polecają go znajomym. Taka właśnie jest nasza firma pogrzebowa. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego pogrzeby, starając się jak najlepiej pomóc rodzinie w trudnych chwilach związanych z odejściem bliskiej osoby. Nasz zakład to rodzinny interes, dlatego wiemy jak ważne są więzi międzyludzkie nawet po śmierci. Każdemu, kto się do nas zgłosi pomagamy, jeśli oczywiście sobie tego ta osoba życzy, załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem, a w tym przede wszystkim transport zwłok. Następnie uważnie, uwzględniając wszystkie życzenia klienta, planujemy ceremonię pogrzebu. W naszej ofercie znajduje się duży wybór kwiatów, trumien oraz urn kremacyjnych. Mamy uruchomioną również własną linię produkcyjną, dlatego nasze ceny są zawsze konkurencyjne.Zapraszamy do naszego zakładu pogrzebowego w Kaliszu, oraz zapoznania z naszymi usługami pogrzebowymi w tym transporcie zwłok

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Competence Examination Center in SEO »

  Competence Examination Center in SEO to projekt certyfikacji specjalistów ds. SEO dla osób z co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym. Celem egzaminu jest kompleksowe sprawdzenie wiedzy o podstawach tworzenia stron, ich optymalizacji i linkowania wewnętrznego, ale także prezentacji wyników w wyszukiwarce. Sprawdzone zostaną również informacje dotyczące najważniejszych produktów Google oraz umiejętność monitorowania i analizy pochodzących z nich danych. Ostatnim działem wiedzy są kwestie dotyczące zagadnień prawnych i etycznych (źródłem informacji jest opracowany przez CEC in SEO Kodeks etyczny). Egzaminy będą organizowane kilka razy w ciągu roku i będą się odbywały stacjonarnie.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamieński - przekładnie zębate »

  Głównym profilem działalności naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie kół i przekładni zębatych składających się z kół zębatych walcowych o zębach prostych i śrubowych, a także łańcuchowych kół zębatych i wałków zębatych o zębach śrubowych. W ofercie firmy znajduje się również wykonywanie ślimaków, ślimacznic oraz przekładni ślimakowych. Mamy możliwość wykonania kół zębatych o średnicy do 600 mm i module do 10 mm.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »