Detektyw Gorzów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Detektyw Gorzów

Biuro Detektywistyczne KAMELEON świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych dla osób indywidualnych i firm. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Mogą być Państwo pewni, że pomożemy Państwu w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Naszą dewizą jest rzetelność, którą opieramy o bogate doświadczenie, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dyskrecji.

Szczegóły strony www.detektywi-gorzow.pl:

Podlinkuj stronę www.detektywi-gorzow.pl:

Detektyw Gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w zakresie głównych dziedzin prawa to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

  Realizowane czynności obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne,bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Kancelaria Adwokacka współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Każdy z nas gubi się w przepisach i regulacjach. Co ciekawe, także wszelkiego rodzaju poradnie prawne czy kancelarie mają z tym problem. Dlatego też wiele osób poszukuje pomocy w różnorodnych kwestiach prawnych, szczególnie gdy grozi im odpowiedzialność karna. W takim przypadku konieczny jest prawnik. Jak wiadomo prawników jest bardzo dużo, jak jednak wybrać tego najlepszego. Do tego znakomicie nadaje się internet, gdzie można znaleźć oferty prawników. Za pomocą wyszukiwarki wyszukamy dla siebie najbliżej znajdującą się kancelarię prawną, wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszemy słowo prawnik Poznań

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ceritas - Kancelaria Odszkodowawcza, Odzyskiwanie Odszkodowań »

  Ceritas Biuro Dochodzenia Praw Osób Poszkodowanych. Pomagamy naszym klientom odzyskać należne odszkodowanie. Prowadzimy sprawy z zakresu szkód komunikacyjnych, pomagamy odzyskiwać odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych przez powódź lub inne żywioły. Nasza firma specjalizuje się także w pomocy dla rolników w zakresie odzyskiwania odszkodowań rolniczych. Usługi świadczymy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ADAM PRZAŁA Kancelaria prawna gdańsk »

  Śmierć najbliższych to nie tylko żal i opłakiwanie, ale też szereg formalności spadkowych, które potrzebują bezzwłocznej regulacji. Kancelaria Adwokacka Adama Przały proponuje profesjonalne i taktowne usługi z zakresu prawa spadkowego, które obejmują: stwierdzenie nabycia spadku, jego podział i sprawy o zachowek. Pracownicy firmy dostarczą informacji na temat wszystkich wymaganych dokumentów i pomogą dopełnić wszystkich formalności. Wszystkie szczegóły dotyczące pracy kancelarii dostępne są na stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MGR MAGDALENA CHLANDA notariusz w krakowie »

  Działająca od dwudziestu lat kancelaria notarialna kierowana przez Magdalenę Chlandę charakteryzuje się perfekcyjnie przygotowanymi procedurami postępowania, które wydatnie usprawniają i przyspieszają wszystkie podejmowane przez jej pracowników działania. Stosując doskonale działający wzorzec unikamy jednakże działań stereotypowych. Polskie prawo i obowiązujące w nim przepisy niezwykle często wymagają dużej elastyczności, która związana jest również z indywidualnym profilem każdej ze spraw, jakich się podejmujemy. Każdorazowo usiłujemy wniknąć w specyfikę naszych klientów i dostarczyć im najbardziej optymalnych pod względem formalnym, finansowym i czasowym rozwiązań. Przygotowujemy akty notarialne, odpisy, poświadczenia i projekty aktów prawnych. Spis wymaganych dokumentów znaleźć można na naszej stronie internetowej. To oraz detaliczne informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magdalena Rodzik Notariusz Gorzów »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Rodzik świadczy usługi w ramach działalności Kancelarii Notarialnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych dla przewidzianych czynności wymagających aktu lub poświadczenia notarialnego. Pani Notariusz oferuje fachowe porady prawne w zakresie prawa własności oraz prawa spadkowego. Kancelaria Notarialna obsługuje miasto Gorzów Wielkopolski i okolice.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Wrześniewski - adwokat, rzecznik patentowy »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Szeroki profil praktyki. Sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Zgłaszanie znaktów towarowych w Urzędzie Patentowym RP i Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Oleszczuk-Kowalska Notariusz Gdynia »

  Kancelaria Notarialna w Gdyni prowadzona przez Notariusz Agnieszkę Oleszczuk-Kowalską zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz oferujemy kompleksową obsługę wszystkich czynności notarialnych.
  Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  3) sporządza poświadczenia
  5) spisuje protokoły
  6) sporządza protesty weksli i czeków
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
  9) sporządza inne czynności notarialne wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Jarzynka.eu »

  Kancelaria Jarzynka i Wspólnicy z Warszawy świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych w zakresie własności intelektualnej, w szczególności dotyczące znaków towarowych, nazw handlowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych, praw autorskich, domen internetowych, nieuczciwej konkurencji, licencji i transferu praw wyłącznych. 

Kancelarię tworzą profesjonalni i doświadczeni prawnicy, posiadający uprawnienia rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków towarowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego, a także specjalistyczną wiedzę z zakresu własności intelektualnej. Podejmujemy czynności przed właściwymi organami krajowymi, tj. Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami celnymi. Reprezentujemy naszych klientów również przed zagranicznymi instytucjami właściwymi w sprawach ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz patentów: Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej EUIPO (Hiszpania), Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie (Szwajcaria) oraz przed Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium (Niemcy). Współpraca z kancelariami patentowymi z innych krajów umożliwia skuteczną pomoc w uzyskiwaniu na rzecz klientów praw własności intelektualnej i ściganiu naruszeń także poza terytorium Polski.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »