Podkategoria: Doradztwo - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Milanówek VEXAL »

  Biuro Rachunkowe VEXAL w Milanówku oferuje profesjonalna obsługę księgowo - kadrową Twojej firmy. Rozsądne ceny. Zapraszamy.

  Księgi rachunkowe
  Bilanse
  Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
  Rozliczenia ryczałtowe
  Karty podatkowe
  Rozliczanie podatku VAT
  Naliczanie składek i deklaracje ZUS
  Kadry i płace
  Rozliczenia roczne

  Zapraszamy na www.vexal.pl

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje-Giełdowe »

  Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. Edukacja to klucz do sukcesu we wszystkich dziedzinach. Odnośnie giełdy ma to tym większe znaczenie. Brak wiedzy to ryzyko utraty znacznego kapitału, czasem nawet oszczędności całego życia. Obojętnie czy pod emeryturę, czy na piwo, czy dla powiększenia standardu życia - wiedza o rynku jest niezbędna.

  Dokładnie aż do szczegółów prezentujemy charakterystykę giełdy, indeksy giełdowych, instrumenty finansowe, formacje analizy technicznej, formacje świecowe, wskaźniki - a wszystko to w postaci tekstowo-obrazkowej oraz multimedialnej.

  Codziennie wysyłamy newsletter informacyjny. Codziennie dajemy jedną poradę odnośnie tego jak z głową i bezpiecznie można inwestować na rynku akcji. To nasze Studium przypadku.

  Ważnym elementem są również felietony o rynku, inwestowaniu giełdowym, czy inwestowaniu w ogóle. Obalamy mity związane z pieniądzem, aby tym lepiej można zrozumieć jego istotę.

  Tylko inwestycje z wiedzą o inwestowaniu przynoszą zadowalającą stopę zwrotu i zmniejszającą ryzyko.

  Inwestycje giełdowe nigdy nie były tak proste.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Serwis poświęcony importowi z Chin. Wsparcie zawiera wskazówki dla początkujących importerów, cenniki i oferty chińskich fabryk oraz forum na którym można podyskutować o imporcie. Wszystkie informacje są przygotowywane przez profesjonalistów, osoby mające doświadczenie w imporcie, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYT DLA FIRM - uzyskaj płynność finansową firmy »

  Kredyt dla firm daje ogromne możliwości tylko wtedy gdy wiesz jak go otrzymać. Można sfinansować bieżące potrzeby firmy w postaci kredytu obrotowego w rachunku lub korzystając ze specjalnej karty kredytowej dołączonej do konta. W serwisie http://kredytdlafirm.org znajdziesz nie tylko porady jak je otrzymać, ale i oferty banków. Przedsiębiorstwa, które chcą pozyskać finansowanie na rozwój, powinny ubiegać się o kredyt firmowy inwestycyjny, który jest przeznaczony zgodnie z Biznes Planem na sfinansowanie inwestycji w czasie. Finansowanie maszyn rolniczych, urządzeń dla przedsiębiorstw i innych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa to tylko część projektu inwestycyjnego. Koszty wdrożenia projektów w tym koszta prawników, architektów, projektantów, budowlane to wszystko można finansować. Czym dokładniej są Państwo przygotowani tym szybciej pozyskacie środki na sfinansowanie inwestycji. Na rynku jest wiele firm zajmujących się pomocą w sporządzeniu biznesplanu, oraz pośrednictwem w pozyskaniu dla Państwa środków. W większości przypadków usługi tych firm są bezpłatne- te firmy otrzymują wynagrodzenie z banków i innych źródeł, więc świadcząc dla Państwa usługi doradcze lub pośrednictwa finansowego w ramach swojego know how nic za to nie płacicie. Więcej na stronie http://kredytdlafirm.org

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Money Express - Kredyty Warszawa, Wrocław, Katowice »

  Profesjonalne doradztwo w zakresie pośrednictwa kredytowego przy takich produktach jak: kredyty hipoteczne w tym mieszkaniowe, GOTÓWKOWE, konsolidacje, pożyczki. Oddziały Warszawa, Wrocław i Katowice. Nasi doradcy dojeżdżają do klienta na terenie całego kraju. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku obsługując do tej pory setki klientów. Jeżeli chcesz uzyskać szybko i sprawnie kredyt gotówkowy lub hipoteczny nie wahaj się i dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów. Doradca wynegocjuje najlepsze warunki kredytu, załatwi większość formalności za Ciebie oszczędzając tym samym Twój czas. Za nasze usługi nie zapłacisz ani złotówki! Otrzymujemy wynagrodzenie z banków, więc tym samym wiesz, że jesteśmy przez te banki sprawdzeni, a poziom naszej wiedzy jest na najwyższym poziomie. Dla nas jest najważniejsze aby klient był zadowolony z naszych usług i tym samym mógł nas dalej polecać.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia. Inwestowanie na giełdzie »

  Inwestowanie na giełdzie. Kursy i szkolenia na temat inwestowania. Będziesz wiedział jak zarabiać na giełdzie. Gwarantuję Ci, że możesz stać się finansowo niezależnym. Zacznij inwestować!
  Im szybciej zaczniesz, tym efekt będzie szybszy i lepszy.
  Zostań inwestorem giełdowym.
  -Naucz się czytać to co mówi giełda
  -Chciej tego co chce giełda
  -Stwórz skuteczną strategię inwestycyjną
  -Kontroluj ryzyko i emocje

  Niewielki kapitał i trochę czasu - tyle potrzebujesz na początek...

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne na szkolenia - Doradztwo gospodarcze Warszawa, Poznań »

  F5 Konsulting Sp. z o.o. to profesjonalna firma konsultingowa mająca już 20 letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym, ekonomicznym i finansowym. Cechuje nas rzetelność, solidność oraz pełen profesjonalizm, zdobyty na bogatych doświadczeniach z kategorii: doradztwo gospodarcze, dotacje unijne. Ważnym aspektem jest także wsparcie i doradztwo w zakresie rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej. Prowadzimy szkolenia i coaching dla Top-menedżerów oraz pracowników na możliwie najwyższym poziomie. Oddajemy w Państwa ręce kompetentny zespół o dużym doświadczeniu w projektach. Działamy między innymi na terenie takich miast jak Poznań, Warszawa i wielu innych.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek Finansowy - Finanse osobiste »

  Poszukujesz informacji o rynku finansowym? Starasz się zdobyć wiedzę potrzebną Ci do swobodnego poruszania się w dziedzinie finansów? Zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu 'Rynek Finansowy'. W łatwy i czytelny sposób tłumaczymy jak nie zagubić się w gąszczu przepisów, jak znaleźć produkty finansowe, których potrzebujesz. Rynek finansowy nie będzie już dla Ciebie tajemnicą.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • INVOICE Centrum WindykacjI »

  Firma Invoice s.c. została założona wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie byli zadowoleni z działań dużych korporacyjnych firm windykacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi, które umożliwią wyeliminowanie ryzyka związanego z realizacją płatności w obrocie handlowym. Skuteczność naszej firmy zapewnia zespół specjalistów składający się z negocjatorów, analityków oraz prawników, których doświadczenie gwarantuje prowadzenie działań sprawnie i skutecznie a przede wszystkim zgodnie z prawem. Nigdy nie zapominamy, że dłużnik to partner handlowy naszego klienta.nnOferujemy : nWindykację należności nMonitoring płatnościnWywiad gospodarczy nPieczęć prewencyjną

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty gospodarcze »

  Firma nasza powstała w 1998 roku i w ciągu minionych lat wyrobiła sobie markę solidnego Partnera na rynku informacji gospodarczej w Polsce.Misją naszej firmy jest kreacja nowocześniejszych, bogatszych i bardziej przyjaznych dla Klienta standardów dostępu do informacji gospodarczej.Od samego początku funkcjonowania firma położyła nacisk na wyznaczanie nowych szerszych horyzontów i wyższych standardów jakości świadczonych usług. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymacie Państwo możliwość dostępu do aktualnych i rzeczowych ofert, informacji biznesowych co jest jednym z podstawowych warunków zachowania konkurencyjności przez polskie firmy. Oferujemy rozszerzenie dotychczasowych Państwa możliwości w zakresie poszukiwania klientów i poszerzenia rynków zbytu.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowe: Gdańsk, Gdynia, Sopot - Biuro Wektor »

  Biuro rachunkowe WEKTOR świadczy profesjonalne usługi z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Dokładamy wszelkich starań, aby być solidnym i zaufanym partnerem biznesowym, ułatwiającym funkcjonowanie Państwa przedsiębiorstwa. Mając na uwadze wysokie wymagania klientów, nasze biuro rachunkowe, przygotowało atrakcyjny cennik wszystkich usług. Mogą mieć Państwo pewność, że księgowość, powierzona w nasze ręce będzie rzetelnym obrazem kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Biuro księgowe Wektor świadczy kompleksowe usługi zarówno firmom, jak również klientom indywidualnym. Działalność biura rachunkowego Wektor obejmuje całe Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia oraz Sopot). Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, przystępnym cenom oraz kompetencji pracowników zdobyliśmy zaufanie wielu ważnych klientów i przedsiębiorstw.
  Biuro rachunkowe Wektor zaprasza Państwa do współpracy!

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ODPISY KRS »

  Firma świadczy usługę wysyłkowej sprzedaży odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego KRS. Dostarcza odpisy aktualne i zupełne w 24 h na terenie Polski. Do zamówień dodawany jest skan w pełnym kolorze - gratis. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Firma wystawia faktury VAT. Odpisy uzyskane za pośrednictwem serwisu są papierowe i odpowiednie dla wszystkich urzędów, banków, notariuszy, przetargów, sądów. Firma wykonuje także kopię akt rejestrowych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa - Fractum »

  Biuro rachunkowe Fractum w Warszawie to profesjonalna księgowość oraz kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych, niezależnie od formy rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe Fractum posiada nowoczesne oprogramowanie i wiele lat doświadczenia, które usprawniają świadczone usługi księgowe. Warszawa oraz miejscowe przedsiębiorstwa są wyznacznikiem jakości naszych usług księgowych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kredyt hipoteczny jest często jedyną możliwością, aby spełnić marzenia o własnym, przytulnym mieszkaniu... Szukasz odpowiedniego dla siebie kredytu i nie wiesz, jaki wybrać? Jesteśmy po to, by Ci pomóc i wyjaśnić wszelkie niejasności! Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas doradztwem finansowym w zakresie kredytu hipotecznego.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tarnowskie Góry »

  Ubezpieczenia KONCEPT - Tarnowskie Góry jest największa agencją ubezpieczeniową w Tarnowskich Górach, dzięki nam zapoznasz się i porównasz oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia OC, Autocasco oraz NNW. Osobom chcącym zabezpieczyć swoje mienie proponujemy ubezpieczenia domu lub mieszkania, które jest najchętniej kupowanym ubezpieczeniem mienia, które chroni przed skutkami kradzieży z włamaniem. Wszystkim klientom biura KONCEPT Tarnowskie Góry proponujemy także ubezpieczenia na życie, które stanowi zabezpieczenie finansowe dla Twoich bliskich. W naszej ofercie znajdują się także pakiety ubezpieczeń dla rolników, firmowych, a także Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Naszymi partnerami są największe firmy ubezpieczeniowe w kraju; między innymi: nGenerali, Compensa, PZM, MTU, Allianz, Hestia, HDI, Uniqa, Warta, Signal Iduna, SKiP. Zapraszamy już dziś do agencji KONCEPT mieszczącej się w Tarnowskich Górach, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Bezpłatny dojazd do klienta na terenie miast górnego śląska takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny Kalkulator. Tani kredyt hipoteczny. »

  Kredyt hipoteczny kalkulator umożliwia szybko i dokładnie obliczyć:raty kredytu, zdolność kredytową i koszty notarialne związane z zakupem mieszkania.
  Podstawowym pytaniem, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, kiedy pomyślimy o zaciągnięciu kredytu, jest „czy ja na pewno potrzebuję tego, na co wydam pożyczone pieniądze?”. Dzisiaj, wśród reklam mówiących nam, że za pożyczone pieniądze możemy kupić czego tylko dusza zapragnie, warto się spokojnie zastanowić, czy planowany zakup jest niezbędny i spowoduje podniesienie poziomu naszego życia. Osoby konserwatywnie podchodzące do kwestii finansowych twierdzą, że pieniądze należy pożyczać tylko na rzeczy, które z czasem zyskują na wartości (np. nieruchomości) lub sprawią, że będziemy mogli więcej zarabiać lub mniej wydawać (np. wymiana starych kaloryferów na nowe, bardziej oszczędne). Jednak większość z nas nie może się oprzeć pokusie kupienia od czasu do czasu czegoś, co niekoniecznie spełnia te warunki. W takiej sytuacji należy się zastanowić się na jakie dodatkowe miesięczne obciążenie możemy sobie pozwolić. Żeby to zrobić należy zsumować wszystkie wydatki stałe (czynsz, abonament za telefon, opłata za prąd), wydatki bieżące (najlepiej jest przynajmniej przez tydzień skrupulatnie zapisywać wszystkie wydatki) i sprawdzić, czy po dodaniu raty kredytu zostanie nam jeszcze coś w portfelu.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • 2Foster Company - Consulting & Management »

  Firma 2Foster Company świadczy usługi związane z szeroko rozumianym zarządzaniem. Główną domeną firmy jest redukcja kosztów operacyjnych. Pomagamy w zarządzaniu produkcją, projektami, informatyką oraz BHP. Wdrażamy systemy zarządzania jakością ISO 9001, ochroną środowiska - 14001, BHP - 18001 oraz bezpieczeństwem informacji ISO 27001. Organizujemy szkoenia i konferencje.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Joanna Amurska
  zapraszamy do jednego z naszych oddziałów:
  Częstochowa, ul. Mireckiego 31/30
  Poczesna, ul. Wolności 1
  oraz do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej
  kontakt: 601 47 42 75

  TYLKO U NAS PROMOCJE DLA NOWYCH KLIENTÓW

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama internetowa »

  Własna strona internetowa jest obecnie niezbędną koniecznością w przypadku każdego przedsięwzięcia - nie tylko biznesowego. Poprawnie i estetycznie wykonana witryna może przyczynić się do znacznego wzrostu obrotów każdej firmy. Niniejszym proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w skład których wchodzi projektowanie, wykonanie oraz promocja stron w internecie. W naszym portfolio znajduje się wiele witryn o dużych liczbach odwiedzin przez użytkowników.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: