Podkategoria: Doradztwo - strona 100 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Info-S »

  Biuro rachunkowe Info-S działa na rynku finansowo – księgowym od 1990 roku.
  Nasza oferta obejmuje pełną oraz uproszczoną księgowość (KPiR lub ryczałt ewidencjonowany), obsługę kadrowo-płacową, audyty finansowe oraz wiele innych.
  Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego (spółki z o.o., spółki jawne oraz spółki akcyjne)
  Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwami: PAKIET InsERT (SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT), PAKIET WAPRO (WF MAG, WF FAKIR, WF GANG, WF KPIR, WF BEST), SYMFONIA FK oraz GRAFFITI MRP.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca biznesowy »

  Zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego Marcina Osmana który jest coachem biznesu. Prowadzi swoje seminaria oraz spotkania biznesowe na temat marketingu ściśle powiązanego z budową oraz realizowaniem strategii marketingowej. Osman z powodzeniem prowadzi również profesjonalne szkolenia menagerskie z szeroko pojętego zakresu przedsiębiorczości. Swoje doświadczenie zdobywał głównie w rozmowach handlowych których odbył ponad 700 ale również podczas uczestnictwa w zespołach roboczych oraz debatach publicznych. Uczył się od najlepszych między innymi od doradztwo biznesowe dla firm, doradztwo biznesowe Jamesa Altuchera, Tadeusza Golonki, Tima Ferrisa, Mortena Lunda, Kevina Greena, Szkolenia są przeprowadzane z następujących zakresów: skuteczna walidacja pomysłów biznesowych, doradztwo strategiczne dla firm, mentoring biznesowy, współpraca z funduszami inwestycyjnymi, niestandardowego myślenia w biznesie. Szeroka oferta zarówno dla firm jak i osób prywatnych oferowana przez Marcina Osmana została opisana na osman.pl - wejdź już teraz i sprawdź jak działa profesjonalny doradca biznesowy.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Serock »

  Prezentujemy Państwu firmę Bońkowski Księgowość która na rynku istnieje już od 2007 roku i od tego czasu cały czas rozwijamy swoją działalność. Już od samego początku naszej działalności postanowiliśmy skupić się na prowadzenie ksiąg małych jak i większych przedsiębiorstw. Staramy się być cały czas na bieżąco aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług. W czerwcu 2010 roku nasza firma przystąpiła do największej organizacji zrzeszającej księgowych z całej Polski co pozwoliło nam na jeszcze szybsze rozwinięcie skrzydeł. Jest to również dla nas wielki zaszczyt gdyż do zrzeszenia mogą przystąpić tylko i wyłącznie firmy które odznaczają się największą jakością swoich usług. Nasz zespół to grono wybitnych fachowców którzy posiadają licencję do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów. Firma jak głoszą aktualne przepisy jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w znanej firmie PZU. Jeśli szukasz sprawdzonego biura rachunkowego które zadba o finanse twojej firmy - koniecznie zgłoś się do biura Bońkowski-Księgowość.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Valkir Academy - Szkolenia Agile, Lean, .NET »

  Szkolenia otwarte, zdalne, zamknięte, Agile, Lean, .NET

  Valkir Academy dostarcza usługi o wysokiej jakości z zakresu programów zwinnych transformacji, doradztwa, coachingu oraz szkoleń m.in. Agile, Lean, .NET.

  Valkir Academy oferuje szkolenia, konsulting i doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz organizacją.

  Valkir Academy oferuje usługi konsulting i doradztwo w metodach zwinnych Agile - Scrum oraz Lean - Kanban. Wsparcie w Zwinnych Transformacjach organizacji.

  Valkir Academy oferuje usługi konsulting i doradztwo w zwinnych praktykach technicznych. Doradztwo w XP, BDD, CI, CD, automatyzacji środowisk i procesów.

  Promocje i rabaty na szkolenia. Agile, Lean, .NET

  Valkir Academy oferuje promocje i rabaty na szkolenia z programowania oraz zarządzania: Oferta specjalna dotyczy .NET, C#, Agile, Scrum, Lean, Kanban.

  Szkolenia z zarządzania dla Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Manager.

  Szkolenia techniczne: ASP.NET MVC, WPF, WCF, Windows 8, Windows 10.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe eMKa »

  Profesjonalne usługi rachunkowe, prowadzenie księgowości oraz doradztwo finansowe wchodzą w bogaty zakres usług biura rachunkowego eMKa. Biuro, które znajduje się w centrum Bydgoszczy, jest otwarte w godzinach 7-15, ale wedle potrzeb klientów możliwe jest także indywidualne ustalenie godziny spotkania. Na stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące oferty, cennik oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe i stalowe - projektowanie i wykonawstwo »

  Firma Konstruktor Artur Olichwer zajmuje się generalnym wykonawstwem hal stalowych i żelbetowych. Oferujemy kompleksowe podejście: od projektu hali stalowej lub żelbetowej, przez montaż konstrukcji po wykonanie hal przemysłowych w technologii żelbetowej lub stalowej.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Worek Mateusz Kancelaria Ruda Śląska »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. W zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmy

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości na Teneryfie »

  Kilka biur - jedno miejsce, tysiące ofert nieruchomości, apartamenty, domy mieszkania, wille. Kompleksowa obsługa prawna, nie szukaj w innym miejscu u nas masz wszystko na miejscu wraz z pełną obsługą prawno - administracyjną. Zapraszamy na naszą strone. Platforma - nieruchomoscinateneryfie.com powstała dla zapewnienia Państwu całkowitego bezpieczeństwa transakcji, inwestycji czy jakiegokolwiek zakupu na Teneryfie.
  Współpracujemy z większością banków hiszpańskich, firm finansujących oraz z sądami egzekucyjnymi. W jednym miejscu macie Państwo tysiące ofert nieruchomości z kilku biur, opiekę prawnika i tłumacza, doradcę inwestycyjnego i rzeczoznawcę.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Przedstawiam Państwu firmę Sukulent. Jest to biuro rachunkowe, które prosperuje w Łodzi. Obsługujemy klientów w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz wszelkich innych usług związanych z rachunkowością.
  Będzie nam bardzo miło jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym w Łodzi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w księgowości. Dzięki temu możemy zapewnić usługi na wysokim poziomie w korzystnej cenie. Biuro rachunkowe Sukulent w Łodzi obsługuje małe, średnie i duże firmy. Za każdym razem zapewniając terminowość i profesjonalizm.
  Rozumiemy, że samodzielne zajmowanie się księgowością jest uciążliwe i przeszkadza w realizowaniu swoich usług. Zdecydowanie lepiej jest poświęcić ten czas na doskonalenie swoich usług i rozwijanie umiejętności.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca administracyjny, tłumacz, pomoc w sprawach urzędowych Doradca Marzena »

  Doradca Marzena Nguyen Dang to profesjonalny i wykwalifikowany tłumacz języka niemieckiego oraz doradca administracyjny. Specjalizuje się w świadczeniu pomocy administracyjnej Polakom w Niemczech, szczególnie w landzie Sachsen. Oprócz usług klasycznej opieki tłumacza, Pani Marzena zapewnia również pomoc w składaniu wniosków Niemcy, pomoc w sprawach urzędowych Niemcy, pomoc w założeniu firmy, otrzymaniu świadczeń socjalnych w Niemczech, czy świadczeń rodzinnych w Niemczech. Jest osobą kompetentną, godną zaufania, dla której pomoc Polakom w Niemczech jest przyjemnością i sposobem na życie. Bogate doświadczenie w załatwianiu spraw urzędowych zaowocowało wieloma uszczęśliwionymi osobami. Jeśli zamierzacie się Państwo osiedlić w Niemczech, a nie wiecie jak się odnaleźć to bardzo dobrze trafiliście! Zapraszam również na swoją stronę FB.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne LexVin »

  Kancelaria Prawna LexVin świadczy usługi prawne tj. przygotowanie pism procesowych (pozew, apelacja, sprzeciw od nakazu zapłaty), jak również reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Jeżeli masz problem prawny a nie wiesz jak go rozwiązać zadaj nam pytanie prawne.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tarnów - Biuro Rachunkowe Bilancia »

  Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, a także rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia z PFRON, w tym również system obsługi dofinansowań składek ZUS i wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Monitorujemy należności i zobowiązania. Sporządzamy analizy ekonomiczne, biznes plany, jak również wnioski kredytowe, rozliczenia roczne

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dotyczących nie tylko księgowości czy rachunkowości ale też szeroko rozumianych usług finansowych. Głównie zajmujemy się doradztwem, które dotyczy takich aspektów jak: w jaki sposób wykonać analizę ekonomiczną Państwa firmy, w jaki sposób przygotować dobry biznes plan, określamy to jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany budżet. Monitorujemy na bieżąco projekty unijne i przygotowujemy pod nie wnioski, dokonujemy wycenę podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. W ramach doradztwa księgowego przeprowadzamy również szkolenia, które dotyczą tego w jaki sposób prowadzić księgowość, jakie są procedury z nią związane, jak przeprowadzić inwentaryzację, przejęcia, fuzje, podziały i przekształcenia spółek. Tematyka szkoleń z zakresu księgowo-finansowego prowadzona przez naszych specjalistów jest naprawdę spora. Dla tych, którzy nie radzą sobie z egzekwowaniem należności świadczymy również pomoc i w tym zakresie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dowody do spraw sądowych. »

  Czynna pomoc w zbieraniu dowodów do spraw sądowych. Posiadamy niezliczone umiejętności, które wykorzystujemy dla naszych Klientek/Klientów. Znamy wszystkie dostępne urządzenia do inwigilacji elektronicznej, a na inwigilacji bezpośredniej zarabiamy na utrzymanie naszych firm. Zdobędziemy wszystkie informacje, które pomogą Państwu w rozprawie sądowej niezależnie od tego czy będzie to rozprawa rozwodowa, karna czy cywilna. Ogromnym zaszczytem jest dla nas współpraca z kilkoma najskuteczniejszymi kancelariami prawnymi.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-kopko.pl »

  Każdemu kiedyś może się przydać pomoc prawna. Warto wówczas pamiętać o Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko, która mieści się w Warszawie przy ulicy Ogrodowej. Adwokat Przemysław Kopko oferuje fachową pomoc nawet w najtrudniejszych sprawach natury prawnej. Przede wszystkim świadczy porady z zakresu prawa rodzinnego w takich sytuacjach, jak rozwody, sprawy o alimenty czy o podział majątku wspólnego. Poza tym pomaga także w sprawach spadkowych, o zachowek, o podważenie testamentu. Ponadto oferuje także porady oraz reprezentuje klientów występujących przed sądem w najróżniejszych sprawach karnych.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Strona NieBIK.pl to strona gdzie są prezentowane najlepsze i najświeższe oferty firm z rynku pożyczek pozabankowych. Firmy prezentowane na stronie są wyselekcjonowane przez autora pod kątem najlepszych ofert.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Aktuarialne Golden-office.pl »

  Wyliczamy rezerwy na świadczenia pracownicze takie jak odprawy emerytalne i rentowe, odprawy pośmiertne, nagrody jubileuszowe i inne. Każdy raport podpisany jest przez licencjonowanego Aktuariusza.Co nas wyróżnia? Oferujemy ekspresowe wyceny w konkurencyjnych cenach. Przeprowadzamy kalkulacje z należytą starannością, dobierając odpowiednie założenia zgodnie z aktualną sytuacją makroekonomiczną kraju oraz obecną sytuacją Państwa firmy. Dodatkowo zapewniamy korzystne rabaty dla stałych klientów.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Prawa »

  Strona o prawie autorskim. Dla twórców i odbiorców kultury. Regularnie dodawane nowe treści, zarówno analizy prawne jak i aktualne wydarzenia i zmiany w prawie.Sztuka prawa to umiejętność nie tylko dla prawników, każdy powinien móc uprawiać ją samodzielnie. Finezja jest kwestią doświadczenia. Sztuka Prawa powstała zarówno z chęci dzielenia się swoim doświadczeniem, jak i potrzebą rozwoju. To miejsce, w którym możemy się spotkać, porozmawiać, wspólnie rozwiązać problemy, z którymi nie radzimy sobie w pojedynkę. To miejsce dla wszystkich, którzy w pracy lub poza nią mają do czynienia z własnością intelektualną.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4telpartner.pl - kancelaria tajna »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w usługach doradztwa z zakresu projektów związanych z bezpieczeństwem informacji dla różnych branż. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac związanych z tą tematyką, w tym poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli ściśle tajne, poświadczenie bezpieczeństwa NATO Secret, poświadczenia bezpieczeństwa UE Secret, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych krajowych.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: