Podkategoria: Doradztwo - strona 101 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · następna strona »
 • Grupa Eurokadra - Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa »

  Grupa EuroKadra to kompetencje i najwyższy poziom zaufania wśród Agencji Pracy Tymczasowej. Wieloletnia historia naszych działań wskazuje, że optymalizacja kosztów zatrudnienia oraz dostarczanie pracowników tymczasowych przebiegają w sposób efektywny. Przekłada się to na zaufanie dotychczasowych i potencjalnych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym celem jest pozyskanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientem. Idziemy z duchem czasu oraz wymagań naszych Klientów, zarówno tych mniejszych jak i większych. Zatrudniając rocznie kilka tysięcy pracowników, tworząc nowe biura na terenie całego kraju chcemy być bliżej Klienta i pracownika stając się istotnym narzędziem w realizacji ich codziennych potrzeb.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków - Biuro Rachunkowe EL-MA »

  Biuro Rachunkowe EL-MA posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług z dziedziny księgowości. Obsługuje firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw świadcząc profesjonalne usługi księgowo na wysokim poziomie.
  Zakres prac obejmuje prowadzenie zarówno uproszczonej księgowości, książki przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych tzw. pełnej księgowości. Ponadto oferta obejmuje również otusourcing usług kadrowo płacowych.
  Jej uzupełnienie stanowią dodatkowo takie elementy jak reprezentowanie klienta przed urzędami (US i ZUS) oraz wsparcie na etapie zakładania działalności gospodarczej.
  Pracownicy biura rachunkowego EL-MA to zespół doświadczonych ekspertów, którym można bezpiecznie powierzyć rozliczenia podatkowe swojej firmy. Świadczy o tym nieustannie poszerzające się grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes po ludzku - kredyty, inwestycje, księgowość »

  Biznes po ludzku to firma stworzona aby pomóc nowym i istniejącym już firmom. Oferujemy pomoc w założeniu firmy. Poprowadzimy Cię przez ten proces od początku do końca. Dla istniejących już firm oferujemy księgowość, leasing oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowa firma »

  W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Papug.pl Pomoc prawna i podatkowa. Dobry doradca podatkowy Warszawa. Skuteczny prawnik łódź. »

  Papug.pl oferuje porady prawne i podatkowe przez Internet, online. Prawo cywilne, prawo karne, postępowanie administracyjne i podatkowe. Skuteczny i tani prawnik. Skuteczny doradca podatkowy Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków. Dobry prawnik, tani adwokat. Papug sprawy karne, cywilne, skarbowe. Porada prawna, obsługa prawna i podatkowa firm. Reprezentacja obywatela przed sądem i urzędem. Pełnomocnik prawo rodzinne, rozwód. Testamenty, spadki, intercyzy. Przygotowywanie pism procesowych, pozwów. Sprzeciwy, zażalenia, wznowienia postępowania. Czy to w sądzie czy w urzędzie Papug zawsze z Tobą będzie!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki i kredyty »

  W serwisie opisy i objaśnienia wszystkich możliwych pożyczek, kredytów, instrumentów bankowych i nie tylko. Rankingi, kalkulatory, chwilówki, artykuły, akredytywa. Kiedy kredyt jest najtańszy, a kiedy najbardziej się opłaca? - Wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Litecoin Polska »

  Wszystko o ekonomii,inwestowaniu, Litecoin,Bitcoin, Goldcoin i innych kryptowalutach. Jak gdzie i w co inwestować. W co nie inwestować. Ekonomia światowa. Niewygodne fakty. Psychologia sukcesu i inwestycji.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości online - Stima »

  Chcesz sprzedać mieszkanie? Najpierw skorzystaj z naszej oferty, a dowiesz się, jaką cenę możesz uzyskać. Tylko teraz profesjonalna wycena mieszkania jest zupełnie za darmo, a co najważniejsze – może być zrobiona online. To naprawdę wygodny i szybki sposób na poznanie rzeczywistej wartości lokalu. Poprzez Automatyczny Serwis Szacowania Nieruchomości STIMA.pl możliwa jest również wycena domu. Na pewno warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, dlatego już dziś zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jakie to łatwe.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław - Archimetria »

  Pracownia architektoniczna Archimetria we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz aranżacją i projektowaniem wnętrz.

  Oferowane usługi są całościowym podejściem do kwestii projektowania przestrzeni, które są przyjemne w odbiorze oraz użyteczne w wykorzystaniu.

  Po zebraniu wymagań rozpoczynamy prace nad koncepcją, która po akceptacji klienta tworzy projekt wykonawczy, który trafia do realizacji.

  Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Xiameter, Molykote »

  Strona opisuje pod względem technicznym produkty chemiczne przeznaczone do smarowania i zmniejszenia współczynnika tarcia oraz keje i silikony. Całość podzielona została na niżej wymienione działy w których znajdują się szczegółowe opisu produktów’ Powłoki przeciwtarciowe i zabezpieczające Dyspersje i aerozole Oleje Rozpuszczalniki i podkłady Pasty smarne Smary Powłoki zabezpieczające Proszki smarne Silikony i szczeliwa Pianki silikonowe i płyny specjalne Produkty dla elektroniki Produkty dla budownictwa Inne produktyZainstalowana wyszukiwarka pozwala w prosty sposób wyszukać żądaną frazę lub słowo.Całość zakończona jest alfabetycznym spisem produktów.Strona posiada też sklep internetowy dla produktów opisywanych w poszczególnych działach.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie studni »

  Info Studnie to strona poświęcona odwiertom głębinowym studni dla wody pitnej. Zawarte zostały informację z zakresu sposobów wiercenia jak i materiałów które używa się do ich budowy. Ciekawe informację znajdą tu zarówno potencjalni klienci jak i same firmy zajmujące się odwiertami.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finanse unijne Warszawa »

  Doradztwo gospodarcze i doradztwo unijne Warszawa - Berlin Warsaw Consulting. Pełne doradztwo w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi. Bankowość unijna, finanse unijne i leasing unijny to nasza specjalność. Zobacz więcej na stronie internetowej - kliknij link do strony. Pełna obsługa - pożyczki, fundusze unijne, dotacje unijne Warszawa.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - www.dobry-ksiegowy-krakow.pl »

  Dobry-ksiegowy-krakow.pl to adres biura finansowego z Małopolski. Sprawdzić tam można wiele użytecznych kwestii, które będą pomocne, podejmując decyzję o dalszej współpracy, takie jak wykaz usług czy cennik. Ponadto, możemy przeczytać ciekawe publikacje, które wprowadzą nas w świat księgowości. Zdobyta wiedza ułatwi nam zrozumienie mechanizmów rządzących czymś, co ma wpływ na przyszłość naszego biznesu.

  Dla kogoś, kto postanawia założyć firmę i nie jest przekonany co do swojej pozycji w przedsiębiorczości, Compet Expert to dobre miejsce. Biuro księgowe z Krakowa oferuje również wsparcie w kwestiach gospodarczych. Osoby, które nie mają nic wspólnego z finansami bez problemu mogą liczyć na rady odnoszące się między innymi do zmniejszenia strat fiskalnych, dokonywania zmian w kapitale czy przygotowywania umów handlowych itd.

  Gdzie zlokalizujemy siedzibę firmy, która posłuży nam wskazówkami? Mieszkańcy dawnej stolicy Polski i okolic będą mieli najbliżej. Dobrą opcją dla wygodnych jest kontakt przez telefon. Równie wygodnym wyjściem jest droga elektroniczna. Żeby podjąć dalszą pracę z Dobry-Ksiegowy-Krakow.pl można podesłać e-mail pod adres: info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich »

  Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem efektywnych szkoleń, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Naszym największym atutem jest doświadczona i wyspecjalizowana kadra, która zapewni Państwu najwyższy poziom szkoleń.

  Aby uzyskać optymalne efekty nauki, zawsze proponujemy klientom konsultacje, dzięki którym możemy poznać potrzeby szkoleniowe i przygotować program szkolenia tak, by było maksymalnie efektywne i przynosiło wymierne korzyści.

  Oprócz szkoleń, zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem biznesowym, pomagając naszym klientom w tworzeniu nowych strategii dla ich działalności. Doradzamy skutecznie, wskazując firmom nowe ścieżki rozwoju, dzięki którym mogą zwiększyć przewagę nad konkurencją.

  Proponujemy również skuteczny coaching, który znacznie usprawni działanie firmy, pozwoli pracownikom podnosić kwalifikacje, a także zwiększy efektywność wydatków marketingowych czy sprzedażowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie aktualnie dostępne szkolenia wraz z terminami i programem kursu oraz informacje o naszych trenerach. W razie pytań służymy pomocą.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wycen Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław »

  Biuro Wycen Nieruchomości świadczy m.in. następujące usługi:

  - wycena nieruchomości mieszkalnych (domy, mieszkania)
  - wycena nieruchomości komercyjnych (biura, magazyny, lokale użytkowe, hale produkcyjne, obiekty handlowo-usługowe, stacje benzynowe, hotele i inne)
  - grunty inwestycyjne, rolne i leśne
  - służebności
  - inne prawa do nieruchomości
  - przedsiębiorstwa

  Usługi wyceny nieruchomości świadczone są głównie na terenie: miasta Wrocław, powiatu wrocławskiego (m.in. Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice, Czernica, Długołęka, Kobierzyce, Żórawina). Rzeczoznawca majątkowy Arkadiusz Kret.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz kancelaria prawna »

  Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i osób prawnych. Specjalizujemy się w poradach prawnych, zastępstwie procesowym, pismach procesowych, opiniowaniu dokumentów. Na stronie internetowej kancelarii ponadto świadczone są porady online dla klientów z całej polski. Głównymi dziedzinami w której cechują się prawnicy kancelarii jest: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo turystyczne. Kancelaria ściśle współpracuje z doradcami podatkowymi, adwokatami oraz radcami prawnymi. Z zakresu prawa cywilnego specjalizacją kancelarii są odszkodowania, sprawy spadkowe, obrót nieruchomościami, sprawy wynikające z umów cywilnoprawnych (jak np.umów sprzedaży, zlecenia, darowizny, o roboty budowlane i innych), windykacja należności, postępowanie egzekucyjne. Firma reprezentuje ponadto wierzycieli i dłużników w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez Komorników Sądowych lub Skarbowych.Kancelaria Prawna Przemysława Babiarza jest godnym zaufania partnerem, który w każdej sytuacji służy fachową radą i pomocą prawną. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli obsłużeni rzetelnie i kompleksowo przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i sumiennych prawników.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Paszel Magdalena Paszel Żary »

  Kancelaria zajmuje się obsługą osób fizycznych i prawnych.
  Specjalizuje się w dziedzinie:
  - prawa karnego
  - prawa cywilnego i gospodarczego
  - prawa rodzinnego
  - spółek prawa handlowego
  - prawa podatkowego
  Oferujemy profesjonalne porady prawne, opinie prane, zastępstwo przed sądami powszechnymi w sprawach karnych i cywilnych, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja ZUS - CostCare Consulting »

  Firma konsultingowa świadcząca usługi audytu i optymalizacji kosztów firmy.
  Nasze specjalizacje to: Optymalizacja ZUS oraz Dofinansowanie ZUS na BHP.
  Optymalacja ZUS oznacza mniejsze składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Optymalizacja ZUS to również mniejsza składka wypadkowa i koszty ubezpieczeń społecznych.
  Dofinansowanie ZUS do BHP do bezzwrotna dotacja ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy. Nasi specjaliści przygotują wniosek do ZUS o udzielenie dofinansowania.
  Pozostałe usługi konsultingowe świadczone przez CostCare Consulting to: optymalizacja podatku od nieruchomości, optymalizacja zużycia energii elektrycznej, audyt telefonii dla firm oraz audyt i optymalizacja warunków bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jędrzejczak Dominik Pl - Firma Marketing Reklama »

  Na stronie pokazuje patent na biznes jakim jest udogodniony market internetowy, który w zamian za robienie w nim zakupów dzieli się z nami pieniędzmi, które mogłyby pójść do właściciela firmy. Po kilkunastu
  miesiącach można oszczędzić kilka dodatkowych tysięcy.

  Ostatnie dwa lata przeznaczyłem na naukę tworzenia stron internetowych i pozycjonowanie(wysokie pozycje w wyszukiwarce Google), co już wchodzi w skład marketingu, który stał się moją pasją. Marketing i Reklama to ogromne dziedziny informacji. Wiele firm upada bo nie zna tak wielu kluczowych elementów budowy wizerunku i marki firmy w Internecie, jak też i w świecie offline. Zdecydowanie lepiej jest reklamować firmę w sieci bo mamy więcej klientów, ale jeżeli twoje produkty i usługi kierujesz do 60 latków to ich dużo nie będzie na Facebooku ale już w gazetach tak.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o swoje finanse »

  Strona prezentująca możliwości optymalizacji budżetów domowych oraz metody zarządzania budżetem mającego na celu wygenerowanie oszczędności. Na stronie można znaleźć zarówno porady dotyczące oszczędzania jak i recenzje ciekawych ofert wpływających na finanse osobiste.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: