Podkategoria: Doradztwo - strona 102 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Audyt Legis Warszawa Łomianki »

  Innowacyjność, kompleksowość, bezpieczeństwo i doświadczenie – to cztery fundamenty budujące Audyt Legis. Strategia ta pozwoliła na stworzenie profesjonalnego biura rachunkowego w Łomiankach. Świadcząc fachowe usługi księgowe, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Wykorzystywana przez naszych specjalistów wiedza z zakresu ksiąg, finansów, czy podatków, pozwoliła na zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów indywidualnych i licznych przedsiębiorstw. Priorytetem Audyt Legis jest powiększenie poziomu sprawności ekonomicznej każdego Klienta. Księgowość w naszym wydaniu to nie tylko podatki ale realna wartość, którą tworzymy dla naszych klientów.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centralny serwis laptopów - Warszawa »

  Serwis laptopów zlokalizowany jest na warszawskim powiślu. Oferujemy pełen zakres usług od prostych napraw jak:
  Wymiana gniazda zasilania, matrycy czy obudowy
  po skomplikowane naprawy jak:
  Naprawa płyt głównych, laptopów po zalaniu, odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków. Nasze usługi realizujemy szybko i w konkurencyjnych cenach. Oferujemy bezpłatną wycenę naprawy uszkodzonego laptopa, komputera czy tabletu.
  Nasz serwis istnieje na rynku od wielu lat i wciąż rozwijamy swoje umiejętności oraz zaplecze serwisowe. Co roku inwestujemy w nowe urządzenia diagnostyczne i naprawcze. Zapraszamy

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe XXI wieku - Ricco Poznań »

  Jesteśmy zespołem ekspertów - pasjonatów. Zoptymalizujemy Twoje podatki, uporządkujemy rachunkowość, poprowadzimy kadry i płace, sformułujemy umowy, zadbamy o wszystkie formalności, upomnimy niesolidnych kontrahentów i zarejestrujemy nowe podmioty - wszystko to dla Ciebie - Ty zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. Z nami sukces to tylko i wyłącznie formalność. Ricco - Biuro rachunkowe XXI wieku

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne sosnowiec »

  Jesteśmy radcami prawnymi, którzy doskonale wiedzą jak szalenie ciężkie do zrozumienia jest dla zwykłego Kowalskiego polskie prawo - w związku z tym staramy się w możliwie jak największym stopniu je uprościć. Czyli jeżeli klient zada nam pytanie, postaramy się odpowiedzieć na nie w jasny sposób, jak najmniej prawniczego języka, który jest często kompletnie niezrozumiały. Oprócz udzielania porad prawnych pomagamy w pisaniu różnego rodzaju podań, np. pozwu rozwodowego. Jesteśmy kancelarią prawną z Sosnowca, a więc przede wszystkim kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Zagłębia. Chcielibyśmy nadmienić, że nie będą Państwo zbyt długo czekali na udzielenie przez nas pomocy prawnej, terminy są bardzo szybkie.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty rozwojowe i szkolenia dla Firm- psychodrama i morenowskie metody aktywne »

  Strona pasjonatów pracujących morenowskimi metodami aktywnymi zarówno na rzecz rozwoju osobistego, jak i wprowadzania trwałych zmian w organizacjach.Morenowskie Metody Aktywne oparte są na pracy w grupie i kreatywnym działaniu. Pozwalają wypróbować i doświadczyć nowe sposoby zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.Zamiast mówić o skomplikowanej relacji, masz szansę odtworzyć konkretne sytuacje, korzystając z potencjału grupy. Odbywa się to głównie poprzez „wejście w buty” drugiej osoby, dostrzeżenie jej punktów widzenia, znalezienie innowacyjnych rozwiązań konfliktów, sytuacji trudnych i nieoczekiwanych, a następnie dokonanie zmiany.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria »

  Doradca podatkowy Gdynia - Kancelaria Gdptax - postępowanie podatkowe. Grupa Doradców Podatkowych Gdynia - zawiązana przez zespół kilku doradców podatkowych z całej Polski. Podmiot specjalizujący się w obsłudze sporów podatkowych tzn. postępowanie celne, postępowanie podatkowe, kontrola skarbowa, skarga do wsa, jontrola podatkowa. Doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analityk finansowy banki spółdzielcze »

  Firma oferuje usługi w zakresie analizy efektywności przedsiębiorstwa na różnych poziomach działalności. Szczególnie są to audyt finansowy w zakresie produktów bankowych, ubezpieczeń, leasingu, factoringu, gwarancji i akredytyw, ubezpieczeń transakcji handlowych. Poza tym audyt kosztowy przedsiębiorstwa, implementacja systemu budżetowania kosztów, opracowanie planu finansowego przedsiębiorstwa. Oferta obejmuje także opracowanie systemu motywacyjnego pracowników i kart ocen, opracowanie planu strategicznego, wielostopniowy rachunek marż pokrycia kosztów, opracowanie planu kont wg miejsc powstawania kosztów dla wielooddziałowej struktury sprzedaży i rozbudowanego modelu produkcji, opracowanie biznes planu pod potrzeby instytucji finansowych i projektów pozyskania kapitału z dotacji UE, aAnaliz z zakresu opłacalności inwestycji w tym analizy NPV i IRR.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oszczednoscionline.pl - najlepsza lokata »

  Wybór najlepszej lokaty nie jest prosty. Porównanie ofert zajmuje dużo czasu i nie zawsze można sprawdzić wszystkie oferty. Dlatego polecamy sprawdzić nasz ranking lokat i kont oszczędnościowych. Dzięki temu, wybór lokaty będzie możliwy w mgnieniu oka. Zachęcamy do sprawdzenia naszego serwisu. Publikujemy porady dla oszczędzających, analizy ofert oraz recenzje najlepszych produktów bankowych. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Oświęcim Dorota Kaznowska »

  Strona poświęcona pośrednictwu ubezpieczeniowemu w Oświęcimiu. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe i dla firm. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe DK Dorota Kaznowska to firma istniejąca od 1993 roku. Nasze biuro mieści się w Oświęcimiu. Pośredniczymy w zawieraniu pełnej gamy ubezpieczeń renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.Mamy ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku ubezpieczeniowym, jesteśmy jedną z najstarszych agencji działających w Polsce. Początkowo POLONIA S.A., gdzie również zajmowaliśmy się likwidacją szkód, a potem Multiagencja, która na dzień dzisiejszy ma w swojej ofercie produkty 20 wiodących na polskim rynku firm ubezpieczeniowych.CEL FIRMY:Naszą dewizą jest nieustanne podnoszenie jakości usług w poczuciu najlepszego wykorzystania naszej wiedzy. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, przyjmując za podstawowy cel ich dobro, satysfakcję i zadowolenie. Fachowo pomożemy wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia. Ubezpieczymy samochód, mieszkanie, dom, firmę, koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków itp. Obsługujemy osoby fizyczne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.Wiedza oraz bogate doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, fachową obsługę dopasowaną do możliwości klienta.
  Dowóz polisy bezpłatnie w 24h w Powiecie Oświęcimskim
  Zamów polisę już dziś a my ją dostarczymy.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu - Krasuski i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Krasuski i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych oraz osób prywatnych.

  Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży e-commerce i IT, nieruchomości, telekomunikacyjnej, budowlanej i innych.

  W zakres świadczonej przez kancelarię pomocy prawnej wchodzą w szczególności: sporządzanie i weryfikowanie kontraktów handlowych, tworzenie i przekształcanie spółek, postępowania sądowe i administracyjne, spory korporacyjne oraz bieżące doradztwo prawne.

  Radcowie prawni z kancelarii podchodzą rzetelnie i wnikliwie do każdej indywidualnej sprawy oraz poszukują dla Klientów najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych.

  Na stronie internetowej kancelarii można odnaleźć szczegółową charakterystykę świadczonych usług, zapoznać się z zespołem kancelarii oraz poznać zasady współpracy z kancelarią.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i projektowanie usprawnień organizacji »

  Optymalizacja grupowania obiektów. Procesy informacyjne zarządzania. Struktury organizacyjne.Przedmiotem oferowanych usług jest projektowanie usprawnień organizacyjnych w dowolnych przemysłowych lub nieprzemysłowych systemach (obiektach) gospodarczych lub w instytucjach niekomercyjnych, bez względu na charakter prowadzonej przez nie działalności.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Prawne »

  Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w przypadku szkód komunikacyjnych oraz dochodzeniu odszkodowań i likwidacji szkód. Nasze usługi oferujemy głównie na terenie dolnego śląska. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź montaż serwis »

  Profesjonalny montaż klimatyzacji Łódź to nasza specjalność, w ofercie serwis klimatyzatorów łódź, naprawa klimatyzacji łódzkie, kurtyny powietrzne, ogrzewanie nadmuchowe i promiennikowe to nasza specjalność. Łódź jest miastem, gdzie koncentrujemy naszą działalność. Fachowe i kompleksowe usługi od a do z. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR »

  Biuro Rachunkowe TERMAR w Wieleniu oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi rozchodów. Nasza działalność obejmuje gminy: Czarnków, Człopa, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Wronki i miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia i rzetelności oraz pewność, wiedzę i zaufanie pracowników. Bezpieczeństwo danych dzięki programom VARICO, rozliczanie VAT, prowadzenie ewidencji VAT oraz porady księgowo-podatkowe. Nasze biuro to księgowy dla Ciebie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Mińsk Mazowiecki »

  Firma DARKIEL Ekoenergia to profesjonalne wystawianie certyfikatu energetycznego. Posiadamy bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, a realizowane przez nas projekty cieszą się zadowoleniem Klientów. Wyróżnia nasz rzetelność i dokładność w obliczeniach. Rejon naszych usług to Mińsk Mazowiecki i okolice.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching biznesowy Poznań - wsparcie dla biznesu »

  Coaching biznesowy Poznań. Coaching kariery w Poznaniu i u klienta. Wsparcie dla biznesu. Poprowadzimy Twoją karierę do sukcesu. Polepszenie efektów działania Twojego biznesu. Można nam zaufać. Atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej Warszawa - Hr Work Select »

  Każdy człowiek, który poszukuje zatrudnienia staje przed ogromnym wyzwaniem, często natrafiając na różne utrudnienia. Są one najpowszechniej związane z brakiem wykwalifikowania, niedostosowanymi kompetencjami bądź (co najpopularniejsze) wysokim współczynnikiem braku zatrudnienia. Współcześnie, szukający pracy zaczynają swoje poszukiwania od wyszukania stron www, które wygenerują życiorys i dostosują go do dostępnych na rynku, odpowiadających nam ofert zatrudnienia. Te często pozostają bez odpowiedzi, aby jednak się przed tym uchronić, należy zgłosić się do agencji zatrudnienia Hr Work Select. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w ramach pośrednictwa zatrudnienia, poradnictwa specjalistycznego, doradztwa personalnego, a także w ramach agencji pracy Tymczasowej.
  Doradztwo Personalne Warszawa skierowane jest do indywidualnych pracowników lub działu przedsiębiorstwa, które to zajmują się szkoleniami oraz inspirowaniem do działania zatrudnionych. Agencja pracy tymczasowej Warszawa to przedsiębiorstwo które prowadzi selekcje oraz zatrudnienia osób o wymaganym doświadczeniu przez umówiony między stronami czas.
  W obliczu częstych kłopotów ze znalezieniem pracy i wzrostem bezrobocia, należy zaanonsować do biura pośrednictwa pracy Warszawa, bowiem wykwalifikowana kadra pomoże nam znaleźć pracę zgodną z naszymi kompetencjami i wymaganiami. A ponadto, powierzając im takie zadanie inaczej spożytkujemy swój czas.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciel Providenta »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertę bankowych pożyczek gotówkowych na łamach naszej strony. Znajdziecie tu Państwo również ofertę pożyczek krótko terminowych takich jak: Provident
  z możliwością za pomocą krótkiego formularza skontaktowania się z przedstawicielem tejże firmy. Publikujemy tu również ciekawe informację mogące pomóc osobą chcącym zaciągnąć kredyt gotówkowy.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: