Podkategoria: Doradztwo - strona 104 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · następna strona »
 • TwConsulting - szkolenia bhp kalisz »

  Firma TWConsulting z Kalisza zajmuje się prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz doradztwem z zakresu BHP. Ponadto doradzamy w kwestiach związanych z ochroną środowiska, w których posiadamy duże doświadczenie. Specjalizujemy się w wykonywaniu oceny zgodności z wymaganiami prawnymi. Na zlecenie klienta wykonujemy pomiary środowiskowe np. pomiary emisji z instalacji lub jakości ścieków.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inedukacjo - Sprawdzone budowanie bogactwa z inwestycji »

  Portal prezentuje strategie inwestycyjne pozwalające na budowanie bogactwa. Pomysły inwestycyjne prezentowane na niniejszej stronie pokażą m.in. jak inwestować pieniądze
  Jesteśmy firmą publikacyjną zajmującą się edukacją, głównie w obszarze inwestycji kapitałowych. Pokazujemy, jak poprawnie inwestować na giełdzie i jak zbudować bogactwo. Wiele treści umieszczamy bezpłatnie na naszej stronie. Naszym celem jest lepsze życie czytelników, szczególnie pod względem finansowym. Łamiemy schematy i zakłamania. Piszemy tylko i wyłącznie to co chcielibyśmy wiedzieć, gdybyśmy zamienili się miejscami. Nasz zespół analityków tworzy na razie dwóch inwestorów: jeden z 20 letnim doświadczeniem na rynku polskim i drugi z 7 letnim doświadczeniem na rynku amerykańskim. Nasze badania i analizy zawsze opieramy na faktach i zdrowym rozsądku. Czytelnik powinien mieć otwarty umysł i być gotowy na zmianę swoich przekonań. Wiemy, że jest to ciężkie. Ale możliwe.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Marketingowe 2BeCreative »

  Od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym uczestnicząc w szkoleniach, targach min. Targi E-handlu, Remadays. Mam doświadczenie w branży reklamowej, poligraficznej, ale także klientów z wielu innych branż. Świadczę usługi Marketingowe takie jak: Opracowanie strategii marketingowej - SEO i SEM, w zależności od branży. SEO - czyli pozycjonowanie organiczne, ocena możliwości, dobranie słów kluczowych, Strategia SEM - czyli Google Adwords tzw. płatne wyniki wyszukiwanie- szybkie efekty. Webwriting - pracowanie tekstów na potrzeby internetu, Pisanie tekstów na strony www, Pozycjonowanie - Optymalizacja strony internetowej- dopracowanie CMS strony w szczególności Wordpress, Opracowanie strategii marketingowej - SEO i SEM, Prowadzenie fanpage, Social media - Twitter, Facebook, Youtube, Pinterest w zależności od potrzeb klienta i branży. Doradztwo informatyczne w zakresie marketingu - wybór oprogramowania do firmy CRM, ERP, strona internetowa, kanały promocji, strategii marketingowej, opracowywanie ofert, tekstów.Jestem laureatem konkursów min. Helion.Zapraszam do współpracy firmy chcące rozwinąć swój marketing internetowy.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • ARI - dotacje UE we Wrocławiu »

  Firma pod nazwą Agencja Rozwoju Informacji stanowi spółkę akcyjną oferującą usługi oraz wsparcie w zakresie uzyskania bardzo dobrych źródeł finansowania inwestycji z Unii Europejskiej. ARI zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw w ich dążeniach do rozwoju i sprawnego funkcjonowania poprzez zdobycie dotacji z UE, pożyczki unijnej czy innych metod na przykład poprzez pozyskanie kapitału bezzwrotnego poprzez inwestora.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia.pc.pl »

  Ubezpieczenia.pc.pl to baza wiedzy o ubezpieczeniach. Dowiesz się wszystkiego o ubezpieczeniach- na życie, samochodu, mieszkania, zdrowotnego, dla firm i wielu innych. Poznasz charakterystykę podstawowych ubezpieczeń, dowiesz się jak czytać polisy, nauczysz się aktywnie oszczędzać na jesień życia.

  Oprócz wartościowych artykułów tematycznych i poradników znajdziesz także rozbudowany słownik ubezpieczeniowy z najważniejszymi pojęciami oraz dział FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

  Wejdź w świat ubezpieczeń z Ubezpieczenia.pc.pl.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • GoCargo - Spedycja morska, transport kontenerowy, cargo z Chin »

  Chcesz wysłać swoje towary do zagranicznych kontrahentów? Chcesz importować produkty np. z Dalekiego wschodu? Wydaje Ci się to bardzo skomplikowane?

  Powierz nam swój ładunek a my wszystkim się zajmiemy. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu dlatego ty możesz zająć się rozwojem swojej firmy a my zaopiekujemy się twoim ładunkiem.

  Transport morski – Oferujemy frachty morskie import / export we wszystkich kierunkach Świata, konkurencyjne ceny w imporcie z Chin. Spedycja morska Gdynia.
  Firma GoCargo to zespół wykwalifikowanej kadry oferujący usługi z zakresu:
  * spedycji morskiej FCL oraz LCL z / do portów europejskich (Gdyni,Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii)
  * transportu drogowego (realizacja odwozów przez porty Polskie oraz Niemieckie)
  * agencji celnej (dzięki rozległym kontaktom możemy zorganizować odprawy celne zarówno w Gdyni / Gdańsku, jak Hamburgu, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii i innych
  * doradztwa z zakresu transportu morskiego, odpraw i procedur celnych przeładunków oraz magazynowania na terenie Polski i Europy
  * transportu intermodalnego
  * ubezpieczenia cargo

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Antyhaczyk - opinie o bankach i produktach bankowych »

  Prześwietlamy produkty bankowe i piszemy obiektywne opinie na ich temat. Eksponujemy zawiłości i haczyki oraz zabiegi marketingowe i manipulacyjne stosowane przez banki i inne instytucje finansowe.

  Antyhaczyk to blog o tematyce finansowej. W serwisie można znaleźć między innymi liczne opisy produktów bankowych razem z opiniami i analizami tabel opłat i prowizji pobieranych przez banki. Informacje na temat ofert kont bankowych, lokat terminowych, kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych, ofert firm leasingowych, jak również złożonych produktów finansowych powiązanych z inwestycjami na giełdzie i ubezpieczeniami.

  Na łamach bloga można również przeczytać opinie o bankach, których lista stale się powiększa, poznać podstawy inwestowania na giełdzie papierów wartościowych oraz tajniki dotyczące rynków finansowych. Nie zabraknie także informacji na temat innych metod inwestowania, lokowania kapitału i oszczędzania.

  Udostępniamy również liczne narzędzia i kalkulatory pozwalające oszacować efektywność wybranych produktów finansowych, porównać oferty różnych instytucji finansowych i wybrać najkorzystniejszą opcję.

  Publikujemy rankingi i zestawienia popularnych produktów finansowych takich jak kredyty, ubezpieczenia, czy lokaty bankowe.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Warszawa »

  Serwis finansowy Kredyty Warszawa jest dedykowanym dla mieszkańców Warszawy i aglomeracji warszawskiej źródłem informacji o aktualnej ofercie kredytów i pożyczek dla osób fizycznych i dla firm. Planujesz dokonać zakupu na rynku nieruchomości i nie wiesz jak zabrać się za załatwianie kredytu na mieszkanie? Chcesz porozmawiać z ekspertem, który doradzi Ci na co powinieneś zwrócić uwagę i pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie? Odwiedź serwis kredyty.warszawa.pl i umów się z niezależnym doradcą kredytowym z Warszawy, który przedstawi Ci najlepsze oferty kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych (zabezpieczonych hipoteką i bez zabezpieczenia nieruchomością) i kredytów samochodowych. Za pośrednictwem serwisu jego użytkownikom doradzają niezależni doradcy finansowi Financial PROFIT specjalizujący się w finansowaniu nieruchomości i pozyskiwaniu kredytów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zawierane najczęściej na 25-30 lat, dlatego tak ważne jest aby wybrać najlepsze rozwiązanie i nie popełnić kosztownego błędu. Różnica w wysokości raty kredytu między ofertami różnych banków wynoszą nawet kilkaset złotych miesięcznie, co w perspektywie dwudziestu-trzydziestu lat generuje różnice liczone w dziesiątkach a czasem nawet w setkach tysięcy złotych. Zachęcamy do odwiedzenia strony i do kontaktu z doświadczonymi ekspertami ds. kredytów i finansowania.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Body Leasing IT »

  Body Leasing IT oraz Team Leasing IT oferowany przez Seargin. Firma oferuje również Oursourcing It oraz usługę rekrutacji SAP. Codziennie pojawiają się oferty pracy z obszaru IT. PRacuj dla najlepszych międzynarodowych firm realizując rozwojowe projektu

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Karne w Warszawie »

  Usługi proponowane przez naszą kancelarię adwokacką są całkowicie rzetelne i profesjonalne. Podejmujemy się wszystkich, nawet nietypowych spraw, ponieważ lata doświadczenia i praktyka jaką posiadamy, oraz ciągłe pogłębianie wiedzy dają nam szerokie pole do popisu. Przyjmujemy sprawy o rozwód, którymi zajmuje się adwokat w Warszawie. Porad prawnych udzielamy z takich dziedzin jak prawo pracy, oświaty, gospodarcze, rodzinne czy cywilne. Szeroko rozumiane prawo karne, którym zajmuje się adwokat w Warszawie obejmuje też porady dla osób podejrzanych, pokrzywdzonych i oskarżonych, reprezentujemy naszych klientów przed wieloma instytucjami oraz przygotowujemy odpowiednie wnioski i dokumenty.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Beata Baliszewska »

  Usługi księgowe Grażyna to firma działająca na warszawskim rynku od wielu lat.
  Za sprawą wieloletniego funkcjonowania w branży rachunkowo-księgowej szczycimy się
  ogromnym doświadczeniem w tym, co robimy.
  Cechują nas również fachowość, rzetelność oraz terminowość wykonania powierzonych zadań.
  Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Jeżeli szukasz sprawdzonych usług z zakresu księgowości w Warszawie to zgłoś się do nas.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Droga Do Etatu »

  Nie potrafisz odnaleźć się na polskim rynku pracy? Nie jesteś jedyny. Wiemy, jak z jakimi trudnościami spotykają się osoby, które po raz pierwszy po studiach lub szkole rozpoczynają poszukiwanie pracy. Bezrobocie w Polsce wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Nasza strona internetowa jest skarbnicą wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego rynku pracy. Dowiesz się z niej między innymi, jaki zawód będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej, aby pomyślnie przejść proces rekrutacji.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych - Auraco sp. z o.o. »

  Auraco sp. z o.o. to firma doradcza z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzimy audyty zgodności działania organizacji z przepisami o ochronie danych osobowych, szkolenia, doradzamy przy projektowaniu procesów biznesowych z uwzględnieniem wymagań określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, asystujemy w kontrolach GIODO i pomagamy usuwać wykrete w ich toku uchybienia, przygotowujemy dokumentację niezbędną do transferu danych osobowych za granicę, doradzamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży baz danych osobowych, rejestrujemy zbiory danych osobowych w GIODO, pełnimy funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji u naszych Klientów.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • ProKonstrukcje - dostawca solidnej reklamy LED »

  Portal Pro Konstrukcje - darmowe wyceny kasetonów reklamowych, cenniki liter przestrzennych.
  Mocne oświetlenie LED i solidna budowa daje gwarancję na skuteczne przyciąganie uwagi odbiorców.

  Kasetony reklamowe tworzone są z markowych komponentów. Oświetlenie LED wewnątrz posiada pełną stabilizację. Litery przestrzenne, gdzie boki są z aluminium a lico z plexi pozwalają na wieloletnią eksploatację i podkreślenie wartości Państwa firmy.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Sławomir Włodarski »

  Oferujemy profilaktyką prawną polegającą na analizie i weryfikacji dokumentów zawierającą opinię prawną. Zadbaj o bezpieczeństwo prawne i skonsultuj swoją sprawę z naszym radcą prawnym, który wskaże optymalny model postępowania. Reprezentujemy klientów m.in. w postępowaniach administracyjnych, czy też w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych - MdM »

  Storna zawiera tematykę związaną z kredytami hipotecznymi w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Limity, przepisy, wymagania dostępne w skróconej i przejrzystej wersji. Każda osoba wybierająca opcję kredytu mieszkaniowego z dofinansowaniem MdM powinna się zapoznać z treściami dostępnymi na stronie. Poprzez serwis jest możliwość skorzystania z darmowej pomocy fachowego doradcy MdM lub zapisania się na darmowe szkolenie z zakresu dofinansowania programu Mieszkanie dla Młodych, na którym można dowiedzieć się niezbędnych aspektów związanych z kredytem mieszkaniowym również bez MdM. Sprawdź czy spełniasz warunki aby skorzystać z dopłaty do kredytu.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Biuro księgowe Grand Livre to profesjonalne usługi księgowe oraz rachunkowe na terenie Warszawy. Oferujemy pomoc w zakładaniu firmy oraz wirtualne biuro.
  Dzięki wieloletniej praktyce w branży możemy zagwarantować naszym klientom, że powierzone zadania zostaną wykonane rzetelnie i fachowo przez wykwalifikowanych i doświadczonych
  pracowników. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • NC Dotacje - pozyskiwanie dotacji unijnych dla firm Poznań »

  NC Dotacje specjalizuje się pozyskiwaniu dotacji unijnych dla firm i osób fizycznych. Oferujemy pomoc zarówno w pozyskaniu dotacji, jak i na etapie realizacji i rozliczania dofinansowania. Pomagamy w sporządzaniu wniosków o zaliczki i płatności. Skutecznie pozyskujemy dotacje unijne na biznes elektroniczny, e-usługi i projekty inwestycyjne. Skutecznie pozyskujemy dotacje dla firm na inwestycje. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację aplikacyjną w celu pozyskania dofinansowania, opracujemy studium wykonalności i przeprowadzimy niezbędną analizę finansową.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma doradcza Rzeszów »

  Głównym celem Firmy CDG jest rozwój i przeprowadzanie badań nad takimi urządzeniami jak: bezzałogowe aparaty latające (DRON), samoloty lekkie,latawce. Poza tym oferuje badania nad obliczeniami aerodynamicznymi (CFD) oraz wytrzymałościowymi (WES). Bada wpływ światła na ubstancje, przeprowadza analizę symulatorów światła.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • TEMIDA Biuro Rachunkowe & Doradztwo Podatkowe »

  Strona internetowa dotyczy biura rachunkowo-podatkowego Temida, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych firm i korporacji. Zajmuje się m. in.: konsultacjami, usługami księgowymi, poradami podatkowymi, prowadzeniem audytu księgowego, podatkowego, sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych. Ponadto prowadzi szkolenia dla pracowników firm z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: