Podkategoria: Doradztwo - strona 108 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · następna strona »
 • Przemysłowy raj »

  Nasz przemysłowy portal powstał stosunkowo niedawno. Mimo krótkiej działalności mamy już wierne grono sympatyków, którzy systematycznie czytają nasze nowe artykuły. Jeżeli lubisz pojęcia przemysłowe, jesteś osobą kreatywną, szukającą informacji na najróżniejsze tematy - zapraszamy do nas.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Numeratis zatrudnia specjalistów z doświadczeniem księgowym. Pracownicy, którzy odpowiadają za księgi rachunkowe posiadają certyfikat Ministerstwa Finansów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie biznesu z księgowym z Tax Expert »

  Na branżowej witrynie taxexpert.com.pl odnajdą Państwo aktualne informacje na temat naszej oferty. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego. Jeżeli wolą Państwo pocztę mailową, to możecie się skontaktować z nami, wysyłając maila. Możecie nas Państwo odwiedzić w siedzibie we Wrocławiu. Jesteśmy w stanie Wam zaproponować w ramach usług księgowo-podatkowych m.in: prowadzenie rejestrów VAT. Natomiast w zakresie usług kadrowo-płacowych jesteśmy w stanie Wam zaproponować m.in: sporządzanie umów-zleceń i umów o dzieło.

  W Tax Expert codziennie ułatwiamy życie firmom, ale też zwykłym obywatelom. Możemy obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Nasi klienci są zadowoleni z naszej pomocy rachunkowej. Jesteśmy znani z tego, że zawsze postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i dbamy o każdy szczegół wykonywanego zlecenia. Zapomnisz o problemach z urzędami.
  Jesteśmy w stanie pomóc zarówno w drobnych usługach rachunkowych, jak i w problemach bardziej wymagających. Nie zostawiamy żadnego klienta bez pomocy. Wypada przeczytać informacje na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych w sklepie internetowym »

  Ochrona danych osobowych to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Także prowadzącego sklep internetowy, czy inną działalność e-commerce.
  Chcesz działać zgodnie z prawem, ale na hasła "rejestracja w GIODO", "kontrola GIODO", "polityka bezpieczeństwa", "zbiór danych osobowych", itp. reagujesz alergicznie. Rozumiem to. Chcesz prowadzić po prostu swój biznes, a musisz szukać „wiedzy tajemnej” z kolejnej dziedziny.
  Mam dla Ciebie dobra wiadomość. Czytając mojego bloga dowiesz się jak spełnić „wymagania GIODO”. Polityka bezpieczeństwa i Instrukcja zarządzania systemem informatycznym? Nie ma sprawy! Stworzysz ją samodzielnie. Zabezpieczenie danych osobowych – podpowiadam jak zrobić to tanio i skutecznie. Zgłoszenie zbioru danych osobowych do GIODO? Przeczytaj jak zrobić to samodzielnie.
  Ale to nie wszystko. Na blogu odpowiadam jacy dostawcy usług (np. hosting, księgowość, aplikacje do mailingu) działają zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i podpiszą z Tobą umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  Przestań bać się GIODO, odwiedź nas, skorzystaj z darmowych porad i przetwarzaj dane osobowe zgodnie z prawem i bez stresu.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • BHP - produkty i porady »

  Strona redagowana jest przez zespół BHP Ochrona, zajmujący się prowadzeniem szkoleń i podnoszeniem standardów bezpieczeństwa w firmach i zakładach pracy. Na stronie znaleźć można liczne artykuły poświęcone tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym opisy produktów zwiększających bezpieczeństwo pracy. W przygotowywaniu opisów autorzy kierują się doświadczeniem lat pracy w branży, swoją szeroką wiedzą oraz uwzględniają przepisy, które obowiązują w danej kategorii środków ochrony, przybliżając czytelnikowi przepisy prawne w sposób klarowny i zrozumiały.
  Opisują również szkolenia i sposoby ich prowadzenia w sposób ciekawy i zapadający w pamięć.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pakuła Consulting »

  Na najlepsze wdrożenia systemów zarządzania możesz liczyć w ofercie firmy Pakuła Consulting. Jak sama nazwa wskazuje, jest to firma, która polepsza organizację pracy w firmie, instytucji za pomocą specjalnie dobranych systemów. Dzięki temu praca staje się o wiele wydajniejsza. Obieg dokumentów również będzie sprawniejszy.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profit Wrocław »

  Biuro rachunkowe Profit z Wrocławia świadczy usługi tj. doradztwo podatkowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowe, pomoc przy założeniu firmy .
  Zapraszamy do współpracy średnie i małe firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe działa na wrocławskim rynku już od blisko 25 lat.

  Profit dysponuje profesjonalną kadrą pracowników. Wszyscy księgowi tworzący zespół Profit posiadają wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym. Większość zdobyła dyplom ze specjalizacji rachunkowość. Dążąc do perfekcjonizmu stale podnosimy kompetencje poprzez studia podyplomowe, udział w szkoleniach oraz meetingi.

  Oferta
  1. USŁUGI KSIĘGOWE - Prowadzenie ksiąg handlowych. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany. Karta podatkowa. Dobierzemy najlepszą formę dla Twojej firmy.

  2. USŁUGI KADROWE - Rejestracja pracowników i pracodawcy. Zgodnie z ustawą na pracodawcy ciąży obowiązek rejestracji w urzędach oraz instytucjach państwowych.

  3. DORADZTWO PODATKOWE - indywidualna analiza podatkowa każdego przedsiębiorstwa.

  4. POMOC PRZY ZAŁOŻENIU FIRMY - jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami w zakresie usług księgowych na minimum 6 miesięcy – bezpłatnie doradzimy optymalną formę prawną przedsiębiorstwa oraz bezpłatnie poprowadzimy wszelkie formalności związane z jego założeniem.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie www.profit-kancelaria.pl

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Techrepublic.pl marketing internetowy »

  Techrepublic.pl to agencja istniejąca od 2011 roku. Nasze domeny to marketing internetowy, pozycjonowanie i optymalizacja stron, kontent serwisów, profile Facebook, Google+ i Twitter. Możesz zlecić nam kampanie AdWords lub promocję na Facebooku, lub Linkedin. Reklamy na Bing dzięki BingAds. Oferujemy też newslettery i landing page. Skorzystaj z oferty Techrepublic. Szczegóły na http://techrepublic.pl

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klaster Lublin dotacje unijne na klastry Lubelskie »

  Lubelski Klaster Przedsiębiorstw to organizacja zrzeszająca podmioty z wielu branż. Dzięki współpracy wewnątrz klastra, każdy współpracownik zyskuje możliwość podniesienia swojej konkurencyjności na rynku regionalnym produktów i usług.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna we Wrocławiu, Notariusz Patrycja Pasińska »

  Celem naszej strony jest zapoznanie Państwa ze wstępnymi zagadnieniami z zakresu czynności wykonywanych przez notariusza, opłat pobieranych przy ich dokonywaniu oraz wymaganych dokumentów. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy do notariusza, poprzez który możecie Państwo zadawać pytania oraz mapka wskazująca lokalizację, gdzie znajduje się nasza kancelaria notarialna.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz »

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.
  Obszar świadczenia usług notarialnych: Kluczbork, Wołczyn, Byczyna, Murów czy Lasowice Wielkie, Olesno, Dobrodzień, Zębowice, Gorzów Śląski, Praszka, Rudniki, Radłów, Namysłów, Kępno, Wieruszów. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych dniach i godzinach. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez kancelarię notarialną: umowa sprzedaży, umowa przedwstępna, zniesienie współwłasności, umowa darowizny, umowa spółki, statut spółki, umowa przeniesienia własności nieruchomości, umowa warunkowa, umowa zamiany, ustanowienie służebności gruntowej, ustanowienie służebności osobistej, testament, dział spadku, umowa majątkowa małżeńska, umowa o podział majątku wspólnego, akt poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentów, protokoły, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chomuntowska Immobilien | Zarządzanie nieruchomościami »

  Chomuntowska Immobilien Zarządzanie nieruchomościami jako samodzielny podmiot zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi (centra handlowe, wspólnoty mieszkaniowe, osiedla) działa na rynku zarządzania nieruchomościami od 2008 roku. Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 1999 roku. Długoletnia praktyka w międzynarodowych organizacjach profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, podejście naszego zespołu do realizowanych zadań opiera się na dążeniu do praktycznego uwolnienia właścicieli nieruchomości od codziennych kłopotów i obowiązków związanych z procesem utrzymania nieruchomości.Stawiamy przede wszystkim na szybką, konkretną i skuteczną komunikację oraz nowoczesne narzędzia.Od kilkunastu lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami możemy pochwalić się także doświadczeniem w przejmowaniu nieruchomości od deweloperów oraz we współpracy z developerami w okresie gwarancyjnym. Bazując na doświadczeniu wyniesionym z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi jesteśmy także przeszkoleni w najnowszych systemach bezpieczeństwa, przeciwpożarowych i wentylacyjnych jakie są obecnie coraz częściej instalowane na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych. Właściciel firmy, Dorota Chomuntowska, dysponuje prestiżowym tytułem CPM®, przyznawanym praktykującym zarządcom nieruchomości po przejściu skomplikowanego oraz czasochłonnego procesu weryfikacji wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania nieruchomościami Instytut Zarządzania Nieruchomościami

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówka internetowa w 15 minut - pozyczkoserwis.pl »

  Potrzebujesz pilnego zasilenia gotówkowego i w związku z tym szukasz najbardziej optymalnej dla siebie oferty? Jeśli chodzi o pozabankowe pożyczki bez BIK, najlepsze rozwiązania znajdziesz na naszym portalu pozyczkoserwis.pl, gdzie zbieramy i stale aktualizujemy najciekawsze usługi sektora pozabankowego. Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania potencjalnych klientów, pośredniczymy w udzielaniu pozabankowych pożyczek internetowych pomagając w ten sposób w rozwiązywaniu bieżących problemów finansowych klientom, którzy nie mają szans na uzyskanie kredytu bankowego. Nasz portal zapewnia wybór najlepszej oferty, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki maksymalnie uproszczonej procedurze i stałej współpracy ze sprawdzonymi firmami pożyczkowymi szybka pożyczka przez internet w 15 minut staje się faktem.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez bik dla osób zadłużonych bezbikpozyczki.pl »

  Nawiązując współpracę z serwisem bezbikpozyczki.pl, masz z głowy wszelkie formalności i utrudnienia, które pojawiają się w przypadku starań o kredyt czy pożyczkę w banku. U nas masz szansę dostać zastrzyk pieniężny bez spełniania szeregu warunków, takich jak posiadanie umowy o pracę czy pozytywna historia kredytowa. Po złożeniu wniosku o pożyczkę na naszym portalu, dobierzemy dla Ciebie najstosowniejszą ofertę, która po pierwsze, nie będzie na tyle obciążać Twojego budżetu, abyś miał problemy ze spłatą, a po drugie, będzie naprawdę pomocna w Twojej trudnej sytuacji finansowej. Pożyczki online bez BIK z bezbikpozyczki.pl to gwarancja bezpiecznej transakcji. Przedstawimy Ci jasne warunki umowy, a jeśli je zaakceptujesz, pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy błyskawicznie. Jeśli pożyczka dla zadłużonych bez BIK to dla Ciebie ostatnia deska ratunku, chętnie Ci pomożemy.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan pod dotacje »

  Oferujemy przykładowe biznes plany wykonane na potrzeby dotacji z Urzędów Pracy, o jakie może starać się osoba bezrobotna. W ofercie m.in. wzór firmy budowlanej, sklepu internetowego, oraz biznes plan biura rachunkowego. Nasze przykłady zostały wykonane na podstawie realnych wniosków, składanych w Powiatowych Urzędach Pracy - które skutkowały uzyskaniem dotacji. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne w internecie »

  Uważaj.pl - tworzony przez dziennikarzy i prawników portal konsumencko-prawny. Reagujemy na łamanie praw konsumentów i pomagamy, gdy krzywdzi się niewinne osoby. Regularnie informujemy o współczesnych zagrożeniach i próbach oszustw, a także w przystępny i zrozumiały sposób piszemy o tym, jak walczyć o swoje.

  Pełniona jest przez nas funkcja opiekuna i doradcy. Zajmujemy się pomocą prawną przez Internet i przez telefon. Stajemy po stronie naszych Klientów podczas skomplikowanego procesu dochodzenia swoich praw. Jeśli trzeba podjąć czynności sądowe, znajdziemy dla Ciebie najlepszego prawnika. Uważaj.pl działając wspólnie z wieloma biurami adwokackimi, dopasuje właściwego specjalistę do sprawy i zapewni korzystną cenę usługi prawnej.

  Data dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na lokal użytkowy »

  Chciałbyś zainwestować z myślą o przyszłości i zastanawiasz się nad zakupem lokalu użytkowego pod wynajem? Rozglądasz się za lokalami użytkowymi wystawionymi na sprzedaż w Warszawie lub jej okolicach? Między innymi z myślą o takich osobach jak Ty powstał serwis finansowy Kredyt na lokal użytkowy dostępny pod adresem internetowym www.kredytnalokaluzytkowy.pl. Serwis w całości poświęcony jest kwestiom związanym z zakupem lokalu usługowego przez firmy i osoby fizyczne, w szczególności zaś kwestii finansowania zakupu. Jak przygotować się do wzięcia kredytu na lokal użytkowy? Ofertę jakiego banku wybrać? Na jakich zasadach przedsiębiorca ma możliwość odliczyć VAT przy zakupie lokalu użytkowego? Odpowiedzi na te oraz wiele innych ważnych pytań znajdziesz w serwisie. Nie wiesz czy wybrać lokal z rynku pierwotnego czy wtórnego? Zapoznaj się z zaletami obu wariantów. Serwis jest prowadzony przez niezależnego doradcę kredytowego z Warszawy, specjalisty ds. kredytów zabezpieczonych nieruchomościami, doradca finansowy z ponad 8-letnim doświadczeniem pracy w branży finansowej. Dzięki współpracy z doradcą kredytowym masz dostęp w jednym miejscu do ofert wszystkich banków i możesz bezpłatnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta w dziedzinie kredytów. W zakładce Lokale użytkowe Warszawa znajdziesz również informacje ułatwiające znalezienie lokalu użytkowego w Warszawie, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zapraszam do odwiedzenia serwisu o kredytach na lokale komercyjne.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Konto Bankowe »

  Interesuje Cię darmowe konto bankowe? Na tej stronie znajdziesz zestawienie najlepszych usług bankowych w Polsce. Chcesz wziąć kredyt? Wylicz kwotę spłaty online. Rankingi, porównania i opisy.
  Kompleksowo opisane usługi finansowe ułatwią Ci podjęcie decyzji. Nie przepłacaj, wejdź na stronę i uzyskaj najbardziej aktualne informacje.

  Data dodania: 15 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portfel bitcoim »

  Kryptowaluty z każdym tygodniem zyskują w naszym kraju na popularności. Dzięki naszej stronie dowiesz się, czym jest bitcoin (btc), jak go wydobywać, przechowywać i przeprowadzać za jego pomocą transakcje. Pokażemy ci też, co jest temacie kryptowalut najważniejsze, czyli jak pozyskiwać darmowe bitcoiny.

  Data dodania: 16 08 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: