Podkategoria: Doradztwo - strona 109 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · następna strona »
 • Abconsulting.pl »

  Firma AB Consulting świadczy doradztwo prawne i merytoryczne z zakresu kupna i przejmowania spółek. Kupujemy spółki w trudnej sytuacji finansowej, szukamy nabywców zainteresowanych zakupem spółek, sprzedajemy spółki, które nie posiadają długów. Przeprowadzamy postępowania likwidacyjne i wyznaczamy likwidatorów. Opiniujemy i sprawdzamy umowy, zapewniamy pomoc podczas zawarcia układów sądowych, pozyskujemy dla spółek branżowych inwestorów oraz inne źródła finansowania. Spółkom, które są przeznaczone na sprzedaż, pomagamy zgromadzić potrzebną dokumentację, sprawdzamy ich stan w ZUS i US, zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Wrocław. Szybkie Kredyty i pożyczki bez zaświadczeń. Kredyty hipoteczne, samochodowe »

  Centrum Kredytowe Wrocław. Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia. Udzielamy Kredyty Bankowe od 1 000 zł nawet do 160 000 zł przy minimum formalności. Szybkie decyzje kredytowe umożliwiają realizację Państwa celów bezzwłocznie.

  Udzielamy kredytów mieszkaniowych, hipotecznych na finansowanie budowy, remontu jak i zakupu nieruchomości. Nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę kredytu hipotecznego i pomoże sprawnie załatwić formalności związane z uruchomieniem linii kredytowej.

  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zainwestować w rozwój firmy lub masz chwilowe problemy finansowe. Przyjdź do naszego Centrum Kredytowego. Nasz specjalista ds. finansów i funduszy unijnych znajdzie dla Ciebie odpowiedni program priorytetowy oraz przedstawi ofertę na Kredyt.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak go rozwiązać? Napisz do nas. Nasi profesjonalni prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, pomogą Ci. Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub napisania pozwu albo innego pisma procesowego lub dokumentu wystarczy, że tylko napiszesz. Odpowiedź otrzymasz niezwłocznie. U nas porady prawne online od 29 zł brutto.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław »

  Obsługa prawna oraz zastępstwo procesowe klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i spółek handlowych. Windykacja i dochodzenie wierzytelności na drodze polubownej i sądowej. Zadośćuczynienia i odszkodowania z umów ubezpieczenia w imieniu poszkodowanych w wypadkach. Pisma procesowe, pozwy, wezwania do zapłaty, odwołania i apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, wniosek egzekucyjny, powództwo przeciwegzekucyjne. Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zapłatę zachowku. Sporządzanie i analizy umów cywilnoprawnych i handlowych. Analizy umów deweloperskich. Zakładanie spółek, rejestrowanie zmian w KRS, obsługa organów spółek i przekształcenia. Porady prawne i opinie prawne (prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy, rodzinne, spadkowe, budowlane i administracyjne). Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Regulaminy sklepu internetowego. Zgłaszanie baz danych do GIODO. Reprezentacja pokrzywdzonych i obrona oskarżonych w postępowaniu karnym. Wrocław Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Biskupin, Sępolno, Zakrzów, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Oleśnica. Substytucja: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Środa Śląska, Oława, Legnica.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradcafinansowy-szczecin.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem usług doradztwa finansowego. Zespól doświadczonych specjalistów pozwala nam zapewnić naszym klientom produkty finansowe, które są najlepsze pod względem indywidualnych warunków dla naszych klientów. Zapewniamy negocjowane z bankami kredyty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradcafinansowy-wroclaw.pl »

  Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości usług związanych z realizowaniem doradztwa finansowego na rynku usług bankowych, ubezpieczeniowych, emerytalnych. Zapewniamy również usługi dotyczące niezależnego doradztwa inwestycyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze Zielona Góra »

  Działalność naszej firmy obejmuje realizowanie wysokiej jakości usług związanych z pozyskiwaniem środków finansowych z dotacji. Naszym klientom zapewniamy zarówno tworzenie projektów, jak też wykonanie niezbędnych usług przy koordynowaniu projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kont oszczędnościowych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym świetnym rankingiem kont oszczędnościowych. Na naszej witrynie mogą Państwo szybko i sprawnie porównać dostępne na polskim rynku konta oszczędnościowe i wybrać odpowiednie dla siebie.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Prowadzimy biuro rachunkowe zajmujące się działalnością finansowo – prawną w nadmorskich kurortach takich jak Reda oraz Wejherwowo. Robimy rozliczenia podatkowe zarówno z kraju jak i za granicy. Zajmujemy się odzyskiwaniem należnego podatku oraz pozyskiwaniem wsparcia finansowego od instytucji samorządowych i rządowych. Przede wszystkim prowadzimy dla firm oraz osób indywidualnych wszelkiego typu działalność księgową tak aby kadra w danej firmie mogła zająć się najważniejszymi dla siebie rzeczami a w ten sposób oszczędzać czas jak i pieniądze.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4P Format Zintegrowany marketing dla Hoteli »

  4P FORMAT MARKETING to firma oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu internetowego dla branży hotelarskiej.

  Poprzez tak znaczący rozwój internetu, nie da się osiągnąć sukcesu jeżeli odpowiednio nie zaistniejemy w internecie. Coraz częściej to właśnie on staje się główną platformą komunikacji w relacji Hotelarz - Gość. Współpraca z nami daje Ci pełne wsparcie w zakresie marketingu internetowego oraz wszelkich działań z nim związanych. Znamy Twoje potrzeby.

  SPRAWDŹ NASnn

  Jakie będą Twoje korzyści??

  Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy w zakresie hotelarstwa. Wykorzystujemy ją teraz aby pomagać kolejnym Obiektom w osiąganiu satysfakcjonujących wyników. Zamiast ponosić koszty i zatrudniać specjalistę ds. marketingu lub budować i szkolić kilkuosobowy zespół, poprowadzimy skuteczne działania marketingowe i stworzymy dla Ciebie możliwości do osiągnięcia sukcesu. Doskonale znamy branże hotelarską. Wiem jak skutecznie sprzedać Twoje usługi.nnZespół ekspertów 4P Format specjalizuje się w takich działaniach-jak :
  - marketing internetowy
  - strony internetowe
  - e-commercen- revenue management
  - zarządzanie obiektami

  Pozwól nam wyprzedzić Twoją konkurencję i sprawić, że będziesz liderem na rynku.

  Data dodania: 05 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa KKselekt »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się doradztwem personalnym oraz usługami z zakresu HR. Nasza firma posiada wiele zalet, które są naszym atutem. Tymi zaletami są rozległe doświadczenie zdobyte przy ponad 3000 projektów, posiadanie bazy ponad 70000 kandydatów oraz bardzo doświadczona kadra specjalistów. Na rynku istniejemy od ponad 15 lat co także jest świadectwem naszego doświadczenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator oc i ac »

  CUK Ubezpieczenia powstało w 2001 roku i od tego czasu oferuje swym klientom najbardziej atrakcyjne oferty ubezpieczeń OC i AC oraz wielu modeli ubezpieczeń majątkowych. Oferta CUK jest skierowana do osób prywatnych, jak i firm. Na stronie cuk.pl można skorzystać porównywarki ubezpieczeń oraz kalkulatora ubezpieczenia samochodu.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator oc i ac »

  Na stronie cuk.pl znajduje się kalkulator ubezpieczenia samochodu. Zainteresowane osoby zaznaczając kilka opcji, mogą porównać oferty ubezpieczeń OC, AC, NWW i Assistance. W ciągu kilku minut właściciel samochodu może uzyskać informacje na temat wysokości składek, jakich oczekują poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe i wybrać najlepszą ofertę.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • RPO WSL - dotacje dla firm Śląsk »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu wysokiej jakości usług doradztwa, które realizujemy między innymi na terenie Śląska w zakresie wsparcia naszych klientów realizowanego w sposób kompleksowy, które ma na celu zapewnienie łatwego uzyskania środków finansowych w postaci dotacji unijnych. Jednocześnie naszym klientom możemy również zapewnić usługi dotyczące doradztwa prawnego w zakresie prawa europejskiego.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna apteka »

  Nowoczesna Apteka to firma zajmująca się szeroko rozumianym wsparciem dla osób zamierzających otworzyć aptekę lub przeorganizować już działającą na rynku. Oferuje niezbędne wyposażenie: meble apteczne, pojemniki do przechowywania leków, wagi apteczne oraz oprogramowanie usprawniające pracę farmaceutów-aptekarzy.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówka za Darmo w Profit Kredyt »

  Twoja pożyczka na dowód za darmo w 15 minut od najlepszych oferentów - Provident, Wonga, OK Monay, LendOn, Pożyczkomat, PandaMoney, Bocian Pożyczki, CreditStar, Ferratum i in. Pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów, inne promocje na pożyczki ekspresowe dla stałych bywalców.Profit Kredyt - Twoja pożyczka na dowód za darmo!

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ultrasonograf okulistyczny - www.consultronix.pl »

  Consultronix to funkcjonująca na polskim rynku od prawie 20 lat firma, która zajmuje się importem sprzętu medycznego. Zapewnia wysokiej klasy urządzenia takiej jak ultrasonograf okulistyczny czy rentgen cyfrowy wielu szpitalom i gabinetom. Jeszcze w czasach przed transformacją ustrojową firma ta sprowadzała najwyższej jakości lasery firmy Coherent z USA.
  Naszym kolejnym produktem były także lasery, jednak tym razem włoskiej firmy General Topics. Przedsiębiorstwo to produkuje lasery do wykorzystania w medycynie estetycznej, takie jak lasery do epilacji, do zamykania naczyń, usuwania tatuaży, oraz lasery do fotoregeneracji. W naszej ofercie znajduje się również dermatoskop oraz wideodermatoskop.
  Zajmujemy się również profesjonalną organizacją szkoleń z dziedziny wideodermatoskopii, dermatoskopii, trichoskopii, wykorzystania laserów w okulistyce oraz OCT. Część z tematów jest dostępna na dwóch poziomach trudności. Aby zagwarantować naszym klientom bezproblemową eksploatację kupionego u nas sprzętu zatrudniamy w każdym dużym mieście Polski doskonale wyszkolonych fachowców, aby mogli poradzić sobie z ewentualnymi problemami i usterkami sprawnie i skrupulatnie.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Dziura »

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania każdego problemu. Będąc członkami samorządu radców prawnych i adwokatów kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi wynikającymi z Kodeksów Etyki Zawodowej.

  Pomoc świadczymy na terenie województwa lubelskiego, w szczególności w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim (po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie bądź drogą e-mail), jak również na terenie całej Polski (w drodze telefonicznych i internetowych porad prawnych).

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. porady prawne (również porady prawne przez internet), opinie prawne, pisma procesowe, zastępstwo procesowe, umowy, odwołania, pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przegląd Pożyczkowy - szybkie pożyczki online bez BIK, KRD i innych baz »

  W serwisie PrzegladPozyczkowy znajdą Państwo aktualne zestawienie pożyczek dostępnych online z możliwością ich pozyskania w piętnaście minut. Szybka pożyczka to szybko dostępne źródło finansowania. W naszej ofercie szybkie chwilówki i pożyczki online przez internet. Dla osób zadłużonych również z komornikiem. Bez zaświadczeń o dochodach także na oświadczenie

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna JSS, Adwokaci i Radcowie Prawni – Kraków »

  Kancelaria Prawna Joanna Szanser-Smagacz, Adwokaci i Radcowie Prawni jest uznaną i powszechnie szanowaną marką na rynku usług prawniczych w Krakowie. Doradzamy oraz prowadzimy obsługę prawną i adwokacką dla ponad stu spółek kapitałowych. Od blisko 20 lat świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, instytucji publicznych a także osób fizycznych zapewniając im zawsze wysoki poziom opieki prawnej. Silna i ugruntowana pozycja naszej Kancelarii jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, ciężka praca, a także ciągłe dążenie do doskonałości we wszystkim co robimy sprawiają, że proponujemy naszym Klientom usługi prawnicze na najwyższym z możliwych poziomie. Usługi oparte na wiedzy i bogatej praktyce.

  Należymy do grona nielicznych na rynku usług prawniczych, profesjonalnych, wyspecjalizowanych kancelarii adwokackich świadczących pomoc prawną w zakresie prawa administracyjnego, procedur administracyjnych i sądowo-administracyjnych, w zakresie wspierania realizacji procesów deweloperskich oraz projektów inwestycyjnych, prawa budowlanego, szeroko rozumianego prawa nieruchomości oraz prawa zagospodarowania przestrzennego.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: