Podkategoria: Doradztwo - strona 111 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · następna strona »
 • Franki.biz »

  Problemy ze spłatą kredytu w frankach szwajcarskich? Domagasz się swoich praw? my ci w tym pomożemy! Nasza kancelaria zajmuje się działaniem przeciwko nieuczciwej polityce banków. Dołącz do pozwu zbiorowego i walcz o swoje prawa. Oprócz tego zajmujemy się odzyskiwaniem opłat za likwidację polis inwestycyjnych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi produkty tego typu bardzo często były sprzedawane wraz z kredytem. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jplgroup.pl »

  JPL GROUP to międzynarodowa firma, która dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości usługi audytowe, doradcze oraz informatyczne. Mowa zatem o doradztwie prawnym dla e-biznesu, audycie ochrony danych osobowych, regulaminach sklepów internetowych, przejęciu obowiązków ABI, szkoleniach, audycie bezpieczeństwa informacji, dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych, planach działań dla operatorów telekomunikacyjnych i pocztowych, testach penetracyjnych czy zarządzaniu kryzysowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Analiza danych biznesowych - Ambcompany »

  Strona o Firmie AMB Company która profesjonalnie wykonuje usługi z zakresu analizy danych, wspomagając przy tym liczne decyzje biznesowe. Wspomaga przedsiębiorstwa przy opracowywaniu raportów, pomaga analizować rynek eCommerce oraz nadzoruje rzetelnie wysokobudżetowe projekty. Realizuje cele biznesowe: optymalizację, zwiększenie sprzedaży/wydajności, zdobywanie nowych możliwości. W ofercie firmy można znaleźć anlitykę danych, doradztwo w zakresie eCommerce, oraz zarządzanie projektami. Zadaniem firmy jest uświadamianie naszym klientom, że wszystkie procesy zachodzące w ich przedsiębiorstwach, spółkach powinny być mierzalne. Dane powinny być zbierane w odpowiednie bazy danych, które muszą być na bieżąco analizowane i aktualizowane. Zarządzanie przedsiębiorstwem na podstawie odpowiednio przygotowanych raportów jest dużo prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Veto założenie firmy w Wielkiej Brytanii »

  Specjaliści, którzy preferują kontynuować własną spółkę o zagraniczne obszary, na pewno powinni spojrzeć na ofertę Veto Sp. z o.o ze Szczecina. Veto jest wyspecjalizowane w pomaganiu podczas zakładania spółki w państwie brytyjskim. Przedstawiciele powiedzą jakiego rodzaju ruchy dobrze jest rozpocząć po to by mianować się dyrektorem przedsiębiorstwa w UK, i jakie etapy powinno się przeprowadzić by przybyły wykonujący obowiązki pracownik realizował zadania w zgodzie z tamtejszym ustawodawstwem. Przedsiębiorstwo Veto udziela także istotnych wskazówek prawnych z zagadnień między innymi odszkodowań, obowiązku zapłaty za usługi i zwrotu z odprowadzanego podatku. Jeśli wolelibyście podjąć kontakty biznesowe z personami, które w swoich fachu będą pełni świetnych umiejętności oraz prezentują kompletną wiedzę prawną, przydatne jest by nawiązać kontakty z grupą prawników z obszaru Szczecina. Doradca Veto również chce zaprezentować prowadzonego bloga biura, w miejscu którego pokazywane będą tematyczne teksty.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Pszczynie, Rudzie Śląskiej - Kontrakt PLUS »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kontrakt Plus, posiadamy w ofercie mieszkania, działki, domy i lokale użytkowe na terenie Pszczyny i Rudy Śląskiej. Wszystkie nieruchomości są przez nas szczegółowo sprawdzane, jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej na której znajdziecie wszystkie dostępne lokale, a następnie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Orłowski & Mikuliszyn »

  Prawo nowych technologii to wciąż mało znana działka dla polskich adwokatów. Prawa autorskie osób cywilnych, dobra osobiste i własność przemysłowa coraz częściej narażone są na przywłaszczenie. W ochronie własności pomagają prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Orłowski & Mikuliszyn.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Maksymilian Bergtraum »

  Wrocławska Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Z równym zapałem i zaangażowaniem obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na każdym etapie postępowania. Oferuje fachowe doradztwo, pomoc w sporządzaniu dokumentacji, reprezentuje klientów podczas negocjacji, na sali sądowej i poza nią. Ich specjalnością są kwestie dotyczące prawa rodzinnego, skarbowego, cywilnego i karnego.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Miklaszewicz - ubezpieczenia w Olsztynie »

  Zajmujemy się kompleksowym doradztwem ubezpieczeniowym w Olsztynie. Sprawdzona oferta poparta jest 20 letnim doświadczeniem w branży. Sprawdź ofertę dopasowaną idealnie dla siebie. Tylko u nas znajdziecie Państwo ofertę większości ubezpieczycieli dostępnych w Polsce.
  W ofercie posiadamy:
  - od ognia i innych zdarzeń losowych,
  - od kradzieży z włamaniem i rabunku,
  - od odpowiedzialności cywilnej różnych zawodów i z tytułu wykonywanej działalności,
  - od ryzyk budowlano-montażowych,
  - finansowe (w tym gwarancje wadium przetargowego, należytego
  - wykonania kontraktu, oraz usunięcia wad i usterek),
  - transportowe (Cargo, OC, przewoźnika),
  - sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
  - od utraty zysków,
  - szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia,
  - NNW grupowe pracowników.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Tucholi »

  Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Komornik dokonuje czynności egzekucyjnych związanych z poszukiwaniem majątku dłużnika.
  Egzekwowanie należności:
  - z rachunków bankowych dłużników- z wierzytelności przysługujących dłużnikowi z Urzędu Skarbowego z tytułu zwrotu VAT oraz nadpłat w podatku od osób fizycznych- zajmuje ruchomości dłużników oraz przeprowadza licytacje tychże ruchomości- przeprowadza sprzedaż zajętych ruchomości w trybie komisowym- zajmuje wierzytelności z tytułu wykonywanych przez dłużników umów cywilno- prawnych tj. umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy agencyjne- prowadzi egzekucje z nieruchomości należących do dłużników - prowadzi egzekucję alimentów- wystawia zaświadczenie związane z funduszem alimentacyjnym- wprowadza w posiadanie nieruchomości- odbiera ruchomości- wykonuje eksmisje
  Prowadzenie egzekucji to inaczej odzyskiwanie należności, windykacja należności, zwrot majątku przysługującego wierzycielowi.
  Komornik Tuchola - obszar działania: Świecie, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Więcbork, Śliwice, Lubiewo, Cekcyn, Kęsowo, Sośno, Kamień Krajeński

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz, Audyt, Księgowość, Podatki - MG Kancelaria Biegłego Rewidenta »

  MG Kancelaria Biegłego Rewidenta Małgorzaty Górskiej to zespól profesjonalistów skoncentrowanych na wsparciu od strony finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na globalnych, regionalnych i lokalnych rynkach.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie podatków i rachunkowości, z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Doradzamy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Godnie reprezentujemy Twoje interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe Twoich pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne. Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych oraz badamy sprawozdania finansowe.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pankasa.pl - chwilówki online pierwsza pożyczka za darmo »

  Pankasa.pl to portal o tematyce finansowej, podejmujący tematykę produktów pozabankowych w tym szybkich pożyczek i chwilówek online. Witryna prezentuje działalność wszelkich instytucji finansowych i parabanków. Odwiedzjący znajdzie tu komentarze klientów oraz szeroki zakres wiedzy na temat sposobów korzystania z produktów pozabankowych.
  Jednym z najważniejszych elementów portalu jest porównywarka usług. Dzięki temu narzędzi użytkownik ma możliwość porównania kilkudziesięciu ofert firm pożyczkowych. Porównywarka wskazuję produkty, które charakteryzują się najniższym oprocentowaniem oraz prezentuje oferty pierwsza pożyczka za darmo. Oferty jakie odwiedzający znajdzie na portalu pankasa.pl to krótkoterminowe pożyczki pozabankowe, udzielane w kwocie do kilku tysięcy złotych na okres od 30 do 60 dni.
  Wchodząc na portal pankassa.pl użytkownik ma możliwość bezpłatnej konsultacji z pracownikiem portalu. W przypadku pytań lub wątpliwości konsultant szczegółowo wyjaśnia wszystkie zagadnienia.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kognitariat.pl »

  Kognitariat to biuro rachunkowe, które zostało otwarte w październiku w 1993 roku. Działamy już ponad 20 lat w branży. Mamy przeszkoloną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży, która bierze udział w licznych kursach i szkoleniach. Oferta naszego biura oferuje nie tylko obsługę w sferze podatkowej czy rachunkowej, ale też w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego. Zajmujemy się kompleksową księgowością, doradztwem podatkowym i innymi.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • 3BStudio - projektowanie hoteli, restauracji, SPA - projekty wnętrz Kraków »

  Team 3BStudio jest NOWOCZESNĄ AGENCJĄ czyli naszą interpretacją PRACOWNI PROJEKTOWEJ. W skład zespołu wchodzą projektanci wnętrz, graficy, specjaliści PR oraz marketingu. Szczycimy się szeroko rozumianym projektowaniem holistycznym – poszerzonym o refleksje humanistyczną, wiedzę biznesową oraz osobiste zaangażowanie wynikające z nieudawanej pasji. Analizujemy potrzeby Inwestora i proponujemy dla niego optymalne rozwiązania indywidualne, starając się tworzyć innowacyjne projekty. Zawsze dbamy o porządek przestrzenny, kontekst miejsca, proporcje, funkcje, układ komunikacji, strukturę konstrukcyjną, walory estetyczne, krajobraz oraz zagadnienia ekologiczne wszystko to w ścisłym powiązaniu z realiami ekonomicznymi (budżet) oraz możliwościami wykonawczymi. U podstaw każdej formy leży idea. To w studiowaniu jej znajdujemy inspiracje i wytyczne dla tworzenia dzieła architektury. Nasze usługi umożliwią Państwu szybkie, ekonomiczne i efektowne zakończenie inwestycji, wybudowanie, wyposażenie i uruchomienie obiektu hotelowego z wykorzystaniem optymalnych i ekonomicznych oraz nowoczesnych technologii. Każdy obiekt i nowe opracowanie jest dla nas wyzwaniem i stanowi odrębne dzieło dostosowane do potrzeb Inwestora oraz miejsca i funkcji dlatego stylistyka i klimat naszych projektów za każdym razem jest zupełnie inna. Jako projektanci otwarci na odkrywanie, nie mamy żadnej określonej maniery stylistycznej.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring, ubezpieczenie należności, broker - Unity Centrum »

  Unity Centrum to grupa brokerska o ugruntowanej pozycji na polskim rynku ubezpieczeń. W skład grupy wchodzą cztery wyspecjalizowane podmioty, odpowiedzialne odpowiednio za ubezpieczenia należności, majątkowe, grupowe oraz faktoring. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto Walutowe - Ranking »

  Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące kont walutowych. Ranking zawiera dokładną charakterystykę poszczególnych rachunków, dzięki czemu, dopasujesz do siebie najlepszą ofertę. Przeczytasz też praktyczne porady, co należy wziąć pod uwagę wybierając konto walutowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć własną firmę w AIP »

  Zakładanie własnej firmy to wymagające przedsięwzięcie i dość kosztowne. Na szczęście Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oferują rozwiązanie, które pozwala nauczyć się jak skutecznie założyć własną firmę. Pozwalają na to między innymi warunki Inkubatorów Przedsiębiorczości. Zakładając firmę w Inkubatorach mamy możliwość prowadzenia legalnej działalności przy znacznie niższych kosztach i z minimalnym ryzykiem. Wystarczy wypełnić jednej formularz na naszej stronie i przesłać go do nas.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak prowadzić własną firmę »

  Zaciekawionych założeniem własnej działalności gospodarczej zapraszam na mojego bloga. Menadżerowie, szefowie zespołów oraz osoby jeszcze rozmyślające o powołaniu do życia swojego biznesu znajdą na mojej stronie użyteczne rady wzięte z mojej praktyki
  Własny interes nie rzadko łączy się z pewnym stylem życia i daje szanse na nam realizacje naszych pragnień. Spora część etatowców głowi się co jakiś czas nad dokonaniem pierwszego kroku w kierunku przejścia na swoje. Bilans plusów i minusów może zastanawiać. Prowadzenie własnego biznesu to trudne wyzwanie, w którym przed większość czasu droga wiedzie pod górkę. By osiągnąć w tym obszarze sukces należy cechować się niezłomnością oraz determinacją.
  Jeśli już zdecydowałeś się na ten krok, jesteś pewien swoich zdolności oraz kompetencji, czas na decyzję na jakim polu Twój biznes ma się rozkręcać. Rozpocznij od prześwietlenia pasji i mocnych stron, w celu poznać motywy dla których pchamy się w tę ścieżkę kariery. Dla osób o dużej energii życiowej, łasych wrażeń to niepowtarzalna możliwość na immanentny rozwój, realizacje marzeń i ambicji. Kto jak nie my sami wie w jaki sposób najlepiej zarządzać naszym czasem? Dlaczego mamy pakować się w 8-godzinny system pracy, jeśli raz mamy motywacje na wytężone działania przez 14 godzin na dzień, a innym razem wyjechać z rodziną na urlop nad jezioro? Zasady, których warto się trzymać w trakcie wykonywania celu pt. ”własny interes” znajdziesz na moim blogu.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne Dekrapraca.pl - pośrednictwo pracy »

  Dekra Praca w Twoim mieście to szansa na większe zarobki, podwyższanie kwalifikacji zawodowych, zmiana stanowiska, elastyczne godziny pracy i wiele innych korzyści. Wejdź na naszą stronę internetową dekrapraca.pl i sprawdź czy nasza placówka już znajduje się w twoim mieście - jeśli nie, z pewnością znajdziemy na to rozwiązanie gdy skontaktujesz się z nami. Agencja pracy tymczasowej Dekra to idealne rozwiązanie dla osób chcących się rozwijać i szukających pomysłu na własną ścieżkę kariery zawodowej. Nasze wieloletnia obecność na rynku pracy to gwarancja, że zadowolonych firm i pracowników jest coraz więcej. Czas na Ciebie.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eurohermes.eu - firma w Niemczech, logistyka, magazynowanie »

  Crossbordering czyli sprzedaż transgraniczna to coraz bardziej popularny sposób na ekspansję krajowych przedsiębiorstw na rynek europejski. Eurohermes.eu oferuje wsparcie logistyczne, doradztwo w zakresie dotarcia do konsumentów z Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm o dużym potencjale wzrostu w sektorze sprzedaży transgranicznej jak i do doświadczonych firm rynku e-commerce. Miedzynarodowe umowy przewozowe, powierzchnie magazynowe, doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu firm w Niemczech to główne atuty EuroHermes. Wejdź na stronę eurohermes.eu i zobacz pełen zakres możliwości.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 111 · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: