Podkategoria: Doradztwo - strona 112 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · następna strona »
 • Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Firma regir Chorzów »

  Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Firma regir świadczy usługi zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, administrowanie i zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie i administrowanie części wspólnych nieruchomości, świadczymy usługi:

  1. Obsługa prawna Nieruchomości,
  Wspólnot Mieszkaniowych
  2. Obsługa bankowo – księgowa
  3. Obsługa administracyjna
  4. Obsługa techniczna Nieruchomości,
  Wspólnot Mieszkaniowych
  5. Windykacja należności (przedsądowa)
  6. Ubezpieczenie budynku

  Licencjonowany Zarządca nieruchomości zagwarantuje, że zarządzanie będzie wykonywane rzetelnie według najlepszych standardów zawodowych z należytą starannością, przy maksymalnym zaangażowaniu dla Państwa dobra. Będą mogli Państwo liczyć na fachowe poprowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych, prawnych, księgowych i technicznych, a co za tym idzie – na poprawę jakości zamieszkiwania.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Warszawa »

  Przedmiotem działalności Smart Tax Kancelaria Doradcy Podatkowego z siedzibą w Warszawie jest wykonywanie czynności doradztwa podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. 2002 r. Nr 9 poz. 86). Szczegółowy zakres oferowanych usług obejmuje: pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów podatkowych, projektowanie podatkowe przyszłych przedsięwzięć gospodarczych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, opiniowanie zawieranych umów pod kątem obciążeń podatkowych, prowadzenie postępowania przed organami podatkowymi oraz Sądami Administracyjnymi, przeprowadzanie audytu podatkowego, stałe doradztwo na podstawie umowy o współpracę.
  Efektem podjętych czynności doradztwa podatkowego może być zatem obszerna opinia podatkowa, jak i krótkie pisemne konsultacje w zakresie bieżących drobnych problemów, a także konsultacje ustne. Reprezentowanie podatnika w postępowaniu przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej obejmuje pomoc w sporządzeniu wyjaśnień i obsługi postępowania oraz czynności podejmowane w imieniu podatnika na poszczególnych etapach postępowania podatkowego, w tym sporządzenie zastrzeżeń do protokołów z kontroli oraz odwołań od decyzji podatkowych. Postępowanie przez Sądami Administracyjnymi może ograniczać się do przygotowania projektu skargi, ale może obejmować również reprezentowanie podatnika na rozprawie na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prospects Incubator »

  Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji w firmach - cyberbezpieczeństwo, polityka bezpieczeństwa. Szkolenia dla pracowników, audyty i rekomendacje systemów poprawiających jakość i bezpieczeństwo usług oferowanych w wielu firmach. Kreowanie i budowa wizerunku firm w zakresie bezpieczeństwa dostarczanych przez nich usług.

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Managero.pl - społecznościowy portal gastronomiczny »

  Managero to portal dla branży gastronomicznej. Znajduje się tutaj forum gastronomiczne dla pracowników i właścicieli lokali. Można dodać oferty pracy w gastronomii, między innymi na stanowisko kelner, barman, manager restauracji czy barista. Na stronie przeczytasz aktualności gastronomiczne z kraju i ze świata. Na portalu można również zdobyć wiedzę z zakresu prawa w gastronomii.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Smart Tax Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Smart Tax z siedzibą w Warszawie prowadzone przez licencjonowanego doradcę podatkowego posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie takich usług jak księgowość, obsługa kadr i płac czy doradztwo podatkowe. Warszawa jest głównym obszarem usług księgowych i doradztwa podatkowego, choć klient z poza Warszawy ma możliwość zamówienia porady podatkowej online. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Z pomocy biura rachunkowego mogą korzystać również wszyscy klienci, którzy potrzebują profesjonalnych porad podatkowych oraz usług jakie świadczy certyfikowana księgowa. Smart Tax zajmuje się świadczeniem usług z zakresu outsourcingu księgowego zgodne z przepisami podatkowymi, które aktualnie obowiązują na terenie naszego kraju. Kancelaria podatkowa sporządza dokumenty podatkowe: zeznania i deklaracje dla potrzeb podatków dochodowych oraz VAT.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • PROAGENTS »

  Nie wiesz które ubezpieczenie wybrać? Nie potrafisz czytać umów o polisy na życie? Zgłoś się do naszego biura. Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej rodziny. Mamy duże doświadczenie. Na stałe współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i ciągle jesteśmy na bieżąco. Szkolimy naszych agentów i dobrze wykonujemy powierzone nam zadanie. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to skontaktuj się z naszymi fachowcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Odwiedzając naszą firmę nie musisz od razu decydować się na pełen pakiet usług.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa ArtDuo »

  ArtDuo to agencja reklamowa, której głównym celem jest pomoc oraz wsparcie świeżo powstałym firmom i optymalizacja działań marketingowych istniejących na rynku korporacji. Doradztwo oraz dobór odpowiednich rozwiązań pozytywnie wpływają zarówno na klientów jak i na osiągnięte wyniki sprzedaży. Ważnym aspektem jest stałe dokształcanie naszej kadry oraz śledzenie najnowszych trendów, które w szczególny sposób unowocześnią Twoją markę. Zajmujemy się pełną identyfikacją wizualną, świadczymy usługi druku oraz kolportażu. Prowadzimy również działania marketingowe, które rozpowszechnią Twoją firmę w social mediach lub nadadzą jej nowego wizerunku w sieci.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Ilnicki »

  Adwokat Michała Ilnickiego świadczy pomoc prawną w Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu oraz w filii Kancelarii w Leśnej (pow. Lubański), m.in. w zakresie stałej obsługi prawnej firm (w tym spółek) oraz pomocy prawnej os. fizycznym (sprawy spadkowe, odszkodowania z OC, sprawy rodzinne, obrona w sprawach karnych).

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Edyta Swiderska »

  Kancelaria Adwokacka Edyta Świderska świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, a także innym jednostkom organizacyjnym, która w szczególności polega na: udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, pism do urzędów, instytucji oraz organów państwowych, projektów umów, ugód, porozumień, regulaminów i innych,
  ­występowaniu jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej,
  ­udziale w negocjacjach i mediacjach pozasądowych.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Lokat - Najlepsze Lokaty »

  Ranking Lokat to łatwa i użyteczna analiza lokat bankowych oferowanych przez banki funkcjonujących na rynku polskim. Analiza obejmuje lokaty mBank, lokaty PKO BP, lokaty Raiffeisen Polbank, Bank BPH, Alior Bank, Getin Online, eurobank, Bank Millennium, BOŚ Bank, Bank Pekao SA, Nordea Bank, ING Bank Śląski, Bank BGŻ, BNP Paribas oraz najnowszych banków, takich jak - T-Mobile Usługi Bankowe.

  W ramach naszych porównań, z serii Ranking Lokat, porównujemy oprocentowanie lokat, limity związane z inwestowaniem w lokaty, konieczność zakładania konta, możliwość obsługi przez internet oraz wszystkie istotne cechy lokaty. Dzięki naszym porównaniom, aktualizowanym praktycznie co miesiąc listopad, grudzień, styczeń i luty w okresie zimowym, czy marzec, kwiecień i maj w okresie wiosennym. W lato aktualizacje odbywają się w czerwcu, sierpniu i lipcu, a jesienią we wrześniu i październiku.

  Nasz obiektywny zespół ekspertów dba, aby nasze porównania i analizy były stale aktualizowane i uwzględniały wszelkie zmiany w Rankingu Lokat, tak aby stale nasi czytelnicy mogli zapoznać się z ofertą najlepszych lokat bankowych dostępnych na rynku polskim. Niezależnie od tego czy szukają lokaty trzymiesięcznej (na 3 miesiące), sześciomiesięcznej (na 6 miesięcy) czy rocznej (do 12 miesięcy). Najnowszy Ranking Lokat Listopad 2015, Grudzień 2015 oraz Ranking Lokat Styczeń 2016 to najlepszy sposób na sprawdzenie, jak najlepiej inwestować zgromadzone oszczędności.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP i PPOŻ DAN-MAR »

  Firma DAN-MAR świadczy szeroki zakres usług z zakresu BHP i PPOŻ. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługinjakn-szkolenia BHPn-szkolenia PPOŻn-szkolenia okresowen-oceny ryzyka zawodowegon-outsourcing BHP i PPOŻn n Działamy w miastach Warszawa Łódż i Żyrardów oraz w ich najbliższych okolicach. Więcej informacji w tym cennik znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.uslugibhp-ppoz.pl/

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Nasza firma szkoleniowo - doradcza powstała na bazie bogatego doświadczenia w prowadzeniu kursów, szkoleń oraz doradztwa. Tematyka BHP, P.POŻ, dotycząca działu personalnego, kadr i płac, projektowania stanowisk pracy, rekrutacji pracowników oraz rozwoju ich kompetencji, to tylko niektóre z szerokiej gamy przez nas proponowanych. Jesteśmy ukierunkowani na rozpoznanie Państwa wymagań i dlatego opracowanie naszych programów szkoleniowych opieramy o sprawdzony system audytu wstępnego. Po zidentyfikowaniu potrzeb Pracodawcy tworzymy autorski program szkoleniowy, tak aby przeprowadzić szkolenie w najbardziej efektywny sposób. Korzystamy również ze wsparcia wykwalifikowanej kadry - branżowych ekspertów, specjalistów z poszczególnych dziedzin. Jesteśmy nastawieni na praktyczne przekazanie wiedzy, proponujemy formy instruktażu, seminarium, kursu lub e-learning.

  Celem naszych szkoleń jest maksymalizacja satysfakcji naszych Klientów, a środkiem do osiągnięcia tego celu jest najwyższa jakość oferowanych przez nasz usług. Szkolenia odbywają się w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 133R. Wdrażamy rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb naszych Klientów, stosujemy je w takim wymiarze, który Państwo samodzielnie definiują. Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie po określeniu zakresu naszej pracy. Pełna oferta standardowych szkoleń oraz ich koszty są określone na naszej stronie internetowej do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Wrocław »

  Serwis odzyskajnaleznosc.pl to miejsce przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy poszukują skutecznej windykacji. Osoby zainteresowane wyegzekwowaniem należności od nierzetelnego kontrahenta odnajdą tutaj informacje dotyczące poszczególnych etapów procesu windykacji, jak również dowiedzą się, w jaki sposób wybrać odpowiedniego prawnika, którego specjalizacją jest szybkie odzyskiwanie długów. To miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą zapoznać się z przebiegiem procesu windykacji. Staraliśmy się wyjaśnić, od czego uzależniona jest skuteczność podejmowanych działań oraz dlaczego warto współpracować z doświadczonym adwokatem albo radcą prawnym. Jednocześnie zwróciliśmy uwagę na to, jak zabezpieczyć się przed nierzetelnymi kontrahentami.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stachniałek Kancelaria Adwokacka Iława »

  Adwokat Paweł Stachniałek prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Iławie.

  Adwokat Oferuje pomoc prawną z zakresu
  - odszkodowań (szkoda na osobie, na mieniu, wypadki komunikacyjne, szkody w uprawach, błąd medyczny),

  - prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie rodzicielstwa, podział majątku),

  - prawa spadkowego (dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, testament),

  - spraw dotyczących nieruchomości (zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, księgi wieczyste, hipoteki),

  - windykacji (egzekucja, wezwania do zapłaty),

  - prawa pracy (dochodzenie wynagrodzenia, odszkodowania, ustalenie stosunku pracy, wypowiedzenie umowy o pracę),

  - prawa administracyjnego (skargi, odwołania, skargi kasacyjne),

  - prawa karnego (obrona, pełnomocnictwo oskarżyciela posiłkowego, prywatne akty oskarżenia),

  - prawa gospodarczego (upadłość, rejestracja spółek prawa handlowego, umowy).

  Główny obszar działania adwokata to Iława, Ostróda, Olsztyn, Elbląg, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Susz, Kisielice, Zalewo i Kurzętnik. W razie potrzeby usługi adwokata świadczone są na terenie całego kraju.

  strona: www.adwokat-ilawa.com

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PolakOszczedza.pl | Ranking kont osobistych i lokat »

  Aktualne promocje bankowe. Zobacz ranking kont osobistych i lokat bankowych. Załóż konto bez opłat za kartę, zarób nawet kilkaset złotych miesięcznie otwierając konto - zgarnij premię lub tablet! To niesamowite, w jak łatwy sposób można zacząć oszczędzać!

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adriangieres.pl - krok po kroku do celu »

  Czy ty również chcesz rozwijać się, wyznaczać cele i konsekwentnie je realizować? A może brakuje ci motywacji do działania, do pracy lub do odchudzania i odkładzasz sprawy na potem. Jeżeli tak to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Przedstawię ci najlepsze sposoby na to, jak skutecznie wyznaczyć cel i realizować go oraz poznasz skuteczne ćwiczenia na kreatywność, dzięki czemu natychmiast pobudzisz ją do działania. Podzielę się z tobą sposobami na to, jak programować umysł i oszukiwać go, aby twoja podświadomość i przekonania pozwalały realizować twoje cele i marzenia. To nie wszystko, przedstawię ci również skuteczne sposoby na zmianę nawyków, również myślowych, dzięki czemu twoja efektywność wzrośnie i będziesz mógł osiągać ponadprzeciętne wyniki w pracy i nie tylko. Nauczysz się efektywnie zarządzać czasem pracy i w życiu prywatnym, przez co możesz oszczędzić nawet kilka godzin dziennie. Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu, więc wyznacz cel i skieruj wszystkie kroki ku niemu. Bo ten blog jest o rozwoju osobistym własnie dla takich osób jak ty, które chcą się rozwijać prywatnie lub zawodowo.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PRACA IT | SAP - oferty pracy dla informatyków »

  Praca IT z obszaru SAP i innych obszarów. Oferujemy codziennie ogłoszenia pracy wyłącznie od sprawdzonych pracodawców. Konsultanci SAP, specjaliści IT znajdą tutaj wiele interesujących ofert. Technologie SAP, COGNOS, SFDC, TIBCO, C+, C#, Sharepoint, .net., CRM, BW, Windows, Android, WLAN, LAN, SCRUM.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana sprzedawcy gazu »

  Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego to blog, dzięki któremu dowiesz się jak w najlepszy dla siebie sposób wybrać taryfę gazową. Ceny gazu się zmieniają, rosną czasami spadają. Warto być na bieżąco. Pomagamy porównać oferty sprzedawców gazu ziemnego i w lepszy sposób porównać to co mają do zaoferowania sprzedawcy gazu

  Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pawlaczek »

  Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pawlaczek oferuje wysokiej jakości usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz podmiotów instytucjonalnych. Kancelaria zajmuje się zarówno kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, jak i świadczeniem pomocy prawnej dla osób prywatnych. Kancelaria w szczególności świadczy usługi prawne w zakresie: szeroko rozumianej, kompleksowej obsługi prawnej, reprezentacji przed sądami powszechnymi, organami administracji, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami egzekucyjnymi oraz innymi instytucjami, sporządzania pozwów, pism procesowych, wniosków i innych pism, sporządzania pisemnych i ustnych opinii prawnych, przeprowadzenia konsultacji i udzielania porad prawnych, przygotowywania projektów oraz opiniowania umów, porozumień oraz innych pism, prowadzenia negocjacji handlowych i mediacji, obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tax Lion Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Kancelaria rachunkowa w Szczecinie oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu: księgowości, prawa oraz doradztwa gospodarczego.

  Pomagamy w formalnościach w założeniu działalności gospodarczej - także spółek z o.o.

  Specjalizujemy się także w tworzeniu biznesplanów pod wszelkiego typu inwestycje oraz dotacji.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 112 · 113 · 114 · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: