Podkategoria: Doradztwo - strona 115 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · następna strona »
 • Ubezpieczenia i rachunkowość Atis »

  Firma Atis zajmuję się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Bochni. W skład naszej oferty to oczywiście zapewnienie kompleksowych usług z działu rachunkowości oraz księgowości. Poza księgowością i pomocą w prowadzeniu ksiąg rachunkowych posiadamy w naszej ofercie ubezpieczenia. Ubezpieczamy od majątku, roli, odpowiedzialności cywilnej, komunikacji. Kadra pracownicza posiada odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie zawodowe.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski, Rybnik - Kancelaria Adwokacka Niepelt-Kazubski »

  Kancelarię adwokacką Niepelt-Kazubski założyli adwokat Patrycja Niepelt oraz adwokat Tomasz Kazubski w formie spółki cywilnej. Kancelaria adwokacka siedzibę główną posiada w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej, gdzie poradą służą adwokat Patrycja Niepelt i adwokat Tomasz Kazubski. Adwokat Tomasz Kazubski przyjmuje także w filii w Rybniku. Wodzisław Śląski oraz Rybnik to miasta w których adwokaci Niepelt oraz Kazubski przyjmują w kancelarii, ale kancelaria adwokacka służy pomocą w sprawach prowadzonych na całym Śląsku i w kraju. Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego oraz administracyjnego. Adwokaci Patrycja Niepelt oraz Tomasz Kazubski zapraszają do kancelarii w Wodzisławiu Śląskim i filii w Rybniku.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Łukowicz Kancelaria Adwokacka sp. k. »

  Kancelaria adwokacka z Wrocławia przez Kamilę Łukowicz specjalizuje się w usługach prawnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz prawa karnego. Porady prawne świadczone są zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • METIS GROUP konsulting »

  METIS GROUP to firma konsultingowa specjalizująca się w przygotowaniu biznes planów, strategii rozwoju, wycen firm, analiz finansowych i due diligence. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów doradczych. Zajmujemy się również doradztwem finansowym w zakresie pozyskania dla firm finansowania zewnętrznego w formie kredytu i obligacji.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Analiza ankiet »

  Promediana to firma świadcząca usługi w zakresie statystyki, analizy ankiet i badań prowadzonych przez przedsiębiorstwa lub osoby prywatne. Weryfikuje poprawność danych na potrzeby prac licencjackich i magisterskich, wykonuje testy statystyczne i analizy regresji.

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja i selekcja kadry managerskiej w Polsce »

  Jesteśmy generalistami i nie obce nam są tematy prawie z każdej dziedziny biznesu i branży. Nasza unikalna metodologia i siła perswazji sprawdza się w każdych warunkach. Natomiast wybitnie dobrze wychodzi nam pozyskiwanie talentów odpowiedzialnych za sprzedaż i rozwój biznesu oraz zarządzanie operacyjne i strategiczne. Head hunting word cloud concept. Vector illustration Mapowanie rynku Forma wywiadu gospodarczego jakże cenna w dobie walki o talenty i ich utrzymanie. Dobrze jest wiedzieć co słychać u konkurencji i jak wygląda rynek pracy w naszej branży oraz czy mamy alternatywę przy budowaniu planów sukcesji.
  Rekrutacja i selekcja Profesjonalny screening życiorysów oraz nasze niecodzienne podejście do kandydatów oraz styl prowadzenia rozmów zbada ich wiarygodność i motywację, wykształcenie, doświadczenie, wiedzę i znajomość języków obcych oraz wymagane kompetencje miękkie.
  Job Posting, Networking i Social MedianWspółpraca z najlepszymi portalami pracy, wewnętrzne i zewnętrzne bazy kandydatów, portale społecznościowe i fora tematyczne oraz wypracowane relacje branżowe znacząco pomagają w przyśpieszeniu identyfikacji najbardziej wartościowych kandydatów.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metodolog Biznes / nauka - Władzą jest wiedza o źródłach zmienności »

  Metodolog.pl zajmuje się analizami statystycznymi w biznesie i nauce. Pomagamy naukowcom i firmom z poradzeniem sobie w weryfikacji statystyk i hipotez. Budujemy modele wyjaśniające (ile będzie kosztować dane mieszkanie) i przewidujące (np. kto spłaci kredyt).
  Nasze branże to: bankowość, ubezpieczenia, medycyna, psychologia, socjologia, biotechnologia, nieruchomości (ogólnie nauki ekonomiczne oraz nauki o zdrowiu i życiu)
  Celem www.metodolog.pl jest analiza statystyczna danych, wyciśnięcie z nich informacji i dostarczenie „działa statystycznej sztuki” w przejrzystej i ludzkiej formie naszemu klientowi.
  Ponad to dostarczamy wiedzę i rozwiązania z zakresu aplikacji wiedzy psychologicznej w różne dziedziny biznesu (zobacz również nasz serwis Metodolog Nauka)
  Celem nadrzędnym jest dostarczenie rozwiązań w postaci raportów z analiz statystycznych zrozumiałych dla szefów wszystkich szefów, szefów, specjalistów wewnętrznych oraz laików, którzy chcą osiągnąć swoje cele, zredukować swoją niepewność i podejmować decyzje w oparciu o dane, a nie przeczucia, domysły lub fusy po herbacie.
  Jesteśmy profesjonalistami.
  Dostarczamy specjalistyczne doradztwo, badania i naukowe rozwiązania (w kontekście optymalizacji procesów powiązanych z decydowaniem o ludziach), BigData, analizy statystyczne oraz systemy statystycznej klasyfikacji i przewidywań.
  Nie dajemy kota w worku i nie rozmawiamy równoważnikami zdań.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polish Connection - Twój Łącznik z Norwegią »

  Polish Connection Sp. z o.o. polsko-norweska firma specjalizująca się w norweskim prawie podatkowym, prawie pracy oraz posiadająca niezbędną wiedzę i kompetencje z zakresu:
  • doradztwa podatkowego,
  • rozliczenia norweskiego podatku dla osoób fizycznych,
  • rejestracji firmy w Norwegii wraz z konsultacjami:
  NUF (działalność gospodarcza)
  NUF (spółka kapitałowa w Polsce)
  AS (norweska spółka kapitałowa)
  • księgowści,
  - rejestracja firmy w rejestrze VAT
  - przedstawicielstwo VAT
  • tłumaczenia dokumentacji w językach (norweski, szwedzki, niemiecki, angielski, litewski, rumuński).
  Dodatkowo oferujemy wsparcie Partnerów w obszarze:
  • obsługi prawnej kontrahentów z zleceniodawcami norweskimi,
  • obsługi prawnej dotyczącej norweskiego prawa pracy,
  • każdego ubezpieczenia w Norwegii (obowiązkowe i dobrowolne).
  Skontaktuj się z naszym konsultantem.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lidia Cieloch »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną przedsiębiorstw w szczególności w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.
  Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowych funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej. Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.
  Klientom indywidualnym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw min. podatkowych, cywilnych, administracyjnych i rodzinnych.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator Kredytowy »

  Strona zawierająca bazę najlepszych kalkulatorów kredytowych oraz kalkulatorów kredytu hipotecznego. Decyzja po zaciągnięciu nowego zobowiązania powinna być mocno przemyślana, z pomocą przychodzą przedstawione na stronie kalkulatory kredytowe, które w jasny i przejrzysty sposób przedstawiają najważniejsze informacje na temat zaciąganego kredytu lub pożyczki.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Vademecum »

  Wezwanie do zapłaty - strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty. Znajdziesz tu wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak nadpisać wezwanie do zapłaty oraz jak je prawidłowo nadać. Stwórz wezwanie do zapłaty, wraz z odsetkami. Skorzystaj z naszego serwisu. Wezwanie do zapłaty wzór. Wzór wezwania do zapłaty. Skuteczne wzory do zapłaty. Wzory wezwań do zapłaty. PDF DOC DOCX RTF. Wezwanie do zapłaty (generator). Napisz swoje wezwanie do zapłaty. Stwórz swoje wezwanie do zapłaty. Skuteczne wezwanie do zapłaty wraz z odsetkami.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Flexi Solutions - Rozwiązania IT dla Twojego biznesu »

  Zespół naszych specjalistów tworzy dedykowane narzędzia IT usprawniające procesy w Twojej firmie, zwiększając tym samym jej wydajność i efektywność. Połączenie doświadczenia konsultantów biznesowych oraz innowacyjności zespołów informatycznych owocuje coraz to skuteczniejszymi i nowocześniejszymi rozwiązaniami dla Twojego biznesu.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • CMT Advisory »

  Firma CMT Advisory zajmuje się doradztwem transakcyjnym i gospodarczym, w szczególności przy procesach takich jak fuzje, przejęcia, rynek kapitałowy czy pozyskiwanie finansowania. Dotyczy to zwłaszcza współpracy z firmami rodzinnymi, szukającymi pomysłu na rozwój. Zatrudnieni przez CMT Advisory pracownicy łączą akademicką wiedzę z pasją, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej złożonymi zadaniami. Wśród branż stanowiących obszary zainteresowania firmy znajdują się m.in. energetyka i OZE, bankowość, budownictwo i infrastruktura, e-commerce i inne.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS udziela wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności udziela fachowej i kompetentnej pomocy osobom, które chcą rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Global Rating Sp. z o.o. »

  Global Rating to działająca w Polsce agencja ratingowa oferująca usługi analizy ryzyka niewypłacalności dla emitentów dłużnych instrumentów finansowych. Oprócz usług ratingowych spółka zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych, wierzytelności i instrumentów finansowych. Uzupełniającym przedmiotem działalności jest analiza rynku i specjalistyczne analizy podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vaxla - Dotacje i dofinansowania unijne z funduszy europejskich »

  Oferuje usługi doradztwa biznesowego, specjalizując się w dziedzinie obsługi prawno-finansowej podmiotów gospodarczych, firm w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Kompleksowo doradzą i pomogą w uzyskaniu dotacji unijnych z funduszy europejskich. Specjaliści Vaxla posiadają wysokie kompetencje w dziedzinie prawa, ekonomii, zarządzania, co wydatnie pomaga w realizacji stawianych celów, w czym mocno pomaga doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, zdobyte na przestrzeniu lat transformacji. Obszarem działania firmy jest cała Polska, jednak siedziba mieści się w Warszawie, stąd najwięcej projektów realizowanych jest w woj. mazowieckim, ale Vaxla współpracuje także ze specjalistami z zewnątrz, na terenie całego kraju, co pozwala na pełniejsze i bliższe zajęcie się zadaniami powierzanymi przez klientów z odległych regionów, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie. Oferta obejmuje przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami, oraz opieką doradczą konsultanta podczas całego procesu realizacji danego projektu. Z aktualnych działań Vaxla zaprasza na szkolenia na temat ogólnych zasad aplikowania i realizowania projektów finansowanych ze środków unijnych oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przeprowadzone będą zajęcia warsztatowe info@vaxla.pl sprawdź koniecznie.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • MDDP Business Consulting - Usługi doradczo-konsultingowe Warszawa »

  Doradzamy i pomagamy zarządzać Twoim biznesem. Od 2006 roku nasi doświadczeni eksperci dbają o wsparcie przedsiębiorstw naszych Klientów. Specjalizujemy się w optymalizowaniu różnorodnych procesów decydujących o sprawnym funkcjonowaniu firmy, a także w redukowaniu kosztów i maksymalizowaniu korzyści płynących z prowadzonej działalności. Ponad setka zadowolonych klientów w kraju i za granicą to najlepsze świadectwo wysokiej jakości naszych usług. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź jak możemy usprawnić Twój biznes!

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Paweł Szkil »

  Kancelaria realizuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek prawa handlowego. Pomoc prawna polega na udzielaniu porad, sporządzaniu pism, umów, uczestnictwo w negocjacjach i reprezentowaniu Klienta przed sądem. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego,pracy i autorskiego, a także rejestrujemy spółki i dokonujemy zmian ich umów. Kancelaria zajmuje się również odszkodowaniami w tym za śmierć osoby najbliższej, uszkodzenie ciała oraz dochodzeniem roszczeń pieniężnych. W odniesieniu do osób fizycznych i prawa rodzinnego Kancelaria specjalizuje się w rozwodach i alimentach.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Co robić kiedy pojawiają się takie zagadnienia jak upadłość konsumencka, upadłość spółki, upadłość firmy, upadłość osoby fizycznej? Tylko doradca restrukturyzacyjny, tylko Kancelaria Prawna Warszawa gwarantuje wszystko co najlepsze. Zapraszamy do współpracy, oddłużenie, umorzenie zobowiązań, długów i wiele więcej usług właśnie u nas

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • P. U. GRAFRED - Kancelaria ABI »

  Audyt początkowy i prowadzenie rocznych kontroli zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie raportów pokontrolnych i przedkładanie ich Administratorowi Danych Osobowych. Przygotowanie dokumentacji ODO. Stworzenie i aktualizacja: Polityki Bezpieczeństwa, Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi wraz z koniecznymi załącznikami i formularzami. Identyfikacja podstaw prawnych legalizujących przetwarzanie danych osobowych a w przypadku stwierdzenia uchybień pomoc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. Opracowanie i wdrożenie klauzul wynikających z obowiązku informacyjnego wobec klientów, petentów, pracowników. Prowadzenie wewnętrznego rejestru zbiorów danych osobowych a tam, gdzie jest to wymagane zgodnie z art. 27 i art. 43 Ustawy o ochronie danych osobowych zarejestrowanie zbiorów w GIODO. Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na temat zasad przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych i zapoznanie pracowników z obowiązującą w organizacji dokumentacją ODO. Zarządzanie upoważnieniami, oświadczeniami i umowami poufności. Przygotowywanie umów powierzenia (poufności).Wsparcie w opanowaniu kryzysów wynikających z incydentów bezpieczeństwa. Reprezentowanie Administratora Danych Osobowych w kontaktach z GIODO. Opiniowanie dokumentów organizacji pod kątem ich zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych (umowy z klientami, oferty, treść mailingu). Działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa danych osobowych w organizacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: