Podkategoria: Doradztwo - strona 116 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Maciejewska »

  Kancelaria Adwokat Olgi Maciejewskiej powstała z myślą o wszystkich, którzy szukając pomocy prawnej, cenią pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo powierzonych informacji. Nasz Zespół, składa się z prawników wpisanych na listę prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką. Zapewniamy profesjonalną pomoc, w przystępny i rzeczowy sposób objaśniając rozwiązanie konkretnego problemu. Stawiamy na bezpieczeństwo. Powierzone nam informacje i dokumenty chronione są nie tylko prawnie w zakresie tajemnicy adwokackiej, ale również fizycznie. Stosujemy zabezpieczenia i technologie uniemożliwiające dostęp do danych przez osoby nieupoważnione. Szyfrowane łącza i certyfikaty pozwalają na skuteczną ochronę wymiany danych i korespondencji mailowej. Jako członkowie Adwokatury podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywanej przez nas działalności. O profesjonalizmie świadczą przede wszystkim kompetencje i doświadczenie. Dlatego, z myślą o naszych Klientach, ciągle rozwijamy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, studiach doktoranckich czy podyplomowych. Jesteśmy członkami Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, co daje gwarancję najwyższych standardów zawodowych i etycznych. Nie realizujemy utartych schematów.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz - usługi prawne dla biznesu i osób fizycznych. Wykonujemy stałą obsługę firm, spółdzielni mieszkaniowych, doradzamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym, jak poradzić sobie z problemami prawnymi. Kancelaria wykonuje usługi z zakresu: reprezentacji przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, reprezentacji przed organami administracji i organami skarbowymi, doradztwa prawnego, obsługi prawnej firm, windykacji należności, sporządzania umów i pism o znaczeniu prawnym. W swojej praktyce zajmujemy się zwłaszcza sprawami z zakresu: budownictwa, prawa budowlanego, realizacji procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego (prawo spółek, prawo przewozowe, IT, ubezpieczeniowe, spółdzielcze), prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego, prawa pracy, prawa spadkowego, dochodzenia odszkodowań. Nasze usługi dopasowujemy do potrzeb i sytuacji klienta, starając się dobrać optymalne rozwiązania dla problemów prawnych i założonych przez klienta celów.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny - informacje za darmo »

  Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

  Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

  Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

  Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
  Zapraszamy na www.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wzory umów »

  W serwisie wzory.positor.pl udostępniamy Państwu wzory najbardziej poszukiwanych - naszym zdaniem – pism tj. cv, pozwów w sprawach rodzinnych, cywilnych i ubezpieczeniowych; przygotowaliśmy także wzory - wraz z ich omówieniem – wielu umów, między innymi: umowy o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, użyczenia, przedwstępnej, umowy spółek, cesję wierzytelności oraz klauzule przeniesienia praw autorskich.

  Staramy się, aby zaprezentowane wzory były przejrzyste, czytelne i zrozumiałe dla osoby nie będącej prawnikiem; podpowiadamy co należy w nich uzupełnić; podajemy także przykładowo wypełnione pozwy.

  Ponadto zamieściliśmy wzór dokumentacji transakcji przeprowadzonej z podmiotem powiązanym.

  Z uwagi, iż często otrzymujemy od Państwa maile dotyczące różnych Waszych problemów prawnych, uruchomiliśmy forum, które – mamy nadzieję – pomoże w wymianie informacji i nawiązaniu dyskusji na interesujące Was tematy.
  Zapraszamy na www.wzory.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcanie Spółek »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalnym przekształcaniem spółek wszelkiego rodzaju, pozwala to na rozwój przedsiębiorstwa klienta i jednocześnie na zmianę jej stosunku prawnego. Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu prawa taki proces przebiega płynnie i bez stresu dla klienta. Gwarancja pełnego profesjonalizmu zapewnia spokój klientom. Firma zajmuje się przekształceniami takich spółek jak: z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, partnerskich, komandytowych czy komandytowo akcyjnych i akcyjnych. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z dokładnymi danymi

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centralizacja podatku VAT »

  Kancelaria prawna PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu, proponuje współpracę w zakresie tzw. centralizacji podatku VAT. Doświadczeni pracownicy firmy poddadzą analizie czynności wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego, zweryfikują dotychczasowy sposób rozliczania podatku oraz zapewnią wsparcie merytoryczne, reprezentację przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Magdar - Poznań »

  Agencja detektywistyczna świadcząca usługi na terenie całego kraju i Europy. Świadczymy usługi dla biznesu i osób prywatnych. Nasza oferta zawiera: wykrywanie zdrad małżeńskich, oszustw, zbieranie dowodów w sprawach alimentacyjnych, ustalenie miejsca pracy, źródeł dochodów i tożsamości, poszukiwanie zaginionych osób.
  Usługi dla firm i biznesu:
  - sprawdzanie wiarygodności osób, firm
  - zbieranie informacji w sprawach karno-skarbowych
  - weryfikacja dokumentów
  - sprawdzanie lojalności pracowników
  - poszukiwanie mienia
  - kontrola podczas zwolnień lekarskich
  Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służby mundurowych, co zapewnia dyskrecję i profesjonalizm w powierzonych zadaniach. Zapraszamy do spotkania się z naszym detektywem na terenie Poznania, takie spotkanie ma niezobowiązujący charakter i jest w pełni darmowe.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Podatkowa - biuro rachunkowe »

  Specjalizujemy się w usługach księgowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek akcyjnych, organizacji trzeciego sektora. Posiadamy przebogatą wiedzę na temat przepisów, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej. Jesteśmy w stanie pomóc w niemal każdym przypadku, posiadamy doświadczenie w działaniu w bardzo trudnych sytuacjach – gdzie było już mało czasu a trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Zajmujemy się rejestracją spółek, ich prowadzeniem, kompleksową obsługą księgową oraz prawną. Z naszych usług korzysta już wiele firm – stale współpracujących z nami na zasadzie abonamentu, jak również zwracających się do nas z prośbą o pojedynczą interwencję. W każdej sytuacji staramy się działać szybko, sprawnie, staramy się być bardzo elastyczni. Nasze interwencje często noszą charakter bardzo spektakularny – generalnie wychodzimy z założenia, że nie ma przegranych spraw – istnieją jedynie sprawy źle prowadzone. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe »

  Najtańsze konta bankowe. U nas możesz porównać popularne konta internetowe i założyć konto bez wychodzenia z domu. Otwórz rachunek osobisty w Alior Banku, mBanku, ING Banku Śląskim i innych bankach. Porównaj opłaty za konta. Przeczytaj porady jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet. Załóż nowoczesne konto osobiste i kontroluj swoje finanse, gdziekolwiek jesteś.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Banki Online »

  Porównanie ofert banków online. Oferty dostępne przez Internet.
  Porównanie kont bankowych, kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, mieszkaniowych, kart kredytowych. Sprawdź w porównywarce najtańsze konta osobiste i kredyty.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne KRAK »

  Biuro detektywistyczne KRAK, którym dowodzi wykwalifikowany, prywatny detektyw Tomasz Piechowicz, działa na terenie wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego. Agencja detektywistyczna nie boi się trudnych spraw, przyjmując zarówno te dotyczące spraw partnerskich, jak np. bolesne dla Klienta zdrady, jak i gospodarczych (włącznie z weryfikacją potencjalnych kontrahentów, czy windykacją oraz wykrywaniem podsłuchów). Rzetelnie zdobywamy niezbędne informacje, stanowiące niezbite dowody na udowodnienie winy, bądź też jej zaprzeczenie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów działamy nie tylko skrupulatnie, ale przede wszystkim dyskretnie, dążąc do wyznaczonego celu, jakim jest nasz sukces I zadowolenie Klienta. Co istotne, każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - sprawdź! »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem przedstawiających zesatwienie pożyczek pozabankowych dostępnych nawet dla osób zadłużonych. Głównie polecamy oferty gdzie pierwsza pożyczka dostępna jest za darmo, bez jakichkolwiek opłat, jest to bardzo dobra oferta ale należy pamiętać o jednej rzeczy, pożyczkę należy zawsze spłacać w terminie. Zapraszamy

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Poznań - Pożyczki Poznań »

  Profesjonalne, niezależne doradztwo kredytowe

  Finanse to rzecz, która w XXI wieku dotyczy praktycznie każdej dziedziny życia prywatnego i zawodowego. Wybór odpowiednich opcji bywa rzeczą trudną i nie każdy potrafi podjąć trafną decyzję – kredyt lub pożyczka pozabankowa nie jest w końcu rzeczą błahą. W takim wypadku warto sięgnąć po pomoc i zwrócić się o poradę do profesjonalistów. Zawodowy doradca doskonale orientuje się w tym, że kredyty to często jedyna szansa na rozwiązanie problemów rodzinnych lub korzystną inwestycję. Fachowcy obeznani w rynku finansowym na bieżąco pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i polecić godnego zaufania pożyczkodawcę lub niezależny bank. Forum i porównywarka Kredyty Poznań to wyjątkowa okazja do tego by bezpiecznie i szybko podreperować budżet, wypożyczyć pieniądze na poważny zakup lub uzyskać korzystną pożyczkę konsolidacyjną. Rozwiązanie problemów jest na wyciągnięcie ręki – przejrzysta forma strony pozwala bardzo sprawnie znaleźć wszelkie potrzebne informacje i zorientować się w dostępnych alternatywach.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Winnik consulting & courses »

  Krzysztof Winnik - certyfikowany trener, szkoleniowiec, mówca i praktyk zajmujący się tematyką e-marketingu i komunikacji B2C z naciskiem na digital marketing, zaprasza na szkolenia, warsztaty i wystąpienia adresowane do firm i korporacji.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Poznań - Szybkie pożyczki dla firm - Luboń - Swarzędz - Tarnowo Podgórne - Mosina »

  Profesjonalne niezależne doradztwo kredytowe

  Poznań - Luboń - Swarzędz - Tarnowo Podgórne - Mosina

  Finanse to rzecz, która w XXI wieku dotyczy praktycznie każdej dziedziny życia prywatnego i zawodowego. Wybór odpowiednich opcji bywa rzeczą trudną i nie każdy potrafi podjąć trafną decyzję – kredyt bankowy, pożyczka dla firm lub pożyczka pozabankowa nie jest w końcu rzeczą błahą. W takim wypadku warto sięgnąć po pomoc i zwrócić się o poradę do profesjonalistów. Zawodowy doradca doskonale orientuje się w tym, że kredyty to często jedyna szansa na rozwiązanie problemów rodzinnych lub korzystną inwestycję dla firm. Fachowcy obeznani w rynku finansowym na bieżąco pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i polecić godnego zaufania pożyczkodawcę lub niezależny bank. Forum i porównywarka Kredyty Poznań to wyjątkowa okazja do tego by bezpiecznie i szybko podreperować budżet, wypożyczyć pieniądze na poważny zakup lub uzyskać korzystną pożyczkę konsolidacyjną. Rozwiązanie problemów jest na wyciągnięcie ręki – przejrzysta forma strony pozwala bardzo sprawnie znaleźć wszelkie potrzebne informacje i zorientować się w dostępnych alternatywach.

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Takaoto - audyty SEO i UX, konsulting, marketing internetowy »

  Takaoto.pro to firma zajmująca się wysokiej klasy kompleksowymi audytami stron, serwisów, sklepów internetowych pod kątem SEO i UX. Analizujemy strony z uwzględnieniem treści, architektury informacji, rozwiązań funkcjonalnych oraz technicznych, które sprzyjają widoczności w wyszukiwarkach oraz generowaniu sprzedaży (lub realizowaniu innych celów biznesowych witryny). Posiadane doświadczenie pozwala nam realizować usługi dla dużych sklepów internetowych, startupów, portali, a także stron firmowych podmiotów specjalistycznych i marek eksperckich. Szeroka wiedza z zakresu marketingu pozwala nam podchodzić do każdego tematu indywidualnie z uwzględnieniem celów strategicznych, wizerunku marki, USP, budowania przewag konkurencyjnych etc. Każdy audyt przeprowadzany jest przez specjalistę z danego zakresu.

  Ponadto wspieramy firmy w zakresie działań inbound marketingowych, tworzenia strategii marki i działań w sieci internetowej. Udzielamy konsultacji, pomagamy przeprojektowywać i optymalizować serwisy internetowe, a także realizujemy usługi marketingowe w modelu abonamentowym (SEO, social media, e-PR, content marketing). Zapraszamy także na nasz blog znajdujący się na stronie takaoto.pro, na którym znaleźć można wiele praktycznych porad z zakresu e-commerce i marketingu internetowego.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Londyn - Polaccount LTD »

  Nasze biuro rachunkowe udowadnia, że biuro księgowe w Londynie to usługa, która jest potrzebna każdemu. Nastawiamy się na pomoc wszystkim naszym rodakom, którzy znaleźli się w warunkach zupełnie nowego systemu prawnego, który po części jest znajomy, ale pełny jest też skomplikowanych kruczków prawnych i pułapek. My od nich państwa uchronimy.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polska ubezpieczalnia w UK - Enterprise FS »

  Szukając dobrego ubezpieczenia można się zainteresować ofertą jaką przygotowała Polska ubezpieczalnia w UK. Jest to opcja doskonała między innymi ze względu na atrakcyjną niską wysokość składek, jakie trzeba opłacać w ramach tego ubezpieczenia. To komfortowe i wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu praktycznie każdemu.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Top Rental - Wypożyczalnia IT »

  Top Rental jest jedną z największych firm w kraju specjalizujących się w wynajmie sprzętu komputerowego. Ofertę firmy stanowią nowoczesne laptopy i urządzenia multimedialne w tym najnowsze zdobycze technologii jak tablety czy smartfony. Uzupełnieniem tej oferty są innowacyjne oraz zaawansowane urządzenia wykorzystywane do celów marketingowych oraz dużych projektów IT. Szczególnie polecane dla fanów nowych technologii są produkty marki Apple w tym iPhony, iPady oraz nowe MacBooki.

  Główną ideą przyświecającą działalności firmy Top Rental jest wspieranie małych i dużych projektów biznesowych, niezależnie od branży i możliwości finansowych. Oferta wynajmu stworzona przez Top Rental jest tak skonstruowana, że każdy z klientów może zdecydować sam w jaki sposób, gdzie i za ile chce korzystać z nowych technologii. Firma daje wybór oraz przede wszystkim kompleksową obsługę każdego klienta dopasowaną do jego potrzeb i możliwości.

  W ofercie znajduje się kilkaset urządzeń największych producentów sprzętu IT w tym m.in. wspomniany Apple ale także Samsung, IBM, Lenovo, Dell, HP, NEC, Fujitsu-Siemens czy Sun. Równie bogato prezentuje się portfolio Top Rental. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę oraz do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • HABZA Finanse - profesjonalne doradztwo kredytowe »

  Na stronie doradztwa kredytowego HABZA Finanse można znaleźć informacje dotyczące pomocy doradców w zakresie doboru najlepszych rozwiązań dla kredytobiorców. Specjalizacją firmy są trudne kredyty. Osoby nadmiernie zadłużone, posiadające dużą ilość kredytów lub chwilówek mogą zasięgnąć porady za pośrednictwem strony. Nasza oferta to m.in. kredyty konsolidacyjne, kredyty na spłatę chwilówek, kredyty hipoteczne oraz kredyty dla firm. Szczegółowy opis produktów znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach. Na stronie firmy HABZA Finanse znajdują się aktualne informacje ze świata finansów. Zapraszamy do odwiedzin witryny wszystkie osoby poszukujące optymalnie dopasowanego kredytu bankowego.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: