Podkategoria: Doradztwo - strona 117 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · następna strona »
 • Synergia project - wdrożenia oprogramowania dla firm. Gardens Eden, Sage Forte, płatnik »

  Synergia project oferuje analizę przedwdrożeniową oraz wdrożenia systemów finansowych oraz programów klasy biznes erp takich jak: sage symfonia handel, symfonia finanse, eden gardens, płatnik oraz inne. Zakres działań Poznań i okolice. Profesjonalna propozycja przeprowadzenia analizy potrzeb firmy i pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich pod względem funkcjonalnym, finansowym i technologicznym rozwiązań ERP. Pełna obsługa małych i średnich firm. Kompleksowe wdrożenia programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace, począwszy od projektu systemu płacowego, poprzez instalację i konfigurację oprogramowania, aż po przeszkolenie jego docelowych użytkowników.

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aconto.pl »

  Szukasz rzetelnego partnera w finansach, który pomoże Ci dopasować odpowiedni produkt dopasowany do Twoich potrzeb? Aconto to operator bankowy, który staje na wysokości zadania. Doradzamy nie tylko w Gdańsku, Kwidzynie ale i w całej Polsce.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  Caspar TFI posiada w swojej ofercie kilka własnych otwartych funduszy inwestycyjnych. Inwestuje na rynkach polskich, europejskich oraz globalnie. Fundusze prowadzone są przez doświadczonych Zarządzających. Środki lokowane są zarówno w akcje jak i obligacje. Do wyboru są produkty o większym lub mniejszym ryzyku inwestycyjnym.nZ Caspar TFI powiązana jest spółka Caspar Asset Management, która zajmuje się zarządzaniem portfelem (aktywami) najzamożniejszych klientów.nSiedzibą spółek jest Poznań.nnZapraszamy do zapoznania się z ofertą i sprawdzeniem wyników.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja VAT oraz kompleksowa obsługa VAT w gminie i powiecie »

  Konsolidacja i Centralizacja VAT w gminach i powiatach. Mowa o przygotowanym przez Ministerstwo Finansów 18 stycznia br. projekcie specustawy, która ma regulować proces konsolidacji i centralizacji VAT w samorządach po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Sprawiedliwości UE. Nasz system zapewnia szybką i kompletną obsługę podatku dla Twojego urzędu.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Łysko »

  Adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Komentator bieżących spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla Rzeczpospolitej, TVN Turbo, TVP Katowice czy innych mediów. Odpowiedzialny także za obsługę klientów zagranicznych m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doktorant prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego. Doświadczenie zdobywał z uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Założyciel i viceprezes Stowarzyszenia "Przedsiębiorcy z Wyboru"

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Meritum »

  Nasze biuro rachunkowe pragnie być przede wszystkim wsparciem dla klienta w budowaniu wartości jego firmy.
  Świadczymy usługi w postaci rozliczeń, przygotowywania sprawozdań finansowych firmy, rozliczeń deklaracji podatkowych, planowania podatkowego, pomagamy także w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możecie się Państwo spodziewać pełnego profesjonalizmu w podejściu do powierzonej nam dokumentacji.
  Prawidłowo prowadzona rachunkowość, to szansa na uzyskanie właściwych i wiarygodnych informacji, które mogą mieć wpływ na lepszy rozwój firmy.

  Dlatego też prześledzimy dochody i wydatki firmy, tak aby zapobiec wszelkim rozbieżnościom i pomyłkom. Dokonamy sprawdzenia poprawności wszystkich transakcji pieniężnych, aby upewnić się, że wszystkie one zostały przeprowadzone według określonych przez prawo wytycznych.
  Dzięki nam oszczędzacie Państwo nie tylko czas, który możecie poświęcić na rozwój firmy, ale także pieniądze.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia podatkowa »

  Infolinia podatkowa jest serwisem za pomocą którego możesz uzyskać poradę podatkową przez telefon. Porady udzielane są w sprawach z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku celnego i akcyzowego. Udzielamy porad podatkowych osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom oraz osobom prywatnym. Telefonicznych porad podatkowych udzielają wyłącznie profesjonalni doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi prawnicy zajmą się każdą sprawę kompleksowo tak, aby pomóc rozwiązać każdy problem podatkowy i wskazać najlepszy sposób jego rozwiązania. Telefoniczne porady podatkowe jakie oferujemy to przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy podatkowej w każdym czasie i miejscu. Oprócz telefonicznych porad podatkowych nasza firma proponuje również pisemne porady podatkowe i opinie. Zajmujemy się również sporządzaniem pism do izb oraz urzędów skarbowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Siedlce »

  Biuro Rachunkowe Marcin Lewczuk to firma świadcząca usługi księgowe na terenie Siedlec i okolic. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową małych i średnich firm. Odbieramy dokumenty od klienta. Do naszych obowiązków należy: prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, reprezentowanie właściciela w urzędzie skarbowym oraz w ZUS, prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu an potrzeby VAT, przygotowanie i wysyłanie deklaracji i dokumentów do urzędów, prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych i wiele innych. Nasze usługi wyróżnia uczciwość, profesjonalizm, terminowość i budowanie długotrwałych relacji z klientem. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Szukasz biura rachunkowego w przyzwoitej cenie? Biuro TaxClear to miejsce do którego powinieneś z pewnością zawitać. Kwestie księgowe, na które często przedsiębiorcy nie mają za dużo czasu najlepiej jest zlecić w biurze rachunkowym. Jeżeli jesteś z Warszawy, z takich dzielnic jak Mokotów,Praga Południe, Śródmieście oraz okolic to najprawdopodobniej masz blisko do nas. Przekonaj się za pośrednictwem naszej strony internetowej co oferuje, napisz, zadzwoń!

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dedal Konsulting - szkolenia menedżerskie, doradztwo strategiczne »

  Firma doradcza Dedal Konsulting istnieje od 2004 roku. Specjalizuje się w projektach doradczych z zakresu zarządzania strategicznego oraz operacyjnego. W ofercie firmy znajdą Państwo szkolenia z zakresu szkoleń z zarządzania, szkoleń z komunikacji, a także wiele innych. Konsulting z prawdziwego zdarzenia! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twoja firma Ltd w UK z Team@One »

  Firma w UK to jedna z podstawowych alternatyw zawodowych. Własny biznes można rozkręcać praktycznie na każdej płaszczyźnie, priorytetem są jednak szeroko rozumiane usługi. Planując założenie firmy należy zorientować się w zapotrzebowaniu na konkretne usługi i dostosować ich charakter do własnych umiejętności i możliwości.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jaworska i Wspólnicy »

  Przedmiotem działalności Kancelarii Prawnej Jaworska i Wspólnicy jest świadczenie usługi z dziedziny prawa. Kancelaria ma swoje biura w Krakowie i Warszawie. W skład usług wchodzi pomoc prawna z zakresu prawa pracy, odszkodowań, rozwodów i spadków i wielu innych dziedzin.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zapozyczeni.pl najlepsze miejsce do pożyczania w sieci »

  Zapożyczeni.pl to ranking, porównywarka pożyczek pozabankowych. Tylko najlepsze sprawdzone oferty. Pożyczki za darmo, Pożyczki na dowód bez zaświadczeń, pożyczki na raty, chwilówki. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Bez wychodzenia z domu, bez zaświadczeń, bez BIK, online, pieniądze na końcie nawet w 15 min. Zapraszamy również na naszego bloga - zapozyczeni.pl/blog/, tu powiesz się wszystkiego o pożyczkach pozabankowych, oraz na forum - zapozyczeni.pl/forum/ gdzie możesz podyskutować, podzielić się swoją opinią o pożyczkach.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Normit Sp. z o.o. - doradzamy, audytujemy, zmieniamy »

  Firma zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z wdrażaniem systemów zarządzania jakością wg. normy ISO 9001:2015, audytem, optymalizacją działania, oraz poprawą procesów biznesowych przedsiębiorstw.
  Doradzamy kompleksowo w zakresie pozyskiwania dotacji krajowych i unijnych na rozwój działalności z dostępnych źródeł finansowania.
  Świadczymy usługi doradcze w zakresie technologii informatycznych dla biznesu.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • FINANSOMAT »

  Strona o tematyce finansowej z wbudowaną porównywarką ofert bankowych. Wszystkie produkty finansowe w jednym miejscu - można łatwo i szybko wybrać najlepsze oraz jednocześnie najtańsze rozwiązanie finansowe na rynku.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terminale-Promocja.pl »

  Kompleksowa oferta terminali płatniczych. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z listą dostępnych modeli. Zajmujemy się doradztwem w zakresie obsługi i akceptacji kart płatniczych Visa oraz MasterCard. Z nami rozwiniesz swój biznes. Szczególnie do kontaktu zapraszamy przedstawicieli branży HoReCa. Jeśli zastanawiasz się jaki terminal płatniczy wybrać, zgłoś się do nas!

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe OTWOCK KSIĘGOWOŚĆ ZUS VAT »

  Biuro Rachunkowe Łysik Bożena. Certyfikat Ministerstwa Finansów (Licencja MF). nDziałalność od 2006r, dogodny DOJAZD i PARKING dla klientów biura. Przystępne ceny, negocjowalne indywidualnie dla każdego klienta. nKOMPLEKSOWA OBSŁUGA RACHUNKOWO-KSIĘGOWA FIRM:
  Pełna księgowość (spółki: S.A. / Sp.z o.o.); Doradztwo podatkowe, konsultacje; księga podatkowa, karta podatkowa, ryczałt; wyprowadzanie zaległości; wewnątrzwspólnotowe nabycie i dostawa towarów; rozliczenia płacowe, ZUS Płatnik, kadry; rozliczenia w różnych typach działalności: produkcja, handel, usługi, import-eksport. nObsługa kadrowa: prowadzenie kompletnych akt osobowych pracownika; wykonanie dokumentów nawiązania i rozwiązania stosunku pracy; prowadzenie kalendarza pracowniczego, szczególnie urlopów wypoczynkowych, chorobowych czy macierzyńskich oraz innych spraw z tym związanych; sporządzanie dokumentacji przebiegu zatrudnienia, wynagrodzenia (zaświadczenia o zarobkach, deklaracje PFRON; prowadzenie zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło); obsługa kontroli ZUS. nObsługa płacowa: wykonanie list płac z umów o pracę; utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych; dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS; - przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40); wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosmal & Kwiatkowski - Doradztwo strategiczne dla firm »

  Kosmal & Kwiatkowski to Kancelaria Restrukturyzacyjna. Specjalizujemy się w prawie i finansach, dzięki czemu z nami można liczyć na udaną restrukturyzację. Pomogliśmy już zwycięsko przeprowadzić największą restrukturyzację w Polsce. Nasze usługi kierowane są m.in. dla firm. Pierwsze spotkanie jest darmowe. Na spokojnie zapoznamy się z Twoją sytuacją i zaproponujemy ewentualne rozwiązania. Bez zobowiązań. Im szybciej, tym lepiej – bo wtedy na spokojnie można wdrożyć nowe rozwiązania. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Estruktorzy - Akcelerator E-commerce »

  Estruktorami są doradcy, których zadania to przekazanie Ci kompleksowej wiedzy dotyczące e-biznesu oraz zbudowanie wspólnie z Tobą skutecznej firmy. Wierzymy, że nasza praca pozwoli Ci na to by efektywniej konkurować na rynku co z kolei przełoży się na wyższe zarobki. Pakiety usług dostępne są na stronie.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie »

  Nowoczesne, eleganckie, proste, klasyczne, oryginalne, kreatywne, kolorowe wzory CV - który szablon CV najlepiej pasuje do stanowiska, na które aplikujesz? Profesjonalne szablony CV są edytowalne w Wordzie. Wystarczy podstawowa znajomość programu by w prosty sposób uzupełnić wzór CV i przystosować do własnych potrzeb. Sprawdź również jak napisać CV, jak uzupełnić CV wartościową treścią gdy brak Ci doświadczenia, jakich błędów w CV unikać by otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz podwyższyć kwalifikacje sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych szkoleń online po polsku z certyfikatami. Przykładowe szablony CV pomogą zdobyć Ci pracę, o której marzysz. Daj się zauważyć w tłumie kandydatów!

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: