Podkategoria: Doradztwo - strona 118 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · następna strona »
 • Jak zarabiać w Oriflame - Karolina Kozielska Gliwice »

  Starszy Dyrektor Oriflame Karolina Kozielska podpowie, wyjaśni Ci jak zarabiać sprzedając kosmetyki oraz co trzeba zrobić aby rozwijać się pracując w Oriflame. Na stronie możesz zapoznać się z poradnikami wideo dzięki którym zobaczysz: jak zarabiać w Oriflame, jak zarabiać pracując 2h dziennie oraz zobaczyć wiele przydatnych materiałów m.in. co to jest „MLM” czyli marketing wielopoziomowy. Pracuje z konsultantkami z miasta Gliwice i z całej Polski. Zarabiaj pieniądze jako konsultantka Oriflame, możesz stać się niezależna finansowo i to pracując kilka godzin dziennie. Sama ustalasz ile chcesz pracować, bądź swoim szefem, ustal sobie grafik tak żeby nie kolidowało to z pozostałymi obowiązkami. Kupuj taniej kosmetyki dla siebie i swojej rodziny. Jako konsultantka Oriflame otrzymujesz dostęp do wszystkich kosmetyków w super cenach a do tego nawet zniżkę do -20% dla siebie. Korzystaj z licznych szkoleń dzięki którym zaczniesz się rozwijać i zarabiać coraz więcej. Jeśli masz pytania dotyczące Oriflame skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie, telefonicznie lub w siedzibie biura.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Rudzki - kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Adwokat Wojciech Rudzki prowadzi kancelarie w Krakowie. Kancelaria ta prowadzi sprawy przede wszystkim z zakresu prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorców, pomaga także prowadzić sprawy z zakresu obsługi spółek prawa handlowego. Kancelaria adwokacka Wojciecha Rudzkiego prowadzi także sprawy z zakresu prawa spadkowego, w szczególności dotyczące postępowań o zapłatę zachowku, dział spadku, czy egzekwowanie długów spadkowych. Do przedmiotu działalności adwokata należy także prowadzenie spraw z zakresu prawa administracyjnego - prowadzenie postępowań o wydanie decyzji administracyjnych, wnoszenie odwołań od decyzji administracyjnych, skarg do sądów administracyjnych, czy wniosków o stwierdzenie nieważności decyzji administracyjnych lub o wznowienie postępowania administracyjnego.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  Biuro Wirtualne City Office to:
  • Prestiżowy adres biznesowy dla firmy w Warszawie w budynku „Spektrum Tower” – tzw. „ wirtualny adres ”
  • Biura na dzień lub na godziny,
  • Obsługa recepcyjna dla firmy,
  • Obsługa korespondencji: odbiór i informowanie o nadejściu korespondencji, skanowanie i przekazywanie mailowo do Klienta,
  • Przesyłanie lub przekierowanie poczty na wskazany adres przez Klienta,
  • Dostęp do platformy obsługi korespondencji - Panel Klienta
  • Korzystanie z sali konferencyjnej na dzień lub na godziny
  • Rejestracja spółek prawa handlowego w KRS, US, ZUS i GUS /doradztwo lub wypełnianie wniosków/
  • Profesjonalna obsługa księgowa
  • Na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu,
  • Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego,
  • Możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero.
  • Przechowywanie dokumentacji,

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Jarzynka.eu »

  Kancelaria Jarzynka i Wspólnicy z Warszawy świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych w zakresie własności intelektualnej, w szczególności dotyczące znaków towarowych, nazw handlowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych, praw autorskich, domen internetowych, nieuczciwej konkurencji, licencji i transferu praw wyłącznych. 

Kancelarię tworzą profesjonalni i doświadczeni prawnicy, posiadający uprawnienia rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków towarowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego, a także specjalistyczną wiedzę z zakresu własności intelektualnej. Podejmujemy czynności przed właściwymi organami krajowymi, tj. Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami celnymi. Reprezentujemy naszych klientów również przed zagranicznymi instytucjami właściwymi w sprawach ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz patentów: Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej EUIPO (Hiszpania), Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie (Szwajcaria) oraz przed Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium (Niemcy). Współpraca z kancelariami patentowymi z innych krajów umożliwia skuteczną pomoc w uzyskiwaniu na rzecz klientów praw własności intelektualnej i ściganiu naruszeń także poza terytorium Polski.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • The Wellness Institute »

  Zobacz co czeka na Ciebie w naszym instytucie. Dbamy tu zarówno o zdrowie i świetną kondycję ciała, ale także Twojego umysłu. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszemu programowi, wszystkim elementom, które z pasją i zaangażowaniem realizujemy w ramach misji naszego instytutu. Jeśli masz pytania, z chęcią dostarczymy Ci odpowiedzi, po prostu skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Kredytowy Gdynia »

  Doradca kredytowy Gdynia to firma doradcza pomagająca wybrać najlepsze rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb i możliwości Klientów. Nie jesteśmy związani kapitałowo z żadną instytucją finansową co jest gwarancja niezależności. Zawsze znajdujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Klienta. Wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem uciążliwe formalności. Specjalizujemy się głównie w pośrednictwie przy udzielaniu kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych oraz firmowych. Dążymy do prostych i zrozumiałych rozwiązań. Stawiamy na konkrety. Dbamy o relacje i kontakt z Klientami. Działamy na terenie całej Polski. Sprawdź nas na stronie

  Data dodania: 27 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Gdynia »

  Wycena nieruchomości Monika Broniszewska świadczy usługi od 2007 roku, w zakresie: wycena nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analiza rynku, doradztwo majątkowe oraz audyty energetyczne. Posiadamy duże doświadczenie w wycenie przedsiębiorstw, ale również mieszkań, domów i działek. Działamy na rynku lokalnym - Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto - oraz w całej Polsce.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Pozew zbiorowy jest nowością w polskim systemie prawnym. Pozwala, bowiem zwykłemu konsumentowi na zwycięstwo w walce z wielkimi korporacjami. Wystarczy dziesięć poszkodowanych osób by można było wystąpić na drogę sądową.
  Jest formą pozwu w postępowaniu cywilnym dla spraw, w których najmniej 10 osób, dochodzi roszczeń jednego rodzaju. Pozew zbiorowy został wprowadzony Ustawą o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym w dn. 17 grudnia 2009 roku. Ustawa weszła w życie w terminie 6 miesięcy od jej ogłoszenia, tj. 17 lipca 2010 roku.
  Pozew zbiorowy może być zastosowany w sprawach o roszczenia o ochronę konsumentów, z tytułu odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz z tytułu czynów niedozwolonych. Ustawa nie znajduje zastosowania dla roszczeń o ochronę dóbr osobistych.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość-Wirtualne Biuro Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp zoo Kraków świadczy szeroki zakres usług księgowych. Księgowość to nieodłączny element firmy, niezależnie od profilu jej działalności. Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do prowadzenia księgowości – część w mniejszym, a część w większym stopniu. Najpopularniejszą formą księgowości w naszym kraju jest ta oparta na Podatkowej Księdze Przychów i Rozchodów. Wielu biznesmenów nie może pozwolić sobie na „stratę” czasu, a co za tym idzie spędzanie kilku godzin przy skomplikowanych zapisach. Najlepiej jest powierzyć to zadaniu profesjonalnej firmie księgowej.
  Nie ma lepszego sposobu prowadzanie księgowości, aniżeli zlecenie tego zadania zewnętrznej firmie. Biuro rachunkowe bądź biuro księgowe przejmie od nas wszystkie aspekty z tym związane. Powierzając swoją „dokumenty” osobom trzecim musimy mieć świadomość tego, że księgowi przejmują całą odpowiedzialność za rozliczenia i formalności prowadzonego przez Ciebie biznesu. Jako, że firmy zewnętrze są rozliczane ze swojej pracy, a ich działania ubezpieczone, nie musimy się bać żadnych nieprawidłowości czy oszustw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura księgowego.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • MSC Coaching »

  MSC to firma oferująca usługi consultingowe, szkoleniowe, coaching, tutoring oraz mentoring. Przeszkoliliśmy już setki osób i firm. Prowadzimy szkołę coachingu, cykliczne szkolenia i wykłady z najbardziej inspirującymi osobami na świecie. Założycielami firmy MSC jest Magdalena Daraż-Gogół oraz Tomasz Kowalik.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Arte Creo Mobilny Doradca Finansowy »

  Zajmuję się bezpłatnym doradztwem finansowym. Zapewniam pomoc doradczą klientom przy wyborze najlepszego kredytu dla ich potrzeb. Posiadam odpowiednie narzędzia i znajomości, aby wybrać dla klientów odpowiednią dla nich ofertę spośród kilkunastu banków. Dopasowuje oferty sugerując się całkowitym kosztem kredytu, również biorąc pod uwagę koszty usług okołokredytowych, które mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka. Przykładowo wymóg posiadania konta, którego utrzymanie kosztuje. Kieruję się rzetelnością i lojalnością wobec klienta. Staram się aby moi klienci całościowo zrozumieli wszystkie aspekty i warunki jakie znajdują się w umowie kredytowej. Dzięki temu unikną nieporozumień w przyszłości. Zapraszam na bezpłatne konsultacje.

  Doradca Kredytowy Karol Majchrowicz

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane Łódź uslugi-firm.pl »


  Szukasz konkretnej usługi lub chcesz zareklamować swoją firmę? Chcesz polecać i być polecanym? Czy może być coś lepszego dla promocji własnej marki i firmy w internecie? Uslugi-firm.pl zapewni Ci reklamę na najwyższym poziomie. Dzięki nam możesz zaistnieć w internecie. W profesjonalny sposób przedstawiamy firmy wraz z niezbędnymi informacjami o usługach, ofertach i towarach. Nasza baza firm obejmuje cała Polskę i wszystkie branże, które są poszukiwane przez potencjalnych klientów. Dbamy, by Państwa oferta była widoczna i przynosiła oczekiwany efekt.
  Już dziś skontaktuj się z nami i zacznij efektywną współpracę. Obojętnie w jakim stadium rozwoju jest Państwa przedsiębiorstwo – każdy dzień to szansa na nowe zlecenia, by firma mogła istnieć i odnosić sukcesy. Dbając o swoją reklamę, dbasz o swój wizerunek, który jest istotny w funkcjonowaniu na rynku. Dzięki zamieszczeniu u nas informacji zyskujesz wiele. Nasza witryna służy temu, by zwiększać bazę firm i potencjalnych klientów m,in dla Ciebie

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pożyczka za darmo - przedstawiamy tylko darmowe chwilówki »

  Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszym zestawieniem przedstawiającym wszystkie dostępne na polskim rynku pierwsze pożyczki za darmo. Udzielanie pożyczek za darmo jest ostanio bardzo często praktykowanym rozwiązaniem przez znaczną część firm pożyczkowych, wszystko po to aby zachęcić klienta do swoich usług, konkurencja na rynku jest coraz większa dlatego też pożyczkodawcy muszą godzić się na coraz więcej ustępstw. Skoro bardzo prosto można otrzymać taką pożyczkę za darmo, dlaczego nie spróbować? Zapraszamy.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki »

  Znakomita porównywarka ofert chwilówek online, która prezentuje kilka wybranych propozycji. Pieniądze niemal od ręki, minimum formalności i możesz załatwić swoją sprawę już dziś (zapłacić zaległy rachunek za gaz, prąd czy telefon, naprawić auto czy sprzęt domowy). Chwilówki online to pieniądze na wyciągnięcie ręki jeśli jesteś pełnoletni i wiesz, że stać Cię na zwrot gotówki w ustalonym terminie.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • PIMs meble apteczne - specjalistyczne meble do aptek »

  Strona firmy produkującej specjalistyczne meble apteczne. Firma PIMs jest liderem w produkcji mebli aptecznych do aptek i szpitali w Polsce i Europie. Oferowane przez firmę meble apteczne to połączenie nowoczesnego designu i funkcji umożliwiających ergonomiczną pracę. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz aptek ogólnodostępnych, zaowocowało stworzeniem optymalnej oferty mebli aptecznych - nowoczesnych i tradycyjnych. Oferta produkcyjna PIMs skierowana jest również do klientów, którzy dysponują własnym projektem wnętrza apteki, poszukując wykonawcy mebli aptecznych. Wraz z bogatą propozycją mebli aptecznych, firma PIMs, oferuje również doradztwo i szkolenia w tematyce związanej z funkcjonowaniem apteki w obszarach zarządzania, polityki magazynowej, sprzedaży i marketingu farmaceutycznego.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredytech.pl »


  Obecnie pożyczki i chwilówki dostępne przez internet są bardzo popularne. Dzieje się tak ponieważ w większości przypadków firmy pożyczkowe, nie podchodzą do pożyczania tak restrykcyjnie jak banki. Nasza witryna to porównywarka produktów finansowych - pożyczek przez internet zwanych chwilówkami. Ostatnimi czasy prym wiodą chwilówki rozkładane na raty od 6 do 36 miesięcy. Na stronie pełen zakres ofert ratalnych. Ponadto przykłady kwot rat poszczególnych pożyczek ratalnych, a także tradycyjnych kredytów bankowych.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie i motoreduktory przemysłowe »

  Jesteśmy grupą pasjonatów w dziedzinie inżynierii techniki napędowej. Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy współpracy z największymi zakładami przemysłowymi w Europie.

  Obsługujemy klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.nnSpecjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przekładni przemysłowych takich jak; przekładnia planetarna, przekładnia stożkowa, przekładnia kątowa, przekładnia ślimakowa.
  Oferujemy także zamienniki przekładni i motoreduktorów oraz całych zespołów napędowych, w bardzo krótkim czasie - nawet do 7 dni.nnKorzystając z europejskiej sieci partnerów, jesteśmy w stanie w 90% przypadków zaoferować produkty w bardzo krótkim czasie realizacji - nawet do 7 dni. Dotyczy to szczególnie przekładni lub zespołów napędowych o wartości jednostkowej powyżej 1000 Euro.
  Korzystając z naszego wieloletniego działania w zakresie doboru elementów napędowych dla zakładów przemysłowych oraz klientów indywidualnych, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny odbiór mieszkań i nieruchomości w Krakowie. »

  Paweł Bałos oferuje szeroki zakres nadzoru i doradztwa technicznego z dziedziny budownictwa:
  odbiory mieszkań i innych nieruchomości na terenie Krakowa,
  opinie i ekspertyzy techniczne budynków,
  nadzory inspektorskie budów wraz z możliwością pełnienia funkcji inwestora zastępczego na terenie Krakowa.

  Data dodania: 17 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Marian Pavlov - adwokat »

  Kancelaria adwokacka Hradec Králové rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. i świadczy kompleksowe usługi prawne oraz doradcze ważnym klientom zarówno czeskim jak i zagranicznym w dziedzinie prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego i autorskiego. Reprezentujemy również podmioty w trakcie sądowego oraz pozasądowego dochodzenia roszczeń, przede wszystkim w zakresie windykacji i egzekucji należności w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tableau Software »

  Tableau to narzędzie typu Business Intelligence które zapewnia szybką analizę, wizualizację oraz funkcjonalności BI na dowolnych danych. Tableau połączy się z każdym źródłem danych, niezależnie od jego rodzaju, lub wielkości. Analizy mogą być bezpiecznie udostępnienie na urządzeniach mobilnych, lub w przeglądarce internetowej.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: