Podkategoria: Doradztwo - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Marketing polityczny - szkolenia - trzeciak.pl »

  Zapraszamy na stronę o profesjonalnym doradztwie z tematyki: marketing polityczny w Internecie, czyli jak wykorzystać potencjał Internetu, social media i dobrego e-PR przy kreowaniu swojego politycznego wizerunku w mediach. Kampania wyborcza - jak należy konstruować i planować udaną kampania wyborczą, o czym należy pamiętać, a czego nie wolno robić podczas tworzenia kampanii wyborczej oraz jak wygrać wybory samorządowe na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim. Złote wskazówki przy doborze trafnej strategii pomocnej wójtom startującym w wyborach samorządowych. Na stronie można też kupić nieodzowne książki takie jak: kampania wyborcza strategia sukcesu, jak wygrać wybory samorządowe lub Gra o Europę. Negocjacje akcesyjne Polski z Unią Europejską oraz szkolenia z marketingu politycznego.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe »

  Efect Doradztwo Finansowe - lider rynku doradztwa finansowego w Polsce. Bogata oferta produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i kredytowych. Dostęp do produktów każdemu klientowi pozwoli zrealizować swoje potrzeby.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Lubin. Szybki i tani kredyt w Lubinie. Pożyczki. »

  Kredyty Lubin. Szybki i tani kredyt w Lubinie. Pożyczki. Najlepsze kredyty w Lubinie. Znajdź najtańsze kredyty w Lubinie. Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pożyczka.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent PZU Wrocław - Bogusław Białas »

  Jestem licencjonowanym agentem i doradcą firmy PZU . Obsługuję ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, firm, turystyczne i wiele innych na terenie Wrocławia i okolic. Posiadam bardzo bogate doświadczenie. Agent ubezpieczeniowy Wrocław. Zapraszam

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o certyfikacji w Rosji - Co to jest certyfikat GOST, świadectwo higieniczne? »

  Certyfikat GOST-R jest dokumentem potwierdzającym zgodność przedmiotu certyfikacji z wymogami określonymi przez standardy Federacji Rosyjskiej.
  Certyfikaty GOST-R wydawane są przez firmy akredytowane w zakresie standaryzacji i certyfikacji w Państwowym Komitecie Federacji Rosyjskiej ds. Standaryzacji, Metrologii i Certyfikacji GOSSTANDART.
  W większości przypadków certyfikat GOST-R jest wymagany przy wwozie towarów na teren Federacji Rosyjskiej. Rosja posiada własny system jakości (GOST-R).
  Rosyjskie certyfikaty są uznawane w Białorusi, Kazachstanie i Gruzji. Wszystkie Państwa WNP ( Wspólnota Niepodległych Państw ) stosują się do norm GOSSTANDART.
  Niestety Ukraina nie uznaje Rosyjskich certyfikatów, oni mają własny system certyfikacji noszący nazwę "UkrSEPRO", posiadanie certyfikatu GOST-R pomaga w uzyskaniu "UkrSEPRO".
  Certyfikat zgodności może być obowiązkowy (żółty kolor) lub dobrowolny (niebieski kolor). Istnieje lista obowiązkowej certyfikacji określona postanowieniem Gosstandartu Rosji 64 30.07.2002 r.
  Certyfikat może być wydany na pojedynczą partię, na wszystkie dostawy w ciągu roku lub trzech lat.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat bankowych »

  Serwis prezentuje zawsze aktualny ranking lokat bankowych posortowany od najlepiej oprocentowanej. Jeśli interesuje Cię oprocentowanie lokat bankowych to ten serwis jest dla Ciebie. Dzięki wyszukiwarce możesz sprawdzić jakie lokaty oferuje Twój bank, oraz porównać ofertę z innymi bankami. Możesz również w szybki i łatwy sposób wyszukać lokaty na dany okres czasu oraz w danej walucie. Serwis publikuje również informacje o promocjach lokat, oraz ranking kont oszczędnościowych czy lokat antybelkowych.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa grupa zakupowa składów budowlanych »

  Złóż darmowe i niezobowiązujące zapytanie ofertowe i porównaj oferty najlepszych składów budowlanych z Twojego województwa. Asortyment, który sprzedajemy to suporeks, bloczki betonowe, systemy dociepleń, styropiany, płyty karton-gips, profile, kominy, dachówki, blachodachówki, folie budowlane i inne. Tu znajdziesz najtańsze materiały budowlane w Polsce. Dodatkowo forum budowlane, komis materiałów budowlanych, wyprzedaże w składach budowlanych i giełda transportowa. Hurtownie budowlane zapraszają do zakupów najtańszych materiałów budowlanych w Polsce.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Europejskie / SZMURŁO CONSULTING sp. z o.o. »

  - Program Operacyjny Obszarów Wiejskich; Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w Kierunku Działalności Nierolniczej ( PROW)

  - Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 ( RPOWP)

  - Dotacje dla bezrobotnych / Powiatowy Urząd Pracy; Wnioski o przyznanie środków na podjecie działalności gospodarczej ( PUP),

  WWW.UE.SZMURLO.PL
  WWW.UEinfo.pl

  Rok założenia firmy - 1995

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia budowlane - Portal remontowy »

  Portal o tematyce remontowo budowlanej. Znajdziesz w nim ogłoszenia firm które fachowo wykonają pracę wykończeniową w twoim domu. Jeśli jesteś właścicielem firmy możesz całkowicie darmowo wystawić ogłoszenie. Na portalu znaleźć można szereg artykułów o tematyce budowlanej, prawie budowlanym.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Kancelaria prowadzi w imieniu swoich klientów spory sądowe i arbitrażowe, zajmuje się się zakładaniem spółek i tworzeniem umów handlowych.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy - Bogdan Mituniewicz »

  Firma Bomit to profesjonalne usługi wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości. Wykonujemy wyceny nieruchomości na zlecenie osób fizycznych i firm oraz urzędów i banków. W każdym przypadku uwzględniamy indywidualne potrzeby klienta.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe z Krakowa Akonto zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dla firm z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Pełna oferta naszej firmy przedstawiona została na naszej stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy możliwość bezpłatnego odebrania dokumentów w dogodnym dla przedsiębiorcy terminie. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych stałych klientów. Zapraszamy wszystkich do nawiązania współpracy

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Własny dom - marzenie wielu ludzi jest w ostatnich czasach coraz częściej realizowane. Dużym powodzeniem cieszą się w takich wypadkach wszelkie udoskonalenia wpływające na poprawę jakości i wygody mieszkania oraz oszczędzania energii. Właśnie o tej konkretnie tematyce jest nasza witryna. Zapraszamy wszystkich szukających informacji o idei inteligentnego budynku.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Agencja Public Relations. Jako agencja PR full service oferujemy pełen zakres usług PR i IR: public relations produktowy, public relations korporacyjny, public relations biznesowy (B2B), relacje inwestorskie, e-PR. Wyznaczamy strategię działań PR. Oferujemy budowanie wizerunku firm i internal PR: komunikacja wewnętrzna oraz komunikacja kryzysowa. Projektujemy kampanie edukacyjne i społeczne oraz programy charytatywne i odpowiedzialnego biznesu CSR.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy »

  Oferta: świadectwa energetyczne budynków, audyty energetyczne, badania termowizyjne, przeglądy okresowe budynków, altanki - woj. śląskie - Tychy, Katowice, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Pszczyna, Łaziska, Rybnik, Żory

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • L. Nawrot - świadectwa energetyczne budynków Mysłowice »

  Oferta: świadectwa energetyczne budynków, audyty energetyczne, badania termowizyjne, przeglądy okresowe budynków - woj. śląskie, woj. małopolskie - Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Imielin, Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Olkusz, Oświęcim, Wadowice

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.adwokatgalecka.pl »

  Adwokat Katarzyna Gałecka - Nerek zajmuje się w szczególności: udzielaniem porad prawnych, interpretacją przepisów prawnych, sporządzaniem pism procesowych, reprezentacją przed Sądami i innymi instytucjami oraz kompleksową obsługą prawną firm. Adwokat świadczy usługi prawnicze w okręgu Łódzkim (Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Łódź)

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • MT Marketing »

  MT Marketing jest firmą marketingowo- reklamowo-doradczą. Zajmujemy się pozyskiwaniem klientów oraz budową marek dużych korporacji. MT Marketing powstało w 2004 r. w Warszawie jednak od sierpnia 2006 r. nasza główna siedziba mieści się w Łodzi, gdzie prowadzimy kampanie zarówno dla organizacji charytatywnych jak i dla firm z obszaru teleinformatyki.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • PH-PROJEKT - Przeglądy, projekty, ekspertyzy budowlane »

  Zapraszamy na strony firmy PH-PROJEKT ( www.ph-projekt.pl ).
  Nasza działalność obejmuje projektowanie obiektów budowlanych (projekty budowlane i wykonawcze), wykonywanie ekspertyz budowlanych i inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych oraz zakładanie książek obiektów budowlanych.

  W naszej działalności kierujemy się zasadą, aby w jak najbardziej optymalny sposób rozwiązać wszystkie problemy inwestora; na etapie tworzenia projektu, następnie jego realizacji oraz eksploatacji. Służymy również pomocą właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych; przeprowadzając okresowe przeglądy budowlane oraz wykonując na ich zlecenie ekspertyzy techniczne.

  Firma PH-PROJEKT jest w stałej współpracy z architektami, ekspertami z Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi na terenie RP, a także z Akredytowanym Laboratorium, z którego usług korzysta na potrzeby wykonywanych ekspertyz budowlanych.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ochrony Dłużnika- Oddłużanie osób- Kraków »

  Oferta naszej firmy skierowana jest do osób nie mogących zaciągać zobowiązań finansowych ze względu na negatywną historię kredytową bądź zaleganie w innych instytucjach takich jak telefonie komórkowe, spółdzielnie mieszkaniowe etc.nnW skład naszej oferty wchodzą trzy niedrogie produkty standardowe dopasowane do najczęściej spotykanych problemów z wierzycielami jak i czwarty, potężny produkt dostosowywany indywidualnie po dokonaniu wstępnej analizy. Cena za spokój, jakim cieszą się nasi klienci, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy waha się pomiędzy 149, a 519 złotych.nnBez względu na poziom zadłużenia klienta dajemy mu gwarancję na dostarczenie najlepszej drogi do szybkiego rozwiązania jego problemowej sytuacji.nnOferujemy niedrogi, sprawdzony sposób na to, aby w krókim czasie zapewnić Ci spokój wynikający z uregulowania wszelkich spraw między Tobą, a wierzycielem. Jeśli masz problem ze spłatą zobowiązań nie czekaj ani chwili! Wypełnij formularz internetowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie już teraz, aby nasi doświadczeni Radcy mogli szybko zacząć działać dla Twojej korzyści!

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: