Podkategoria: Doradztwo - strona 123 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · 128 · 129 · następna strona »
 • Ecvalidation.com »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wykonanie takich usług jak procesy walidowania oraz kwalifikowania co wykonujemy dla naszych klientów firmowych w ramach różnych branż jak branża medyczna czy branża farmaceutyczna. Nasza firma może zapewnić wykonanie poszczególnych usług na każdym etapie zarówno sprawnie a także terminowo, gdzie oferujemy usługi wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia budowlane-wynajem »

  Wynajem ogrodzeń budowlanych to główny produkt firmy TLC Rental. Dysponujemy wieloma elementami niezbędnymi do przeprowadzenia budowy. Projektujemy i wynajmujemy ogrodzenia przenośne pełne oraz ażurowe. Ogrodzenia mobilne pełne mają swoje zastosowanie w trudnych warunkach budowlanych, jako ochrona mienia oraz przeciwpyłowa. Świetnie się sprawdzają do grodzenia budowy a wypełnienie z płyty OSB daje możliwość reklamowania się przez dewelopera lub inne firmy współpracujące. Ogrodzenia mobilne ażurowe mają swoje zastosowanie w przypadku imprez masowych a także przy pracach remontowych czy budowlanych, gdzie nie ma potrzeby zasłaniania się od publiczności. Posiadamy w swojej ofercie również schody tymczasowe do pokonywania różnic w poziomach lub wszędzie tam gdzie wymaga zastosowania środków technicznych takich jak drabiny, schody, klatki schodowe. Wynajmujemy również system zabezpieczeń na krawędziach EPS stosowanych na budowach jako ochrona przez upadkiem oraz jako wymóg prawny Uni Europejskiej. Nasza firma zajmie się projektem, montażem oraz demontażem wszystkich wynajętych materiałów.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • PA DO Sp. z o.o. »

  Firma PA-DO Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szeroki zakres usług prawnych. Główną naszą domeną jest działanie w szeroko pojętej ochronie danych osobowych. Oferujemy usługi z zakresu przeprowadzania audytu bezpieczeństwa informacji, pełny outsourcing administratora bezpieczeństwa informacji. Przygotowujemy dokumentacje zgłoszeniową do GIODO. Oferujemy również usługi z zakresu obsługi spółek prawa handlowego:
  - wsparcie w działalności organów spółki (m.in. formalne opracowanie uchwał, protokołów z posiedzeń, decyzji, zarządzeń)
  - przygotowanie dokumentów dotyczących udzielenia licencji/przekazania autorskich praw majątkowych, zgłoszenia znaku towarowego do Urzędu Patentowego
  - wypełnianie wniosków do KRS, ZUS, Urzędu Skarbowego, KNF, NBP, GIODO, CEIDG
  sporządzenie i opiniowanie umów pomiędzy Klientami B2B oraz B2C
  Oraz wiele innych usług.
  Nasz doświadczony zespół na pewno pomoże w każdej sytuacji.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magda Walczak, TreningManagerski.pl »

  Coaching Biznesowy, Coaching Executive, Indywidualne Treningi dla Managerów, Szkolenia dla Firm, Treningi Antystresowe.

  Trener Magda Walczak - kilkunastoletnie doświadczenie na wyższych stanowiskach managerskich oraz w doradztwie biznesowym w zakresie optymalizacji organizacji i efektywności działania firm, w ramach własnej firmy doradczej. Absolwentka SGH, studiów podyplomowych SGH i SWPS oraz studium coachingu GWPS.

  Jeśli chcesz poprawić efektywność działania, rozwinąć kompetencje organizacyjne własne, lub pracowników, lepiej zarządzać czasem, skuteczniej się komunikować, lepiej organizować, planować delegować, skorzystaj z możliwości jakie oferują indywidualne treningi dla managerów oraz coaching biznesowy.
  Szczegóły na TreningManagerski.pl

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • AleBank24.pl - kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje, konta bankowe, kryptowaluty, ebooki »

  Serwis finansowy - oferujemy najlepsze produkty finansowe dostępne na rynku - kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje, konta bankowe, usługi dla firm, lokaty, kryptowaluty. Porównywarki pożyczek i kredytów. W ofercie również ebooki, audiobooki, książki i inne produkty.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • E-pomoc24.pl - Odszkodowania, Pomoc prawna poszkodowanym »

  Kancelaria odszkodowawcza E-Pomoc24.pl świadczy usługi pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Zajmujemy się kompleksową opieką i obsługą prawną osoby i firmy, która ma problem z otrzymaniem odszkodowania po wypadku na terenie całej Polski. Nasza firma zajmuje się prawną pomocą i walką z nieuczciwym ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić należnego odszkodowania osobom poszkodowanym. Warto zatem skontaktować się z nami już teraz i poznać nasze metody współpracy. Zapewniamy, że otrzymacie fachową pomoc prawną na najwyższym poziomie oraz że nie zostaniecie z tym problemem sami.

  Data dodania: 14 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog o dotacjach unijnych na rozwój firmy »

  Wykorzystaj dotacje unijne, jeżeli planujesz inwestycje w rozwój firmy! Tutaj dowiesz się jak skutecznie pozyskać dotacje na rozwój firmy, innowacyjne produkty i eko-inwestycje, gdzie szukać dotacji, jak planować finanse, jak zrobić biznesplan, itd.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Banki24.com.pl Finanse »

  Serwis o tematyce finansowej opisujące dostępne produkty finansowe zarówno pojawiające się na rynku pożyczek pozabankowych jak i wśród banków. Na jego stronach znajdziemy zatem szereg informacji o kredytach gotówkowych czy pożyczkach pozabankowych jak również popularnych w ostatnim czasie chwilówkach. Dowiemy się z nich jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać konkretną pożyczkę oraz gdzie uzyskać pożyczkę dla zadłużonych, bezrobotnych czy bez przedstawiania zaświadczeń. Wśród wielu przedstawionych informacji miejsce znalazły również opisy kont osobistych, lokat terminowych czy kont oszczędnościowych. Wiele miejsca poświęcono również na oferty finansowe skierowane do przedsiębiorstw oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą a więc kredyty na start dla nowych firm, kredyty inwestycyjne i obrotowe jak również hipoteczne czy konsolidacyjne. Poza tymi prowadząc własną firmą może nas zainteresować również przegląd firm prowadzących usługi windykacyjne, oddłużeniowe czy oferująca leasing na zakup maszyn, urządzeń oraz pojazdów.

  Data dodania: 04 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe od 18 lat »

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które chcą wziąć pożyczkę gotówkową, nie korzystając przy tym z usług bankowych. Na rynku mamy wielu znakomitych pożyczkodawców, którzy udzielają dobrych ofert na poziomie bankowym, a nawet lepszym dzięki czemu nie musimy tracić czasu na długotrwałe procesy bankowe.

  Data dodania: 04 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes internetowy! Jak zarabiać w Internecie? »

  Przekonaj się jaki produkt najbardziej opłaca się sprzedawać w Internecie. Przejdź kurs, w którym dowiesz się jaki produkt zapewnia największe zainteresowanie i gigantyczne zyski.
  Zapomnij o wypełnianiu ankiet, polecania produktów w programach partnerskich i pracy przez wiele godzin, która nie daje żadnych efektów!
  Jeśli chcesz zarabiać w Internecie to musisz mieć pomysł na biznes. Tu poznasz najskuteczniejszą metodę zarabiania przez Internet.
  Kurs "Jak naprawdę zarabiać w Internecie" to komplet konkretnych wskazówek, które pokazują co, gdzie i jak sprzedawać.
  Poznaj sekret najbardziej opłacalnego biznesu internetowego. Ten pomysł na biznes internetowy to strzał w dziesiątkę!
  Dowiedz się skąd pozyskiwać klientów i nie wydawać na reklamę zbędnej złotówki. Kto kupi Twój produkt? Czyli jak zdefiniować najbardziej opłacalną grupę docelową.
  Nauczysz się tworzyć ofertę sprzedaży nie do odrzucenia, której nikt się nie oprze.
  Ten kompleksowy kurs zarabiania w Internecie to gotowy przewodnik do uruchomienia dochodowego biznesu internetowego.
  Przeczytaj o szalenie skutecznych trikach, które wykorzystywane są w ogromnych korporacjach. Od sztuczek, które pozwalają tanio pozyskiwać klientów przez takie, które sprawiają, że nikt nie potrafi oprzeć się Twojemu produktowi.
  Wydatki Polaków w Internecie rosną z roku na rok, a biznes internetowy to ogromna szansa na udany biznes. Dlaczego z tego nie skorzystać?

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu w Niemczech | ubezpieczenie.de »

  Firma ComVers GmbH to broker ubezpieczeniowy, który działa na rynku od 1995 roku. Tworzona jest przez grupę specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń. Jeśli szukasz rzetelnego doradztwa i chcesz zadbać o swoją przyszłość, sprawdź, co oferuje firma ComVers GmbH. Na co możesz liczyć, jeśli wybierzesz tę firmę. Otrzymasz szybką i sprawną obsługę, pełne wsparcie w procesie likwidacji szkód, niestandardowe nowoczesne rozwiązania, które zostanie dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb. ComVers GmbH oferuje również pełne wsparcie w procesie likwidacji szkód. Korzystają z pomocy wysoko wykwalifikowanych pracowników ComVers GmbH zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wszystko dzięki temu, że to wyspecjalizowany broker zajmie się zarządzaniem ryzykiem ubezpieczeniowym za ciebie. Ubezpieczenie samochodu w Niemczech? Tym również zajmie się ta firma z Hamburga. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową ComVers GmbH i zapoznaj się dokładnie z działalnością firmy. W razie jakichkolwiek pytań lub niepewności, skontaktuj się jej pracownikami. Zaufaj sprawdzonej, rzetelnej firmie i zadbaj o bezpieczną przyszłość.

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niedotlenienie przy porodzie - Prawa Pacjenta »

  Zastanawiasz się czy możesz domagać się odszkodowania z powodu błędu medycznego ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej PRAWAPACJENTA : prawapacjenta.org/ . Współpracujemy z kancelarią BFP i mec. Jolantą Budzowską. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Na stronie internetowej można również podać swój numer telefonu, a my zadzwonimy !
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • ZaMieszkanie - oddłużanie mieszkań i zamiana mieszkań »

  Firma ZaMieszkanie - oferuje oddłużanie mieszkań, budynków i lokali w Krakowie - bez względu na sytuację prawną nieruchomości i formę własności. Prowadzi oddłużanie nieruchomości wynikające m.in. z zaległości w czynszu, niespłacaniu kredytu, pożyczki a nawet w trakcie postępowania komorniczego.

  Firma ZaMieszkanie świadczy również usługi z zakresu zamiany mieszkań w zależności od potrzeb i oczekiwań na mniejsze lub na większe. Dzięki dobrej znajomości rynku mieszkań w Krakowie zamiana nieruchomości odbywa się szybko i sprawnie.

  Do istotnych usług należy również skup nieruchomości o różnej formie prawno-własnościowej. Mogą to być m.in. mieszkania zadłużone, zajęte przez komornika, do remontu, spadkowe, z problemami prawnymi. Skup mieszkań charakteryzuje się szybko przeprowadzoną transakcją i wypłaceniem gotówki!

  Firma ZaMieszkanie prowadzi również regulowanie stanów prawnych nieruchomości. To m.in. postępowanie spadkowe, zasiedzenie, znoszenie współwłasności, służebność, czyszczenie księgi wieczystej.

  Świadczone usługi kierowane są również do najemców mieszkań komunalnych i dotyczą oddłużania, zamiany, wykupu mieszkań lub przywrócenia wypowiedzianych umów najmu.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEO SEMPIRE pozycjonowanie stron »

  SEMPIRE to agencja SEO i SEM oferująca profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Wszelkie działania poparte są audytami SEO i prowadzone przez specjalistów SEO z kilkuletnim doświadczeniem w optymalizacji rozbudowanych serwisów internetowych. Szczegóły realizowanych działań możesz sprawdzić na sempire.pl/pozycjonowanie/.
  Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji oraz indywidualnej wyceny działań pozycjonerskich dla Twojej firmy.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka pożyczek dostępnych w 15 minut »

  Pożyczka w 15 minut to skuteczna pomoc w nagłej potrzebie. W gąszczu ofert warto jednak wybrać tę najkorzystniejszą z propozycji - tak, aby również poniesiony koszt był dla nas możliwie jak najniższy. Nasz rzetelny ranking pożyczek to wsparcie dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na dogłębną analizę wszystkich oferowanych produktów.
  W naszej porównywarce znajdują się oceny oraz omówienia pożyczek. Zwracamy uwagę na podejście kompleksowe - analizujemy nie tylko całkowity koszt kredytu, ale też ewentualną elastyczność w spłacie. Pożyczki w 15 minut to dobry pomysł, musimy jednak potraktować je jako inwestycję. Dzięki naszemu rankingowi będzie to inwestycja opłacalna.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program spedycyjny »

  Program dla spedycji i transportu TMS+ jest kompleksowym rozwiązaniem dla sektora transportu, spedycji i logistyki. Oparty o doświadczenie tysięcy spedytorów od lat pozwala na efektywne zarządzanie firmami TSL.
  System spedycyjny TMS+ jest tworzony we współpracy z doświadczonymi firmami, dzięki czemu jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w branży TSL. Od lat wspiera przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą. Jako jedyny obecnie dostępny na rynku pozwala na optymalną formę rozliczenia uzależnioną od ilości zleceń w danym miesięcu.
  Bogaty zakres integracji z bankami, systemami księgowymi, giełdami, kurierami oraz pocztą polską pozwala na jeszcze wydajniejszą pracę. Możliwość korzystania z oprogramowania za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej zapewnia stały dostęp do dokumentów oraz pełną kontrolę procesów TSL zachodzących w przedsiębiorstwie.

  Nie trać ani chwili i zadzwoń teraz
  Otrzymasz bezpłatny dostęp testowy na 45 dni oraz bezpłatny pakiet szkoleń.

  Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy to podstawa sukcesu każdej firmy. Jeśli pracownicy nie mają zapewnionych efektywnych narzędzi tracą czas firmy, a tym samym zysk maleje.

  TMS+ to realne zyski dla firmy od pierwszych dni wdrożenia. Moduł zleceń (drogowe, morskie, kolejowe, lotnicze, promowe, inne) kasowy (faktury, noty), floty odzwierciedlające każdy etap procesów spedycyjno transportowych.

  Dowiedz się dlaczego inni już wybrali TMS+.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż na Amazonie, narzędzie do analizy | expandica.com »

  Sprzedaż na Amazonie możemy rozpocząć jeśli utworzymy profil sprzedawcy w serwisie Amazon. Aby to zrobić należy przejść przez szereg procedur. Pierwszym krokiem będzie weryfikacja naszej firmy, naszym zadaniem jest tutaj udowodnienie, że firma istnieje oraz, że działa na terenie Rzeczpospolitej Polski legalnie. Amazon zwykle potrzebuje tylko dokumentu z KRS lub CEiDG oraz jakiegoś rachunku lub innego dokumentu potwierdzającego nasz adres, pod którym prowadzona jest spółka lub jednoosobowa działalność gospodarcza. Sprzedaż na Amazonie nie rozpocznie się również jeśli nie będziemy posiadali konta bankowego, które jest obsługiwane w jednym z obsługiwanych przez Amazon krajów. Tutaj mamy pewien problem, ponieważ Polska nie należy do tych krajów. Konto możemy utworzyć w krajach strefy euro, Japonii, Australii oraz w USA. W dobie globalizacji i cyfryzacji nie powinno być dla nikogo problemem założenia takiego konta w jednym z wymienionych krajów. Należy jednak pamiętać, że konto Amazon będzie rozliczane w walucie kraju, w którym założymy konto bankowe. Sama sprzedaż na Amazonie już tak bardzo skomplikowanym procesem nie jest.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Ekologiczny »

  Ogólnopolska kampania konsumencka certyfikująca podmioty gospodarcze cechujące się troską o środowisko naturalne i szeroko pojętą działalnością proekologiczną. Certyfikaty stanowią wiarygodne i w tym znaczeniu szczególnie wartościowe odznaczenia gdyż jedyną możliwością ich uzyskania jest przekazanie darowizny (i jej udokumentowanie) na rzecz dowolnie wybranej organizacji pozarządowej non profit działającej w obszarze ekologii i/lub w dziedzinie związanej z opieką nad zwierzętami i ochroną ich praw. Nie ma innej możliwości ich uzyskania, zatem każdy certyfikat to realne pieniądze przekazane na cele związane z ochroną środowiska i wsparciem dla ekologii. Certyfikaty są jednocześnie swoistą rekomendacją konsumencką dla ich posiadaczy, gdyż u podstaw kampanii leży popularyzacja odpowiedzialności społecznej zarówno w świecie biznesu jak i w świadomości konsumenckiej. Stoimy na stanowisku że wraz ze wzrostem konkurencyjności na rynku w codziennych konsumenckich wyborach powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy jakością, ale również postawą producenta, usługodawcy czy też końcowego dystrybutora. Dlatego Certyfikaty Programu Wrazliwi.ORG wskazują najbardziej wartościowe podmioty gospodarcze w kontekście odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ten sposób pozwalają wszystkim nagradzać je poprzez codzienne konsumenckie decyzje i tym samym w sposób pośredni przyczyniać się do wspierania ekologii i ochrony środowiska.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Konsulting »

  Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nie boimy się wyzwań. Poprzez wszechstronne i zindywidualizowane podejście do inwestycji potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.
  Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Nasz zespół zdobywał swoją wiedzę i doświadczenie biorąc czynny udział w tworzeniu historii sukcesów naszych klientów.Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

  Pełen wachlarz naszych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej archice.eu

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy24.net »

  PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
  Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
  Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · 128 · 129 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: